مغلوب ساختن پیشی جستن جهان در درست COVID تبه کار: فولاد ماسک

بازگشت در ماه مارس با آمریکایی ها فقط یک هفته را در قرنطینه فاکس نیوز, میزبان, Laura Ingraham پیش بینی یک راه است که اقتصاد می تواند بازگشایی شده است. طرح او با تکیه بر بسیاری از ماسک است.

“رفتن به بسیاری از مشاغل پس از 15 روز نیاز به پروتکل های جدید تا زمانی که این ویروس می سوزاند—هر کس در عرض 6 پا از دیگران باید پوشیدن ماسک” Ingraham توییتی.

به عنوان بخشی از نرم افزار-ماسک کمپین Ingraham توییتی دستورالعمل برای انجام آن را به خودتان (DIY) ماسک حتی اصرار پیروان خود را به ماسک های خانگی از ورق های خود را.

“به معنای واقعی کلمه شما می توانید این را با پنبه ورق” Ingraham نوشت. “ما می تواند مدبر زمانی که لازم است!”

یک ماه بعد Ingraham انجام داده است 180 تبدیل شدن به یکی از جناح راست رسانه صریح ترین ماسک-haters. او در توییتی که گسترده پوشیدن ماسک را هر کس “مانند Antifa,” جناح چپ antifascist فعالان ناسزا ، روز چهارشنبه او پیشنهاد کرد به او نشان می دهد که گسترده ماسک استفاده است برخی از نوع طرح برای ترساندن مردم است.

“ماسک آنها نوع ثابت یادآوری” Ingraham گفت. “شما می بینید و شما فکر می کنم شما امن نیست, شما در حال بازگشت به حالت عادی — و نه حتی نزدیک است.”

چنین تبدیل ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب بر روی سطح. که بعد از همه, دارای یک مشکل واقعی با ماسک صورت به خصوص در میان یک بیماری همه گیر. اما Ingraham تبدیل منعکس کننده چیزی عمیق تر در مورد ماهیت زمان ما سیاست است که در آن امنیت اجتماعی اقدامات خود را می تواند تبدیل به نمادهای حزبی گرایش. هنگامی که پتانسیل ابزار رهایی از اقامت در خانه سفارشات تهمت حامیان در حال حاضر ماسک به عنوان یک منفور انتقال از همان کسانی که سفارشات.

بحث میزبان رادیو Rush Limbaugh اخیر دریافت کننده مدال ریاست جمهوری آزادی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه بود ماسک paranoiac. در آوریل 20, او به ترویج این ایده بعد از برداشت توسط Ingraham که ماسک ها توتم از کنترل است.

“روشن است که ماسک نمادی از ترس و هنگامی که شما دیدن افراد مختلف نشان می دهد که ممکن است ما در حال حاضر باید ماسک به عنوان بخشی از زندگی عمومی برای بقیه از ما زندگی می کند؟” Limbaugh گفت. “آه چرا؟”

برای برخی از محافظه کاران امتناع از پوشیدن ماسک تبدیل شده است و فقط آخرین راه برای شست و بینی خود را در اجتماعی فاصله داشتیم. بحث میزبان رادیو دنیس Prager گفت: در تصویری که او حاضر به دان یک و نسبت خود را به رزا پارک یا مخالف آلمان در دوران نازی ها برای خود سرپیچی.

Anti-ماسک احساسات در ایران می آید و از بالا با معاون رئیس جمهور مایک پنس از موازین یک کلینیک مایو حکومت این هفته الزامی ماسک استفاده در سفر وجود دارد. در اوایل ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “انتخاب” به پوشیدن یک ماسک و حتی خود را به عنوان مقامات بهداشتی به مردم توصیه می شود به انجام این کار. (مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیمات شخصی, اما, نمی, متوقف مبارزات انتخاباتی خود از یک گزارش طرح به فروش تهمت مارک ماسک).

اما ماسک واکنش نیز به این حزب رتبه و فایل ها در anti-اقامت-در-صفحه اصلی تظاهرات ظاهر در سراسر کشور است. پس از هوستون قاضی صادر سفارش نیاز به ماسک استفاده در مکان های عمومی, معترضان بسیج با علائم حامل پیام مانند “آیا ماسک حقیقت” و “فقط بگو نه” نشان داده شده است با عبور کردن تصویر از یک ماسک.

پس از اعتراض در لانسینگ, میشیگان, در روز پنج شنبه که در آن معترضان مسلح سعی کردم به زور راه خود را به قانون گذاری مجلس, سازمان, Jason هاولند در دفاع از معترضان که حاضر به پوشیدن ماسک, شناسایی, ماسک, استفاده, به عنوان یکی از مسائل آنها صف آرایی در برابر.

“اگر من میخوام اعتراض کسی و من از انجام آن توسط قوانین که آنها تخمگذار پایین در من من می خواهم به نگاه بسیار احمقانه در پایان روز” هاولند گفت: روزانه وحش.

Coronavirus را برانگیخته انفجار در تئوری های توطئه از ادعا می کند که بیل گیتس پخت و پز است تا یک واکسن خطرناک به اتهامات که 5G برج باعث این ویروس. با ماسک وجود ندارد به نظر می رسد بزرگتر تئوری توطئه رانندگی کرد. به جای آن مقدار از آن را به نظر می رسد بر اساس همین تمایل به جفتک انداختن بهداشت عمومی مقرر است که هدایت مردم را به تجمع با هر یک از دیگر در حالی که ایستاده بسیار نزدیک تر از پزشکی-توصیه می شود فاصله شش فوت است.

ماسک را تبدیل به یک موضوع داغ در دولت خاص “بازگشایی” Facebook گروه که برخی از آنها صدها نفر از هزاران نفر از اعضای. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بخار مورد لگد از فروشگاه های مواد غذایی برای پوشیدن ماسک و نذر برای تحریم کسب و کار است که نیاز به ماسک در آینده است. در “Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه” Facebook, گروه, یک پوستر در مقایسه با ضد, ماسک, کمپین برای فمینیست سوزاندن بند.

“زمان برای سوزاندن ماسک و دستکش!!!!” از Facebook کاربر نوشت.

برخی از گسترده تر ضد ماسک واکنش شده و باعث سردرگمی بیش از CDC تکامل نیست. پس در ابتدا گفت: تنها Covid-19 بیماران و کارکنان بهداشت و درمان مورد نیاز, ماسک, آژانس معکوس خود را در مارس مشاوره جهانی ماسک استفاده است. هدایت به حال برخی از منتقدان در جامعه پزشکی با برخی از مقامات بهداشتی نگران کننده است که آن را به مردم از امنیت کاذب و به طور بالقوه منجر دیگران به لمس چهره خود را با فرکانس بیشتر—که هر دو می تواند منجر به بیشتر coronavirus گسترش یافته است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت تیم دفاع ماسک سیاست در زمینههایی که افراد بدون علامت مبتلا به کروناویروس بودند ندانسته گسترش این بیماری خواهد بود و کمتر به احتمال زیاد برای انجام این کار با یک چهره و پوشش.

Vivienne سلطنت سازمان از مجموعه ای از بازگشایی تظاهرات در کالیفرنیا روز جمعه گفت گروه او “ما حقوق” توصیه می شود شرکت کنندگان تنها به “پیروی از دستورالعمل CDC” — به جای هجی کردن یک ماسک مورد نیاز است. سلطنت اشاره CDC برگشت به عنوان یک نیروی محرکه سردرگمی بیش از ماسک.

“این واقعا سخت به نگه دارید تا با آنچه آنها می خواهند شما را به انجام” سلطنت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید