تهمت می خواهد به بازگشایی مدارس. تذکر: این فقط در مورد آموزش و پرورش.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس آمریکا است که در مورد بیش از آموزش و پرورش کودکان. آن را در مورد اقتصاد است. و آن را در مورد خود گشتند.

چرا که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به مسائل پیوسته.

با کودکان در خارج از خانه آنها استدلال می کنند پدر و مادر بیشتر به راحتی می تواند بازگشت به کار و آب اقتصاد — چیزی حتی رئیس جمهور متحدان در نظر گرفتن یک ضرورت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود گشتند. و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف نظرسنجی اعداد برابر presumptive 2020 رقیب جو بایدن و مشاوران و همچنین امیدوارم که این کمپین در فرد تحصیل را به خوبی بازی زن و حومه رای دهندگان به رئیس جمهور نیاز به باقی می ماند در ،

اما فشار نیز رانندگی خشمگین پاسخ از اتحادیه های معلمان و پدر و مادر و دیگران در آموزش و پرورش جهان که می گویند که آنها نیاز به کمک های مالی بیشتر برای بازگشایی با خیال راحت و تهمت سیاسی در اولویت قرار داده خواهد شد کودکان و مربیان در راه آسیب است.

“شما می دانید که کسی که به دنبال یک شغل بهتر گزارش گفت:” ملی انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور لیلی Eskelsen گارسیا که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “احمق” در یک شنبه تماس با خبرنگاران.

“او امیدوار است برخی از شاخص بالا می رود که مردم در حال بازگشت به کار” گارسیا افزود: “و او گفت:” قربانی های خود را, کودکان خود را قربانی معلمان فداکاری خانواده خود را که آنها می تواند آلوده چون من نیاز به چیزی برای فروش در ماه نوامبر است.”

لسلی Boggs ملی PTA جمهور خلاصه تا واکنش: “توقف ساخت عمومی آموزش و پرورش یک مسئله سیاسی است.”

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود و متحدان باید با استفاده از سخنرانی های رسانه های اجتماعی و مصاحبه با فشار مدارس و کالج ها برای بازگشت به طور کامل در فرد آموزش و پرورش در پاییز.

تهمت و سرزنش کرده دموکرات ها برای هیچ تردیدی از مدارس و رهبران سیاسی تعهد به “اعمال فشار” بر تمایلی فرمانداران در روز سه شنبه. او حتی انکار خود را در اداره راهنمایی در خیال بازگشایی یکشنبه استدلال این اقدامات بیش از حد سخت و گران است.

شاید بیشتر tangibly تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدارس که ارائه نمی full تخته سنگ از کلاس های حضوری.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت با کنگره در آینده coronavirus امداد لایحه به متحده “یک انگیزه قوی و تشویق به گرفتن بچه ها به مدرسه است.” و کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: دولت به دنبال حصول اطمینان از هر گونه جدید امداد پول می رود به دانش آموزان یک منطقه که در آن مدارس تعطیل هستند.

کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — مشتاق است برای دانش آموزان به سر کلاس اجازه می دهد تا پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با مشکلات در خانه یادگیری و افزایش مراقبت از کودکان مسئولیت را مجددا نیروی کار است.

“پدر و مادر نمی توانند کار کنند در صورتی که مجبور به ماندن صفحه اصلی” خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گفت. “این در مورد حرکت رو به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات کشیده اند خشم از اتحادیه های معلمان که می گویند آنها می خواهند به بازگشایی مدارس — در صورتی که منابع لازم برای انجام این کار با خیال راحت.

فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن گفت: او “flummoxed” که تهمت و DeVos خواهد بود “شروع دعوا بشود فرمانداران که با آنها اختلاف نظر دارند, سیاسی و تهدید به خودداری از کمک های مالی.”

“همه این مسائل که آنها انجام می شود در 24 ساعت گذشته است نه تنها خطرناک بسیاری از آن غیر قانونی است و رک و پوست کنده, آنها موجب ترس مردم در چنین راهی است که آنها ممکن است فقط ایجاد یک مغز بزرگ تخلیه از معلمان که ممکن است انتخاب کردن به بازگشت به مدرسه” او گفت:.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را می گویند عمومی است که در پشت مبارزات انتخاباتی خود را یک ترکیب 54 درصد از رای دهندگان آمریکایی به تازگی گفته آنها تا حدودی ناراحت کننده و یا بسیار ناراحت کننده را با جسمی بازگشایی K-12 مدرسه در آغاز سال تحصیلی آینده, با توجه به آخرین سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی.

یک مقام کاخ سفید اذعان کرد که اقتصاد بخشی از دلیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن فشار اما گفت: رئیس جمهور است که به دنبال برای دانش آموزان بهداشت. دوم مقام کاخ سفید استدلال دولت شده است فکر کردن در مورد این موضوع برای ماه می باشد.

“این [coronavirus] نیروی کار شده است بر روی این موضوع و رئیس جمهور شده است بحث با فرمانداران برای ماه” این مقام گفت. این مقام با اشاره به قبل از دستورالعمل های از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“در حالی که آنها نمی به طور کامل منعکس کننده کاخ سفید انداز آنها ارائه پارامترهای متحده شروع به ساخت بازگشایی برنامه های در مه” رسمی اشاره کرد.

