مغلوب ساختن پیشی جستن جهان در حال حاضر در انتظار یک راجر سنگ عفو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

راجر سنگ آمده است یک راه طولانی است.

او یک بار این موضوع از یک acrimonious خروج از تهمت, کمپین نفرت توسط یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران. هنگامی که او بعدها به جرم دروغ گفتن به کنگره مانع محققان و تهدید آمیز یک شاهد همان شخص را تشویق می کردند از حاشیه.

اما در حال حاضر پس از سنگ خود را دریافت کرد و سه سال حبس به علاوه در پنجشنبه دیرین تهمت سیاسی نجوا تبدیل به یک MAGA-جهان نماد از حالت عمیق نفس بیش از حد و فساد قضایی. رئيس جمهور به دفاع از خود باعث می شود در توییتر خطر شکاف خود را با دادستان کل. سنگ مغبون منتقدان در حال حاضر decrying خود را درمان ناعادلانه.

و آن را تبدیل به بدترین مخفی نگه داشته در واشنگتن: تهمت نمی خواهد اجازه دهید راجر سنگ به زندان برود.

“این یک سوال اگر” گفت: یک ارشد سابق دولت رسمی که همچنان در تماس با تهمت و مشاوران ارشد خود را. “وقتی”.

پس از صدور حکم در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت تا به خط او گذاشته تفکر خود را بر روی یک پتانسیل عفو برای سنگ. او استدلال با شواهد کمی که سنگ داوران بود “آلوده” با ضد تهمت تعصب و پرخرج ستایش سنگ ،

“من می خواهم برای دیدن این بازی به کمال خود چون راجر یک فرصت بسیار خوب از exoneration,” او گفت: به احتمال زیاد اشاره به سنگ های اخیر درخواست برای یک محاکمه جدید و درخواست تجدید نظر ممکن است.

“اما ما را تماشا خواهد کرد روند و تماشای آن را بسیار نزدیک است,” او اضافه شده در طول یک فارغ التحصیلی سخنرانی برای زندانیان سابق. “و در برخی از نقطه من را تعیین. اما راجر سنگ و همه به عدالت رفتار شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران خود در کاخ سفید و چرخش به دور خود 2020 انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی می گویند که رئیس جمهور فقط محتاط بودن و غذای مشاوره به حداقل صبر کنید به حرکت در سنگ تا پس از روند دادگاه پخش کردن یک کمی بیشتر. و در میان افراد نزدیک به سنگ وجود دارد اعتماد به نفس بالا که رئیس جمهور را به یاد داشته باشید 35-به علاوه سال رابطه این دو نفر به اشتراک گذاری و در نهایت یدکی او را از رفتن به زندان است.

“شما می توانید تعداد مظنونین که در رقابت با راجر سنگ به نظرات قوی” گفت: Michael Caputo سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 aide است که رهبری برای حفظ یک سنگ عفو.

“در پایان تنها نظر که مهم است این است که رئیس جمهور ایالات متحده,” او اضافه شده است. “ما احساس می کنیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک دقیقا همان چیزی است که در اینجا اتفاق افتاده است و نشان خواهد داد رحمت به دستیار راجر سنگ.”

سنگ رو حداکثر 50 سال حبس ناشی از نوامبر اعتقاد بر هفت فقره جنایت از جمله دروغ گفتن به کنگره و stymying خانه و FBI تحقیقات به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. اما در نهایت ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون دست به پایین 40-ماه حبس.

هنوز یک بحث شدید در بیش از طول سنگ جمله را تبدیل به سریع در یک دم از جنگ بیش از استقلال قضایی و چقدر دادستان کل لایحه Barr و رئیس جمهور باید دخالت در دادستان درباره پرونده های سیاسی.

بر بی قراری های حقوقی جهان در هفته گذشته که او به طور ناگهانی مداخله به ابطال حرفه ای دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ باید به زندان فرستاده شده برای هفت تا نه سال, مطابق با فدرال صدور حکم دستورالعمل. این حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شکایت در مورد جمله توصیه نگرانی دادستان کل انجام شد برگ برنده مناقصه. با وجود بر اصرار که او تصمیم مستقل چهار دادستان داده شده به سنگ مورد استعفا در اعتراض.

