مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی بار مصاحبه پس از AG شکایت در مورد تهمت به tweeting

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در یک صدای جیر جیر جمعه که او یک “حق قانونی” که به تقاضای دادستان کل ویلیام بر دخالت در فدرال پرونده جنایی — تنها چند ساعت پس از وزارت دادگستری رئیس اظهار داشت که رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی پست “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“‘رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.’ A. G. Barr,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت, paraphrasing دادستان کل سخنان را در مصاحبه با ABC News که پخش پنج شنبه.

اما تهمت افزود: “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

رئیس جمهور جیر نشان دهنده آخرین تشدید تنش در اختلاف با توجه به مورد در برابر راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین رسمی مشاور سیاسی است که مصرف وزارت دادگستری و باعث نادر نمایش از مخالفت عمومی با بار به سمت رئیس خود را.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” دادستان کل گفت: ABC News.

Barr را ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین انجام پس از رئیس جمهور توییتی نارضایتی خود را روز شنبه با دادستان فدرال ” هفت-به-سه-سال صدور حکم پیشنهاد برای سنگ.

پس تهمت انتقاد وزارت دادگستری ارائه شده تجدید نظر تشکیل پرونده ارائه شده است که هیچ اصطلاح خاص برای سنگ جمله اما اعلام کرد که دادستان اولیه توصیه “می تواند به عنوان بیش از حد و بی دلیل است.”

چهار وکلای دولت بود که shepherded سنگ را تعقیب و سپس انصراف از مورد در اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت Barr در یک صدای جیر جیر یکشنبه برای “در اختیار گرفتن” سنگ مورد و تشکر وزارت دادگستری از دفتر بیضی شکل به صورت پله به توقف “این چیز وحشتناک.”

بر تایید شنبه که او شخصا شفاعت به راه رفتن در سنگ سفت صدور حکم توصیه می گویند که او تا ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اعتراض خود را.

“به اظهارات و توییتهایی دربارهی این بخش در مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش در مورد قضات قبل از آنها ما موارد” Barr گفت: باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان و اداره است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

اگر چه بر اظهارات می تواند به عنوان نشانه ای از افزایش تنش ها میان رئیس جمهور و دادستان کل مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام ادعا شنبه که تهمت بود نه irked توسط Barr مصاحبه.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

برخی از قانونگذاران دموکرات اما این باورند که Barr موعظه از مغلوب ساختن پیشی جستن یک محاسبه مانور در نظر گرفته شده برای سرکوب خشم در درون گروه خود را به جای اصل به معنای درخواست برای محدود کردن رئیس جمهور رفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>