تهمت و غیبت در جان لوییس خدمات برجسته مبارزه برای افتخار برجسته منتقدان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که John Lewis, حقوق مدنی آیکون و دیرین دموکرات کنگره از گرجستان درگذشت در سن 80 سالگی کمی بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم نادیده گرفته عبور خود را برای حدود 12 ساعت.

عنوان خبر شکست اواخر روز جمعه و اذکار ریخت و در رئیس جمهور شد, انفجار نزدیک به چهار ده توییتهایی و رسانهها در مورد موضوعات مختلف دیگر از خواهر زاده خود را داغدار کتاب جدید به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را خاموش واکنش به مرگ یک تاریخی شکل — البته یک کسی که با او مخالفت کرد — فقط آخرین نمونه از چگونه او در تلاش برای پاسخ به عنوان نمونه رئیس جمهور را در این شرایط مسئله ای است که منتقدان باید pounced در ماه های اخیر به عنوان coronavirus مرگ و میر در ادامه به شمع تا تنها با عبور اشاره از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این هم یک تصویر کاملا متفاوت راه تهمت و درمان عبور از آمار و ارقام یاد یک کنتراست که آورده بود به استارک امداد با او چگونه واکنش به مرگ یک معشوق شخصیت تلویزیون در روز شنبه.

“یکی از نوابغ در تاریخ تلویزیون Regis Philbin گذرانده است به حتی بیشتر امواج رادیو و تلویزیون در 88,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: مدت کوتاهی پس از خبر دیرین سرگرم کننده را مرگ را شکست. “او یک فرد فوق العاده و دوست من است.” Philbin تهمت اشاره کرد: “رکورد” ترین تلویزیون زندگی می کنند ” و او آن را به خوبی. Regis ما شما را دوست دارم … و به شادی همسر فوق العاده اش که او را بسیار دوست داشت من گرمترین تسلیت!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که Philbin همیشه خواست او را به اجرا برای رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت آیا آدرس لوئیس’ مرگ, صدور 23-کلمه صدای جیر جیر در بعد از ظهر جولای 18 توضیح داده است که غم و اندوه خود را در شنیدن اخبار و فرستاده نماز به مجلس و خانواده اش. چند ساعت قبل از این که کاخ سفید با صدور بیانیه از تهمت, سفارش پرچم, پرواز در نیمه کارکنان برای بقیه روز.

در ضمن هر سابق زندگی رئیس جمهور در حال حاضر صادر طولانی عاطفی اظهارات خود به خود نقطه لوئیس به عنوان یک “غول” و بازگویی تجربیات شخصی خود را با اواخر کنگره.

به عنوان قانونگذاران تمام خطوط سیاسی جمع آوری شده در کنگره برجک روز دوشنبه به افتخار لوئیس’ legacy یکی از آخرین زمان رئیس جمهور بود ترک کاخ سفید برای میدان نبرد ایالت کارولینای شمالی به تور بیوتکنولوژی مرکز. پاسخ به این پرسش خبرنگاران که آیا او را به سفر به انتهای دیگر خیابان پنسیلوانیا به پرداخت جهات خود را به لوئیس که منتقدان تهمت به رئیس جمهور ارائه مختصر پاسخ دهید.

“من نمی خواهد رفتن, هیچ,” او گفت:.

اما به عنوان برگ برنده واکنش به Philbin مرگ را نشان می دهد رئیس جمهور است و نه ناتوان از تجلیل از چهره های مهم و یا چهره او نزدیک شد و با.

هنگامی که آن را به کروناویروس رئیس جمهور نمایش داده مشخص شده تغییر در لحن زمانی که او نشان داد به خبرنگاران گفت که یکی از دوستان خود را از بازگشت به خانه در نیویورک به حال قرارداد این ویروس.

