‘مغلوب ساختن پیشی جستن-y سیاست” ترک زدن دائمی در ایران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک زمان وجود دارد تا چندی پیش زمانی که جان هانتسمن جونیور و جف جلسات wildly محبوب سیاستمداران است. شکارچی فرماندار سابق یوتا یک بار ارسال شده 90 درصد تصویب امتیاز در خانه خود دولت است. جلسات خود را در آخرین آلاباما مبارزات انتخاباتی سنا در سال 2014 برنده انتخاب مجدد اساسا unopposed.

اما بود که در قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

هر دو سقوط کوتاه در سال های اخیر تلاش های خود را بازیابند سابق دفاتر تلفات جدید حزب جمهوری خواه که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بازسازی در هر سطح و حتی به عنوان او در تلاش خود انتخاب مجدد پیشنهاد.

صرف نظر از رئیس جمهور اوکراین در ماه نوامبر — مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای جو بایدن با دو رقم با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال ملی نظرسنجی منتشر شد چهار شنبه — 2020 اولیه فصل اطمینان است که ایران خواهد بود حک با سیاسی خود DNA برای سال آمده است.

پس از خورد بسیاری از آشنایی با بزرگترین ستاره ملی به نفع نامزدی در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول شاهد نمرات دیگر یک بار به ریاست جمهوری چشم انداز کنار و یا شکست پس از آن — شکارچی سابق مجلس Paul Ryan سابق فرماندار ویسکانسین ، اسکات واکر و سابق کارولینای جنوبی در کنگره مارک سنفورد در میان آنها است. جدید ریاست جمهوری نیمکت شکل گرفته است پر از نامزدها مانند ایالت آرکانزاس تام پنبه و وزیر خارجه مایک Pompeo, که بیشتر هماهنگ به مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست است.

مجلس نمایندگان و سنا شده اند به طور مشابه بازرسی و نگهداری. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, با توجه به طبخ سیاسی گزارش دیو واسرمن نزدیک به نیمی از خانه جمهوریخواه کنفرانس “یا بازنشسته و مستعفی شده است شکست خورده و یا در حال بازنشستگی در سال 2020 است.” بسیاری از این توافق تازه واردان به کنگره خواهد بود MAGA از طریق و از طریق داشتن برنده مقدماتی که در آن fealty به ناروا بود تعیین کننده موضوع است.

“آیا رئیس جمهور برنده و یا از دست می دهد, سیاست های خود دیدگاه ها و سبک را محکم گرفته بیش از حزب جمهوری خواه – ناسیونالیسم و سفید شکایت هایی گفت:” مت مور رئیس سابق حزب جمهوریخواه کارولینای جنوبی. “من فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن-y سیاست خواهد بود ترک این مرحله در هر زمان به زودی.”

این drubbing از جلسات سابق دادستان کل که کشید مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در آلاباما در سنای اولیه انتخابات روز شنبه در خدمت هر دو به عنوان یک نقطه گذاری در چهار سال از هرج و مرج برای حزب را تثبیت کلاس — و به عنوان یک یادآوری است که تحقیر است به احتمال زیاد برای تحمل و قدرت.

“او ساختگی” جاناتان خاکستری جمهوری استراتژیست سیاسی مستقر در جلسات’ زادگاه تلفن همراه گفت: در جمعه شب حتی قبل از اینکه به عنوان مسابقه نام گرفت برای تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. جلسه اول شده بود سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 پس از آن دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن بر او روشن او را تبدیل به یک pariah.

جلسات تسلیم به مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم در سوئیس — چه خاکستری به نام “وحشیانه مشت به صورت از رئیس جمهور ایالات متحده است.” اما شکست خود را نیز به نظر می رسد منعکس کرده اند یک تغییر کیفی که مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب — و که خواهد outlast او — بالا بردن شخصیت سیاست بیش از پلت فرم مبتنی بر مبارزات.

در آن محیط وجود دارد اتاق را برای یک کتاب درسی محافظه کار مانند رایان که انتخاب شده به اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2018 است. نه وجود دارد هر گونه فضا برای Sanford, یک بار, کارولینای جنوبی, فرماندار که سوار بر یک وابسته به دان کیشوت اولیه کمپین در برابر تهمت و پس از رها حزب خود را. او گفت که امیدوار به “افزایش و بالا بردن یک بحث است و بحث در مورد که در آن ما می رویم به عنوان یک کشور” اما به سرعت رها تلاش است.

انعقاد آشکار سانفورد در آن زمان گفت: “با وجود اشتها برای ظریف بحث از مسائل در این طرف.”

پس از آن وجود دارد شکارچی که موفق به دریافت قدیمی خود را در این سال از دست دادن در یوتا جمهوری خواه اولیه در هفته گذشته به سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox.

“[تهمت] تبدیل کرده و در تصویر او با اطمینان گفت:” لایحه McCoshen یک استراتژیست جمهوری خواه مستقر در مدیسون, Wis. “پایه است که کمی متفاوت تر از آن بود که حتی یک یا دو دوره پیش و تهمت زیادی برای انجام با آن. اینها افرادی هستند که بی تاب آنها به دنبال مسائل به انجام … اگر شما یک عامل تغییر آنها در حال رفتن به دنبال گزینه های مختلف.”

