تهمت و قول داد به ” تخلیه باتلاق.’ اما لابی داشتن یک روز زمینه.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در فوریه صبح در سال 2018 نمایندگان چندین کالیفرنیا آب سازمان های وارد شده در یک جلسه در داخل وزارت تلخ واشنگتن ستاد به بحث طولانی به دنبال هدف: تضعیف گونه های در معرض خطر عمل تا بیشتر آب می تواند منحرف شود برای کشاورزی.

کمتر از سه ماه بعد یکی از مقامات کشور در این نشست Jason Larrabee پایین پا از دولت خود را ارسال. کلمه رسیده یکی از سازمان آب او می خواهم به ملاقات با او بود که “با توجه به پیشنهادات مختلف از لابی مغازه در سی” به عنوان یک وکیل آن قرار داده است.

“در لحظه ای که او کار نمی کند برای هر آب منطقه و یا منطقه آبیاری در کالیفرنیا بنابراین فرصت بسیار خوبی وجود دارد به استخدام او قبل از دیگران به دنبال خدمات خود را” وکیل گفت: سازمان آب ،

آب agency سرعت استخدام Larrabee. و او صرف دو سال گذشته لابی مقامات که یک بار کار می کرد پایین سالن از او را به سمت کشاورزان بیش از محیط زیست در کالیفرنیا جنگ آب.

Larrabee یکی از حداقل 82 سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که ثبت نام کرده اند به عنوان لابی با توجه به تجزیه و تحلیل لابی افشای براده. بسیاری از مقامات دولت سابق رفته اند به کار در لابی شرکت های بزرگ و یا در امور دولت نقش خود را در شرکت های بزرگ امریکا اما ثبت نام نکرده اید به عنوان لابی.

مهاجرت جمعی به K خیابان برجسته چگونه اثر کمی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تعهد به “تخلیه باتلاق” تا به حال در واشنگتن درب گردان 3½ سال به ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده به ثبت نام خود را دولت اخلاق تعهد در سال 2017, او شوخی که “بسیاری از مردم ایستاده در پشت من را نمی خواهد بود قادر به رفتن به محل کار” در K خیابان. در عین حال یکی از افراد ایستاده در پشت سر او — و سپس-کاخ سفید رئیس ستاد Reince Priebus — در حال حاضر رئیس یک لابی شرکت است که با استخدام چند دیگر از مشاوران سابق کاخ سفید و دو نفر از آنها ثبت نام کرده اند به عنوان لابی.

ریک Dearborn, که در خدمت به عنوان یک کاخ سفید و معاون رئیس ستاد است که در حال حاضر یک لابی برای مشتریان از قبیل MetLife و Verizon. ستاد از معاون رئیس جمهور مایک پنس در دفتر وزارت امور خارجه وزارت خزانه داری وزارت بهداشت و خدمات انسانی بخش حمل و نقل بخش دفتر نماینده تجاری ایالات متحده و آژانس حفاظت از محیط زیست باید همه جذب شده است, تاثیر صنعت, اما نه همه آنها ثبت نام کرده اند به عنوان لابی. زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید لابی برای شرکت ها از جمله مک دونالد, Facebook, گلدمن ساکس, آمازون, فدرال اکسپرس, SpaceX, بوئینگ, T-Mobile, Oracle, جی پی مورگان چیس, General Electric, سیب, Verizon Pfizer, امریکن اکسپرس, United Airlines, لاکهید مارتین, Comcast در, Uber, American Airlines, ولز فارگو و پوردو داروسازی یک شرکت داروسازی است که به کمک سوخت مخدر بحران است.

برخی از مقامات دولت سابق decamped برای K خیابان چنان سریع است که آنها در حال حاضر به بازگشت به دولت است. کریس Shank که شد مشاور ارشد نیروی هوایی وزیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار موفق حتی بیشتر چشمگیر feat: او در سمت چپ این اداره برای تبدیل شدن به یک لابی در سال 2018 بازگشت به ایران چند ماه بعد — پس از آن رفت و برگشت به بخش خصوصی در سال گذشته است.

