مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف نخواهد شد آمریکایی مسافران بنابراین فرمانداران انجام آن به جای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخواهد تعطیل سفر از امریکا coronavirus فاصله پس از فرمانداران در حال انجام آن خود را — با استناد به کاخ سفید به عنوان الهام بخش و نیروبخش برای قانون اساسی چالش ها.

در پیشرفت سریع چهار متحده دستور داده اند که 14 روز قرنطينه برای تمام یا بعضی از ورود مسافران از کشورهای دیگر. در حالی که سفارشات از تگزاس, رود آیلند, ماساچوست و فلوریدا همه متفاوت است در محدوده هر کم سابقه است و از نظر قانونی سوال برانگیز به گفته کارشناسان حقوقی. و تصمیم گیری را نیز مطرح شده سوال در مورد اینکه چرا تهمت نه تنها عمل خود را پس از خانههای گلی خالی گزینه در اوایل این ماه. برخی از فرمانداران باید فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به چنین مرحله با توجه به روشن تر-برش — و مسلما بیشتر موثر — اورژانس قدرت برای تنظیم سفر بین کشورها در زمان بیماری همه گیر.

“من می دانم که این غیر معمول است. من می دانم آن را ، و من می دانم که برخی از مردم را قبول ندارند و با آن” رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات به خبرنگاران گفت: جمعه به عنوان او اعلام کرد او را به سرعت به خود جلب کرد آتش از طرفداران آزادی های مدنی.

“وجود دارد مقدار زیادی از حقوقی و مسائل مربوط به قانون اساسی درگیر در این” اذعان کرد ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یک جمهوری خواه که خواست روز جمعه چه بیشتر گام او را ممکن است. “وجود دارد برخی از چیزهایی که ما قطعا می تواند انجام دهد و وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نمی تواند. … برخی از این جایی که فدرال قدرت آغاز می شود و به پایان می رسد.”

سراسیمگی از سفارشات به نظر می رسد شده اند باعث افزایش مهاجرت از شهر نیویورک و نیواورلئان ساکنان به کشورهای دیگر به عنوان وضعیت در این مناطق بیشتر می شود وخیم و خطرناک است.

برخی از سفارشات به طور خاص هدف قرار دادن نیویورک به منطقه در حالی که دیگران به طور گسترده تر متمرکز شده است. در این بخشنامه همچنین در محدوده پرخاشگری. تگزاس و رود آیلند در حال برنامه ریزی برای استفاده از پلیس ایالتی به اجرای خود سیاست های جدید. Raimondo گفت: گارد ملی کمک خواهد کرد که پیاده سازی رویکرد خود را که شامل تلاش برای رهگیری رانندگان با نیویورک پلاک اطلاع از قرنطینه نظم و پیدا کردن جایی که آنها قصد اقامت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه آغاز شده و این روند در اوایل این هفته در تلاش برای تضعیف آنچه که او به نام “بی پروا” سفر با اعزام گارد ملی به فرودگاه فلوریدا برای گفتن ورودی مسافران از نیویورک و نیوجرسی است که آنها نیاز به از خود جدا برای 14 روز. DeSantis جمعه اعلام کرد که او پله تا, تلاش, راه اندازی دولت پست های بازرسی پلیس در بزرگراه ها به مشابه دستورالعمل به نفر رانندگی در از نیواورلئان.

جدید salvos از فرمانداران آمده کمتر از دو هفته پس از DeSantis علنا به نام تهمت به محدود کردن سفر به حالت خود را از آلوده ترین نقاط آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرد که او گفته بود به DeSantis نزدیک سیاسی متحد در مورد این موضوع.

“ما در حال همکاری با ایالات متحده و ما با توجه به محدودیت های دیگر,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: همان روز.

اما هیچ مسافرت داخلی محدود شده اند در آینده از کاخ سفید حتی به عنوان برگ برنده همچنان به رخ کشیدن که او تصمیم به محدود کردن سفر از چین و اروپا به طور چشمگیری عقب افتاده از گسترش این ویروس در ایالات متحده آمریکا

روز جمعه تهمت بود گریزان وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع در کاخ سفید جلسه.