تهمت نمی به طور مستقیم اژدر شکارچی که در خدمت به عنوان سفیر ایران در روسیه راه او جلسات. اما ضد استقرار دشمنی که او foisted بر او فروکش نمی در همه تهمت می افتد در پشت در خود را دوباره انتخابات. اگر هر چیزی بدتر است برای جمهوری institutionalists از قبل از آن بود.

پرسید که چه اتفاقی افتاده است به شکارچی و جلسات برنت, Buchanan, جمهوری استراتژیست سیاسی با سالها تجربه در آلاباما سیاست گفت: “شکارچی و جلسات خسته کننده هستند … هیچ کس گفت:” آه که من در آن احساس می کند.’ اما آنها در مورد تهمت و اوباما و برنی [ساندرز].”

“کل فرد-بیش-سیاست تنها تشدید در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر او گفت:” پیش بینی مبارزات در سراسر کشور در سال 2022 و 2024 است که در آن “ما در حال رفتن به احیای شخصیت بر اساس نامزدها.”

از زمان انتخابات چرخه در حال حاضر ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه آمده است. پنبه 43 ساله و جمهوری خواه از آرکانزاس جلب توجه ملی برای بحث برانگیز op-ed در نیویورک تایمز خواستار استقرار نیروهای ایالات متحده برای جلوگیری از شورش های پس از مرگ جورج فلوید.

در کلرادو لورن Boebert یک رستوران و تفنگ-فعال حقوق را شکست داد تشکر. اسکات Tipton که تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید. او یکی از کلاس در حال رشد از نامزدهای جمهوری خواه که بیان حداقل برخی از پشتیبانی برای QAnon این تئوری توطئه در مورد عمیق نیروهای ” دولت در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن. حداقل دو نفر از آنها Boebert و گرجستان Marjorie تیلور گرین هستند مورد علاقه را به نفع خود کرسی مجلس در ماه نوامبر.

حزب جمهوری خواه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن — این که آیا آن را در سال 2021 یا 2025 — هنوز آشنا جمهوریخواه سنگین وزن ها مانند تد کروز سناتور مارکو روبیو و نیکی هیلی. اما آن را دشوار است به دانستن آنچه که عطر و طعم جمهوری نامزد خواهد شد و فروش — بلندی عدم قطعیت است که در بخش بزرگی یک تابع از مغلوب ساختن پیشی جستن یک سیاستمدار است که نه yoked سیاسی خود و اقبال به ایدئولوژی در راه است که روسای جمهور قبلی داشته باشد.

“چیزی که من فکر می کنم جالب است در مورد [تهمت] است که نام تجاری خود را و دفاع از خود را با نام تجاری فراتر از یک حزب پلت فرم و یا مجموعه ای از اصول” گفت: Brett Doster در فلوریدا مستقر استراتژیست جمهوری خواه که در خدمت به عنوان دولت, مدیر اجرایی, برای بوش-چنی 2004 ریاست جمهوری انتخاب مجدد مبارزه است. “هنگامی که ما فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن … سوال این است که چه حزب جمهوری خواه?’ من نمی دانم که کسی را واقعا نگاه پلت فرم فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر برای چهار سال گذشته است.”

او گفت: “در چهار سال گذشته آن بوده است آسان برای مردم بگو:” آیا شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا شما نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن که محک است که نمی تواند وجود دارد” زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است, آیا اتفاق می افتد که در سال آینده یا چهار سال بعد.

اد Brookover یک شریک در خیابان استراتژی که موفق جمهوریخواه بن کارسون را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 و بعد از آن بود که مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, توصیف ایران به عنوان تحت “آهسته تغییر از گارد” است که “بزرگتر از یک فرد” که قدمت آن حداقل به آغاز جنبش حزب چای در سال 2009. او می بیند یک حزب جمهوریخواه چرخش به طور فزاینده ای به سیاستمداران که “آمد و از سن کمی بعد از آن در این روند از سال 2010 2012.”

“کسانی که شده اند در حالی که برای” Brookover گفت: ممکن است درک به “دقت منعکس کننده جمهوری خواه رای دهندگان.”

تماس با چشم انداز سیاسی نامطلوب برای “سنتی, نخبگان بخشی از حزب” پت McCrory سابق جمهوری خواه فرماندار کارولینای شمالی نشان می دهد که ایران تبدیل به یک بیشتر یقه آبی گرا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن با او تجارت و سیاست و “امریکا برای اولین بار” پیام. و او مظنون است که گذشته خواهد شد.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به باید بیشتر پوپولیستی نامزدها در آینده و ترفند رفتن به گرفتن پوپولیستی نامزد است که همچنین می تواند درخواست تجدید نظر به حومه رای دهندگان است که ما می توانیم از دست دادن نیست,” او گفت:. “من نمی شود شگفت زده اگر جمهوری خواهان در حال رفتن به پیدا کردن برخی از آینده محافظه کار AOCs.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>