مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند در MAGA 2.0 به صورت یک بیماری همه گیر عصر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با یک بحران اقتصادی گیج رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است reprising خود 2016 شعار با یک پیچ و تاب: امریکا بزرگ دوباره و دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به زودی تاریخ با متقاعد کردن آمریکایی ها او می تواند بازگرداندن coronavirus-نابود اقتصاد و تبدیل شدن به یکی از تنها رئیس جمهور ایالات متحده را به نفع خود گشتند در رکود است. استدلال خود را که به ملاقات با شک و تردید از اقتصاددانان است که در اصل: من در حال حاضر ساخته شده است اقتصاد هنگامی که من می توانید آن را برای بار دوم.

“ما تا به حال بزرگترین اقتصاد, همیشه, و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید به طور منظم.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان کرده اند گفت: رئیس جمهور به صورت خصوصی او هیچ چاره ای جز تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در بازسازی اقتصاد با توجه به سه نفر آشنا با مباحث.

رئیس جمهور مشاوران سیاسی نیز می گویند وجود دارد دلیلی برای باور این پیروزی پیام. اخیر مبارزات انتخاباتی و رای گیری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن کمی بیش از حد به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در دست زدن به اقتصاد و حتی به عنوان رئیس جمهور می یابد خود را در زمین لرزان در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده کمتر از شش ماه قبل از انتخابات. در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته با عملیاتی این تهمت کمپین ذکر شده جدید داخلی نظرسنجی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن با 15 درصد استفاده بیش بایدن در اقتصاد در 17 متحده کمپین با هدف قرار دادن در ماه نوامبر با توجه به یک فرد آشنا با تماس بگیرید.

“این یک موضوع تهمت واقعا ان بایدن در اقتصاد و بنابراین او را به چوب با این پیام گفت:” استفان مور یک اقتصاددان محافظه کار که در خدمت به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “او برای متقاعد کردن مردم است که سیاست های خود را به آمریکا کسب و کار و شغل است.”

اما امریکا بزرگ دوباره 2.0 ممکن است به سختی به فروش برساند. کالوین کولیج گذشته رئیس جمهور را به نفع خود به عنوان یک وقت در طول رکود اقتصادی — که در سال 1924.

تاریخ پر است از کسانی که از دست داده است. پرزیدنت هربرت هوور زد بر شعار “رفاه است فقط در اطراف گوشه” در سال 1932 در دوران رکود بزرگ را از دست داد در یک زمین لغزش به, Franklin D. Roosevelt. رونالد ریگان ضرب و شتم رئیس جمهور جیمی کارتر در سال 1980 پس از درخواست رای دهندگان: “شما بهتر از شما بودند چهار سال پیش است؟” و بیل کلینتون با استفاده از “این اقتصاد احمق” برای فشار به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش از دفتر بعد از یک مدت.

“از روز تئودور روزولت به, باراک اوباما, شما نمی توانید مجددا انتخاب اگر رکود” ریاست جمهوری مورخ داگلاس Brinkley گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود بسیار مخربی سابقه اگر او می تواند برنده انتخاب مجدد زمانی که اقتصاد در حال شکل گرفتن این نوع از رکود در سازمان دیده بان خود را.”

و با وجود تهمت را ادعا می کند سریع اقتصادی ارتجاعی شروع midyear خود امید می تواند نقش برآب اگر ویروس گرداند و در ماه های آینده بازگشایی و یا خوشه دوباره در سقوط به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت عمومی پیش بینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انتظار می رود برای مبارزات انتخاباتی در یک لیست از آنچه او ادعا بودند دستاوردهای خود را از جمله پررونق بازار سهام افزایش دستمزدها و رشد کار. او تغییر را شعار برای نگه داشتن امریکا ، اما رئیس جمهور به کمپین تبدیل شد که این بیماری همه گیر ، مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد مواجه است که او عنوان شیوع و شکست خورده را به سرعت دریافت تست و تجهیزات پزشکی به کشورهای.

به جای تهمت و شروع به تمرکز بر بازسازی اقتصاد هل دادن فرمانداران به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار حتی اگر اکثر متحده تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد کاخ سفید معیار برای کاستن اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

در حوادث آنلاین, رسانه های اجتماعی و مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و کاخ سفید و مشاوران و افتخار است که تاجر-تبدیل-رئیس جمهور تا به حال یک بار نظارت “بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان است.”

“رئیس جمهور تهمت رکورد از ساختمان اقتصاد آمریکا به ارتفاعات بی سابقه ای قبل از آن مصنوعی قطع شده است و حتی بیشتر برجسته در حال حاضر گفت:” سارا ماتیوز یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین در بیانیه ای. “او شده است شغل جمهور و آمریکایی ها را به او ثابت موفقیت برای بازگرداندن اقتصاد به عظمت است.”

در حالی که مبارزات انتخاباتی همچنان به حملات بایدن در انواع مسائل — روانی او را به حدت موضع خود را نسبت به اقتصادی رقیب چین اتهام نفاق در میان یک اتهام تجاوز جنسی — آن را اضافه کرده است انتقاد در مورد اقتصاد ،

“اگر انتخابات یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر او را از دست خواهد داد” گفت: ویلیام Galston یک مشاور کلینتون در طول ” انتخابات 92 که در حال حاضر به عنوان عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “اگر سوال اصلی این است که چشم انداز برای بهبود اقتصادی به دنبال به جلو به ’21 و ’22, خود, شانس بهتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصلی اقتصادی حمله بایدن است که به عنوان معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور, باراک اوباما, او نظارت کمترین بهبود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم پس از بحران مالی 2008. این کمپین همچنین او را متهم مایل به افزایش مالیات و اجرای قوانین و مقررات در آن ادعا می کند که صدمه دیده است شرکت های آمریکایی.

این بایدن کمپین می گوید تهمت بد غلطی معاون سابق رئیس جمهور را ضبط. آنها توجه داشته باشید بایدن نظارت اجرای یک $787 میلیارد بسته محرک اقتصادی که ایجاد شده از 2 میلیون به 4.8 میلیون شغل تمام وقت, با توجه به بگمارند دفتر بودجه کنگره.

این بایدن اردوگاه نیز متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اغراق موفقیت های مالی خود — یک اتهام واقعیت-چکرز بازگشت. بایدن از متحدان گویند دستاوردهای تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد به شدت به نفع وال استریت و نیست خطاب کیفیت مشاغل طبقه متوسط حقوق و مزایای.

“این غیر قابل انکار روشن جمهور تهمت به ارث برده یک اقتصاد بود که در شکوفایی از اوباما-بایدن گفت: Rep. کونور بره (D-Pa.), که تایید بایدن در ماه ژانویه است. “مردم نیاز به دانستن است که و من فکر می کنم معاون رئیس جمهور بایدن خواهد شد و می تواند صحبت می کنند بیشتر در مورد است که به عنوان کمپین می رود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی خود را راه اندازی کمپین انتخاب مجدد در سال گذشته به دلیل افزایش دستمزد و افزایش سهام بازار است. اما در هفته های اخیر نرخ بیکاری و آمار نزدیک به 15 درصد با 36.5 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری بیش بدترین دو ماه کشش پس از رکود بزرگ.

فقط می خواهم که بازار سهام سود تحت تهمت پاک بودند. و مغلوب ساختن پیشی جستن قانونی مهم ترین دستاورد — مالیات-برش لایحه به شدت علاقه شرکت های بزرگ — به طور ناگهانی به نظر می رسید بی معنی.

بازار به دست آورد که بسیار از دست داده و زمین رو به با گزارش در مورد واکسیناسیون و یک تعهد از سوی فدرال رزرو صندلی جروم پاول برای ادامه حمایت از بانک مرکزی.

“رئیس جمهور تهمت و ایجاد شرایط برای یکی از بهترین بازار کار را در تاریخ آمریکا به خصوص برای طبقه کارگر strivers گفت:” استیو Cortes یک مشاور ارشد نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین اقدام PAC. “از طریق فریب و بی کفایتی حزب کمونیست چین سقوط اقتصاد جهانی اما ما می تواند بدون رهبر بهتر برای احیای رونق تر از معمار اول مغلوب ساختن پیشی جستن بوم.”

چندین نظر سنجی عمومی نشان می دهد آمریکایی ها اعتماد تهمت بیش بایدن در دست زدن به اقتصاد است.

در سی ان ان/SSRS نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد 12-نقطه مزیت در اقتصاد تا 4 امتیاز از ماه گذشته. چهل و پنج درصد از آمریکایی ها گفت: رئیس جمهور بهتر بود مناسب برای ایجاد شغل در مقایسه با 32 درصد بایدن — تا 7 امتیاز از اواسط ماه مارس — با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه.

بیشتر نظرسنجی های اخیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن زمین ،

جدید سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر چهارشنبه نشان داد کمتر از یک مزیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن — 44 درصد به 41 درصد در اقتصاد و 44 درصد به 40 درصد در مشاغل. اما نتایج تقسیم تا حد زیادی در امتداد خط حزب. به طور جداگانه یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی شنبه منتشر شد نشان می دهد این دو نفر عملا در اقتصاد است.

پس از کنفرانس تلفنی با عملیاتی در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده داخلی خود رای داده های به دست آمده توسط سیاسی که اذعان بایدن شده بود پیش در یک سر-به-سر matchup سه هفته پیش اما نشان داد تهمت بسته فاصله با هر در حال حاضر در 48 امتیاز. این نظرسنجی همچنین نشان داد 55 درصد از پاسخ دهندگان در 17 متحده اعتقاد دولت خود را آماده برای بازگشایی با خیال راحت نسبت به دو هفته پیش هنگامی که 55 درصد گفت مخالف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام سه ماهه سوم یک “گذار به عظمت” دوره و پیش بینی کرد اقتصاد خواهد بود “افزایش می یابد مانند یک کشتی موشک” شروع در سه ماهه چهارم.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای ارتجاعی,” او گفت: به تازگی. “انرژی زیادی وجود دارد و بزرگ مقید کردن تقاضا است.”

اما برخی از کارشناسان اقتصادی هشدار می دهند رکود خواهد شد به احتمال زیاد خونریزی به سال آینده و حتی فراتر از آن گرفتی طول رکود بزرگ و حتی رقابت رکود بزرگ. حتی پس از coronavirus فروکش کرده است, تحلیلگران بازار هشدار می دهند که بسیاری از کسب و کار هرگز بازگشت و دیگران را اعلام ورشکستگی.

رئیس جمهور چالش در حال حاضر خواهد بود تصمیم گیری چگونه او قصد دارد به تلاش و دفع بدترین سناریو. او در حال حاضر مشغول به کار با کنگره به تصویب چندین امداد اسکناس است که اختصاص داده شده تریلیون دلار برای کسب و کارهای دولت ها و افراد است. اما پاول گفت: هفته گذشته که بیشتر محرک مورد نیاز است برای کمک به جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و جمهوری خواهان شده اند و تمایلی به حرکت در یکی دیگر از امداد رسانی بسته.

در همین حال آمریکا در هفته گذشته به تصویب 3 تریلیون دلار بسته است که شامل پول برای دولت های ایالتی و محلی گسترش کمک های غذایی و مزایای بیکاری و دور دیگری از محرک های پرداخت برای آمریکایی ها. مغلوب ساختن پیشی جستن که ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا این هفته به جای آن به تازگی تبلیغ از یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد و بیشتر مسئولیت قانونی برای حمایت از کسب و کار نگران موجی از پرونده های حقوقی از coronavirus آلوده به کارکنان و مشتریان است.

“رئیس جمهور را ندارد Covid-19. او تا به حال برای مقابله با آن گفت:” دن Eberhart عمده جمهوری خواه دهنده و مدیر عامل شرکت خدمات حفاری شرکت قناری, LLC. “تهمت بود و به همین دلیل اعتماد به نفس بود و او با اعتماد به نفس او افزایش می توانید دوباره آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>