رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز پنجشنبه به نظر می رسد به اصرار عکسبرداری از غارتگران در مینه سوتا سرشار به فرار بحث ملی بیش از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس و صدور آنلاین اقدام تحریک آمیز علیه شهروندان آمریکایی فوق العاده آن را تا حدی پنهان توسط توییتر.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و دریافت کار انجام می شود حق” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دقیقه قبل از نیمه شب.

در بخش دوم پیام خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

رئیس جمهور اواخر شب پست که در پایان سومین روز از تظاهرات خشمگین در مینه سوتا در شهرهای دوقلو به دست آورده یک برچسب هشدار دهنده از توییتر برای نقض سیاست های خود در “ستایش خشونت است.” اما محبوب رسانه های اجتماعی پلت فرم “تعیین می شود که ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” و اجازه به کاربران برای مشاهده و مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اگر آنها را انتخاب کرد. توییتر ارتباطات تیم نیز توییتی آن را به حال “قرار می گیرد منافع عمومی متوجه” در پست, در بخشی به دلیل “خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است.”

دستگیری پنج شنبه و مرگ ساعت بعد از جورج فلوید 46 ساله سیاه برانگیخته ملی خشم و تظاهرات سراسر کشور بعد از اطرافیان را از برخورد با مینیاپولیس پلیس نشان داد یک افسر زانو در Floyd گردن به او بارها و بارها پنجه نرم می کند برای هوا و در نهایت تبدیل به حرکت و قرار دادن بر روی یک gurney توسط امدادگران.

ده ها تن از کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو سوار کردن خود را در عرض پنج شنبه برای جلوگیری از غارت در حالی که مینیاپولیس مبتنی بر هدف اعلام شده آن را به طور موقت بسته شدن ده ها فروشگاه ها منطقه و شهر تعطیل تقریبا تمام نور-سیستم راه آهن و تمام خدمات اتوبوس از طریق پنج شنبه. توسط nightfall معترضان بود, set fire to the 3rd حوزه مینیاپولیس ایستگاه پلیس — را پوشش می دهد که بخشی از جنوب مینیاپولیس که در آن فلوید دستگیر شد — وادار کردن گروه به ترک ساختمان.

فری این مینیاپولیس شهردار اعلام کرد روز سه شنبه اخراج از چهار افسران درگیر در دستگیری و به نام پنج شنبه برای اتهامات جنایی به ارمغان آورد در برابر درک چوین افسر که تثبيت شده فلوید. Walz مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی در فری را درخواست پنج شنبه اما هیچ از اعضای گارد می تواند دیده می شود در طول تظاهرات در شهرهای دوقلو.

معلوم نیست که آیا نسبت ناروا می دانستند از Walz تصمیم به تماس در گارد در زمان او نوشته شده صدای جیر جیر خود را پنج شنبه شب اما رئیس جمهور این است که قدرت را به ارتش ذخیره نیروی فدرال تحت فرمان در هر زمان به طور رسمی توسط قرار دادن اعضای آن در وظیفه فعال.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا وزن شده در چهارشنبه “بسیار غم انگیز و غم انگیز مرگ در مینه سوتا جورج فلوید” به tweeting که او تا به حال درخواست اف بی آی و وزارت دادگستری رسیدگی به این موضوع “به تسریع شود” و تعهد: “عدالت خواهد بود!”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه روز شنبه که رئیس جمهور بود که در مورد وضعیت جریان توسط دادستان کل ویلیام Barr و معاون مدیر اف بی آی و در ادامه به توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به ویروسی تصویری از فلوید بازداشت. “او بسیار ناراحت بود ، آن فاحش مخوف, غم انگیز,” او گفت:.

فلوید مرگ آمد و تنها چند هفته پس از یک ویدیو از کشنده مارس تیراندازی یک مرد سیاه و سفید در گرجستان 25 ساله Ahmaud Arbery شروع به گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. که فیلم را برانگیخت مشابه داد و بیداد در میان مردم آمریکا و رئیس جمهور آن را در اوایل این ماه به عنوان “بسیار نگران کننده” به تماشای. او اضافه کرد که “اجرای قانون در حال رفتن به نگاه” این حادثه و پیش بینی رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بود “می خواهم به انجام آنچه درست است.”

با وجود نظرات اخیر و خواستار تحقیقات بیشتر از این جفت ارز از موارد بالا مشخصات تهمت را آتش زا توییتهایی شنبه می تواند دور تراشه در هر سود خود را از انتخاب مجدد کمپین به دنبال را با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی پیش از ماه نوامبر است. رئیس جمهور است و اغلب ترویج دولت خود حمایت از عدالت کیفری لایحه او امضا شده در سال 2018 به عنوان نشانه ای از تعهد خود را به جامعه سیاه و استدلال کرد که دموکرات ها را حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار برای اعطا. “جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن ؟” او بحث برانگیز خواسته در سال 2016 درخواست آمریکایی های آفریقایی تبار را رها دموکرات و پشتیبانی خود را برای اولین بار کاخ سفید را پیشنهاد داد.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دوشنبه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” ظاهرا اشاره بیشتر بدنام تاریخی گزاره: میامی رئیس پلیس والتر Headley گزارش ادا همان عبارت در دسامبر سال 1967 در کنفرانس خبری. فدرال نیروی کار به این نتیجه رسیدند کلمات خود را کمک به تشدید محلی تنش که منجر به مرگبار سه روز شورش تابستان زیر مصادف با 1968 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ساحل میامی — که در آن معاون سابق رئیس جمهور ریچارد نیکسون نامزد دریافت جایزه بود به عنوان نامزد حزب برای رئیس جمهور.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net