مغلوب ساختن پیشی جستن: ایالات متحده بودجه یخ به کسی که می تواند دائمی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید برای همیشه پایان بودجه به سازمان بهداشت جهانی و تجدید نظر این کشور با عضویت در سازمان جهانی بهداشت بدن در یک شنبه نامه ای در انتقاد از سازمان برای آن coronavirus پاسخ.

این نامه که تهمت علنا نشان داد در یک صدای جیر جیر دوشنبه شب و دوخته به حساب توییتر خود ذکر شده تعدادی از انتقادات کارگردانی در که در مورد آن پاسخ اولیه به این رمان coronavirus در اوایل روز از وقوع در چین است. در این نامه ادعا کرد که “نادیده گرفته و گزارش های معتبری از ویروس” و متهم این سازمان اقدام در چاپلوس شیوه ای نسبت به جمهوری خلق چین از جمله شانت تایوانی سلامت ارزیابی و غارنوردی به فشار از رئیس جمهور چین.

در این نامه خطاب به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, در ادامه می گویند که که در غفلت به اعلام اورژانس و عمل با تاخیر فوریت به دلیل فشار دولت چین. آن را ادامه داد که در صورتی که “مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.”

“من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت امریکا منافع” مغلوب ساختن پیشی جستن نامه بخوانید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در ماه گذشته ارائه شکایت مشابه به آنهایی که در روز دوشنبه نامه. این حرکت بود که به طور گسترده ای panned به عنوان یک راه برای منحرف کردن توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را آهسته پاسخ به این ویروس. قبل از به تعلیق ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به چه کسی است.

که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز ساخته شده است خشم خود را با کسانی که شناخته شده در این سازمان را در نشست سالانه دوشنبه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که سازمان بهداشت جهانی “شکست خورده در هسته خود ماموریت” و اضافه کرد که “حداقل یک عضو در کشور ساخته شده مسخره از آن شفافیت تعهدات” اشاره آشکار به چین است.

یازدهم از سوی دیگر حمایت که یک تحقیق جهانی همه گیر پاسخ در جلسه روز دوشنبه. او همچنین پشتیبانی ارائه دسترسی جهانی به توسعه واکسن اگر این کشور شد و با موفقیت به ایجاد یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>