مغلوب ساختن پیشی جستن پایه فرار بدترین شغل زیان

Coronavirus محور رکود اقتصادی که در ماه گذشته تحت فشار قرار دادند بیکاری به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ شده است اما به گروه هایی که رای دادند در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 — یک واقعیت است که ممکن است شکل سیاسی پاسخ.

یک سیاسی تجزیه و تحلیل آماری داده های منتشر شده جمعه توسط وزارت کار ایالات متحده نشان می دهد که تا کنون مردم به احتمال زیاد به از دست شغل خود را به Covid-19 همه گیر هستند و یک گروه بسیار متفاوت از کسانی که بیکار شد در طول رکود بزرگ از 2007-09 — بسیاری از آنها هنوز در تلاش به دست آوردن مجدد اقتصادی خود را زمانی که جای پای آنها کشیده اهرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ یک از گروه های ناودان سخت ترین coronavirus اخراج — زنان با دستمزد کم کارگران, لاتینی, سیاه پوست ها و جوان — رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 و هیچ کدام او را بالا تصویب رتبه بندی در حال حاضر. اگر رکود در drags البته چنین تفاوت را کاهش یا ناپدید می شوند در مجموع به افزایش بیکاری مهاجرت تا مقیاس درآمد. حتی در حال حاضر, قدر مطلق از نزدیک به 15 درصد نرخ بیکاری با هیچ بخش اقتصادی دست نخورده آلارم جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

اما کنگره جمهوری خواهان تمایلی به صرف دلار بیشتر اقتصادی امداد نیاز به نگرانی نیست که کارگران را تحت تاثیر قرار بیشتر این رکود تا کنون بخشی از حزب جمهوری خواه پایه. آنها نیست.

تبلیغات

در ماه فوریه قبل از coronavirus اخراج موج ضربه وزارت اطلاعات نشان داد که زنان برگزار شد 50 درصد از تمام مشاغل آمریکا. اگر اخراج آغاز شد که در ماه مارس شد gender-neutral زنان را به خود اختصاص 50 درصد از کسانی که بیش از حد.

اما آنها نمی. در مارس و آوریل, زنان حدود 55 درصد از تمام اخراج. اندرو Stettner یک عضو ارشد در سمت چپ متمایل قرن بنیاد تماس coronavirus رکود “بیشتر از او-واگذاری بیش از یک mancession.”

مخالف رخ داده است در طول رکود اقتصادی ، اقتصاددانان Kristie Engemann هوارد و دیوار و سپس از بانک فدرال رزرو سنت لوئیس که در سال 2010 است که مرد خانواده اشتغال کاهش یافت و در طول رکود بزرگ در حدود دو و نیم برابر نرخ ماده خانوار اشتغال است.

فعلی رکود کاملا متفاوت از رکود بزرگ در آن تاثیر نسبی در بخش های مختلف اقتصادی.

روز جمعه وزارت کار داده ها نشان می دهد که در ماه مارس و آوریل اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش اشتغال کاهش یافته و متناوب 48 درصد به عنوان اقامت در خانه دستور تخلیه, رستوران ها, کافه ها و هتل ها. ساخت و ساز و بخش های تولید کاهش یافته است, بیش از حد, اما با یک مقدار شیب کمتر از 12 درصد است.

مخالف رخ داده است در طول رکود اقتصادی ، اشتغال در ساخت و ساز کاهش یافته است بیش از 25 درصد نگه داشته و در حال سقوط پس از رکود اقتصادی به پایان رسید. ساخت که حتی قبل از رکود اقتصادی از دست دادن شغل ریختن بیش از 15 درصد از کارگران آن است. استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی در مقابل کاهش یافت و تنها 4.5 درصد به عنوان بخش خدمات به طور کلی.

