دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را طلیعه چیزی بودن در شروع یک عصر جدید در قاره تجارت امروز هنگامی که او آیات به قانون آمریکا نقشه راه برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه طولانی به دنبال سخت مبارزه سه جانبه مقابله مطمئن شوید که به بازی در نقش یک در صورتی جمهور پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

مراسم پاک راه را برای فدرال دولت لیبرال که مصرف شده است دردهای اواخر برای جلوگیری از گرفتن در مقابل تهمت کاخ سفید به حرکت رو به جلو خود را با اجرای لایحه در مجلس عوام.

ادامه مطلب: ‘توپ در دادگاه خود را’ — Freeland خواستار احزاب مخالف به تصویب نفتا جدید

اما آن را هنوز هم چند ماه قبل از قوانین از جاده به طور کامل در محل.

توافق کند به اجرا در آمده است تا اولین روز از سومین ماه پس از نهایی کشور — در این مورد کانادا — در خدمت متوجه است که آن را آماده برای ادامه. مکانیسم است که با هدف ارائه هر سه طرف هم به توسعه به اصطلاح “مقررات یکنواخت” استفاده می شود به تفسیر شرایط معامله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنگامی که اتفاق می افتد خوش آمدید اندازه گیری قابل پیش بینی ثبات و اعتماد به نفس خواهد شد بازگشت به قاره راهرو تجارت گفت: کیرستن هیلمن کانادا اقدام سفیر آمریکا و یک عضو کلیدی تیم است که مذاکره کرد.

“موافقت نامه های تجاری به عنوان سیاست عمومی ابزار انجام دو چیز است: آنها برای باز کردن بازار و آزاد سازی تجارت بین احزاب بنابراین به عنوان برای تشویق منافع متقابل — زنجیره تامین, سرمایه گذاری, کسب و کار مشارکت و آنها قابل پیش بینی ایجاد قوانین است که کانادایی ها می تواند در تصمیم گیری به کسب و کار انتخاب” هیلمن در مصاحبه ای گفت:.

پارلمان رزومه پس از تعطیلات زمستانی با نفتا تفنگ لایحه به عنوان اولویت

پارلمان رزومه پس از تعطیلات زمستانی با نفتا تفنگ لایحه به عنوان اولویت

“یکی از چالش ها در طول چند سال گذشته بوده است که این ابزار که تاکید و پی ریزی $2-میلیارد-معاملات روز روابط ما با ایالات متحده شده است تحت مذاکره ایجاد یک حس خاص از بی ثباتی در تجارت ما جامعه است.”

وجود دارد هنوز ناشناخته متغیرها از جمله این واقعیت که توافق مرتکب مکزیک به مجموعه ای از اصلاحات قوانین کار شرح داده شده توسط برخی به عنوان جامع ترین و گسترده تا کنون اعمال شده است. آنها عبارتند از:

  • از بین بردن تمام اشکال کار اجباری;
  • حمایت اجازه می دهد تا کارگران برای سازماندهی فرم و پیوستن به اتحادیه خود را انتخاب و برای جلوگیری از کارفرما دخالت در فعالیتهای اتحادیه;
  • اجازه می دهد آزاد و راز, رای در اتحادیه رهبری و موافقت نامه;
  • راه اندازی مستقل کارگری در دادگاه و بازو-طول آژانس برای نظارت بر انتخابات اتحادیه ها و حکمیت قرارداد اختلاف است.

“به نظر من این کار اصلاحات انجام شده در مکزیک بزرگترین کار اصلاحات انجام شده تا کنون در آمریکای شمالی از جمله قرارداد جدید در ایالات متحده گفت:” دن Ujczo یک تجارت بین المللی وکیل و آمریکا-کانادا متخصص با دیکینسون رایت در کلمبوس, اوهایو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یک تعهد بزرگ و بنابراین هر کانادا و آمریکا شرکت است که دارای عملیات در مکزیک بهتر بود آماده برای یک قابل تنظیم دوره در کار و مسائل مربوط به اشتغال در مکزیک است.”

ادامه مطلب: محافظه کاران ممکن است بازگشت لایحه به تصویب CUSMA اما در ادامه فشار برای اطلاعات بیشتر: Strahl

کانادا هیئت که در یک گروه کاری است که در مکزیک این هفته برای تعیین دقیقا چه نوع کمک به کانادا ارائه می دهند در گرفتن اصلاحات اجرا هیلمن گفت.

“من نگران نیست. من نمی گویم آن را برای رفتن به آسان اما من فکر می کنم این تعهدات بسیار چیزی است که بسیار سازگار با سیاست ها و اهداف دولت مکزیک,” او گفت:.

“ما مایل به انجام آنچه آنها احساس مفید است.”

جدید نفتا در صدر دستور کار زمانی که پارلمان رزومه

جدید نفتا در صدر دستور کار زمانی که پارلمان رزومه

کسانی که اصلاحات هستند و بخشی از دلیل که چرا حتی به عنوان قانونگذاران در کاپیتول هیل کشف و ضبط شد با impeaching رئیس جمهور و آماده شدن برای محاکمه او در سنا توافق قادر به تصویب هر دو مجلس کنگره با حداقل مخالفت Ujczo گفت.

هیلمن با اشاره به این که حمایت قاطع به عنوان شواهدی وجود دارد که کسب و کار در کانادا می تواند به جلو نگاه به یک قابل پیش بینی و سازگار تجارت چشم انداز رفتن به جلو.

“هر دو طرف راهرو را به درجه قابل توجهی تایید این را به عنوان یک آرایش است که آنها باور دارند که حس می کند برای ایالات متحده و منطقه آمریکای شمالی” او گفت:. “من فکر نمی کنم ما می تواند دست کم گرفتن میزان که که اجازه خواهد داد که ما را به حرکت به جلو با یک حس اعتماد به نفس است که این قوانین برای آینده قابل پیش بینی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حسن Yussuff رئیس کنگره کار کانادا گفت که او امیدوار است که USMCA و آن کار اصلاحات که مکزیک در نظر دارد به پیاده سازی بیش از چهار سال آینده کمک خواهد کرد که به کاهش درجه ای از دیرینه خشم در بخشی از کارگران در کانادا و ایالات متحده آمریکا سوخت توسط سال از تماشای خوب تولید شغل رانش جنوبی از مرز ایالات متحده و مکزیک.

“اثبات خواهد شد در پودینگ نظر از اینکه دولت مکزیک زندگی می کنند تا به توافق” Yussuff گفت.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im