مغلوب ساختن پیشی جستن Veers برای حمله به اوکراین کاران در Coronavirus جلسه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه خود را صرف روزانه خبری در این coronavirus خشمگین در برابر درک دشمنان از رسانه ها به اوکراین خلاف کاران به تازگی سرنگون فرمانده نیروی دریایی ناو هواپیمابر.

در همان روز در ایالات متحده مرگ و میر از این COVID-19 همه گیر پیشی گرفته 8,000 تهمت باز این جلسه با شدت بهم زدن در رسانه ها که او را متهم به “پخش شایعات دروغ.”

“دریافت بیش از این با و سپس بازگشت به خود را جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که تصدیق کرد که این کشور به احتمال زیاد “بسیاری از مرگ” در هفته آینده رئیس جمهور بارها و بارها تکرار کرد تماس های خود را برای این کشور به “بازگشت به کار” و سهولت در محافظ محدودیت.

و سپس به او اجازه دهید شل در منتقدان.

در مورد خواسته های خود جمعه شب شلیک جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون که به اطلاع کنگره موسس شکایت که در نهایت منجر به استیضاح تهمت ناودان هر دو اتکینسون و خلاف کاران.

“رک و پوست کنده کسی oughta شکایت خود خاموش” رئيس جمهور گفت: از ناشناس هوش خلاف کاران و اضافه کرد که اتکینسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب “آیا وحشتناک است.”

تهمت نیز ناودان کاپیتان برت Crozier بود که رها از وظیفه خود فرمانده این ناو یو اس اس تئودور روزولت پس از نوشتن یک نامه هشدار در مورد گسترش coronavirus در کشتی خود را. در حالی که Crozier هشدار اخراج شدند و درخواست خود را برای کمک به نیروی دریایی رهبری مواجه شدند با مجازات بیشتر از مردان در کشتی خود را زخم تا تست مثبت برای این ویروس با 137 مورد از شنبه.

در علاوه بر این به پشتوانه نیروی دریایی تصمیم به تبر Crozier تهمت به نظر می رسد او را مسخره برای جسارت به صدای زنگ در مورد ویروس.

“من فکر کردم آن نگاه وحشتناک آنچه که او انجام داد برای نوشتن یک نامه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این است که یک کلاس ادبیات.”

او در ادامه به هدف را در فرمانداران متحده شده اند که ضربه سخت coronavirus ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که ایالات متحده درخواست شد برای تجهیزات بیش از آنها مورد نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن خاص رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ادعا که تخمین می زند که نیویورک نیاز 40,000 هواکش شد بالاتر از واقعیت.

“40,000 فکر می کنم از آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “40,000. آن را نمی ممکن است. آنها لازم نیست که بسیاری از.”

در حالی که برگ برنده برنده ستایش از برخی از منتقدان خود را در اوایل این هفته برای ظاهر شدن در نهایت به درک شدت همه گیر در روز شنبه او یک بار دیگر به نظر می رسید به باک مشاوره با پیشنهاد خاصی محافظ محدودیت به زودی می تواند سست می شود.

صحبت در مورد عید پاک یکشنبه—این “زیبا” تاریخ که او قبلا چیزهایی که می تواند به حالت عادی بازگشت—او mused در مورد کلیساها احتمالا برگزاری ویژه خدمات اجتماعی فاصله داشته باشید.

“شاید ما می تواند اجازه می دهد به ویژه برای کلیساها شاید ما می تواند در مورد آن صحبت کنید. شاید ما می تواند اجازه می دهد آنها را با جدایی خارج در عید پاک یکشنبه. من نمی دانم این چیزی است که ما باید به بحث در مورد” او گفت:.

“ما به این کشور باز است. این کشور طراحی نشده بود بسته شود…ما در حال پرداخت مردم به ماندن در خانه و…آنها می خواهند برای رفتن به محل کار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ترویج هیدروکسی کلروکین این دارو که تبدیل به کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ حتی اگر FDA تایید نشده استفاده از آن در برابر ویروس.

“من ممکن است آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من به درخواست پزشکان من در مورد آن.”

روز جمعه رئیس جمهور تهمت را اعلام کرد CDC توصیه که آمریکایی ها پوشیدن پارچه یا پارچه ماسک صورت عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus اما bizarrely گفت که او نمی خواهد زحمت برای پوشیدن است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>