تهمت نمی خواهد حکومت تحت پیگرد دولت های محلی به بازگشایی: این امر بستگی به دولت’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به حکومت شنبه یک تهدید توسط دادستان کل لایحه بار به در نظر گرفتن متحده به دادگاه فدرال بیش از coronavirus مربوط به محدودیت.

“این امر بستگی به دولت این امر بستگی به شرایطی از دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا روز شنبه در مورد Barr دستور به دادستان فدرال.

در سند مورخ دوشنبه با موضوع “توازن امنیت عمومی با حفظ حقوق مدنی” Barr نوشت: در مورد اقدامات متحده گرفته اند برای کمک به جوامع ایمن ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. او سپس به کارگردانی وکلای آمریکا به “همچنین در lookout برای دولت های محلی و دستورات است که می تواند نقض قانون اساسی حقوق و آزادیهای فردی شهروندان است.”

“بسیاری از سیاست هایی که غیر قابل تصور خواهد بود در زمان به طور منظم تبدیل به امری عادی در هفته های اخیر و ما نمی خواهیم بی جهت تداخل با مهم تلاش دولت و مقامات محلی برای حفاظت از مردم” بار نوشت. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران.”

آموزش از بر می آید به عنوان برگ برنده همچنان به صورت یک تنش پویا بین کاخ سفید و کشور برنداشته است. رئیس جمهور قبلا به دروغ ادعا کرد که مجموع قدرت بیش متحده بازگشایی گیری یک حرکت او به سرعت حمایت از.

زمانی که یک خبرنگار فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز در مورد اینکه آیا دولت فدرال خواهد در واقع در نظر متحده تحت پیگرد رئیس جمهور punted به Barr.

“اما من فکر می کنم او می خواهد به مانند همه او می خواهد به دیدن مردم می گردیم و می خواهد برای دیدن افراد برای بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او نمیخواهد مردم برگزار می شود تا زمانی که وجود دارد هیچ دلیلی برای انجام آن است. در برخی موارد شاید آن را بیش از حد سخت است.”

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoaned که برخی از مردم وجود دارد که نمی تواند باز کردن یک فروشگاه و مضطرب آنها می تواند “از دست دادن امرار معاش خود.”

“و در راه است که باعث مرگ نیز از بین تمام چیزهایی که اتفاق می افتد و این شده یک مطالعه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “واقعیت این است که مردم نمی توانند به آزادی خود باعث می شود مقدار زیادی از مشکلات از جمله مرگ است. به طوری که آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

تنها چند متحده در این کشور اجتناب stay-at-home سفارشات در طول بیماری همه گیر. اما رئیس جمهور شده است روشن در مورد خود موضوع را با محدودیت های برخی از کشورهای حاضر در محل قرار داده. در اوایل این ماه ناروا هدفمند سه نفر از دموکرات به رهبری آمریکا با توییتر تماس بگیرید به “آزادی” آنها را.

و وقتی که می آید به مردم معترض دولت محدودیت تهمت دارای برچسب کسانی که جمع آوری کرده اند به تقاضای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات به عنوان “مسئول مردم است.”

“اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال” بر نوشت در دوشنبه یادداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>