Shank نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تهمت نیز استخدام تعداد زیادی از سابق لابی برای خدمت در دولت او — از جمله زمان دفاع و انرژی و نیروی کار داخلی و دبیران; اقدام وزیر امنیت داخلی; سازمان حفاظت محیط زیست مدیر و نماینده تجاری ایالات متحده و برخی از آنها در حال حاضر به عقب رفته به K خیابان.

پس از انرژی لابی مایکل مک کنا استخدام شد توسط کاخ سفید در امور قانونگذاری تیم سال گذشته وی در ادامه به استفاده از لابی شرکت آدرس ایمیل برای کسب و کار شخصی. مک کنا در سمت چپ کاخ سفید در ماه مارس و بازگشت به شرکت.

در یک مصاحبه McKenna گفت: او نه لزوما قصد رفتن به لابی هنگامی که او در کاخ سفید ، او آگاه بود که کار را در دولت می تواند به او اضافه شده مهر اگر او بازگشت به K خیابان.

“شاید این رزومه آیا نیاز به یک کمی از refresh” او به یاد می آورد فکر کردن به خود است.

پررنگ وعده در سال 2016

در یک تجمع در خلیج سبز, Wis., هفته قبل از سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت تشویق, که او را, بان کی مون “همه مقامات اجرایی شعبه لابی دولت برای پنج سال پس از ترک خدمت دولت.” او همچنین متعهد به “گسترش تعریف از “لابی” بنابراین ما تمام نقاط ضعف است که سابق مقامات دولتی با استفاده از برچسب خود مشاوران و مشاوران و همه این چیزهای مختلف و آنها قتل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل داده و در برخی از آن وعده داده است. پیشین مقامات دولت که نشانه تعهد شده از لابی سازمان های که در آن آنها خدمت به مدت پنج سال پس از ترک. آنها همچنین ممنوع از لابی مقامات بالا در سراسر دولت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به اخلاق و تعهد نیز بسته یک راه گریز در حال حاضر رئیس جمهور باراک اوباما قوانین: علاوه بر منع مقامات دولت سابق از لابی سابق خود سازمان و کارکنان در سراسر کشور و قوانین نیز بار آنها را از مشاوره دیگران در مورد چگونه به انجام این لابی.

اما سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت هنوز هم می تواند لابی کنگره است. و در برخی از موارد آنها می توانند لابی دولت.

این اولین انتخابات ریاست جمهوری از دوره که در آن مقامات را ترک کرده اند برای پرداخت بالاتر و ساعت کوتاه در مرکز شهر. اوباما متعهد شده است که مقامات نمی قادر خواهد بود به “ترک من دولت و سپس لابی” تنها برای دیدن یک بسته از آنها برای ترک K خیابان. در میان چشم ظاهر شد مرلین Tavenner که کمک کرد تا پیاده سازی Obamacare به عنوان مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و سپس در سال 2015 decamped برای بیمه تجاری اصلی گروهپیشتازان این قانون است.

ایوان آدلر, headhunter که قرار داده شده تعدادی از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در K Street گفت: هیچ رئیس جمهوری در دوران مدرن تا به حال موفق به جلوگیری مقامات از تبدیل شدن به لابی.

“من شده است به انجام این کار برای 23 سال و من هرگز تا به حال کسی را استخدام نمی دلیل اخلاق محدودیت,” او گفت:.

چگونه مقامات دولت سابق از کنار این قوانین

برخی از برجسته ترین برگ برنده دولت جانبازان به زمین در K خیابان در حال مشاوره به مشتریان در راه آنها می گویند نیست و نیاز به آنها را به ثبت نام به عنوان لابی.

دن کت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر اطلاعات ملی تا ماه اوت و سپس بازگشت به پادشاه و Spalding, قانون شرکت های که در آن او یک بار به عنوان یک لابی گر. او یک مشاور ارشد در دولت حمایت و سیاست های عمومی تمرین گروه ارائه مشاوره به مشتریان در “امنیت سایبری و جاسوسی شرکت گفت:” سیاسی در ایمیل. اما او نمی لابی و گفت که او قصد ندارد به.

Priebus بازگشت به قانون شرکت مایکل بهترین استراتژی در سال 2017 شد و رئیس آن لابی بازوی اما او نیست ثبت نام به لابی خود را. و سابق وزیر کشور Ryan Zinke سال گذشته شد مشاور ارشد Turnberry راه حل یک لابی شرکت با روابط به کوری Lewandowski تهمت سابق مدیر کمپین. Zinke است مشورت برای استخراج از معادن و نفت و گاز شرکتاما نشده ثبت نام به لابی. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بسیاری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که ثبت نام کرده اند به عنوان لابی در حال لابی کنگره و نه دولت. که اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از محدودیت در لابی همکاران سابق خود را.

اما دیگران پیدا کرده اند و مغلوب ساختن پیشی جستن به اخلاق و قوانین نیست و آنها مانع از اعمال نفوذ دولت — از جمله در مورد مسائل کاملا شبیه به آنهایی که با آنها کار می کرد در حالی که در دولت است.

ماریو لویولا در خدمت به عنوان یک مدیر دانشیار در مجلس شورای کیفیت محیط زیست که در آن او کار می کرد در اصلاح فدرال اجازه فرآیندهای. پس از او در سال گذشته او لابی فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات خدمات عمومی دولت ایالات متحده خدمات جنگل و اداره مدیریت زمین به نمایندگی از دو انرژی های تجدید پذیر شرکت با توجه به افشای براده.

لویولا دارای لابی سازمان در همان فرایند اجازه و زیست محیطی بررسی او به وصله پینه کردن در حالی که مشغول به کار در کاخ سفید است. اما او به نظر نمی رسد به شکسته اند و اخلاق و تعهد به دلیل یک راه گریز است که اجازه می دهد تا مقامات دولت سابق به لابی دولت در قانون-ساخت و صدور مجوز مهم است. اینها تنها مسائل او لابی در لویولا در مصاحبه ای گفت:.

دیوید Redl چپ دولت در سال گذشته پس از رهبری ملی ارتباطات و اطلاعات در سازمان که به توصیه کاخ سفید در بی سیم طیف و مسائل دیگر. او شروع به خود را لابی شرکت و در اوایل سال جاری لابی کمیسیون ارتباطات فدرال در طیف مسائل برای Comcast و Facebook با توجه به افشای براده.

در یک مصاحبه Redl گفت: او هرگز لابی FCC و تنها گزارش انجام این کار از فراوانی از احتیاط زیرا او کمک کرد تا آماده دیگر لابی که انجام داد.

Redl و لویولا لابی نشان می دهد “که این تعهد دارای نقاط ضعف است که در حال استفاده توسط مقامات دولت سابق کاملا غالبا” جاشوا ایان Rosenstein یک وکیل که به توصیه مشتریان در لابی اخلاق قوانین نوشت: در یک ایمیل به سیاسی. “و آن را به نظر می رسد که برخی از این کارکنان سابق هستند و خزنده به سمت راست به خط اگر نه پریدن بیش از آن.”

توماس Spulak یک وکیل که به توصیه مشتریان در مغلوب ساختن پیشی جستن به اخلاق و قوانین گفت: راه گریز است که اجازه می دهد تا مقامات دولت سابق به لابی در اجازه و مسائل مربوط به صدور مجوز است به طوری گسترده از آن “می تواند شامل تقریبا هر چیزی را که یک سازمان یا اداره می کند.”

پیشین مقامات دولت “می توانید تلاش برای نفوذ هر کسی در قوه مجریه تقریبا تمام چیزهایی که آنها می توانید انجام دهید به شرطی که آنها ثبت نام,” او نوشت: در یک ایمیل.

برای ثبت نام یا عدم ثبت نام

چند تن دیگر از مقامات دولت سابق داشته اند تقریبا مهار آزاد به لابی دولت چرا که آنها هرگز امضا مغلوب ساختن پیشی جستن به اخلاق و تعهد است.