غلظت Covid-19-مربوط به از دست دادن شغل در صنعت خدمات — و نه در یقه آبی مشاغل — توضیح می دهد که چرا زمان رکود شده است به خصوص برای لاتینی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار. با توجه به وزارت کار اشتغال یافت و بیش از 20 درصد در ماه مارس و آوریل برای Latinos و 17.5 درصد برای آمریکایی های آفریقایی تبار. در طول رکود بزرگ اشتغال کاهش یافت و کمتر از 2 درصد برای Latinos و 6.6 درصد برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

تبلیغات

زیان کار نیز به همان نسبت بزرگتر در حال حاضر برای کارگران جوان که مانند لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار هستند به شدت نشان داده شده در پایین-دستمزد خدمات مشاغل. با توجه به وزارت کار اشتغال کاهش یافت و نزدیک به 30 درصد در ماه مارس و آوریل برای افراد 20 تا 24. در طول رکود بزرگ اشتغال کاهش 9.4 درصد برای کارگران در این گروه سنی است.

“مانند ویروس خود را” مشاهده Rep. جیمی راسکین (D.-Md.), “Covid-19-مربوط به بیکاری و فقر در حال حمله به تمام ملت اما نامتناسب ravaging جوامع اقلیت…. زنان اسپانیایی آمریکایی های آفریقایی تبار و کارگران جوان که تسلط در مهمان نوازی و خدمات و بخش های بهداشتی در حال از دست دادن مشاغل در نرخ شگفت آور است.”

تضاد با رکود بزرگ بسیار stark: پس از آن ساخت و ساز و تولید دچار بدترین درصد اشتغال کاهش می یابد پس از جنگ جهانی دوم است. بسیاری از این یقه آبی کارگران هرگز بهبود. با توجه به خبر و تحلیل در سال گذشته از سوی وزارت بازرگانی داده تقریبا نیمی از استان ها که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 شد در آن زمان دچار کاهش رشد و حتی به اقتصاد به عنوان یک کل بود وارد هشتمین سال گسترش.

جان Doherty مشغول به کار بود به عنوان یک نقاش تجاری در سال 2008 هنگامی که تبر سقوط کرد. “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در بازار,” او گفت:, و پیمانکاران کوچک مانند او کار می کرد برای “اتمام شغل آنها بود” و پس از آن بستن. Doherty بود از کار بیش از نه ماه در حال حرکت در ابتدا با یک دوست و سپس در سن 33 با پدر و مادر خود را.

تبلیغات

“گروه سنی من بسیار شک و تردید از هر گونه ایجاد سیاستمداران می گوید:” Doherty که امروز با این نسخهها کار به عنوان مدیر ارتباطات بین المللی اتحادیه نقاشان و متفقین معاملات. Doherty می گوید او نمی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما او می داند که بسیاری از کسانی که انجام داد. “او طنین انداز با بسیاری از مردم که نا امید شده بودند با آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک تغییر America,” او می گوید. نظر سنجی خروج از 2016 خرس است که با 52 درصد از مردان و 71 درصد از سفید غیر کالج تحصیل مردان رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اتحادیه خانواده که به شدت یقه آبی به طور معمول رای دموکراتیک و در سال 2016 آنها رفت و برای هیلاری کلینتون ، اما کلینتون برنده این جمعیتی با کوچکترین حاشیه (51 درصد به 48 درصد) پس از رونالد ریگان پیروزی بر Walter Mondale در سال 1984.

جنین Berkeland یک پرستار در سن خوزه, کالیفرنیا مطلع شد در آغاز ماه مارس است که او را گذاشته مارس 30 به این دلیل که بخش زنان و زایمان آثار او در این است که بسته شدن. دلایل خاموش شدن هیچ ربطی به Covid-19 اما همه گیر باعث می شود آن را بسیار بعید است که او به شما یک کار جدید در هر زمان به زودی حتی اگر کشور نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران به مدیریت این بیماری همه گیر. “این یک زمان بسیار استرس زا” او می گوید. “بیمارستان ها در استخدام یخ از آنجا که آنها تا به حال یک کاهش در روش انتخابی.”

