مغلوب ساختن پیشی جستن دامپزشکان جنگ افغانستان شکاک برای سفیر کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به نامزد خواهد Ruger یک کخ وابسته به سیاست خارجی متخصص است که می خواهد به جلو و تمام سربازان آمریکایی از افغانستان به سفیر آمریکا در این کشور جنگ زده با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از این موضوع.

Ruger شده است در مصاحبه چندین بار در چند هفته گذشته توسط مقامات در ریاست جمهوری پرسنل و همچنین مصاحبه در وزارت امور خارجه با مشاور اولریش Brechbuhl چند هفته پیش با توجه به فرد است. او با گذشت بیشتر از یک چک پس زمینه رفته و از طریق یک اخلاق نقد و بررسی. Ruger شده است به طور رسمی انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن و با وجود نامزدهای دیگر برای موقعیت با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

یک سخنگوی کاخ سفید تا به حال هیچ نظر. Ruger کاهش یافته است به نظر.

Ruger, یک افسر ذخیره نیروی دریایی که در خدمت یک سال در افغانستان, یک دهه پیش است تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور فکر کردن در مورد رد پای آمریکا در خاورمیانه و جنگ در افغانستان و سوریه شده است و به خصوص صوتی در مورد خارج شدن از افغانستان است.

“رئیس جمهور تهمت به درستی به این نتیجه رسیدند که کامل و سریع خروج سربازان ما ضروری است,” او نوشت: در منافع آمریکا در اواخر ماه مه. “منافع ملی ما نیست خدمت ادامه به دستمزد بیهوده نبرد اما خروج از آن است.”

در حالی که تعدادی از فرماندهان نظامی و مقامات خواسته اند که تهمت به حفظ باقی مانده نیروی در افغانستان Ruger که در پشتیبانی از روند صلح به رهبری زلمی خلیل زاد نوشت که “استقرار نخبگان شکست خورده اند به ما بگویید که چگونه به ماندن در حال رفتن به انجام خیلی بیشتر از اتلاف اضافی آمریکایی خون و گنج.”

او همچنین گفت که در op-ed که تنها منافع آمریکا در افغانستان است که برای جلوگیری از آینده حمله تروریستی علیه ایالات متحده از منشاء آن در کشور اما که می تواند انجام شود با استفاده از قابلیت های هوش و خارج-از-کشور آمریکا دارایی های نظامی به نقطه تهدید.

Ruger, که همچنین معاون پژوهشی و سیاست در چارلز کخ موسسه و استاد سابق در LBJ دانشکده امور عمومی در دانشگاه تگزاس در Austin معتقد است که آمریکا نباید در افغانستان باقی بماند تا زمانی که رسمی قرارداد صلح بین طالبان و دولت افغانستان.

Ruger نوشته است, op-eds, برای نشریات محافظه کار مانند واشنگتن آزما حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن خروج نیروهای خود از سوریه یک تصمیم است که به طور گسترده مورد انتقاد قرار توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات.

سفارت آمریکا در افغانستان در حال حاضر نیست که یک سفیر, اما به جای led توسط veteran وزارت امور خارجه دیپلمات راس ویلسون به عنوان کاردار ایران.

داده است که آن را در اواسط ماه ژوئیه در سال گذشته از یک دوره ریاست جمهوری که مشخص نیست اگر Ruger اگر نامزد می توانست زمان را به تائید مجلس سنا قبل از انتخابات اگر چه کمیته روابط خارجی سنا در حال حرکت رو به جلو با چند نامزد در هفته آینده.

و نه آن را روشن در هر مورد چقدر قدرت سفیر جدید ممکن است برای شکل دادن به حوادث در کابل. تحت شرایط اولیه قرارداد صلح اعلام کرد در ماه فوریه ایالات متحده توافق برای خروج نیروهای خود را اگر طالبان خودداری از حمله به نیروهای آمریکایی و رد القاعده و داعش. اما خشونت در برابر دولت افغانستان را تشدید کرده در ماه های پس و خلیل زاد به, تلاش برای نجات, آرایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>