“ما بسیار قوی در قرنطینه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با وجود دولت فدرال تنها صدور دستورالعمل های مربوط به مسافرت داخلی. “ما بسیار قوی در مردم ترک برخی از کشورهای خاص و رفتن به کشورهای دیگر است.”

“آیا ما می توانیم به یک سطح سخت تر?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بعد. “ما می توانیم اما این باعث مشکلات دیگر است.”

اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که نقل مکان کرد و در جهت دیگر نشان می دهد که او می خواهد به دیدن مستند-نوع اقدامات برداشته و به زودی در آنجا از کشور که ممکن است به منظور کاهش آسیب های اقتصادی کشور با آن مواجه است.

به عنوان یک نتیجه فرمانداران در حال ورود به نقض ایجاد یک چیز درهم و برهم از محدودیت های مسافرتی با هدف جلوگیری از گسترش ویروس به کشورهای خود را.

Raimondo, این, رود آیلند, فرماندار, استفاده بلانت زبان به دفاع از او حرکت می کند.

“وجود دارد هیچ انتخاب دیگری. من باید به تصمیم گیری است که به اعتقاد من در بهترین منافع نگه داشتن جزایر رود زنده,” او گفت:.

“ما در حال بستن مرز ما در هر se,” او اضافه شده است. “آنچه ما می گوییم این است: اگر شما می خواهید به دنبال پناه در رود آیلند شما باید در قرنطینه به مدت 14 روز و ما مردم از رود آیلند, برنامه ریزی برای اجرای آن است.”

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت (R-تگزاس) به همین مستقیم گفت که او در تلاش بود به نگه داشتن به طور فزاینده ای دردناک صحنه در نیویورک از بازی کردن در خود دولت است.

“ما نمی خواهید به در یک وضعیت مانند نیویورک است که در حال حاضر” ابوت گفت. “نیویورک سه جانبه دولت منطقه مرکز coronavirus همه گیر در ایالات متحده است.”

ناشیانه برای کاخ سفید ابوت بارها و بارها اعلام کرد که تصمیم خود را برای تحمیل یک “اجباری خود قرنطینه” در بازدید از منطقه نیویورک بود که بر اساس گفتگو با برجسته ترین فدرال مقامات پزشکی که توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر و اغلب پهلو او را در خود روزانه اخبار کنفرانس: دکتر. Anthony Fauci و دبورا Birx.

در واقع ابوت گفت: او اضافه کرد: مردم پرواز در از نیواورلئان به قرنطینه لیست پس از Birx به طور خاص آن پیشنهاد را به او تلفن. “دکتر Birx ذکر شده در آن را نیز مفید باشد,” او گفت:.

در جلسه کاخ سفید جمعه Birx گفت: توصیه شده بود برای نیویورکی “به طور داوطلبانه خود منزوی کردن و مراقبت از خود.”

ابوت گفت: noncompliance خواهد بود یک جرم جنایی مجازات جریمه نقدی تا 1000 $و تا 180 روز در زندان بود. Raimondo همچنین تهدید به جریمه یا بازداشت برای شکستن او را قرنطینه سفارش.

اما تگزاس سفارش را پوشش می دهد تنها مسافرت هوایی و جاده سفر — گیج کننده حذف و به خصوص در مورد مسافران از نیواورلئان که فقط چهار ساعت رانندگی از ایالت تگزاس خط.

در حالی که Raimondo گفت که او پذیرفته است که دولت می تواند یک پناهگاه برای برخی از ترس نیویورکی, نانوایی, فرماندار ماساچوست فرستاده ضخیمتر میشود پیام: دور ماندن.

“آیا سفر به جوامع ما, به خصوص اگر شما علائم” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در بوستون صبح جمعه.

بیکر مربوط به سفر بخشنامه ممکن است گسترده ترین در نوع خود از هر گونه فرماندار تا کنون: خواسته همه بازدید کنندگان از هر نقطه به خود قرنطینه برای 14 روز. با این حال او اذعان کرد به خبرنگاران گفت که هیچ واقعی وجود دارد عضلات پشت آن است.

“من می خواهم آن را در این نقطه: آموزش و مشاوره” او گفت:. “وجود دارد هیچ مکانیزم اجرای.”

در واقع هیچ یک از دولت اقدامات به نظر می رسد به عنوان موثر به عنوان یک قرنطینه فدرال سفارش ممکن است. کارشناسان حقوقی می گویند تهمت می تواند بار سفر به کشورهای دیگر از ویروس نقاط داغ مانند شهر نیویورک یا نیواورلئان.

در مورد خواسته به طور بالقوه در نظر گرفتن ورودی مسافران حرارت بیکر پیشنهاد یکی از دلایل نبود او رفتن بیشتر شد نگرانی در مورد تداوم مقابل فدرال قدرت برای کنترل حمل و نقل بین ایالتی.

“ما مشغول بحث با بسیاری از مردم در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد خوب است ؟” او گفت:.

هیچ فوری پوش بک از کاخ سفید در برابر آخرین حرکت می کند. اما Raimondo تصمیم به متوقف کردن خودرو با نیویورک پلاک جلب آتش از فصل های محلی از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

“در حالی که فرماندار ممکن است قدرت را به حالت تعلیق برخی از قوانین و مقررات به آدرس, این, اورژانس های پزشکی, او نمی تواند تعلیق قانون اساسی” استیون براون سر آیتالله سیستانی را در رود آیلند بخش در بیانیه ای گفت. “تحت متمم چهارم قانون اساسی داشتن یک ایالت نیویورک پلاک به سادگی نمی کند و نمی تواند را تشکیل می دهند ‘علت احتمالی’ اجازه می دهد تا پلیس برای توقف خودرو و بازجویی از راننده مهم نیست چقدر قابل ستایش هدف از این توقف ممکن است.”

قهوه ای تمسخر اجرای مکانیزم به عنوان یک “blunderbuss رویکرد است که نمی توان توجیه در نور آن تاثیر قابل توجهی در آزادی های مدنی است.”

در مورد انتقاد از او سفارش Raimondo به نظر می رسید آماده برای یک مبارزه قانونی اما همچنین با اشاره به عقب در مقامات واشنگتن برای توجیه آن است.

“آن را سازگار با تمام راهنمایی های ما در حال گرفتن از دولت فدرال,” او گفت:. “من باید وکلا در کنار من مشاوره من به عنوان به خوبی. … این یک اورژانس است و آنچه که در قانون اساسی در یک سناریو است که متفاوت از دیگری است.”

کارشناسان حقوقی گفت: فرمانداران عامل در یک منطقه خاکستری قانونی. همه از ممنوعیت ایالتی سفر هستند احتمال دارد خلاف قانون اساسی است اما خواستار آن است که مسافران قرنطینه خود را به دلیل واجد شرایط اضطراری ممکن است با تصویب جمع اوری اگر در دادگاه به چالش کشید.

“هر دولتی اقدامات مزاحمت [حق سفر] به موضوع دقیق موشکافی — که بدان معنی است که وجود دارد به یک فوتی و فوری دولت علاقه گفت:” الیزابت Goitein برنان مرکز در دانشگاه نیویورک. و محدودیت او افزود: باید “حداقل محدود به معنی در دسترس است.”

در این مورد Goitein گفت: “من فکر می کنم دادگاه در حال رفتن به بسیار احترام به ایالات متحده علاقه در اینجا اما شما هرگز نمی دانید.”

John Yoo که در خدمت به عنوان یک وزارت دادگستری رسمی دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش دولت گفت: فرمانداران ممکن است قادر به قرعه کشی یک کمی متوجه عبور از قانون اساسی است که می توان به عنوان خوانده شده اجازه متحده برای بازرسی کالا و شاید مردم عبور خطوط دولت است.