Berkeland که مشغول به کار در بیمارستان برای 27 سال است در مورد درخواست برای مزایای بیکاری برای اولین بار در زندگی خود. او دچار هیچ حرفه ای موانع در طول رکود بزرگ که تا حد زیادی کنار صنعت مراقبت های بهداشتی. رکود بزرگ بود یک مشکل هر چند به صورت شوهرش دستبرد زدن یک پیمانکار عمومی. “مردم نمی شد و بازسازی خانه های خود را,” او گفت:. “آنها نداشتن ها قرار داده است.”

Berkeland کاهش یافته است به بحث در مورد گرایش سیاسی اما او ستایش او فرماندار دموکرات گاوین Newsom برای “ساخت آن را روشن به کالیفرنیا آنچه لازم است برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر.” و تهمت? “من فکر نمی کنم او آن را بسیار جدی و او نمی داند که حقایق است.” با توجه به نظرسنجی های خروج تنها 41 درصد از زنان رای دادند و در سال 2016 برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

کنگره جمهوری خواهان ابراز ناخرسندی در مورد عبور از یکی دیگر از coronavirus محرک و بهداشت ، لیندزی گراهام (R.-S. C.) گفت: هفته گذشته که 600 دلار اضطراری شیرین کننده که کنگره اضافه شده در مارس به صورت هفتگی مزایای بیکاری تمدید خواهد شد در جولای گذشته “بیش از بدن مرده.” در حال حاضر چنین اظهارات ممکن است پر هزینه سیاسی حتی با نرخ بیکاری نزدیک 15 درصد به دلیل زیان کار نمی فرا گرفته است — در عین حال — به خصوص بخش بزرگی از رای دهندگان جمهوری خواه.

چگونه ما آن را انجام داد

این تجزیه و تحلیل با استفاده از چندین جمعیتی از اقدامات ایالات متحده آمریکا اداره کار تجزیه و تحلیل فعلی آمار اشتغال و جمعیت در حال حاضر گزارش بررسی که در مارس سال 2020 شماره منتشر شد و در مارس 8.

خرابی از مشاغل از دست رفته در هر بخش اقتصادی با تکیه بر CES مجموعه داده که می آید از یک بررسی ماهانه حدود 150,000 کسب و کار و سازمان های دولتی. خرابی از نژاد و جنسیت و سطح تحصیلات و سن و شغل از کسانی که دیگر شاغل تکیه بر CPS مجموعه داده است که ساخته شده بر اساس یک بررسی ماهانه از حدود 60000 خانوار در سراسر کشور است.

برای کمک در مقایسه بین این تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گیرد بطور تطبیقی فصلی داده هر زمان که آن را در دسترس ساخته شده توسط BLS. در عمل تنها شغل خاص سطح اشتغال شد در دسترس نیست در یک فصلی-تنظیم فرمت.

در حالی که رکود بزرگ رسما به طول انجامید از دسامبر 2007 تا ژوئن 2009 زمان مرزهای مورد استفاده در این تجزیه و تحلیل طراحی شده بودند به طور کامل ضبط افت در اشتغال با توجه به رکود اقتصادی حتی پس از آن تا به حال اسمی به پایان رسید. برای انجام این نویسندگان کاهند اشتغال اقدامات انجام شده در ماه فوریه 2010 (زمانی که اشتغال در پایین ترین سطح خود از بحران) از آن گرفته شده در ژانویه 2008 (زمانی که اشتغال در آن کمترین قبل یا در طول رکود اقتصادی).

اقدامات برای زمان رکود محاسبه شد با کم کردن زمان سطح اشتغال از کسانی که در فوریه سال 2020 آخرین داده های ثبت شده قبل از اینکه متحده شروع به صدور دستور برای بستن غیر ضروری کسب و کار.

کمک در توسعه این روش ارائه شده توسط Howard J. دیوار مدیر هموند موسسه به صورت رایگان شرکت های هری Holzer, یک استاد اقتصاد و سیاست عمومی در دانشگاه جورج تاون; Andrew Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد; و الیز گولد یک اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر