مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام شرایط اضطراری در آخرین پیشنهاد برای مبارزه با کروناویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به اعلام شرایط اضطراری در روز جمعه بهره برداری از سازمان مدیریت اضطراری فدرال به نقش بزرگتری بازی مبارزه با افزایش coronavirus بحران به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

این حرکت را نیز از بند باز کردن میلیاردها دلار در FEMA بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم می آید را پس از خود دولت مواجه هفته از انتقاد به عدم امکان تامین سلامت کارگران کافی کیت تست ها و منابع به عنوان رمان ویروس نفوذ کرده در جوامع در سراسر کشور است. کارشناسان بهداشت و درمان نیز مواخذه تهمت بارها و بارها برای کمرنگ جلوه دادن آنچه که در حال حاضر شده است از نظر جهانی و همه گیر.

فقط دو روز پیش کاخ سفید دستیار درگیر در coronavirus پاسخ گفت سیاسی است که تهمت را ثبت اضطراری و محدود اعلامیه که تنها خطاب متزلزل اقتصاد با رها کردن میلیاردها دلار به صورت وام به کسب و کارهای کوچک و برای پوشش از دست رفته و حقوق به صورت ساعتی کارگران است.

اما دموکرات ها و بسیاری از صنعت مراقبت های بهداشتی رهبران تحت فشار تهمت به اعلام گسترده تر اورژانس تحت استافورد عمل می کنند که فعال FEMA به کمک سخت ضربه متحده ساخت تلفن همراه از بيمارستان ها و پناهگاه, در حالی که کمک به امنیت عمومی و مسائل دیگر.

یک استافورد عمل اعلامیه نیز باز FEMA امداد رسانی صندوق است که تعادل بیش از 40 میلیارد دلار.

سلامت و خدمات انسانی باقی خواهد ماند سرب آژانس در دولت coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود تمایلی به اعلام گسترده تر اضطراری, ترس از stoking وحشت با چنین نمایشی گام. اما تفکر خود را تکامل یافته به عنوان آمریکایی coronavirus caseload گذشته افزایش یافت 1,600 این هفته با مقامات بهداشت عمومی هشدار در این کشور انتظار می رود افزایش در روزهای آینده.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا اطمینان آمریکایی ها که گسترش شیوع بیماری تحت کنترل است. اما این وضعیت را تشدید کرده در روزهای اخیر.

بازار سهام کاهش یافته است در تعداد رکورد دیده نمی شود پس از رکود اقتصادی سال 2008 و خیلی از کشور — از دیزنی جهان به ورزش حرفه ای لیگ موزه ها و سالن های کنسرت — تعطیل کرده است. در سراسر ایالات متحده coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 40 نفر و مقامات بهداشت هشدار داده اند که وضعیت بدتر خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یکی دیگر از تلاش برای آرام وال استریت در طول مختصری در زمان نخست بیضی آدرس دفتر در روز چهارشنبه. اما او به جای آن باعث سردرگمی بیشتر زمانی که او تحریف خطوط از 30 روز ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی از اروپا و misstated که شرکت های بیمه خواهد پرداخت هزینه برای مردم coronavirus درمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>