تهمت می خواهد مهاجرت به خارج از سرشماری و در مرکز انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به ممنوعیت مهاجران مستند نشده از شمارش در سرشماری سال 2020.

که همه او را به انجام مهاجرت در سال 2020 است.

در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به منظور کاهش تعداد کارگران خارجی در ایالات متحده در پایان برنامه ای است که محافظت از کودکان را به این کشور به طور غیر قانونی ساخت بیش از 450 کیلومتر از دیوار در امتداد مرز جنوبی و به شدت محدود کردن اعطای پناهندگی ادعا می کند.

هر حرکت دارای حفره دار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر مخالفان قدرتمند هر کس از حقوق مدنی فعالان به مقامات محلی برای رهبران کسب و کار و باز رئیس جمهور به متعدد چالش های قانونی. اما هر بار این عمل نیز riled مغلوب ساختن پیشی جستن را سرسخت ترین حامیان یک هدف کلیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره لغزش در برابر presumptive 2020 رقیب جو بایدن.

تهمت های اخیر حرکت به هدف قرار دادن مهاجران آمد و گفت: او امضا تفاهم نامه به طور موثر به درخواست وزارت بازرگانی که نظارت بر سرشماری به جمع آوری اطلاعات مربوط به مهاجران مستند نشده — اما تنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید که اطلاعات از جمعیت بالغ در آخرین سرشماری تعداد. سرشماری استفاده شده است به تعیین که چگونه بسیاری از خانه اعضای هر دولت می شود و همچنین به عنوان چگونه فدرال بودجه توزیع شده است. این یادداشت استدلال آن است که “رئیس جمهور اختیار به حل و فصل apportionment” اعضای مجلس.

مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه اقدامات در مهاجرت روز سه شنبه اعلام شد به سرعت غیر قانونی اعلام شده توسط گروه مبارز و تقبیح با مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به عنوان ساده تلاش برای ترساندن مهاجران.

های حقوق مدنی و دولت و مسئولان شهرستان هشدار داد که این حرکت را کاهش سرشماری مشارکت در میان همه مهاجران کاهش خود قدرت سیاسی و به خطر انداختن بودجه فدرال در بیشتر دموکراتیک متمایل مناطق. در حال حاضر داده های سرشماری استفاده شده است برای کمک به پرداخت 1.5 تریلیون دلار در بودجه فدرال. 2020 سرشماری نیز تعیین نحوه ترسیم خانه در مناطق یک فرایند رخ می دهد که یک بار در هر 10 سال.

“این آخرین اقدام دولت برای حذف مهاجران مستند نشده که تعیین نمایندگی در کنگره ریشه در نژادپرستی و بیگانه ستیزی است آشکار حمله بر ما نهاد و همسایگان ما” گفت: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات است.

تلاش مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت اقدامات را با چالش های حقوقی. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مجبور به رها کردن تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری سال گذشته پس از دیوان عالی کشور مسدود او گفت: دولت اظهار داشت منطقی برای اضافه کردن سوال — بهتر است برای محافظت از اقلیت رای گیری حقوق — “به نظر می رسد ساختگی” و کمتر “توضیح” از “حواس پرتی.”

“ما او را در دادگاه و پیروزی دوباره گفت:” دیل هو مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق پروژه که به چالش تابعیت سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما ممکن است سیاسی به نفع او می خواهد خود را از اقدامات مهاجرت صرف نظر از اینکه آیا او برنده یا از دست می دهد در دادگاه. هر گونه چالش بیش از روز سه شنبه سرشماری اقدام می تواند ماه به حل کردن. تهمت نیز رو به یک چالش قانونی از چندین برجسته گروه های کسب و کار از جمله اتاق بازرگانی بیش اخیر به منظور جلوگیری دسته از کارگران خارجی ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر. هنوز جدول زمانی در این مورد است که به طور مشابه, مشخص نیست.

در ضمن تهمت ترین حامیان مشتاق بودند به ستایش او آخرین مهاجرت حرکت می کند.

Rep. پل Gosar (R-Ariz.) تشریح سیاست جدید به عنوان “عقل سلیم و قانون اساسی” سیاست. “قانون اساسی مفهوم یک فرد یک رای و حقوق اولیه شهروندی می خرد و زمانی که ایالات متحده ایجاد سیاست های است که تشویق بیگانگان غیر قانونی” او توییتی.

