مغلوب ساختن پیشی جستن را مصرانه از دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن Obamacare

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت دولت او خواهد مصرانه از دادگاه عالی برای سرنگونی Obamacare حفظ آن از حمله قانونی در قانون مراقبت های بهداشتی در میان یک بیماری همه گیر است که درایو میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیشتر بستگی به پوشش آن.

دولت به نظر می رسد دو برابر را در آن قانونی استراتژی حتی پس از دادستان کل لایحه بر این هفته هشدار داد تهمت مقامات سیاسی انشعابات تضعیف بهداشت ایمنی خالص در طول coronavirus اضطراری است.

دموکرات ها دو سال پیش در زمان بازگشت به خانه از نمایندگان و statehouses در سراسر کشور توسط امیدوار کننده برای دفاع از Obamacare به ویژه آن بیمه حمایت است که جلوگیری از افراد بیمار از محروم تحت پوشش و یا شارژ بیشتر به دلیل یک بیماری. این موضوع ممکن است حتی بیشتر برجسته در ماه نوامبر میان Covid-19 شیوع است که کارشناسان بهداشت بر این باورند باقی بماند از طریق سقوط.

وزارت دادگستری تا یک شنبه مهلت به فایل مختصری در مورد به ارمغان جمهوری خواه به رهبری متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر چهارشنبه در دولت او ایستاده خواهد شد و موقعیت خود را.

“Obamacare فاجعه است اما ما از آن ساخته شده به سختی قابل قبول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

DOJ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دادگاه عالی بعد از این سقوط خواهد شنیدن یک طرح دعوی در دادگاه از توافق-رهبری متحده که استدلال می کنند که قانون مراقبت مقرون به صرفه ارائه شد و پس از نامعتبر کنگره حذف آن مجازات مالیات برای داشتن بیمه درمانی. یک ائتلاف از دولت دموکراتیک به طور کلی وکیل و دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان در حال دفاع از قانون در دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا تغییر آن موقعیت حقوقی در این مورد اما به نظر می رسد تصمیم گرفته اند در برابر انجام این کار دوباره. DOJ در اصل استدلال دادگاه باید پرتاب کردن فقط Obamacare را از وضعیت موجود حمایت قبل از سال گذشته اصرار که کل قانون شوند.

دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به شنیدن در مورد آن در طول مدت بعد از شروع در ماه اکتبر اما نه برنامه ریزی استدلال نشده است. یک تصمیم است و بعید است قبل از نوامبر. 3 انتخابات. دادگاه قبلا تایید Obamacare در دو چالش عمده است که تهدید به قانون بقا.

حدود 20 میلیون نفر از مردم پوشيده شده اند Obamacare و قانون است انتظار می رود به ارائه عمده خالص ایمنی در طول اقتصادی سقوط آزاد در آورده با کوروناویروس. میلیون ها نفر بیشتر انتظار می رود برای پیوستن به مدیکید رول به ویژه در کشورهای که پیوست Obamacare گسترش به فقیر بزرگسالان است. دیگران که از محل کار سلامت, بیمه می توانید با ثبت نام در این قانون بیمه درمانی بازار هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام نمی بسیار برای تبلیغ گزینه های پوشش.

آمریکا در یک پرونده به دیوان عالی کشور روز چهارشنبه گفت: این بیماری همه گیر به نمایش گذاشت چرا قضات باید حفظ قانون است.

“اگر چه کنگره ممکن است تصویب ACA با هدف خاص از مبارزه با یک بیماری همه گیر ملت فعلی بهداشت عمومی اورژانس ساخته شده آن را غیر ممکن است به انکار است که گسترده دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه است و نه فقط یک زندگی یا مرگ ماده برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها اما یک پیش شرط ضروری برای اجتماعی مقاربت است که در آن ما امنیت و رفاه و آزادی در نهایت بستگی دارد” مختصر خود را به عنوان خوانده شده.

Obamacare رشد کرده است محبوب تر از ایران شکست خورده لغو پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال اول در هر چند این قانون هنوز به طور گسترده متنفر شده توسط خواهان. بسیاری از دموکرات ها مشتاق هستند تا دوباره اجرای خود را در دفاع از Obamacare این سقوط. که شامل presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که حمایت برای ساختمان در قانون مراقبت های بهداشتی به جای دنبال جامع تعمیرات اساسی مترقی مانند “مدیکر برای همه است.”

تهمت مقامات بلند شده تقسیم بر قانونی استراتژی در Obamacare به طرح دعوی در دادگاه. Barr و الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, هر دو مخالف یک عملیات گسترده در قانون اما مقامات کاخ سفید شده است حمایت بیشتری از دیدن آن به عنوان یک فرصت برای تحقق تهمت تعهد به لغو Obamacare. بار در یک شنبه در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات کاخ سفید ساخته شده, یازدهم-ساعت درخواست دولت برای نرم کردن قانونی آن موضع پیش از این دادگاه عالی توجیهی مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر