مغلوب ساختن پیشی جستن ‘اقدام بزرگ’ در رسانه های اجتماعی مبتنی بر محدود اختیارات قانونی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در نهایت مجموعه ای برای ارائه در طولانی خود را-تهدید کمپین به راه اندازی یک عملیات برضد رسانه های اجتماعی شرکت ها است که باید واقعیت-بررسی کاهش داد و یا بوت های صوتی آنلاین, حامیان — و در یکی از جدید با مشخصات بالا به عنوان مثال ،

اما تلاش های خود را نیز نشان می دهد که چگونه کمی حقوقی مراجعه کرده و نسبت به هدف دره سیلیکون غول های محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی gridlock در کنگره و بی میلی از درون خود حزب. این استراتژی متکی بر یک انتظار فرمان اجرایی که به دنبال محدود کردن دامنه از یک سال 1996 قانون محافظت از شرکت های با تکنولوژی از بسیاری از پرونده های حقوقی.

حتی اگر تهمت حرکت نمی خواهد تغییر مقدار یک شبه در Twitter, Facebook و یا سیستم عامل های دیگر آنها را برآورده سیاسی خود خواسته به تهدید بزرگ شرکت های فن آوری و تجمع محافظه کاران که فکر می کنم رسانه های اجتماعی ذاتی تعصب در برابر آنها. و او ممکن است صحنه را برای یک تلاش طولانی برای استفاده از دستگاه های اجرایی و متحدان خود در کنگره به فشار شرکت های فن آوری برای تغییر راه خود را.

این پاسخ به برخی از سوالات کلیدی در مورد روز پنجشنبه اعلام کرد بر اساس پیش نویس اولیه زبان است که ممکن است تغییر در زمان تهمت نشانه های سفارش:

چه تهمت انجام دقیقا ؟

از رئیس جمهور انتظار می رود که به امضای یک دستور اجرایی که در سازمان های مختلف را به یک نگاه سخت در بلند مدت حمایت های حقوقی که حفاظت از شرکت های آنلاین از افترا مناسب و دیگر دادخواهی. این حمایت تحت یک قانون شناخته شده به عنوان بخش 230 یک ابزار بسیار مهم است که شرکت هایی مانند Twitter و Facebook تکیه به متراکم کردن ثروت خود را — ارائه برگ برنده قوی هدف در جنگ صلیبی خود را در برابر آنچه که او خواستار فراگیر سانسور از محافظه کاران است.

اما باز سوال که آیا تنظیم کننده به دنبال از طریق در برنامه های خود خواهد بود که مطمئن شوید که برای جلب سویفت قانونی مخالف است. سفارش خود را بستگی دارد به مقدار زیادی در تصمیم گیری های سازمان های مانند کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال است که موضوع خود را به کنترل مستقیم و همچنین به عنوان دولت به طور کلی وکیل.

به همین دلیل است که او انجام این کار ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت هفته به طعنه عمل به آدرس جمهوریخواه مبنی بر اینکه سیستم عامل رسانه های اجتماعی بشدت محافظه کارانه ديدگاه, به tweeting در اوایل این ماه که “چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google.” وی افزود: “دولت در حال کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.”

هیچ شواهد قطعی وجود دارد از یک ضد ایران تعصب بر روی سیستم عامل مانند Facebook, Google و توییتر و این شرکت را به طور مداوم رد عمدا سرکوب هر گونه دیدگاه های سیاسی آنها به عنوان اجرای سیاست ها در برابر نفرت و یا خطرناک انجام شده است. اما رئیس جمهور و متحدان خود را تشدید حملات خود در دره سیلیکون در این هفته پس از توییتر اضافه شده واقعیت-چک کردن برچسب به یک جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای اولین بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی بدون شواهد که پست الکترونیکی-در برگه های رای در این انتخابات به احتمال زیاد “قابل ملاحظه ای جعلی” یک ادعا توییتر گفت: اسامی کاربران در مورد روند انتخابات. یکی از اعضای کمیسیون انتخابات فدرال دموکرات الن Weintraub, به نام ادعاهای یک بی اساس “تئوری توطئه.” این واقعیت مستقل-چکرز هم پیدا کرده اند که ادعا می شود بی اساس.

مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد در روز چهارشنبه را یک “اقدام بزرگ” علیه توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت پس از بحث در گرفت.

“این خواهد بود که یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و انصاف!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح.

دقیقا چه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام دهید ؟

آن را در آهنگ های مختلف. برای یک چیز, مغلوب ساختن پیشی جستن منظور خواهد مستقیم وزارت بازرگانی به درخواست FCC برای بررسی زمانی که وب سایت های واجد شرایط برای بخش 230 حقوقی حمایت با توجه به پیش نویس reviewed by سیاسی. این امر منع سازمان های فدرال از تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی است که “نقض آزادی بیان اصول” و سازمان های 30 روز به گزارش هزینه های خود را و “دیدگاه مبتنی بر گفتار محدودیت” بر روی سیستم عامل جایی که آنها صرف پول است.