Barr سپس رفت و در تلویزیون به درخواست رئیس جمهور برای جلوگیری از عمومی خود را در مورد تفسیر مداوم موارد گفته شد ساخت کار خود را “غیر ممکن است.” اما رئیس جمهور تنها خمرهای شکل به جلو دفاع از خود حق اظهار نظر در هر صورت قانونی و در ادامه به استامپ سنگ به طور آزمایشی.

در میان این پس زمینه, سنگ, دریافت حکم او در روز پنج شنبه — اما او بلافاصله به زندان. قاضی جکسون در اوایل این هفته وعده داده است که سنگ نمی خواهد به زندان فرستاده می شود حق دور پس از او می آموزد او را مجازات. به جای سنگ تاریخ شروع در یک زندان فدرال خواهد بود به تعویق افتاده تا Jackson منصوب از رئیس جمهور, باراک اوباما, حل جداگانه درخواست که از سنگ ساخته شده برای یک محاکمه جدید.

این حرکت را خریداری کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمی بیشتر از زمان قبل از او نیاز به هر گونه عفو حرکت می کند. و تاخیر است heartened سنگ متحدان که اخم که بالای کاخ سفید و مشاوران از جمله Jared کوشنر و پت Cipollone, بر, و یا حتی خارج از hitters سنگین مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و کوری Lewandowski را به تهمت گوش و اصرار او برای دور ماندن از یک حرکت برای از بین بردن سنگ رکورد تمیز….

آنها همچنین بانکداری در دهه سابقه طولانی بین رئیس جمهور و دیرین خود را GOP محرم. سنگ و تهمت سابقه داشته و بر خلاف هر چیز دیگری در اطراف رئیس جمهور است. آنها به یکدیگر شناخته شده پس از رونالد ریگان در سال 1980 کمپین کاخ سفید و حفظ یک رابطه دوستانه است که شامل سنگ مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در طول چهار بالقوه ریاست جمهوری اجرا می شود و مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام سنگ به عنوان یک لابی گر به نمایندگی خود را در قمار شرکت هواپیمایی و هتل کسب و کار.

در کتاب اخیر خود سنگ افتخار است که او می دانست که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 قصد دارد بیش از دو سال پیش از آغاز رسمی مبارزات انتخاباتی اعلام خواهد شد. و حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و سنگ رسما جدا از راه طولانی نیست پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی دو ادامه داد: صحبت کردن با سنگ خدمت به عنوان مبارزات انتخاباتی غیر رسمی مجرا به ویکی لیکس جنجالی جولیان آسانژ-led ساز و برگ است که منتشر شده نمرات به سرقت رفته و ایمیل های شرم آور به هیلاری کلینتون در لحظات کلیدی از انتخابات ریاست جمهوری.

“وجود دارد تعداد کمی از مردم که می دانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات ریاست جمهوری بهتر از راجر سنگ” گفت: Morgan Pehme co-مدیر Netflix مستند “من راجر سنگ.” “و به عنوان ژولیده به عنوان راجر سنگ است که در زندگی خود رئیس جمهور است و منافع مقرره در ساخت مطمئن شوید که آنها در بسیاری از شرایط دوستانه.”

در واقع برگ برنده را حفظ کرده است و علاقه به سنگ وضعیت قانونی و حقوقی از دریافت کنید و رئیس جمهور نظرات عمومی در چندین لحظات کلیدی در طول راه کشیده شده اند موشکافی از کارشناسان حقوقی هشدار داد که آنها می تواند به عنوان ریاست جمهوری دخالت نداشته است. در دسامبر سال 2018 به عنوان مثال تهمت مواجه پرسش که او شاهد دستکاری پس از او تمجید سنگ بیانیه ای حمایت نمی به شهادت علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به خوبی می دانیم که برخی از مردم هنوز هم ‘جرات!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

نزدیک به دو ماه بعد, وقتی, ویژه, وکیل رابرت مولر پرده برداری از سنگ کیفرخواست تهمت شکایت در مورد شیوه ای از سنگ را بازداشت و از او پرسید که چرا تعدادی از برترین مقامات مجری قانون نمی صورت مشابه نظارت قانونی است.