ارائه میله متحده از اعمال وظایف و یا مالیات بر چنین حرکات “جز آنچه ممکن است کاملا ضروری است برای اجرای این [sic] بازرسی قوانین.”

در واقع چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و هاوایی را بازرسی به انجام بازرسی از محصولات کشاورزی در حال حرکت در سراسر خطوط دولت برای جلوگیری از انتقال آفات است.

“از این که ما همیشه قابل درک است که قانون اساسی به صراحت نمی مزاحم شدن به دولت و نیروی پلیس به اعمال بازرسی قوانین از جمله کسانی که لازم است برای ایمنی و سلامت” گفت: Yoo, در حال حاضر یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی قانون استاد.

اتومبیل های مسافری نیست به طور معمول در متوقف جمله کشاورزی بازرسی اما جلوگیری از گسترش بیماری در انسان می تواند دیده می شود به عنوان یک شبیه, اگر نه بیشتر, فوری ضروری است.

Yoo گفت: مشهود است بحران بهداشت و درمان آن را دشوار برای یک شرکت خصوصی یا فردی برای پیروزی در هر چالش قانونی. “خواهد بود که سخت به پیروزی در اینجا از هر کس می توانید ببینید آسیب است که می تواند بوجود می آیند از مردم سفر از کشورهای که در آن ویروس در حال گسترش است به سرعت” او گفت:.

اما از آنجا که از دولت فدرال قدرت بر تجارت بین ایالتی تهمت به طور بالقوه می تواند پیشدستی دولت-اعمال محدودیت اگر او می خواست. تا کنون شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از او در نظر دارد که برای دریافت تهاجمی است.

بسیاری از مهمترین و مقررات فدرال در قرنطينه به نظر می رسد به تامل شرایطی که دولت به دلیل خودداری از اقدامات دولت فدرال بداند لازم نیست یک سناریو که در آن رئیس جمهور فکر می کند که دولت در حال رفتن بیش از حد.

این سوالی است که همچنین می تواند بوجود می آیند در روزهای آینده اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند تا کسب و کار برای بازگشایی, با وجود ایالتی و محلی دستور به ماندن توقیف در تلاش برای محدود کردن شیوع کروناویروس. کارشناسان حقوقی مختلف راه راه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی نمی باید قدرت را به نادیده گرفتن دولت و مقامات محلی به این مسائل.

“رئیس جمهور نیست و هر گونه ابزار و یا قدرت به زور کسب و کار برای بازگشایی” گفت: Prabhu Stimson از محافظه کار و بنیاد میراث. “او نمی تواند فرمان فرمانداران برای بلند کردن دولت خود را بر اساس قرنطينه و یا اقامت در خانه سفارشات. او می تواند آنها را ارائه داده آنها را ترغیب به انجام این کار علنا تماس برای آنها را به انجام این کار ، او قدرت را به عقب نگه دارید در برخی از وجوه اگر آنها نمی آسانسور کسانی که سفارشات مسلما اما خواهد بود که از نظر قانونی و سیاسی جاهل.”

با وجود تنش بین قاطعانه موضع بسیاری از کشورهای در حال حاضر مصرف در مورد سفر و تهمت و دولت را بیشتر بی بند و مداخله رویکرد هیچ یک از فرمانداران که اعلام محدودیت های جدید به نظر می رسید علاقه مند در tangling با مغلوب ساختن پیشی جستن بر سر این موضوع.

در واقع DeSantis ستایش دولت داوطلبانه دستورالعمل ارسال شده به متحده است.

بیکر, جمهوری, آیا ارائه یک نمایش به طور مستقیم در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن صراحت رد جمهور عمومی آرمان که این کشور برای بازگشت به کسب و کار با عید پاک.

“ما در حال رفتن به بالا و در حال اجرا با عید پاک” بیکر گفت.

آدم Cancryn و Arek Sarkissian کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>