در نهایت آن وظایف FTC و دولت به طور کلی وکیل در همکاری با وزارت دادگستری برای بررسی این که آیا شرکت های اینترنتی را فریب یا غیر منصفانه بوده است به کاربران با سانسور سیاسی سخنرانی فراتر از آنچه آنها را علنا افشا می شود.

منتظر بخش 230? که چه ؟

بخش 230 بخشی از یک سال 1996 قانون به نام قانون ارتباطات نجابت به طور گسترده سپر وب سایت از شکایت محتوا را برای کاربران خود ارسال و یا برای مصرف کردن مواد است که آنها “حسن نیت” به اعتقاد “زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف بیش از حد خشونت و اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اعتراض.” که یک بار-مبهم بخش شده است بسیار مهم به بخت و اقبال از شرکت هایی مانند Facebook, Twitter و Google که پول را از تمام عکسها, دوست, عکس ها و فیلم های قرار داده شده توسط کاربران خود را به عنوان به خوبی به عنوان شرکت های کوچکتر که راه اندازی فروشگاه های آنلاین.

در حال حاضر بخش 230 تبدیل به یک هدف سیاسی برای رهبران هر دو طرف که فکر می کنم در دره سیلیکون غول botching خود را اداره سیاسی و دیگر اشکال از سخنرانی آنلاین. کسانی که شامل جمهوری خواهان مانند تهمت و متهم تکنولوژی غول های سانسور محافظه کاران — بلکه قانونگذاران دموکرات که می گویند این شرکت ها انجام نمی به اندازه کافی برای جلوگیری از سیاستمداران’ نهفته است هدف آزار و اذیت و تبعیض.

سازمان نمی تواند بازنویسی یک قانون است که کنگره را تصویب کرده می توانند ؟

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و درخواست آنها را به نقد و بررسی زمانی که قانون می تواند استفاده شود. آن را باز حقوقی سوال که آیا سازمان مانند FCC می تواند و یا باید نوع قانونی تعیین نشده است که مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست و هر گونه تصمیم گیری آنها احتمالا تبدیل به یک ماده برای یک قاضی تصمیم می گیرید.

اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی درخواست کنگره برای بازنویسی قانون ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به طور مستقیم نظر قانونی در فشار به تعمیرات اساسی بخش 230 اما برخی از هواداران خود را می خواهید به انجام درست آن. آنها عبارتند از: Rep. مت Gaetz (R-Fla.), مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که روز چهارشنبه گفت که او تهیه پیش نویس یک لایحه به رول حمایت اگر شرکت های درگیر در “editorializing” یا “اظهار نظر کردن به عنوان حقیقت یا کذب” از اظهارات آنلاین. Gaetz گفت سیاسی سال گذشته که او خود را مطرح مسائل با قانون با مقامات کاخ سفید.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), یکی دیگر از تهمت متحد و پیشرو در ایران با تکنولوژی منتقد در کاپیتول هیل به طور مشابه, معرفی یک لایحه که حذف قانونی سپر از شرکت ها اگر آنها نمی تواند ثابت کند به رگولاتور که آنها نه خفقان ديدگاه خاص. سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) است شروع به پریدن در ارابه موسیقی بیش از حد, به tweeting, یکشنبه که قانون “محافظت از شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر @چرا که آنها در نظر گرفته forums نه ناشران. اما اگر آنها در حال حاضر تصمیم به ورزش سرمقاله نقش مثل یک ناشر و سپس آنها دیگر باید محافظت از مسئولیت & درمان به عنوان ناشران تحت قانون است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده ستایش هالی را قانونی تلاش های فناوری بزرگ در کاخ سفید رسانه های اجتماعی در اجلاس سال گذشته که در آن مجلس حضور داشتند و در صحبت. آخرین توییتر dustup می تواند به تهمت حامیان مانند هالی و Gaetz اضافه شده علوفه به فشار برای طرح های پیشنهادی خود را.

خواهد شد تا کنگره در عمل تعصب اتهامات?

هر گونه توافق-رهبری تلاش به آدرس تعصب اتهامات با اصلاح بخش 230 خواهد بود مرده در هنگام ورود در حزب دموکرات کنترل شده و موفق به انتخاب کنید تا هر گونه پشتوانه قابل توجهی حتی در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا. که مبارزات انتخاباتی حتی در مواجهه مخالفت محافظه کار مقامات و گروه های حمایت است که تا حد زیادی می خواهند واشنگتن برای حفظ آن دست به تصمیمات داخلی از شرکت های خصوصی.

“من می خواهم به بسیار روشن است: من نه برای برش بخش 230. آن را ضروری است برای مصرف کنندگان و اشخاص در اینترنت اکوسیستم” Rep. کتی McMorris راجرز (R-شستشو.) گفت: در یک جلسه در حقوقی سپر سال گذشته است. “غلط و شتابزده تلاش برای اصلاح و یا حتی لغو بخش 230 برای تعصب و یا دلایل دیگر می تواند عواقب ناخواسته برای آزادی بیان و توانایی برای کسب و کارهای کوچک به ارائه جدید و خدمات نوآورانه.”

