مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی اولین سال 2020 میلادی حمله رعد اسا پس از فوران بیش از انتخاب مجدد گلایه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین است در مورد به راه اندازی آن برای اولین بار عمده تلویزیون تبلیغ توهین آمیز از انتخابات یک حرکت است که می آید به عنوان رئیس جمهور تلاش برای معکوس خطرناک اسلاید شش ماه از انتخابات.

مبارزات انتخاباتی است که انتظار می رود به صرف هفت چهره در سراسر کشور تبلیغات حمله رعد اسا شعار تهمت عملکرد مدیریت coronavirus بحران با توجه به دو نفر آشنا با برنامه. نقاط آغاز خواهد شد و یکشنبه و هوا برای یک هفته.

مبارزات انتخاباتی انتظار می رود به دنبال موج دوم تبلیغات تخلیه در جو بایدن.

فشار می آید در تلاش لحظه ای برای رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی در هفته گذشته نمود و در رای گیری داخلی را نشان انتهایی بایدن در میدان نبرد متحده باعث جمهور به سرزنش کردن مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale. کمپین نظرسنجی همچنین نشان داد که اولیه افزایش پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به بحران تبخیر شده است.

اولین پرواز از تبلیغات را مجسم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشان دادن رهبری در مواجهه با مخالفت دموکرات ها و رسانه ها و مردم با آنها آشنا گفت. این نقاط را نیز برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به راه اندازی مجدد ویران اقتصاد است.

توهین آمیز علائم جدید و فوری تر مرحله در مبارزات انتخاباتی. در مورد ظاهر شدن بیش از حد سیاسی در وسط یک بحران بهداشت عمومی به انتخاب مجدد تلاش کرده بود در برابر جریان هوا در طول coronavirus. این تغییر البته آید دلیل افزایش نگرانی در میان جمهوری خواهان در مورد رئيس جمهور در چشم انداز سیاسی این سقوط.

جمهوری خواهان برای هفته ها شده اند دست و پنجه نرم کردن با توجه به موقعیت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به عنوان coronavirus مصرف خود را از انتخاب مجدد مبارزه است. در حالی که کمیته ملی حزب جمهوری خواه برپا کرده تلاش عظیم با هدف برجسته تهمت رهبری انتخاب مجدد دستیاران در آغوش یک رویکرد سخت تر. در هفته های آینده این کمپین است که انتظار می رود برای راه اندازی یک نوسان دولت سد با هدف به تصویر کشیدن بایدن به عنوان دنج با چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

با توجه با تمرکز مستقیما بر روی کاخ سفید در پاسخ به این ویروس و بایدن پناه در خانه در دلاور و تا حد زیادی خارج از کانون توجه — مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران نگران انتخابات تبدیل به یک رفراندوم در وقت. حمله بایدن می تواند کمک به تغییر پویا آنها استدلال می کنند.

بیشتر ذره حس alarm شده است هماهنگ, چند میلیون دلاری دموکراتیک آگهی حمله رعد اسا به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اثر در دست زدن به او از این بیماری همه گیر. لیبرال فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا شروع به پخش تجاری در این هفته اعلام کرد که تهمت بود “شکست امریکا است.”

بحث داخلی بیش از چگونه به بهبود جمهور ایستاده تشدید کرده است در هفته های اخیر. کاخ سفید مشاور کلیان کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مدیر کمپین است حمایت برای پخش تبلیغات مثبت برجسته تهمت رهبری به جای چین با مضمون حمله به تبلیغات علیه بایدن.

رئیس جمهور تصمیم گرفت به تازگی به تاخیر ضد بایدن سطح پهن هرچیزی. او با صدای بلند فکر که آیا او در خطر آسیب رساندن بایدن خیلی زود با ضربه او در حال حاضر به جای انتظار تا زمانی که نزدیک به انتخابات است.

این مذاکرات تاکید درجه غیر قابل پیش بینی همه گیر تزریق کرده به مسابقه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده برای اجرا در یک اقتصاد پررونق. به جای coronavirus باعث شده سرسام آور با از دست دادن شغل و پاشیدند عمیق عدم اطمینان در مورد زمانی که یک جهش ممکن است آمده است.

ارشد جمهوری خواهان شده اند مشاهده تهمت روزانه جلسات با رشد زنگ و بسیاری از winced هفته گذشته هنگامی که او پیشنهاد کرد که تزریق مردم با مواد ضد عفونی کننده و نور خورشید ممکن است کمک به دفع این ویروس.

در طول یک گوشی جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به روز رسانی در نظرسنجی شماره هفته گذشته Parscale و RNC رئیس Ronna McDaniel خواست رئیس جمهور به مقیاس روزانه خود را در جلسات. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به گرفتن مشاوره برگزاری جلسات کمتر با رسانه ها و منظم تر زمانی که او می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران می گویند افکار عمومی از دست زدن به او از همه گیر تثبیت شده در روزهای اخیر.

گروههای فلسطینی را به یک جنگ عظیم سینه — نزدیک به 100 میلیون دلار همانطور که از پایان ماه مارس در مورد چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان بایدن. علاوه بر پخش آگهی های بازرگانی تلویزیون, کمپین خواهد شد در حال اجرا تبلیغات آنلاین و راه اندازی تلفن-بانکی تلاش انعکاس مشابه پیام مثبت.

Parscale که به کارگردانی دیجیتال تلاش در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین گفته است که مردم او است به خصوص متمرکز در تلویزیون گفت: آن را به یک بزرگتر تاثیر بر انتخابات از تبلیغات آنلاین. با آمریکایی ها در خانه Parscale به بخش خصوصی گفت: وی به تلویزیون به عنوان یک متوسط ایده آل برای رسیدن به رای دهندگان و مورد تهمت ریاست جمهوری.

“آمریکایی ها می توانید ببینید که رئیس جمهور تهمت شده در فرماندهی و رهبری این کشور از طریق coronavirus بحران” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: آینده مثبت کمپین تبلیغاتی. “این آگهی را تقویت می کند که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>