تهمت می خواهد به بازگشایی این کشور است. اما او هنوز هم فاقد ابزار به آن را انجام دهد.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را به محل کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما هر متریک او گذاشته این هفته برای بازگشایی این کشور دارای نقص بزرگ.

تست تشخیصی بهبود یافته است اما هنوز نشدم پشت آنچه اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن این ویروس در خلیج. آنتی بادی آزمایش تازه شروع شده است — و FDA رئیس جمهور هشدار داد در آن نیست و در عین حال بسیار دقیق است. تنها چند متحده در حال جذب و آموزش ارتش بهداشت عمومی کارگران خواهد شد که نیاز به پیگیری و ردیابی و جداسازی هر کسی در معرض coronavirus.

“ما نیاز به کمک در تست ما نیاز به بودجه” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت در نظر عصبانی کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن که واگذار کردن مسئولیت برای بازگشایی به ایالات متحده. “چرا شما نشان می دهد به همان اندازه از توجه به متحده به عنوان شما خود را کسب و کارهای بزرگ و شرکت های هواپیمایی, راست?”

و هیچ کس صحبت کردن خیلی به آمریکایی ها در مورد آنچه در مرحله بعدی اجتماعی فاصله را مانند نگاه — یا کمک به کسب و کار فکر می کنم از طریق نحوه دریافت و در حال اجرا دوباره در حالی که به حداقل رساندن تعامل مشتریان و کارکنان.

تجارت ممکن است به تدریج از سر در جوامع که در آن گسترش کند شده است اما مردم هنوز هم باید خود را محدود به حدود یک سوم از تماس های اجتماعی آنها تا به حال قبل از همه گیر دانشگاه اپیدمیولوژی خراردو Chowell تخمین می زند در کار مشترک در میان برخی تصمیم گیران. بسیاری از, اما نه همه کارشناسان بهداشت عمومی نیز توصیه می کنند که مردم پوشیدن ماسک. و افرادی که می توانند ارتباط از راه دور باید همچنان به انجام این کار.

“چه ما در حال تلاش برای درک آن چه را به تغییر از کامل اجتماعی فاصله” به کمتر شدید اما هنوز فاصله قابل توجهی است که باید حفظ شود برای برخی از زمان گفت: Christopher موری که مدیریت موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و که با نفوذ در مدل های ذکر شده است در جلسات.

“آن را مانند خرید بیمه,” او گفت:. “شما واقعا نیاز به جلوگیری از احمقانه خطرات مانند اجتماعات بزرگ.”

این موسسه منتشر شد پیش بینی های جمعه که برخی از ایالات آمریکا — ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی — می تواند شروع بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4 اما دیگران ممکن است باید صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا جولای. و ایالات متحده می تواند تنها پس اگر “قوی مهار استراتژی” در محل هستند به موج دوم از عفونت.

بدون بنیادی قطعه قوی بهداشت عمومی پاسخ این ویروس می تواند دوباره بجای اول برگشتن در پاییز, نه تنها آلوده کردن و کشتن بیشتر مردم بلکه snuffing هر گونه بهبود اقتصادی در هفته ها یا ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن راهنمای بازگشایی اقتصاد منتشر شده توسط کاخ سفید روز شنبه یک مجموعه گسترده ای از اصول است. راهنمای برگ آن را به استانداران برای تصمیم گیری در مورد زمان و وسعت و می تواند به راحتی قطع تقصیر را به گردن مقامات دولتی نیز باید coronavirus آمد خروشان به عقب.

“آن احساس می کند مانند آنها محروم کردن بسیاری از جزئیات. یا واقعا مفید جزئیات” سابق دولت اوباما سلامت رسمی اندی Slavitt توییتی با اشاره به دستورالعمل. “قرار دادن بار به طور کامل در برنداشته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در روزانه خود را در جلسات تکرار دوباره و دوباره است که از آن زمان به آمریکایی ها “به کار می کنند.” او به رسمیت می شناسد که شهرهایی مثل نیویورک را مجبور به رفتن کند اما منتقل کرده است چشم انداز یک reinvigorated و کشور باز و درب و پرت باز به تجدید رفاه.

اما بسیاری در بهداشت عمومی جهانی اقتصادی راه اندازی مجدد به نظر می رسد بیشتر شبیه به ترک آن درب باز فقط یک کمی. با دقت کالیبره نسخه از سرپا ایستادن کردن Lite خواهد اجازه دهید برخی از مغازه ها و کسب و کار از سرگیری عملیات اما با محدودیتی که چگونه بسیاری از کارگران و مشتریان می تواند در محل و چه مقدار از آنها می تواند ارتباط برقرار کردن. و می شود وجود استفاده گسترده از ماسک و همچنین شاید در محل کار متوسط چک — و حتی تست.

“این رفتن به یک پیاده روی آهسته به حالت عادی — و نه یک مسابقه گفت:” Chowell.

اما حتی است که می تواند اتفاق می افتد تا زمانی که جوامع فشار انتقال به سطوح بسیار پایین شاید به عنوان کم به عنوان یک عفونت در هر میلیون نفر از ساکنان گفت: موری.

و در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی ممکن است اختلاف نظر دارند در دقیقا چگونه بسیاری از آزمون ها کشور نیاز به اجرا در هفته و به چه کسی باید اولویت وجود دارد اجماع گسترده است که سطح فعلی کافی نیست.

“ما می دانیم تست و ردیابی و قرنطينه کار از دیگر [بیماری های عفونی] تجربه. و ما می دانیم که آنها کار را برای Covid-19” گفت: Caitlin رودخانه از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و تاکید بر این که حرکت به جلو بدون احساس بهتری از تست ظرفیت ایجاد خطر: نمایی بیشتر رشد بیماری است.

حتی اگر تهمت است صحبت کردن تا بازگشایی اقتصاد ممکن است 1 یا حتی پیش از آن در برخی از نسبتا بی پیرایه نقاط کشور چندین ایالت را تمدید پناهگاه خود را در محل سفارشات حداقل چند هفته بیشتر.

موری و تعدادی دیگر از کارشناسان بهداشت عمومی — از جمله برخی که کار دیده می شود توسط کاخ سفید جو بایدن مبارزات انتخاباتی و یا هر دو — تماس برای تاکید بیشتری بر نحوه رفتار به تغییر از آنها در حال حاضر به شنیدن از دولت و یا دولت و مقامات محلی است.

مرحله بعدی اجتماعی فاصله معنی مردم مجبور به ماندن در خانه به اندازه آنها در حال حاضر — اما آن را نمی توان مانند آن را قبل از coronavirus گسترش از طریق امریکا است. افراد مسن و یا کسانی که با خطرات بهداشتی که باید به باقی می ماند بیشتر جدا شده تا این بیماری همه گیر است که به مراتب محکم تر کنترل و یا درمان یا واکسن.

سابق FDA کمیسر دیوید کسلر که در بایدن را همه گیر پانل مشاوره می بیند مداوم محدودیت به عنوان یک قرارداد اجتماعی جدید: مردم در حال تغییر رفتار خود را نه فقط به خاطر آنها بلکه برای همسایگان خود است.

“آمریکایی ها را قبول اجتماعی فاصله. آنها آن را درک و آنها آن را انجام داد. همین دلیل است که ما می توانیم شروع به بحث در مورد بازگشایی مجدد” کسلر گفت. “اما حتی هنگامی که” پناهگاه در محل برداشته شده است ما را مجبور به محدود کردن چقدر تعامل ما با دیگران در خارج از خانواده ما.”

حفظ برخی از اجتماعی فاصله ممکن است در ابتدا آسان به خاطر مردم خواهد بود عصبی آنها به عنوان سرمایه گذاری.

“تقاضا است و نه فقط رفتن به گزاف گویی برگشت به حالت عادی گفت:” دیوید رابینسون که در مطالعات کارآفرینی در دوک فاکس دانشکده کسب و کار. او گفت: محل کار هنوز هم نیاز به راهنمایی بیشتر از دولت و مقامات محلی برای مثال در مورد چگونگی و زمانی که با خیال راحت به باز کردن یک مغازه سلمانی و یا چگونه بسیاری از شام می تواند دورتر نشسته در یک رستوران با 30 جداول.

دولت نیز باید به کسب و کار مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی — چگونه به تلو تلو خوردن شیفت تغییر ساعت باید مشتریان صبر کنید بدون ایجاد قطعا غیر از راه دور جمعیت خارج است. اما آنها باید آن را انجام دهید با خرید-و نه دستور گفت: گاوان Fitzsimons رابینسون را Fuqua همکار که در مطالعات کسب و کار و رفتار مصرف کننده.

“در صورتی که آژانس در تولید رفتارهای انطباق سطوح راه رفتن ، شما نمی توانید واکنش,” او گفت:. “به جای گفتن” شما باید به فاصله شما باید برای شستن دست,’ بپرسید ” چگونه از شما محافظت از مشتریان خود را?'”

“کسب و کار پس از آن می تواند انتقال به مشتریان خود را که آنها در حال بدست گرفتن این به طور جدی و آن را به یک مکان امن برای دیدار نه یک نا.”

آنا Gronewold کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>