مغلوب ساختن پیشی جستن به Hannity: من آورد تا شکارچی ” در همه زمان علیه بایدن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک روز پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ثمر رساند یک سری از دراماتیک اولیه پیروزی در سه شنبه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد حزب سوسیالیست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آرام بخشی را با صدای بلند در مصاحبه با sycophantic رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity: او را بایدن پسر جو مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود در برابر سابق veep.

ظاهر می شود در Hannity را در ساعات پر بیننده نشان می دهد پنج شنبه شب برای یکی دیگر از درهم و برهم دوستانه چت تلفن رئیس جمهور برای اولین بار مطمئن شوید که به ستایش روباه میزبان—که به عنوان کاخ سفید سایه رئیس ستاد و شبکه دیگر شخصیتهایی که نشان داده ایم او کافی وفاداری و obsequiousness.

پس از گرفتن آن از راه تهمت خواسته شده بود در مورد بهداشت ، ران جانسون (R-WI) به طور ناگهانی اعلام روز چهارشنبه که او خواهید بود ramping تا سنا امنیت داخلی کمیته رسیدگی به هانتر بایدن و اشتغال خود را با شرکت گاز اوکراین Burisma. جانسون گفت: یک گزارش موقت آزاد خواهد شد در عرض چند ماه.

“آن را به یک کمپین موضوع” Hannity گفت. “چگونه شما قصد استفاده از آن و یا آیا شما برنامه ریزی برای استفاده از آن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن, فقط چند هفته پس از سنا استیضاح تبرئه اتهامات که او نکردن کمک های نظامی به منظور فشار اوکراین به اعلام یک بررسی داخلی رقیب سیاسی پاسخ داد که او را کاملا بایدن پسر عمده کمپین موضوع است.

شکایت که دموکرات ها در اولیه نیست, استفاده از اوکراین رسوایی در برابر بایدن در اوایل اولیه رئیس جمهور اظهار داشت که “نمی خواهد اتفاق می افتد با جمهوریخواهان من می توانم به شما بگویم.”

“خواهد شد که یک موضوع مهم در کمپین” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من به ارمغان خواهد آورد که تا آن زمان از آنجا که من نمی بینم هر راه است. برای آنها من نمی بینم که چگونه آنها می توانید به این سوالات پاسخ دهد. من امیدوارم که آنها می تواند به من در واقع می خواهم آن را ترجیح می دهند که آنها می توانند نیست اما من باور نمی کنم آنها قادر خواهد بود برای پاسخ به این سوالات است. که کاملا فاسد است.”

در طول جانسون اعلام مرحله جدید تحقیقات خود را, او به خبرنگاران گفت که “این پرسش که جو بایدن به اندازه کافی جواب داد:” و او می خواهم “می خواهم این پرسش را رضایت بخش جواب داد:” اگر او بودند دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

کلیان کانوی در ضمن در ابتدا گریختم سوال در فاکس نیوز پیش از آن در شب گفتن Martha MacCallum “ما نمی اجرای تحقیقات در اینجا از کاخ سفید است که کنگره ندارد” قبل از رفتن به پیش نمایش این کمپین حملات هانتر بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>