رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه تبدیل تاون هال بود که محور این بیماری همه گیر کوروناویروس به یک درخواست تجدید نظر خود را برای انتخاب مجدد اعمال نفوذ دو ساعت زمان شکاف در فاکس نیوز در یادبود لینکلن به مشتری جلب کردن خود به عنوان یک بی نظیر رهبر آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان برخی از سخت اساسی سوال از فاکس نیوز’ Bret Baier و Martha MacCallum و همچنین آمریکایی که ارائه تصویری نمایش داده شد در طول هفته گذشته. اما رئیس جمهور نیز گریزان و دفاعی در زمان و میزبان اغلب را دنبال نمی کند تا زمانی که تهمت بود مبهم و نادرست یا گمراه کننده در پاسخ های خود را.

او نمی پاسخ به سوالات در مورد چگونه دولت فدرال می تواند کمک به کسب و کار کوچک است که آیا واجد شرایط برای اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه فراتر از غرق در افکار که او را در آن نگاه کنید و “شاید چیزی است که ما می توانیم انجام دهیم.”

او در ایران یک سوال در مورد قلدری و بلاغت و پاسخ به مطبوعات با قلدری مطبوعات با این استدلال که اکثریت قریب به اتفاق خبرنگاران “خصمانه” با وجود او گفت: خود را به داشتن “انجام می شود بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ کشور ما” مانند ایجاد فضا و نیروی مبارزه با تروریسم است.

و وقتی پرسیده شد که در مورد بحث برگزاری مجازی تاون هال در یادبود لینکلن رئیس جمهور گفت که او فکر محل انتخاب شده توسط Fox News نه کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می تواند متحد کردن کشور با پیروزی در برابر coronavirus که به کشته شدن بیش از 67,000 مردم در آمریکا و قرار دادن 30 میلیون آمریکایی از کار در شش هفته گذشته با وجود کنگره گذشت تریلیون دلار در محرک بودجه.

او رفت اما به تماس پیشینیان خود را “احمقانه” و “احمق” به اخراج سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک “فاجعه” و در نهایت به تضاد خود را با یادآوری این بود که هیچ برنده هنگامی که زندگی از دست داده است.

“هیچ پیروزی در اینجا فقط به طوری که همه ما درک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد هیچ نفع خود. این است که یک وضعیت که در آن وجود دارد یک پیروزی است.”

در شرایط مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در ایالات متحده است “در پایین ترین سطح پیش بینی شده و ما ممکن است برخورد کند که” اگر امریکا در حال حاضر که سطح: مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته پایان کم از مرگ و میر خواهد بود 50000 60,000 و پیش بینی او از روز شنبه در محدوده 75,000 100,000.

“من دیده ام هرگز مرگ مثل این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما او همچنین استدلال کرد که این کشور نمی تواند باقی بماند بسته شده برای همیشه لطفا برای. اتحادیه های معلمان را تهدید به اعتصاب و یا اعتراض اگر آنها مجبور به بازگشت به مدارس بیش از حد به زودی و یا بدون ایمنی مناسب پروتکل های. مغلوب ساختن پیشی جستن اما قاطعانه بود که دانش آموزان خوب خواهد بود اگر او ابراز نگرانی در مورد همسر معلمان با زمینه مسائل مربوط به سلامت که بیشتر مستعد ابتلا به به بیماری های. (مردم در تمام سنین باید از درگذشت Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.)

هر چند کشور تقسیم شده است بیش از اینکه به بازگشایی شهرها و ایالات متحده و یا ادامه مستندات برای جلوگیری از موج دوم ویروس, پخش كردن, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر دو طرف می تواند راضی باشد.

“من فکر می کنم شما واقعا می توانید آن را به هر دو روش. من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهم به رفتن به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما شما همچنین باید برخی از افراد هستند که بسیار می ترسم. احتمالا همه می ترسم هنگامی که شما به حق به آن. … وجود دارد اما افراد دیگر که می ترسم در مورد بودن در یک اتاق قفل شده و از دست دادن شغل خود و نداشتن هر گونه درآمد و شما می دانید برای اولین بار این کارگران این مردم هستند که می خواهم به عقب بر گردیم و کار و زندگی کنند و آنها می ترسند کار خود را نمی خواهی وجود داشته باشد و در یک نقطه خاص اگر شما نگه داشتن آن رفتن بیش از حد طولانی که قراره اتفاق می افتد. بنابراین من درک می کنم که خیلی خوب است.”

رئیس جمهور همچنین ابراز اطمینان کرد که وجود دارد خواهد بود یک واکسن تا پایان سال و ادعا کرد که 2021 خواهد بود “فوق العاده اقتصادی در سال است.” او گفت: او را نجات داد کل صنعت هواپیمایی, 30 میلیون شغل و جان میلیون ها نفر با بستن “بزرگترین اقتصاد است که جهان تا به حال دیده می شود.”

زمانی که همه گفته و انجام داده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت می تواند صرف تا آنجا که $6 تریلیون اقتصادی امداد. اما به عنوان دموکرات تماس برای دولت های ایالتی و محلی کمک را شامل می شود در آینده بسته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin “ما هیچ کاری انجام نمی مگر اینکه ما یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.”

سفر خود را به یادبود لینکلن شد اولین بار در خارج از کاخ سفید در هفته. اما آن را همان به عنوان یک رالی چیزی است که رئیس جمهور اذعان کرد ممکن است او را نگه ندارد تا چند ماه قبل از انتخابات.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم یک رالی با خالی ورزشگاه — با هیچ کس در آن وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عبارت دیگر شما می دانید که شما ممکن است قادر به جلو و آن را با بیس بال و یا فوتبال یا بوکس یا بسکتبال. شما نمی توانید جلو و یک رالی. … آن کار نمی کند خیلی خوب. بنابراین امیدوارم ما قادر خواهید بود برای انجام تظاهرات در چند ماه گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر