مغلوب ساختن پیشی جستن وزن ماسک دستور برای ساختمان های فدرال از جمله کاخ سفید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در نظر بگیرید در صورت نیاز برای ساختمان های فدرال در سراسر کشور یک سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه گفت پس از رئیس جمهور گفت که تصمیم گیری در مورد این مسئله در 24 ساعت آینده.

در دوم coronavirus جلسه در دو روز تهمت بود پرسید که آیا او را تشویق فدرال ساختمان ها و کاخ سفید پردیس به رعایت یک ماسک حکم صادر شده توسط شهردار پایتخت کشور است. او گفت که او خواهد وزن گزینه است.

پشتیبانی برای پوشیدن ماسک دوم عنوان مثال در بسیاری از روزها که مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه به نقطه تاکید بر بهداشت عمومی اقدامات او می خواهم قبلا دوسوگرا در مورد متحده در سراسر کشور همچنان به رکورد رکورد سطح coronavirus عفونت. ملی روزانه مرگ و میر در صدر 1,000 یک بار دیگر در روز چهارشنبه.

اما با وجود بیشتر reining در خود اغراق بیش از حد خوش بینانه برنامه ریزی برای ردیابی ویروس و سیاسی صحبت امتیاز در از سرگیری جلسات روز سه شنبه رئیس جمهور آمار این عناصر در نظرات خود را در روز چهارشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که دیوار خود را در مرز ایالات متحده و مکزیک ساخته شده تفاوت در نگه داشتن این ویروس در خلیج و تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس کمک برای آخرین موج در خورشید کمربند متحده است.

“موارد شروع به افزایش در میان جوانان آمریکایی ها در مدت کوتاهی پس از تظاهرات که شما به خوبی می دانم در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر چند وجود دارد روشن بهداشت عمومی نشان داده این تظاهرات به یک راننده عمده افزایش اخیر در موارد. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که هفته ناآرامی در شهرستانها در سراسر کشور “احتمالا باعث گسترده تر آرامش از کاهش تلاش های سراسر کشور” هر چند بسیاری از کشورهای دیدن جدی شیوع بیماری در حال حاضر در حال حاضر شروع به شل ویروس های مربوط به محدودیت های هفته زودتر.

“افزایش قابل توجهی در سفر نیز یک علت” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه نیز ذکر اجتماعات بزرگ بیش از آخر هفته روز یادبود — که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی را دوخته افزایش اخیر — و افراد جوان تجمع در میله های زندان و در سواحل است.

“ما همچنین های 2000 مایل از مرز با مکزیک به عنوان ما به خوبی می دانیم و موارد صعودی در مکزیک متاسفانه” رئیس جمهور اشاره کرد. او سپس در ارتباط با موضوع مهاجرت با اشاره به تصمیم متقابل بین دو کشور به رهبران نزدیک است که مرزی جز برای سفر ضروری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن ارائه شده است که دیوار خود را در امتداد مرز جنوبی “تا به حال یک تاثیر مثبت بر افراد در آینده و ما باید کم سابقه تعداد افراد در آینده به طور غیر قانونی. که تا حد زیادی کمک کرد.” دیوار “بود که واقعا به معنای برای هدف های مختلف اما این کار را به خوبی برای آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر و برای همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئیس جمهور باقی مانده دفاعی خود را در مورد دست زدن به همه گیر اما هل دادن به عقب زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که آیا او ارسال فدرال اجرای قانون دموکراتیک به رهبری شهرستانها به منظور منحرف کردن اذهان از چه شیکاگو شهردار گفته بود “شکست” در coronavirus.

“ما تا به حال نشده که شکست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بعد گفت: “من فکر می کنم ما انجام داده ایم برخی از چیزهای شگفت انگیز است و من فکر می کنم شما احتمالا می خواهید در آن است.”

او همچنین ادامه داد: به فشار برای مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش در پاییز با وجود hesitance از رهبران محلی مقامات بهداشت عمومی و اتحادیه های معلمان و همچنین کمی حمایت عمومی برای بازگشایی. رئیس جمهور گفت که او خوب خواهد بود ارسال خود را پسر نوجوان و جوان نوه بازگشت به کلاس های درس.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که وجود داشته درمانی پیشرفت برای درمان coronavirus بیماران او ضمنی آن را در یک “دوره بسیار کوتاه از زمان” قبل از “تا حدودی” وجود دارد یک درمان برای ویروس — هر چند آزمایش های بالینی به صورت بالقوه واکسن هنوز در جریان است.

او به پایان رسید جلسه در مد دراماتیک او به عنوان بحث برانگیز این ادعا توسط او به احتمال زیاد رقیب دموکرات جو بایدن که برنده اولین نژادپرستانه به انتخاب رئیس جمهور.

پس از این ادعا که دیگر رئیس جمهور انجام داده بود بیشتر به صورت سیاه و سفید, لاتینی و اشتغال از او به ویژه در نور از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که به می گویند که او تا به حال “انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از هر کسی با استثنای احتمالی آبراهام لینکلن.”

“هیچ کس حتی نزدیک بوده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از تبدیل و پیاده روی در خارج از اتاق جلسه.

دیوید Lim کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>