رئیس جمهور نگه داشته است تا مشابه خط از انتقاد به عنوان سنگ مورد زخم راه خود را از طریق دادگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد حکم هیئت منصفه فقط چند دقیقه پس از آن پایین آمد. پس از آن وجود دارد kerfuffle بیش از حکم زندان توصیه. تهمت نیز به تازگی مورد حمله یک زن که شناسایی کرده و خودش را به عنوان سنگ داوران foreperson بیش از رسانه های اجتماعی پست های انتقادی خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

در حالی که بر انجام مداخله برای کاهش سنگ حکم زندان توصیه او همچنین تایید DOJ کار پس از رفتن سنگ.

“من فکر کردم که صالح محاکمه. و من خوشحال بودم که او محکوم” Barr گفت.

چگونه بار خواهد آمد را در یک سنگ عفو همچنان نامشخص است. او یک مدافع سرسخت قدرت اجرایی و خود را محدود به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش حمایت برای بخشش از طرف چند ریگان-عصر مقامات در ایران-کنترا رسوایی. او در نهایت تحت فشار قرار دادند برای بیشتر رضایت از یک بوش دست به سابق وزیر دفاع کاسپر Weinberger.

“وجود دارد برخی از افراد استدلال فقط برای Weinberger و به من گفت: “نه برای یک پنی برای یک پوند” Barr گفت: در تاریخ شفاهی به دانشگاه ویرجینیا است.

به عنوان سنگ منتقدان در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان — و او تا به بسیاری از بسیاری شده اند مردد به راه ممکن است عفو ریاست جمهوری.

Lewandowski معروف sparred با سنگ در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و جشن محکومیت خود را در ماه نوامبر. اما در یک Newsmax مصاحبه هفته گذشته Lewandowski به نظر می رسد با استفاده از برخی از همان نقاط صحبت کردن که دیگران در اطراف رئیس جمهور مستقر کرده اند به هم زدن ممکن است به زندان های طولانی مدت است.

“تا آنجا که من از طرفداران راجر سنگ این مفهوم است که او از رفتن به دریافت یک توصیه از هفت تا نه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره یا انسداد کاملا پوچ” Lewandowski گفت.

خواسته در مورد سنگ عفو چشم انداز Lewandowski پاسخ داد: “من فکر می کنم که رییس جمهور برای تصمیم گیری است.”

سنگ متحدان نگه داشتن زبانه ها در دیگران در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله رئیس جمهور قدیمی ترین پسر Donald Trump Jr., آنها منکوب برای مثال جهت شنیدن تهمت جونیور در یک Sirius XM مصاحبه هفته گذشته به نظر می رسد به تطهیر سنگ دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“راجر سنگ یکی از آن بچه ها که به شدت در تلاش برای مناسب باشد تا او را در یک اتاق تاریک پرتاب دارت و او در واقع به چیزی برخورد کرد” Trump Jr., گفت.

اما آنها نیز به سرعت در زمان آسایش در نظرات تهمت جونیور ساخته شده در شنبه طی یک ظاهر در فاکس نیوز که استدلال سنگ نشده است درمان همان است که چندین سابق بالا مقامات اجرای قانون است که رئیس جمهور و متحدانش ادعا می کنند چندی پیش مجموعه ای از قاب رئیس جمهور.

“استاندارد دوگانه است چه مشمئز کننده است و من فکر می کنم که چه طوری خسته کننده به ما” Trump Jr., گفت. “من اهمیتی نمی دهند اگر ما بازی بیس بال و یا اگر ما بازی t-ball. اما ما رو به بازی همان بازی و ما نه.”

همه از سر و صدا در اطراف یک سنگ عفو کرده است به دنبال یک الگوی مشابه به عنوان برخی از دیگر مشخصات بالا از موارد که در آن افراد مشهور و یا دیگر افراد نزدیک به رئیس جمهور کار کانال خارج سنتی DOJ بخشش روند به امن توجه خود را.