“من به برخی از دوستان که باور نکردنی بیمار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اخبار جلسه در پایان ماه مارس. “ما فکر می کردند که برای رفتن به یک خفیف باقی بماند. و در یک مورد او را ناخودآگاه — در کما. و به شما می گویند, ‘چگونه این اتفاق افتاد؟'” در عرض چند هفته دوست, real estate توسعه دهنده استنلی چرا حال تسلیم به ویروس استخراج صادقانه صدای جیر جیر از رئیس جمهور.

“من عمیق ترین همدردی رفتن به Frieda چرا و خانواده از اواخر سال استنلی چرا یکی از منهتن درخشان ترین املاک و مستغلات ذهن,” او نوشت. “استنلی خیریه, نوع, و یک دوست فوق العاده. او را واقعا از دست رفته!”

هنوز, آن را تنها یک بار در ایالات متحده نزدیک 100,000 coronavirus مرگ و میر در ماه ژوئن که تهمت دستور داد پرچم ها به پرواز در نیمه کارکنان.

پس فوریه 2018 مرگ کشیش بیلی گراهام تهمت قرار داده و از ریاست جمهوری اعلام سفارش پرچم به پرواز در نیمه کارکنان در بعد از دفن, در علاوه بر این به طولانی بیانیه عزاداری خود را از دست دادن. تهمت نیز صحبت کرد و در یک مراسم در کنگره که در آن گراهام بود به دروغ به افتخار و او به سفر به کارولینای شمالی چند روز بعد برای خدمات مراسم تشییع جنازه.

در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار تاسف کرد که “هیچ کس مانند” گراهام و گفت: در این کنگره که مبلغ کار تا به حال “تغییر … کل جهان است.”

اما زمانی که جان مک کین که معروف خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و بی شرم منتقد رئیس جمهور درگذشت چند ماه بعد رئیس جمهور در بر داشت خود را درگیر در اختلاف زمانی که آن را آمد به تجلیل سابق جمهوری خواه حامل استاندارد و قهرمان جنگ.

پس از تویت کردن ولرم, 21-کلمه پیام تسلیت تهمت آمد زیر آتش زمانی که پرچم در کاخ سفید مطرح شد از نیمه به تمام کارکنان دو روز بعد به عنوان سیاست با توجه به پرچم ایالات متحده کد برای زمانی که یک عضو کنگره می میرد در دفتر غایب ریاست جمهوری اعلام.

کاخ سفید بعد از آن کوتاه آمد و به اعتراض و صدور بیانیه در مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی که در آن او اذعان کرد خود را در رابطه تیره و تار با سناتور.

“با وجود تفاوت های ما در سیاست و سیاست, من احترام سناتور جان مک کین خدمات به کشور ما و افتخار او را امضا کرده اند اعلام به پرواز پرچم ایالات متحده در نیمه کارکنان تا روز تدفين” او در بیانیه ای گفت:.

و در حالی که تهمت خواسته شده بود به دور ماندن از مک کین تشییع جنازه — مک کین پدر Meghan بعد نشان داد که او می خواست رئیس جمهور, دختر, Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر به حال نه با حضور — رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جورج بوش هر دو تحویل داده مداحی در خدمت. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته است تا حملات خود را بر روی مک کین در سال های پس از مرگ او شکایت در سال گذشته که با وجود از دست دادن محبوبیت خود را برای اواخر سناتور ترتیبات “من با تشکر از شما.”

در فوریه 2019 آن را به نظر می رسد برگ برنده بود و در کنار هر حزبی animus که تجلیل مرگ جان Dingell — میشیگان از حزب دموکرات که قبل از بازنشستگی در سال 2014 شد طولانی ترین خدمت کنگره در تاریخ ایالات متحده — با وجود برخی از Dingell نهایی کلمات به طور ضمنی کشیدن در رئيس جمهور.

در قلبی جیر تهمت ابراز “عمیق ترین همدردی به کنگره دبی Dingell و کل خانواده از جان Dingell” اضافه از Dingell طولانی فعالیت سیاسی که “اگر مردم درک سیاست به این معناست که او بسیار باهوش بود. شهرت بزرگ و بسیار مورد احترام است.”

