مغلوب ساختن پیشی جستن ستاره جهان و جوانه زدن توطئه نظریه پرداز سرب اعتراض میشیگان ویروس مستند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

صدها نفر از معترضان برخی از آنها مسلح به تفنگ جمع آوری شده در میشیگان دولت و کنگره آمریکا روز پنجشنبه خواستار ورود بر روی دولت طبقه سنا برای مقابله با قانونگذاران مجموعه به بحث تمدید اقامت-در-خانه سفارش در محل برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“آمریکایی پاتریوت رالی” در خارج از لانسینگ ساختمان انجام شد در لیبریا گرچن Whitmer که تا به حال ساخته شده است یک تجدید نظر در این هفته به گسترش بهداشت عمومی به منظور به عنوان دولت همچنان به نبرد افزایش COVID-19 موارد است. به تاریخ 3,670 اند: 40,399 آلوده شده توسط ویروس در سراسر کشور با توجه به شمارش توسط جانز هاپکینز.

حمل پرچم آمریکا و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن و نشانه های همراه با سلاح گرم خود را—بسیاری از مردم در پنجشنبه anti-مستند رالی پرهیاهو را نادیده ملی اجتماعی-فاصله دستورالعمل آنها به عنوان خوشه با هم در خارج از پایتخت و در ساعت صبح به استدلال می کنند که Whitmer به منظور نقض حقوق اساسی و خواستار بازگشت به زندگی در میان مداوم و همه گیر.

“ما تنها کشوری که رفت به جنگ با جنوب به مردان دیگر است. ما همان ملت؟” تام نورتون یک جمهوری خواه آمریکا در کنگره نامزد به جمعیت گفت که برگزار شد تا “باز میشیگان در حال حاضر” و “آمریکا کار دوباره” نشانه.

در میان جمعیت بسیاری از فریاد زد: “شما نمی توانید قفل ما را. این است که مردم را در خانه.” دیگران شنیده می شد فریاد “اجازه دهید ما در” و متهم به پلیس بودن “redcoats.” به عنوان ساکنان واصل به ساختمان کاپیتول به ادامه حق خود را به اعتراض افسران پلیس دیده می شد خود را در نظر گرفتن درجه حرارت مطابق با جدید COVID-19 دستورالعمل.

دولت ایالت Dayna Polehanki (D) با اشاره به اثر مسلح ناظران تا به حال در اتاق این ادعا که برخی از دولت سناتور شد و با پوشیدن جلیقه های ضد گلوله.

Facebook حذف شده بود صفحه رویداد روز قبل از این تجمع با استناد به قوانین برابر هجوم اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. اما متوقف نمی خیل معترضان از نشان دادن است تا در این کنگره زمینه به هر حال.

هر چند پاره ای برای این رویداد تا حد زیادی در اطراف نیاز به بازگرداندن فعالیت های اقتصادی در دولت های ویژه جمع آوری حداقل یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دنیای ستاره سابق میلواکی کلانتر دیوید کلارک و جوانه زدن توطئه نظریه پرداز.

Jason هاولند یکی از این تجمع را برگزار نوشته شده فیلم در یوتیوب در هفته گذشته از بیمارستان خالی پارکینگ بخشی از یک جنبش جناح راست به نوعی اثبات این بیماری همه گیر است پر از شکوفه با فیلمبرداری مناطق که در آن بیماران درمان نمی شوند. در یکی از فیلم بیمارستان امنیتی هشدار هاولند به ترک اموال قبل از آنها با پلیس تماس بگیرید.

“آنچه که آنها واقعا انجام می دهند؟” هاولند گفت: در یک ویدیو.

در دیگر او این باورند که چادر را به عنوان موقت coronavirus بیمارستان ها در واقع اردوگاه FEMA—یک مرجع به یک در حال اجرا تئوری توطئه که FEMA مورد به بازداشت شهروندان آمریکایی و زندانی کردن آنها در “اردوگاه FEMA.”

هاولند در دفاع از بسیاری از معترضان که نمی پوشیدن ماسک و گفت که آن را نگاه “بسیار احمقانه است.”

“اگر من میخوام اعتراض کسی و من از انجام آن توسط قوانین که آنها تخمگذار پایین در من من می خواهم به نگاه بسیار احمقانه در پایان روز” هاولند گفت.

او تایید کرد که شبه نظامیان مسلح گروه آورده بودند به ارائه “امنیت” در این تجمع اما کاهش یافته است به نام شبه نظامیان. در مواجهه با معترضان آنلاین از معترضان تلاش برای طوفان قانونی مجلسی هاولند گفت: تجمع را برانگیخت بودند “صلح آمیز” اگر چه او اذعان کرد که آنها با صدای بلند.

“من باور دارم که فعالیت در آن بهترین دلیل آنها می تواند ما را بشنود و ما به آنچه که ما می خواستیم” او گفت:.

در سخنرانی خود به جمعیت Clarke صریح تهمت حامی خواست جمعیت را به “تبدیل به مبارز” در صورت Whitmer اجتماعی-فاصله گرفتن سفارش و سوال CDC راهنمایی که مردم به ماندن شش پا از هم جدا.

“چگونه آنها می آیند تا با این تعداد شش پا؟” کلارک گفت. “من فکر می کنم آنها فقط آن را کشیده و از عقب به پایان می رسد.”

پنجشنبه تجمع می آید تنها دو هفته پس از عملیات “بن بست” که در آن تهمت حامیان سازماندهی هزاران نفر از مردم به جم خیابان و لانسینگ, میشیگان, در اعتراض Whitmer را سخت اقامت در خانه سفارش دهید. پس از 15 آوریل دولت ساختمان کاپیتول شده در سایت های مختلف ضد قفل تظاهرات و Whitmer مواجه شده است و خشم رئیس جمهور انتقاد.

با وجود شدید انتقاد Whitmer تمدید دولت stay-در-خانه سفارش در هفته گذشته به مارس 15, اما مهمترین آنها کاسته برخی از محدودیت های که قبلا ممنوع فعالان عمومی. روز سه شنبه اما میشیگان سنا خواست Whitmer به نظر بیشتر کاهش محدودیت های برجسته اقتصادی بلندمدت انشعابات در دولت است. در چهارشنبه میشیگان دادگاه ادعا می کند در دفاع از نظم بیان آن را نقض نمی کند شهروندان حقوق اساسی یا نقض در رزیدنت درست به دلیل روند.

“کسانی که به آزادی و منافع هستند و همواره موضوع را به جامعه منافع جامعه که همکار ما ساکنان” قاضی کریستوفر موری نوشت: در حکم انکار یک درخواست برای یک دستور مقدماتی در برابر نظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>