پم باندی تایید تهمت جلوتر از فلوریدا اولیه در سال 2016 زمانی که او وکیل دولت به طور کلی است. پس از خروج از دفتر در سال گذشته او پیوست بالارد شرکای یک لابی شرکت های اجرا شده توسط برایان بالارد که بالا جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

به عنوان دموکرات ها نقل مکان کرد به استیضاح او در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن آورده باندی به کاخ سفید به عنوان یک مشاور ویژه — موقت نقش برای که او نیاز به ثبت نام اخلاق تعهد است.

پس از باندی چپ کاخ سفید در اوایل سال جاری او بازگشت به بالارد همکاران و تقریبا بلافاصله شروع به لابی دولت. او لابی کاخ سفید از طرف جنرال موتورز هفته پس از ترک کاخ سفید با توجه به افشای پرونده. او کاهش یافته است به نظر.

جنیفر Arangio که مشغول به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی نیز نمی امضای تعهد با توجه به لابی شرکت که او را به استخدام فدرال طرفداران. او لابی کاخ سفید در سال گذشته به نمایندگی از یک شرکت اماراتی به نام اپوس دارایی های سرمایه ای محدود که او می شده اند ممنوع از انجام زیر و اخلاق و تعهد است. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بایرون قهوه ای در خدمت به عنوان حفاظت محیط زیست معاون رئیس ستاد سیاست و کمک به رهبری تهمت تلاشهای دولت برای عقب مقررات زیست محیطی. اما از آنجا که او منصوب شد تحت مبهم ارائه آب سالم آشامیدنی عمل است که اجازه می دهد تا سازمان را به تعداد محدودی از “اجرایی تعیین” استخدام او هرگز تا به حال به ثبت نام اخلاق تعهد است.

قهوه ای در سمت چپ این سازمان در سال 2018 و در حال حاضر با این نسخهها کار در قانون و لابی شرکت Niki & Moring. او لابی سازمان حفاظت محیط زیست برای مشتریان از جمله آبهای حمایت ائتلاف یک گروه که تحت فشار قرار دادند به رول قوانین حفاظت از رودخانه ها و تالاب ها در جای خود قرار داده در دولت اوباما. قهوه ای مشغول به کار در حال لغو این مقررات در حالی که خدمت در دولت و سپس لابی آژانس در مسئله او در مصاحبه ای گفت:.

قهوه ای — که او نیز مشغول به کار در سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یک کارمند در اوایل در حرفه خود — گفت که او مطمئن بود که ارتباط خود را به عنوان یک سابق سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس ستاد تا به حال ساخته شده آن را آسان تر برای او را به لابی آژانس.

“این درک روند قانونی و خوب بودن وکیل و مدافع — این چیزی است که مهم است.”

یک لابی نبرد خوردگی کشاورزان در برابر ماهی

Larrabee است که در میان مقامات دولت سابق که در بر داشت یک راه در اطراف روح اگر نه نامه از مغلوب ساختن پیشی جستن به اخلاق و تعهد: او رفت و از ملاقات با آب کالیفرنیا آژانس در حالی که او از خدمت در دولت به لابی گری برای آنها در طول چند ماه.

مسیر خود را بدون درز بود. هنگامی که او به سمت چپ خود را داخل پست Larrabee شد توصیه می شود به اوکدیل منطقه آبیاری توسط یک وکیل برای سازمان آب Tim O’Laughlin. آژانس در حال حاضر آشنا با Larrabee: آن مدیر کل ملاقات کرده و با او در داخل گروه ماه پیش از آن.

“آقای Larrabee را یک نقطه ضعف خواهد بود خود را برای خنک کردن دوره با توجه به ارتباطات مستقیم با داخلی برای یک سال, اما او قادر به برقراری ارتباط با کنگره و حمایت از طرف مشتریان” O’Laughlin نوشت: در یک یادداشت به اوکدیل. “او هنوز هم قادر خواهد بود به ارائه مشاوره استراتژیک ارتباطات و وکالت است.”