این نشانه دیگری است که مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه در انتخابات میان هنوز افزایش بیماری همه گیر است که داستان خود را در سال 2020 انتخاب مجدد امید به مهاجرت درست مثل او در سال 2016 زمانی که شعارهای “ساخت که دیوار” و وعده به اخراج میلیون ها نفر از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی به طور منظم وسایل در مغلوب ساختن پیشی جستن” ،

“تهمت تنها در مورد مراقبت از یک چیز: قدرت گفت:” فرانک Sharry مدیر اجرایی صدای آمریکا, مهاجرت و وکالت ، “برای نگه داشتن آن او معتقد است که او باید گودال هواداران خود را در برابر دیگران در یک zero-sum, مسابقه مرگ.”

از طرف دیگر آلاباما دادستان کل استیو مارشال در حال حاضر بحث های موجود و طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره آمار که مستند نشده مهاجران باید شمارش در سرشماری.

“زمانی که آمریکا کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی تقسیم شده تا نمایندگی باید بر اساس آن افرادی که اقامت در کشورهای خود را و این کشور قانونی,” مارشال گفت.

اما ملی مهاجرت فروم مهاجرت گروه حمایت تخمین زده است که تهمت را یادداشت می تواند در نهایت صدمه زدن به جمهوری تکیه متحده است که تا به حال بسیار زیاد افزایش جمعیت مهاجر.

هشت نفر از 10 کشور با بیشترین درصد افزایش مهاجرت جمعیت از سال 2010 تا 2016 رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با توجه به گروه.

“وجود دارد یک فرض است که یک undercount از مهاجرت جمعیت خواهد شد و تاثیر منفی آبی متحده اما واقعیت این است که جوامع روستایی و قرمز متحده نیز خواهد شد کمتر و با کمبود بودجه روبرو” گفت: Jacinta کارشناسی ارشد گروه معاون رئیس جمهور از سیاست و وکالت. “امروز تفاهم نامه را تضعیف می کند خود را به موفقیت در آینده است.”

چند تن از کارشناسان روز سه شنبه گفت بعید است تهمت را یادداشت تبدیل به سیاست واقعی این سال برای هر دو عملی و دلایل قانونی.

“وجود دارد هیچ فدرال رکورد از مهاجران مستند نشده توسط سرشماری بلوک و یا حتی توسط دولت گفت:” اموزش Greenwood همکاری مدیر برای رای دادن حقوق و redistricting در کمپین مرکز حقوقی. “راه وجود دارد شما می توانید guesstimate آن است. اما این چیزی نیست که آمار, تماس, برای, درست است ؟ قانون اساسی خواستار واقعی شمارش.”

جاستین لویت یک استاد حقوق در Loyola Law School گفت: 14th اصلاح دیکته که “کل تعداد افراد در هر ایالت” باید محسوب می شود.

“به منظور به این باور است که غیر قابل انکار ساکنان — افرادی که در اینجا زندگی می کنند هر چه وضعیت حقوقی آنها در اینجا زندگی می کنند افرادی که از لحاظ جسمی در اینجا و زندگی در اینجا نیست تمام افراد در هر دولت, شما باید به فکر می کنم آنها را افراد” لویت گفت. “و این نه یک انتخاب در دسترس است.”

علاوه بر لویت استدلال کنگره نهایی می گویند.

“کنگره داده است فراز و نشیب اختیار به رئیس جمهور و وزیر بازرگانی در بسیاری از عرصه های مختلف نیاز به انجام با انجام سرشماری,” او گفت:. “اما یک مکان و این کاملا روشن است که کنگره را در اختیار همان چیزی است که شما قرار است به شمارش.”

در کاپیتول هیل دموکرات ابراز خشم. خانه نظارت و اصلاحات کمیته بلافاصله برنامه ریزی یک جلسه اضطراری برای هفته آینده به بحث در مورد رئیس جمهور یادداشت.

“با در نظر گرفتن این گام درست در وسط در حال انجام سرشماری است به خصوص فاحش و شوم چرا که به نظر می رسد هدفمند طراحی شده برای کاهش تعداد بازداشتن مردم از پر کردن فرم های خود را و فاسد فرایندهای دموکراتیک در آن کشور ما تاسیس شده است” گفت: Rep. کارولین Maloney (n. y.) کمیته رئیس.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر آن را به نام “در عین حال یکی دیگر از لحاظ نژادی رانده حمله توسط یک رئیس جمهور و دولت که غلط انداز مهاجران به عنوان دشمن زمانی که آنها بخش مهمی از جامعه ما است.” و مجلس نانسی پلوسی گفت: دولت این است که “دامن زدن به شعله های آتش نفرت و بیگانه ستیزی پاره شدن تعداد بی شماری از خانواده های از هم جدا و به چالش کشیدن ما سنگ بستر ارزش های برابری و عدالت برای همه است.

ژاک Montellaro و کارلا Marinucci کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>