هنوز هم بسیاری از دولت ها و رهبران محلی باقی مانده اند مردد را به طور کامل بازگشایی مدارس و یا هر گونه اقدامات است که می تواند باعث تشدید افزایش Covid-19 caseloads. برخی از مناطق آموزش و پرورش اعلام کرد در حال حاضر آنها خواهد بود بازگشت با صورت پاره وقت یا تمام وقت آموزش از راه دور. در خارج از واشنگتن دی سی در کانتی فیرفکس ویرجینیا مدارس پیشنهاد کرده اند یا به طور کامل آموزش مجازی یا پاره وقت چهره به چهره آموزش یک تصمیم NBC Washington گزارش این شهرستان است که دوباره پس از DeVos ناودان مدل. و در شهر نیویورک مدارس ارائه خواهد شد ترکیبی از کلاس های حضوری و آموزش آنلاین در پاییز.

چشم انداز می تواند ایجاد یک اپتیک مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که ارتباط فرد تحصیل برای یک دوره نقاهت اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انتظار می رود برای مبارزات انتخاباتی در یک پررونق بازار سهام و رشد کار. پس از آن بود محو و دور با همه گیر مشاوران او به او گفت که او تا به حال هیچ چاره ای جز تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در بازسازی اقتصاد. در حالی که نظرسنجی های اخیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب بایدن در سراسر کشور و کلید 2020 نوسان متحده رئیس جمهور هنوز هم کمی نظرسنجی بایدن در مورد مسائل اقتصادی است.

“رئیس جمهور تهمت درک آموزش و پرورش بزرگترین اکولایزر در جامعه ما است و ما باید دانش آموزان را به درس, به طوری که آنها نمی افتد و پدر و مادر می تواند بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی سامانتا Zager گفت.

برخی از متحدان همچنین امیدواریم که مبارزات انتخاباتی به بازگشایی مدارس می تواند کمک به تهمت برنده بیش از برخی از رای دهندگان مستقل.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای بازگشایی مدارس به دلیل آن را یک موضوع مهم برای کار به خانواده ها گفت:” دن Eberhart عمده جمهوری خواه دهنده و مدیر عامل شرکت خدمات حفاری شرکت قناری, LLC. “از آن می رود به اقتصاد تمرکز. کار پدر و مادر بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی نمی تواند به خانه تحصیل آنها باید برای رفتن به محل کار و یا از دست دادن کار خود را. این یک گوه موضوع که بازدید نوسان رای دهندگان.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارائه به مدارس پول و منابع مورد نیاز برای باز کردن مدارس با خیال راحت. سخنگوی کمپین اندرو بیتس گفت: بایدن تنها می خواهد مدارس را به دانش آموزان عقب اگر آن را می تواند انجام شود “در خط با توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.”

کاخ سفید اصرار دارد این است که زیر رهبری امریکا ، در صحبت کردن در نقاط فرستاده شده به عملیاتی این هفته کاخ سفید اشاره آکادمی اطفال آمریکا بازگشایی راهنمایی است که می گوید: “تمام سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است.” و در روز سه شنبه CDC مدیر رابرت Redfield گفت: آژانس خواهد موضوع مطلب پیشنهادات خود را برای بازگشایی مدارس و حتی به عنوان برگ برنده با انتقاد از توصیه های موجود.

در عین حال این مراحل را پول و مقدار زیادی از آن. یک تجزیه و تحلیل توسط AASA و انجمن از مقامات مدرسه کسب و کار نشان داد که میانگین ایالات متحده در مدرسه منطقه ممکن است نیاز به خرج اضافی 1.8 میلیون دلار برای بازگشایی مدرسه, ساختمان داده جدید هزینه برای نظارت بر سلامت و تمیز کردن اضافی و نیروی انسانی, تجهیزات حفاظتی و حمل و نقل. ده ها تن از برجسته آموزش و پرورش گروه تماس برای $500 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و حداقل $175 میلیارد دلار برای K-12 آموزش و پرورش است.

کنگره در حال حاضر تایید شده 13 میلیارد دلار در K-12 بودجه اضطراری و آینده لایحه می تواند شامل میلیاردها بیشتر. اما معلوم نیست که قانونگذاران را در حرکت بعدی خود را تسکین اندازه گیری.

در نتیجه در حال حاضر این است که مدرسه دهانه — مانند شماری دیگر از مسائل در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — را تبدیل به یک حزبی گوه موضوع است.

“من فکر می کنم که رئیس جمهور توييتها داده اند آن را دور” گفت: Michael gary lewis, رئيس جمهور از Thomas B. فوردهام موسسه آموزش و پرورش فکر می کنم تانک. “آن انسان کاه وجود دارد. مدارس در حال رفتن برای باز کردن تنها سوال این است که آیا کودکان و نوجوانان در حال رفتن به دعوت وجود داشته باشد هر روز یا نه.”

Juan Perez جونیور کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>