Trumpist مؤمنان واقعی ببینید Coronavirus به عنوان بخشی از طرح خدا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تظاهرات در سراسر این کشور در اعتراض به اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات شبیه مینیاتور مغلوب ساختن پیشی جستن” ، با تشویق از رئیس جمهور این کشور نسبت به برخورد جدی قانون اساسی رویارویی همراه با پتانسیل بسیاری از غیر ضروری و میر ناشی از کوروناویروس.

در حالی که اعتراضات آغاز شد و با تفنگ-طرفداران حقوق تمرکز در حال حاضر تغییر نسبت مذهبی و حقوق با یک تماس از آزادی وکیل, یک محافظه کار گروه حمایت برای کلیساها به بازگشایی در یکشنبه, مه 3 و دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که او را مانیتور متحده ظاهرا “سخت گیرانه… محدودیت در آزادی ما” پس از پایان ماه آوریل است.

خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه معتقد است که مسیحیت تحت حمله و که آنها باید “دوباره انتخاب آن مرد خدا قرار داده و در هزینه برای این لحظه می گوید:” پیتر Montgomery, یک عضو ارشد در مردم برای راه آمریکا است که مورد مطالعه قرار راست مذهبی برای بیش از دو دهه است.

“این تلاش به تشویق برخی از کشیشان و کلیساها به نادیده گرفتن محدودیت ها و برای ایجاد درگیری آزادی که مشاور می تواند با استفاده از بالا بردن مشخصات آن و پیشبرد سیاسی روایت از آزار و اذیت مذهبی,” مونتگمری گفت: روزانه وحش.

این یک amped تا نسخه از جنگ با تم کریسمس است که محافظه کاران صدای یورتمه رفتن اسب از هر سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای آن به تازگی زمانی که او گفت: بدون هیچ گونه شواهد است که مسلمانان جشن رمضان که آغاز می شود که در روز پنج شنبه خواهد بود نه رو همین محدودیت است که مسیحیان در عید پاک. “من دیده ام تفاوت زیادی در این کشور است.” “آنها پس از کلیساهای مسیحی اما نمی تمایل به پس از مساجد.”

این تصور که مسلمانان در امریکا در حال درمان بهتر از مسیحیان در امریکا مضحک است بر روی چهره خود. اما این حس شکایت واقعی است و شاید مرکب هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به راه رفتن خود وعده داده است که کلیسا pews خواهد بود در عید پاک به عنوان او تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در اینجا.

رالف رید بنیانگذار ایمان و ائتلاف آزادی و جانباز فعال در راست مذهبی گفت: “شما باید به درک عمیق دوري از ده ها میلیون نفر از مردم در مقدسترین روز در تقویم کلیسایی برای رفتن به کلیسا.”

نی متعلق به یک مگا کلیسا در آتلانتا اما او گفت: روزانه وحش او را نمی توان حضور در شخص خدمات تا گرجستان حرکت به فاز 2 تحت دستورالعمل های فدرال. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. کمپ این هفته اعلام کرد که ورزشگاه, ماساژ, سالنهای بولینگ کوچه و تو مغازه ها باز خواهد بود تحت فاز 1.

نی اشاره می کند که 90 درصد از کلیساها بسته هستند و “محترمانه از قدرت” اما “دموکرات ها باید بسیار مراقب باشید به دنبال مانند آنها بیش از حد مشتاق به اقتصاد و جامعه ایمان تعطیل.”

“این رنگها آن سبکی آن را به دنبال مثل شما صدور حکم,” او می گوید: با استناد به فرماندار میشیگان گرچن Whitmer که موجب واکنش شدید وجود دارد زمانی که او قرار باغ فروشگاه های خارج از محدوده. “ما در حال صحبت کردن در مورد اپتیک در اینجا می گوید:” نی.

در اوایل این ماه وزارت دادگستری دخالت در کنار می سی سی پی پاستور برگزار شد که یک درایو در سرویس است که به مبارزه طلبیده محلی سفارش. در این هیو هویت نشان می دهد پنج شنبه, Barr به نام stay-در-محل سفارشات “نگران کننده نزدیک به بازداشت خانگی است.” برخی از فرمانداران گفت: در حال متخلف در حقوق اساسی و حقوق اساسی در مبارزه با کروناویروس.

آزادی وکیل نشان دهنده کشیش یک کلیسا در تمپا رادنی Howard-براون دستگیر شد و برای نقض بهداشت عمومی مورد نیاز است. او ادعا می کند او به دنبال اجتماعی فاصله هر چند ویدئو کلیپ به نظر می رسد نشان می دهد در غیر این صورت.

در بهداشت عمومی اورژانس کلیساها منوط به شرایط مشابه به عنوان هر کس دیگری. متمم اول قانون اساسی محافظت مذهبی, آزادی, اما آن را نمی دهد کلیساها یک حق ویژه برای نادیده گرفتن بهداشت عمومی محدودیت. در آن آزادی مطبوعات, آزادی وکیل موسس و رئیس مت Staver می گوید: “این مستند دارای بسته کلیساها در یک زمان از بزرگترین نیاز و آنها باید بازگشایی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد جامعه است. کلیساها در حال حاضر ضروری تر از همیشه به آرامش و امید و کمک به مردم به آنها خدمت می کنند. هر یک کلیسای متفاوت است و هر یک باید ارزیابی کنند که چه زمانی و چگونه به بهترین بازگشایی شده است.”

در مصاحبه روز شنبه در این Todd Starnes نشان می دهد, Staver گفت: محافظه کار میزبان وجود دارد “آزار و اذیت در سراسر کشور” از جمله ویرجینیا که در آن آزادی وکیل است که پر کردن کت و شلوار از طرف یک کشیش رو به یک سال در زندان “از آنجا که او تا به حال شش نفر بیش فرماندار سحر و جادو تعداد 10 در 293-صندلی پناهگاه.”

“این اتفاق افتاده است قبل از اینکه در تاریخ است. ما افرادی را دیده ام که هدف” Stayer ادامه داد: با یک آشکاری اشاره به آلمان نازی “با یک نماد خاص است که شما باید برای پوشیدن دارم. و سپس شما می توانید هدف خود را با کسب و کار شما می توانید فسخ از کار خود را و در نهایت شما را ghettoized. و آنچه ما می بینیم در اینجا مطلق هدف قرار دادن مسیحیان در کلیساها به یک سطح من هرگز حتی تصور اتفاق می افتد در امریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با او شطرنجی زناشویی تاریخچه و اخلاقی شکست نبود انتخاب اول از مسیحیان انجیلی. اما آنها متقاعد شدند با وعده های طرفدار زندگی قضات و پیام رانده راست مذهبی گروه هایی که انتخاب هیلاری کلینتون به معنای پایان آزادی مذهبی در آمریکا است. و او را دور اسلحه خود را.

“آنها از جان گذشته او را دوباره انتخاب می گوید:” مونتگمری. “آنها نگران این بحران و سوء مدیریت آن و آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند به حمایت از تلاش های خود را برای منحرف کردن توجه از خود و شکست, به لام منتقدان و تغییر سرزنش به فرمانداران و جاهای دیگر—و-انتخاب مجدد آن مرد خدا قرار داده و در هزینه برای این لحظه.”

در تماس با رهبران مذهبی در ماه گذشته برگزار شده توسط شورای پژوهش خانواده تهمت به نام Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری “یکی از بزرگترین خرما در تاریخ دین است.”

یک ایده در مورد کوروناویروس که طنین انداز درون راست مذهبی همراه با بحث از coronavirus به عنوان یک شیطانی حمله یا چینی جنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او به چالش کشیده خود را افزایش است که این بیماری همه گیر است راه خدا به زور مردم را به راهی جدید برای بودن در آماده سازی برای یک “روح میلیارد برداشت” از تبدیل به مسیحیت و معنوی احیای منتهی به پایان زمان.

2020 “روح میلیارد برداشت” است که بر اساس یک پیشگویی اواخر باب جونز یک مسیحی پیغمبر و امام که predated تهمت و coronavirus اما تبدیل به یک پاره. ریک جوینر از مورنینگ وزارتخانه گفت: در بیدار سحر جمعه تماس در ماه گذشته است که خدا می خواهد با استفاده از ویروس برای مردم reprioritize خود زندگی می کند و پیش بینی کرد که مردم به عقب نگاه را در سال 2020 به عنوان آغاز برک آوت از احیای منتهی به پایان زمان برداشت.

لو انگل, کاریزماتیک رهبر مسیحی به نام ویژه سه روز روزه در ماه گذشته برای جلوگیری از ویروس. او هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات آویزان در تعادل و ترغیب پیروان خود را به “صحبت می کنند به این کروناویروس گفت: ‘بود كه حذف شد!’ به ما اجازه دهید بر این باورند که این بیماری همه گیر خواهد شد آباته ورزشگاه پر خواهد شد, انتخابات, منتقل شده و در سال 2020 خواهد شد در تاریخ—و نه به عنوان سال که در آن سازمان ملل سقوط کرد اما به عنوان سال از تاریخی پیش از مسیحیت و ماموریت در سراسر جهان!”

اگر برنامه ای برای یک سری از ورزشگاه به اندازه تظاهرات این بهار و پاییز در حال خنثی توسط دولت و مقامات محلی که در گسل است ؟

“هیچ مدرکی وجود دارد که فرمانداران و شهرداران در حال تلاش برای تبعیض علیه افراد مذهبی می گوید:” دیپاک گوپتا دیوان عالی کشور و قانون اساسی محقق در واشنگتن است. اما “بار خود را می بیند به عنوان یک فرهنگ جنگجو در این موضوع” گوپتا گفت: روزانه وحش.

“زن و شوهر که با مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و ما باید یک رهبر ملی در زمان پاندمی درخواست خود را مردمی به شورش و بازوها و خطر ابتلا به بیماری کشنده. من نمی توانم فکر می کنم از هر تاریخی موازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>