مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان صدای زنگ بیش حملات خود را بر ناظران مستقل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر خصومت نسبت مستقل فدرال ناظران اتحاد jolted بسیار سنا جمهوری خواهان که خود را در میان اکثر صریح مدافعان.

دو ماه پس از acquitting تهمت و اتهام مانع کنگره, اوباما در حال صدایی ظریف اما بی تردید هشدار در مورد تهمت تلاش برای قلم مو پشت قانونگذاران’ نظارت دولت کرگدن از 3 تریلیون پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. و هشدارهای خود را به رشد بیشتر فوری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مانت هماهنگي مبارزه با بازرسان طور کلی یکی از آخرین عملکردی چک های خود را مدیریت عملکرد.

“ما نیاز به توانمند سازی بازرسان به طور کلی قادر به انجام کار خود را — به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با تریلیون ها دلار شما رو به خوبی مناسب و نظارت بیش از کسانی که همه چیز” سناتور. جیمز Lankford (R-Okla.), که به قلم یک نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته این موضوع در مصاحبه ای گفت:.

که Lankford و دیگر اوباما مانند چاک Grassley آیوا باید احساس مجبور به صحبت کردن در عموم تأکید درجه که مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف روال کنگره نظارت — جمله بسیار مکانیسم است که خواهان خود را باید گردد برای مهار سرکش اجرایی است.

این مخالفت عمومی آمده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره انتقاد خود حذف ناگهانی از جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی مایکل اتکینسون و امتناع خود را برای ارائه به کنگره با کافی توضیح به عنوان مورد نیاز قانون است.

و بدون پاسخ از کاخ سفید اوباما را به شدت عمومی خود را در سوئیس از رئیس جمهور به عنوان آنها سعی می کنند او را متقاعد کند که مستقل از دولت از ناظران خود را از دوستان و نه دشمنان خود را. Lankford و بهداشت ، راب پورتمن (R-اوهایو) در نامه خود به ناروا در هفته گذشته مشخص شده که چرا آنها فکر می کنم آن را در رئیس جمهور بهترین بهره را به “کار با IGs نه در مقابل آنها.”

Grassley در های خاص خود را صرف ساخت حرفه ای تا دیده بان جامعه و او به رهبری یک شبیه جنگهای صلیبی در برابر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا زمانی که او از کار اخراج یک بازرس کل مناسب و بدون کنگره اطلاع رسانی. در حال حاضر به عنوان برگ برنده طول می کشد اقداماتی که تهدیدی برای حمایت از او شاید در مورد مراقبت بیشتر Grassley ارسال خفیف ادب اما بدون ابهام درخواست به رئیس جمهور به عقب.

“سناتور. Grassley شده است درد در یک سمت از هر رئيس جمهور پس از او پا در کنگره در سال 1975” گفت: Michael Davis, که در خدمت به عنوان رئیس نامزدهای مشاور برای کمیته قضایی مجلس سنا تحت Grassley را به ریاست.

اما با وجود Grassley را به نحو نامشخصی انتقاد صریح از رئیس جمهور او هنوز به تهدید به صدور احضاریه و یا محل نگه می دارد در مغلوب ساختن پیشی جستن باارزش نامزد به منظور حفظ اطلاعات او است که به دنبال. معلوم نیست چه Grassley را ادامه دهید اگر به خواسته های خود همچنان بدون جواب و نشده.

دموکرات ها می گویند آنها آنچه را که آنها می توانید از حزب جمهوری خواه است که تمایلی به مورد مداقه قرار دادن رئیس جمهور.

“در حالی که من درک مراحل رئیس Grassley گرفته شده به درخواست نظارت این دولت آن است که به اندازه کافی برای دفاع از مالیات دهندگان بودجه و دیگر منابع دولتی در برابر سوء استفاده” گفت: سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), Grassley را همتای بالای کمیته مالی.

دفاع از خود را مستقیم درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن Lankford به طور خاص ذکر شده “برخی از اظهارات رئیس جمهور ساخته شده است در مورد بازرسان عمومی” که در حال حاضر رشد “چالش” برای کنگره توانایی حفاظت از ناظران مستقل از امیال سیاسی از یک رئیس جمهور ،

Lankford یکی از تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه به تجدید نظر در هفته های اخیر به طور مستقیم به ناروا اصرار او را به حمایت از بازرس کل جامعه و ارسال واجد شرایط دائمی نامزد وزیران به مجلس سنا برای بررسی به جای تکیه بر “اقدام” ناظران.

اما فراتر از نگرانی های خود را در مورد داشتن سنا تایید پرسنل در محل در سراسر دولت این قانونگذاران — بسیاری از آنها از متحدان وفادار به رئیس جمهور — در حال تلویحا با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف ناظران توانایی برای انجام کار خود را مستقل از باد سیاسی و در shivving کنگره ساخته شده است برای اطمینان از مکانیزم استقلال خود را.

“من نمی خواهم بازرسان به طور کلی به آزادی قادر به تصمیم گیری و برای ترس نیست که آنها در حال رفتن به منتشر خواهد شد از شغل خود را در هر نقطه” Lankford افزود: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آتش اتکینسون. “اما من فکر می کنم راه بهتری وجود دارد که قادر به تحمل آن دیگر فقط گفت:” من شلیک [شما] از آنجا که ما مخالف در برخی از چیزهایی که.’ رئیس جمهور تیم قادر به تمام دلایل خود را برای آن فقط می خواهم به تیم اوباما را به عنوان به خوبی.”

گسترش coronavirus به ارمغان آورده است با آن یورش جدید کنگره تقاضا برای اطلاعات و نماینده مجلس-رهبری فشار مبارزات و قیمت دسته از امداد بسته های حال حاضر قانونگذاران با چالش ها برای مهار زباله تقلب و سوء استفاده است که به احتمال زیاد به همراه روند.

اما کمتر از سه ماه پس از اجتناب از حذف از دفتر اتهام stonewalling کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن است دو برابر را در خصومت خود را نسبت به قوه مقننه را نظارت درخواست — از جمله و به خصوص آنهایی که از همکار خود خواهان.

در پاسخ به پیشنهادهای تهمت مستقر گسترده تر مشاهده از همیشه در توانایی های خود را برای سرکوب قانونگذاران’ نظارت خواسته است.

های اخیر موجی از زمانی شروع شد که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به دور تراشه در کلید ساز و کارهای نظارتی ساخته شده را به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد از جمله الزامات کنگره هشدار از طریق اگر به تازگی ایجاد شده بازرس کل است “نامعقول رد یا ارائه نشده است با” هر گونه اطلاعات. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف بازرس کل با سرکشی به همه گیر پاسخ گلن خوب و او لعنتی سلامت و خدمات انسانی گروه دیده بان بیش از یک گزارش با شرح گسترده شکست به ارائه مناسب coronavirus تست در بیمارستان.

تهمت های اخیر درگیری با بازرسان کل جامعه نبوده و محدود به کنگره در واکنش به حال همه گیر; خواهان و دموکرات ها به طور یکسان بودند صریحا انتقاد از تصمیم خود برای اخراج اتکینسون — یک حرکت است که باعث Grassley به دنبال توضیحی برای شلیک و به سوال که آیا رئیس جمهور به دنبال دور زدن کنگره قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال برای پاسخ به Grassley را دو حزبی نامه خواستار کاملتر توضیح برای ختم اتکینسون که باعث تهمت خشم زمانی که او انتقال یک whistleblower شکایت به کنگره که پرش-آغاز خانه را استیضاح پرس و جو در سال گذشته است. تهمت قرار بود برای پاسخ به نمایندگان مجلس توسط مارس 13.

“که واقعا به کنگره توانایی درک دلیل” Lankford گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن nonresponse به اتکینسون پرس و جو. “زمانی که دولت اوباما بود که آنها به دنبال بازگشت و گفت:” اینجا چرا اینجا چیزی است.’ ما انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به انجام همان.”

Grassley منحصر به فرد است در جنگ صلیبی خود را. هیچ توافق مجلس را شاید بتوان بیشتر در مورد تهمت و خصومت نسبت به بازرسان کلی و هفت دوره سناتور به ارمغان می آورد با او یک رزومه که شامل نوشتن قوانین مختلفی بر خلاف کاران حمایت و استقلال از دولت فدرال ناظران. در نامه خود به ناروا او اغلب یادداشت های قبلی خود را تلاش برای نگه داشتن دولت اوباما مسئول مشابه خوردگی از کنگره قدرت.

“IGs می تواند کمک به تخلیه باتلاق” Grassley نوشت در مارس 21, نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن دوم خود را مستقیم درخواست به رئیس جمهور در مورد این مسئله از بازرسان به طور کلی در هفته های اخیر. “آنها برای پیدا کردن زباله های تقلب و سوء استفاده در برنامه های دولت و آنها پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی در پول مالیات دهندگان.”

Grassley که در حال حاضر ریاست کمیته مالی سنا پیدا کرده است که میراث او در خط وقتی که می آید به بازرسان و به طور کلی. انتقادات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن — در راه دقیق است که تعریف این سیاسی عصر — در حال متوجه شدن; اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هیچ نشانه ای از اجازه.

Grassley هر چند دارای اهرم — و تعداد زیادی از آن. آیووا جمهوری خواه بوده است در کمک به تهمت امن برخی از مهم ترین برنده ریاست جمهوری خود از جمله کاهش مالیات عدالت کیفری اصلاحات و موفق سنا تأیید دو دیوان عالی کشور. در همان زمان Grassley فرستاده است یک تعداد انگشت شماری از قضایی نامزد بسته بندی پس از آنها نمی تواند پاسخ به پرسش های اساسی در جلسات کمیته و یا بی حد و حصر به نشستن در فدرال نیمکت. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز Grassley بیش از Grassley نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او می گویند دادن جدی بلند به 86 سال تلاش.

“او یک مهر و موم لاستیک” دیویس استدلال کرد. “او یک بازیکن تیم, اما زمانی که او احساس می کند به شدت در مورد چیزهایی که او هیچ مشکل خود را ابراز مخالفت.”

Wyden اتحاد پیوست حداقل یکی از Grassley تلاش بر بازرسان به طور کلی. این جفت ارز در نامه ای هفته گذشته به Michael Horowitz, وزارت دادگستری بازرس کل که همچنین به عنوان رئیس شورای بازرسان به طور کلی در یکپارچگی و کارایی و خواستار اطلاعات در مورد پروسه بررسی برای IG نامزد.

Grassley نیز نوشته شده به برترین مقامات بهداشت به پرس و جو در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و او اخیرا نیروهای با اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.) به دنبال یک بررسی از ایالات متحده اداره زندانها مطابق با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور اطمینان از ایمنی از زندانیان و کارکنان.

دموکرات ها همچنان به استدلال می کنند هر چند که به سادگی نوشتن نامه کافی نیست مگر اینکه آنها در حال حمایت کردن با بتن عمل است.

“واقعیت غم انگیز این است که جمهوری پارلمانی است و بزرگ شده است مایل به اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت فدرال مانند شخصی قللک خود را برای اهدا کنندگان و متحدان سیاسی و به مقابله به مثل در برابر کسانی که ایستاده به او” Wyden گفت.

کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>