تهمت می خواهد G7 اجلاس تاخیر می گوید: گروه نیاز اعضای جدید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به تعویق بیندازند تا از سقوط یک دیدار از گروه 7 ملل او در حال برنامه ریزی برای برگزاری ماه آینده در کاخ سفید با وجود ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

و او گفت: این گروه عضویت باید شامل روسیه و استرالیا و کره جنوبی و هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در نیروی هوایی به عنوان او بازگشت به واشنگتن از فلوریدا است که او احساس می کند زمان آرایش از گروه “بسیار منسوخ” و نمی کند به درستی نشان “چه خبر است در جهان.”

ادامه مطلب: در شخص G7 ‘موثرتر’ تا زمانی که ایالات متحده آمریکا است COVID-19 ایمنی طرح: Trudeau

او گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین یک تاریخ جدید برای نشست اما فکر جمع آوری می گیرد می تواند در ماه سپتامبر در زمان نشست سالانه سازمان ملل متحد در نیویورک و یا شاید پس از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعجب اعلام کرد: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را روز شنبه گفت که او نمی خواهد این نشست شرکت کنند مگر اینکه این دوره از coronavirus گسترش تغییر کرده بود ،

شیوع کروناویروس: ترودو در پاسخ به تهمت درخواست برای فرد در نشست G7

شیوع کروناویروس: ترودو در پاسخ به تهمت درخواست برای فرد در نشست G7

رهبران جهان اقتصادهای بزرگ شدند و قرار ملاقات در ماه ژوئن در ایالات متحده در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند اما شیوع کروناویروس hobbled این برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه مارس او لغو نشست به دلیل همه گیر و رهبران خواهد مشورت با ویدئو کنفرانس به جای.

اما تهمت سپس تغییر دوره گفت: یک هفته پیش بود که او دوباره برنامه ریزی برای میزبانی یک جلسه در شخص.

ادامه مطلب: G7 اجلاس سران برگزار خواهد شد تلفنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس: کاخ سفید

“در حال حاضر که کشور ما است `انتقال به عظمت’ من با توجه به تغییر زمان G-7 در یکسان یا مشابه تاریخ در واشنگتن دی سی در افسانه ای کمپ دیوید” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اعضای دیگر نیز آغاز خود باز گشت. این امر می تواند نشانه ای بزرگ برای همه عادی!”

شیوع کروناویروس: ترودو در مورد تماس با G7 رهبران در COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: ترودو در مورد تماس با G7 رهبران در COVID-19 همه گیر

G7 اعضای کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده است. این گروه در انتخابات ریاست جمهوری می چرخد سالانه در میان کشورهای عضو.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>