“در دولت فعلی این است که یک مزیت بزرگ,” او اضافه شده است. “در آینده دولت نقش خود را می تواند کاهش یافته است.”

Larrabee sidestepped اخلاق تعهد را منع نزدیک شدن به او سابق آژانس توسط لابی اداره احیاء است که بخشی از کشور وزارت اما به عنوان یک سازمان جداگانه تحت فدرال اخلاق قوانین. او لابی اداره و دیگر آژانس های فدرال از طرف اوکدیل و دیگر سازمان آب جنوب San Joaquin آبیاری منطقه با توجه به افشای براده.

آب دو سازمان می خواست اداره احیاء به اجازه دهید آنها را ذخیره بیش از حد آب در نزدیکی جدید Melones دریاچه مخزن به طوری که آنها به راحتی می توانید فروش آن به دیگر thirstier آب سازمان. آنها همچنین فشار دولت فدرال برای استراحت گونه های در معرض خطر عمل قوانین در نظر گرفته شده برای محافظت از تهدید steelhead و قال — مقررات است که محدود کردن چقدر آب آب سازمان می تواند دریافت.

آب منافع یافت متحدان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب رسید که ضعیف تر گونه های در معرض خطر عمل قوانین در اوایل این سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود گرفته است تا خود را به علت castigating دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای مخالفت با دولت خود قوانین جدید.

“آنچه آنها انجام می دهند به دولت خود را یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیکرزفیلد کالیفرنیا در ماه فوریه در یک رویداد به جشن قوانین جدید. “پس از چند دهه از شکست و تاخیر در حصول اطمینان از مهم حقوق آب برای مردم از دولت ما مصمم هستیم تا در نهایت مشکلات خود را حل.”

محیط زیست و گروه های ماهیگیری را به مخالفت با قوانین جدید و متهم به آب سازمان از حرص و آز.

“آنها فقط بازی های سیستم را به عنوان مقدار آب به عنوان آنها احتمالا می تواند در همه زمان ها” گفت: Chris Shutes آب مدافع حقوق برای کالیفرنیا Sportfishing حفاظت داد.

زمانی که Larrabee ملاقات با اوکدیل در حالی که او هنوز هم در داخل بخش آنها در مورد آب سازمان های فشار برای گونه های در معرض خطر عمل قوانین و همچنین اجرای 2016 قانون می پردازد که با ذخیره آب در مخزن با توجه به استیو ناقوس, اوکدیل مدیر کل.

در یک مصاحبه Larrabee گفت که او نمی یاد نشست اما حضور او تایید شد توسط ناقوس به عنوان به خوبی به عنوان یک داخلی در بخش تقویم.

Larrabee همچنین گفت که او تا به حال لابی برای آب مناطق در هر کدام از این مسائل ناقوس گفت: آنها بحث شده است. در عین حال یک کپی از قرارداد Larrabee امضا نشان می دهد آب, آژانس های استخدام او را به ارائه “فدرال لابی, خدمات وکالت قبل از کنگره و مشاوره” در “جدید Melones مخزن ذخیره سازی” و جدید گونه های در معرض خطر عمل قوانین.

Larrabee بعد جریان آب در سازمان های “اخیر خود در تماس با اعضای کنگره و سازمان های فدرال از جمله بحث با اداره احیاء مقامات مربوط به” ذخیره سازی در این مخزن با توجه به دقیقه از جلسه هیئت مدیره در سال گذشته است.

آب دو سازمان پرداخت کرده اند Larrabee شرکت $280,000 پس از سال 2018 با توجه به افشای براده. آنها به نظر می رسد فکر می کنم او را به ارزش پول است. در اوایل سال جاری O’Laughlin خواست آب سازمان به Larrabee a $2,500 یک ماه افزایش این استدلال که “عملکرد خود را افزایش یافته است و همچنین کیفیت و ارزش خود را تحویل.”

آب و آژانس تایید افزایش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>