Kim Kardashian West, برای مثال, تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد این جمله از یک مادر بزرگ در خدمت زندگی بدون آزادی مشروط برای خشونت پرهیزی در جرم مواد مخدر — یک حرکت است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بوق و کرنا در اوایل این ماه در یک قیمت بالا سوپر باول تجاری.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید اذعان کرد که سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور عفو شد برای شفاعت گناه به تقلب در بخشی به دلیل حمایت از NFL نوابغ جیم براون جو مونتانا و جری برنج.

برای سنگ فاکس میزبان Tucker Carlson کمک کرده است تا حمل مشعل با اختصاص داری هوا هم به این موضوع است.

پس از آن وجود دارد Caputo دیگر دیرین تهمت کاردانی که مشغول به کار در کمپین 2016 و بازدید که رئیس جمهور در کاخ سفید در ماه آوریل گذشته تنها چند روز پس از انعقاد مولر شد. Caputo کاهش یافته است به می گویند که چه نوع مستقیم و کمکی, او تا به حال با مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر مورد عفو جز به می گویند که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن در اعمال حداکثر فشار تا زمانی که سنگ باید گزارش به زندان است.

“تا زمانی که راجر سنگ رایگان است, ما در حال رفتن به عجله روند” گفت: Caputo. “آن را مقدس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه به کمک کردن سنگ است که ریشه در اعتقاد به این که هر کسی بسته کردگی در Mueller پروب شده است بدرفتاری.

“کسی به چوب برای مردم” رئیس جمهور روز سه شنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و سوالات در مورد اینکه آیا او نیز دل عفو به مایکل فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی شده است که مبارزه با وزارت دادگستری بیش تلاش خود را به برداشت خود گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی است.

“نگاه او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فلین. “منظورم این است که زندگی خود را نابود شده است.”

اما فلین حتی ممکن است نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش به اقامت در خارج از زندان است. بازنشسته ارتش به طور کلی چهره پنج سال و حداکثر حکم زندان برای او غلط-اظهارات اتهام جنایت اما دادستان خواسته اند که قاضی رسیدگی به این پرونده در نظر گرفتن یک حکم بین هیچ زمان زندان و شش سال پشت میله های زندان.

“با فلین که می داند ؟ این مرد ممکن است در نهایت نیاز به عفو گفت:” ارشد سابق دولت رسمی.

پس از آن وجود دارد پل Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری که حدود شش سال با سمت چپ در زندان به یک سری از لابی تقلب مالی و شاهد-دستکاری جنایات. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او احساس می کند “بسیار بد” برای Manafort و شخصی خود را وکیل رودی جولیانی مانده است در تماس با زندانی سابق لابی.

هنوز ارشد سابق دولت رسمی گفت: “من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به پیدا کردن یک تن از افرادی که مایل به معاشرت خود را با پل Manafort.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان می گویند آنها نیروبخش برای اجتناب ناپذیر می آید به سنگ — هر چند آنها متفاوت است در زمانی که آن را ممکن است رخ دهد.

آنه ماری McAvoy, یک وکیل مدافع و مشاور رسانه های که در اوایل مولر کاوشگر نماینده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون ریک گیتس پیش بینی کرد سنگ به احتمال زیاد باید منتظر فراتر از نوامبر.

“من هرگز نمی گویم هرگز, اما می تواند بسیار شگفت زده در صورتی که رئیس جمهور بودند به عفو راجر سنگ قبل از انتخابات” او گفت:. “انجام این کار در حال حاضر با توجه به نظرات اخیر از لایحه Barr را در این وضعیت حتی بیشتر فرار.”

در طول سی ان ان ظاهر در هفته گذشته سابق FBI مشاور عمومی جیمز بیکر گفت: تهمت نباید حتی منتظر جکسون صدور حکم تصمیم گیری است.

“من فکر می کنم همه می دانند که رئیس جمهور در حال رفتن به عفو راجر سنگ” او گفت:. “فقط آن را انجام دهید. مانند آن را فقط در حال حاضر. آیا صبر کنید تا روز بعد از انتخابات وقتی که شما احتمالا رفتن به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>