اگر تهمت بود نه در میان بزرگان برای حضور در Dingell تشییع جنازه Rep. دبی Dingell بود تعریف از رئیس جمهور پس از مرگ شوهرش.

این detente به طول انجامید تا زمانی که در ماه دسامبر گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی خشن و بی ادب کمپین تجمع در میشیگان در شب Dingell و بقیه از مجلس رای به استیضاح او.

“دبی Dingell که زیبایی واقعی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت در بتل کریک خبری بوس. “او با من تماس مانند هشت ماه پیش. شوهر او وجود دارد اما من نمی دهد او را ب درمان است. من هیچوقت او را از C و یا D. I می تواند داشته باشد. هیچ کس نمی خواهد درخواست, شما می دانید, من داد به علاوه یک درمان است. را به پرچم. چرا شما مصرف آنها را به صورت ex-کنگره Dingell? اوه ، این کار را انجام دهید که انجام این کار برجک همه چیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تصریح می کند که “من آنها را به همه چیز. که خوب است. من نمی خواهم هر چیزی را برای آن. من نمی نیاز به هر چیزی برای هر چیزی است.” او سپس رله یک تماس تلفنی با این نماینده کنگره که در آن او ابراز قدردانی خود را نشان می دهد که جان Dingell بود “دنبال کردن” به جای پایین و یادآوری میکند که او باید در میان مغلوب ساختن پیشی جستن را کمک به او را استیضاح رای دادن.

نظرات را به خود جلب کرد دو حزبی ملامت به عنوان Dingell آنها را به نام یک دل و روده پانچ.

با وجود تهمت را عادت سرقت نور افکن به عنوان سیاسی جهان سوگوار او اولین رئیس جمهور به رکورد حضور در مراسم سیاسی.

اوباما گرفتار گرما در اوایل سال 2016 زمانی که او تصمیم گرفت به پرش تشییع جنازه دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا محافظه کار فقیه که مرگ غیر منتظره در شروع هر سال یک انتخابات پاره پاره باز سیاسی درز بیش از که باید انتخاب خود را جایگزین. هر چند اوباما را سفارش پرچم به پرواز در نیمه کارکنان تا اواخر عدالت را تدفين و حضور یک مشاهده در دیوان عالی کشور او را متهم به دامن زدن به تعصب در زمانی که به نظر می رسید که interparty دشمنی داشتند به اوج خود رسید.

چند ماه بعد اوباما بود و به طور مشابه با انتقاد از زمانی که او قلم تشییع جنازه بانوی اول سابق نانسی ریگان با وجود نشستن رئیس جمهور به ندرت حضور در چنین مجالس ترحیم و در عوض با حضور در جنوب غربی جشنواره موسیقی در تگزاس که در آن او در حال حاضر برنامه ریزی شده به صحبت می کنند.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به باقی می ماند مدنی به افتخار دیگر مشخصات بالا و میر در طول ریاست جمهوری خود از جمله لوئیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده مرگ Rep. الیاس کامینگز با قلبی جیر با وجود لگد زدن تا طوفان ماه پیش از آن او به عنوان denigrated کامینگز’ بالتیمور مستقر در منطقه به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” و به نظر می رسد به مسخره خبری که کامینگز’ مریلند خانه سرقت شده است.

پس کامینگز’ مرگ در اکتبر تهمت نوشت: در یک صدای جیر جیر که “من برای دیدن دست اول قدرت و شور و حکمت از این بسیار مورد احترام رهبر سیاسی” پیش بینی “کار خود را و صدای در بسیاری از جبهه بسیار سخت خواهد بود اگر نه غیر ممکن است به جای!”

هر چند او حضور نداشتند کامینگز’ یادبود تهمت ادای احترام به مجلس در طول یک عدالت کیفری فروم در همان روز یادآوری شور و شوق خود را برای کاهش هزینه داروهای تجویزی در یک دفتر بیضی جلسه یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>