نیست و برخی از دموکرات ها خواستار عقب حقوقی سپر ،

بله اما اتهامات از تعصب هستند که در آن هر دو حزب توافق در بخش 230 به پایان می رسد.

این موضوع به دست آورده توجه در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن خواستار قانونی سپر به طور کامل “لغو.” اما بایدن گفت: این اقدام نیاز به دلیل سیستم عامل مانند Facebook هستند “تبلیغ دروغ می دانند که به غلط” — تقریبا مخالف تهمت شکایت که آنها بیش از حد سریع برای برچسب زدن یا خراب کردن محافظه کاران’ پیام.

یک گروه دو حزبی از سناتورها به رهبری تهمت متحد لیندزی گراهام (R-S. C.) هل دادن برای بروز رسانی های مختلف به بخش 230 که نیاز به وب سایت برای اثبات به تنظیم کننده مصرف آنها کافی است مراحل را برای مبارزه با استثمار کودکان برای حفظ آن حمایت. که بیل نمی خواهد آدرس تعصب اتهامات ،

چه چیز دیگری است که کاخ سفید سعی در رسانه های اجتماعی bias ؟

این ramped تا مقدار زیادی از فشار افکار عمومی در همراهی با یک دیرینه جمهوری خواه تاکتیک با استفاده از انتقادات رسانه های جریان اصلی و در حال حاضر در دره سیلیکون به rile تا هواداران.

در بهار گذشته به عنوان مثال راه اندازی یک وب سایت به درخواست مردم اتهاماتی که رسانه های اجتماعی شرکت ها تا به حال سانسور, آنها, اما آن را هرگز فاش آنچه آن را با اطلاعات آن جمع آوری شده که شامل اطلاعات شخصی مانند کاربران وضعیت شهروندی.

بعد از آن که در سال کاخ سفید برگزار شد در جمع قانونگذاران محافظه کار و راست گرا رسانه های اجتماعی شخصیت است که دولت در صورتحساب یا لیست به عنوان یک اکتشاف “تمام مقررات و راه حل های قانونی برای حفاظت از آزادی بیان و حقوق آزادی بیان از همه آمریکایی ها.” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت: او برنامه ریزی شده به حمل و نقل در مدیران از شرکت های فن آوری برای پیگیری بحث اما تنها چنین جلسه ای برای آمدن به نور بود یک شام خصوصی در پاییز گذشته با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

بحث از اتهام ضد ایران تعصب در رسانه های اجتماعی نیز در وزارت دادگستری اجلاس با دولت به طور کلی وکیل در سال 2018 تحت سپس-دادستان کل جف جلسات سیاسی به عنوان گزارش در زمان. این مذاکرات باعث ترس در میان مدیران صنعت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود سیاسی نامربوط نظرات به انجام غول دره سیلیکون.

آنچه باید در دادگاه گفت ؟

فدرال قضات گفت: بارها و بارها — به تازگی به عنوان یکشنبه — که به صورت آنلاین و شرکت های خصوصی و کسب و کار با یک حق قانونی به پلیس محتوا در سایت خود. آنها را رد کرد و ادعا می کند که سیستم عامل های مانند توییتر در حال پایمال مردم متمم اول قانون اساسی حقوق با حذف پست های خود را و یا حتی ممنوعیت آنها در دسترس نباشد.

در روز چهارشنبه حکم به DC مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد یک دست کت و شلوار است که جناح راست provocateur لورا Loomer تا به حال در برابر Google, Facebook, Twitter و اپل. Loomer یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی ممنوع شده است از سیستم عامل های مختلف برای ساخت ضد اسلامی اظهارات.

“به طور کلی در اولین متمم ‘ممنوع فقط دولتی abridgment از سخنرانی'” دادگاه گفت. و Silicon Valley برای تمام آن قدرت است و نه دولت.

وجود دارد هیچ آسیبی در چه تهمت است پیشنهاد ؟

منتقدان خود را در میان صنعت فن آوری و گروه های آزادی های مدنی آن را یک هشدار دهنده تلاش برای ارعاب شرکت های ورزش از آزادی بیان است. اما برخی از تکنولوژی کارشناسان می گویند که آن را نیز می تواند توجه و دور از بحث است که کنگره و قوه مجریه نیاز به — این مصونیت قانونی دست دره سیلیکون بیش از حد قدرت بیش از آنچه که میلیاردها نفر از مردم دیدن و خواندن حتی در مسائل حیاتی به عنوان این سال انتخابات و یا coronavirus?

“پیش نویس 95% سیاسی تئاتر — شعارهای قانونی بدون پایه و اساس و بدون حقوقی تاثیر” گفت: دافنه کلر سایبر مرکز سیاست در دانشگاه استنفورد. اما او افزود: “رئال غذای آماده باید بود که این EO یک حواس پرتی. ما فقط خودمان را سرزنش اگر این باعث می شود ما جلوگیری ما زل زل نگاه کردن از این بحران است که حق را در مقابل ما و است که به فوریت نیاز به توجه: 100,000 آمریکایی مرده در یک عمیقا جناح گیر برای مثال یا بالقوه شکست روند دموکراتیک در سال 2020 انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>