مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین مشکل نیست ثروتمند حومه پیدا کرده اند. آن را سفید طبقه کارگر.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ژوئیه 28 سال 2020 | اسکرانتون پنسیلوانیا

عزیز واشنگتن

رئیس جمهور در مشکل است. شما آن را می دانم و من آن را می دانم.

در اینجا ما فقط کمتر از 100 روز از روز انتخابات و در هر متریک ما در اختیار ما—مسیر درست در مقابل اشتباه شماره پیگیری تصویب و مخالفت رتبه بندی, اسب, نژاد رای گیری در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده—نشان می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رهبری نسبت به شکست در Nov. 3. داده است به خصوص دلهره آور برای قوام آن است. وجود صفر نشانه ای از اقلیت نگرش نرم شدن به سمت رئیس جمهور; اگر هر چهار سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده فقط 21 درصد از تمام nonwhite رای دهندگان وجود دارد به دلیل مشکوک است که شماره می تواند شیب های پایین تر هنوز هم. در همان زمان رئیس جمهور خونریزی از حمایت در میان مرفه سفید حومه پیدا کرده اند که باعث دموکراتیک موج در سال 2018 midterm—تبدیل به یک تمام عیار خونریزی. پس از برنده شدن در کالج تحصیل سفیده با 3 امتیاز در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست این گروه با 8 امتیاز در midterms; توافق مقامات که از ترس حاشیه می تواند رویکرد 15 امتیاز این سقوط و حمل جو بایدن به کاخ سفید.

این همه اضافه می کند تا به یک چشم انداز وخیم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر او از دست دادن است به شدت در میان دو سرعت در حال رشد بلوک از رای دهندگان—اقلیت ها و کالج, تحصیل سفیده—وجود هر گونه امید برای رئیس جمهور برای برنده شدن در دور دوم ؟

بله وجود دارد. و دلیل خود را برای امید می آید از یک محل آشنا: سفید طبقه کارگر.

(خرس با واشنگتن است. اگر چه من با تصویب چند میلیون کنار جاده شام در 20 ساعت رانندگی به این گزارش اعزام و حتی تا به حال دوست داشتنی وعده های غذایی در دو نفر از آنها این است که یکی از آن کسی که شام میخورد داستان است.)

وجود یک فرض است که به دلیل تهمت و تمیز با noncollege تحصیل سفید رای دهندگان در سال 2016 برنده آنها با اختلاف 39 امتیاز “بزرگترین در میان هر نامزد در نظر سنجی های خروج از سال 1980” با توجه به تحقیقات پیو—رئیس جمهور است و اشباع حمایت خود را از میان این بسیار پر داستان ، اما این یک فرض نیست یک واقعیت است. برای یک چیز وجود دارد شواهد نشان می دهد که در حالی که برگ برنده برنده یک بزرگتر به اشتراک گذاری از طبقه کارگر سفید پوستان نسبت به پیشینیان خود, میزان مشارکت در میان این گروه بالاتر بود در قبل از انتخابات است. علاوه بر این روشن نیست که دموکرات ها باید ظرف با این گروه همان قطبی است که در ادامه به کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن upper-class سفید پشتیبانی می تواند حرکت خود را از طبقه کارگر سفید پشتیبانی و حتی بالاتر.

خط پایین این واشنگتن است که به عنوان به خوبی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده با این رای دهندگان در سال 2016 او نیاز به انجام حتی بهتر با آنها در سال 2020 است. او نیاز به تبدیل بیشتر یقه آبی دموکرات. او نیاز به نوبه خود بیشتر کارش nonpartisans. سوال این است: او می تواند?

برای پاسخ به این سوال من نیاز به فرار خود اعمال قرنطینه است که محدود گذشته من سه نامه به خانه من پایه میشیگان. من نیاز به شیب خودم را در یک محل است که باید خونریزی قرمز MAGA کشور اما به هر دلیل هنوز هم نیست. من نیاز به بازدید اسکرانتون.

در حال حاضر اجازه دهید روشن باشد. اسکرانتون قابل توجه نیست چرا که جو بایدن بیوگرافی. بسیاری از ساکنان با من صحبت کرد از جمله جان سخت دموکرات ها اشاره کرد که معاون سابق رئیس جمهور نقل مکان کرد و دور از شهرستان خود را به عنوان یک کودک خندیدن در مفهوم اسکرانتون بودن بایدن را “وطن.”

نه این شهرستان قابل توجه است زیرا این مظهر یک طرف مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر تجدید—این تاخت و تاز شده توسط جمهوری خواهان را دچار ضرر و زیان توسط دموکرات ها و فرصت های موجود برای هر دو طرف در ماه نوامبر.

اسکرانتون صندلی Lackawanna County, این hardhat-و-lunchbox خانه به نسل از کارگران معدن ذغال سنگ و کارخانه کارگران که پشت سر گذاشته شد با انتقال به یک اقتصاد اطلاعات. Flanked توسط 360 درجه نمایش ها از اطراف کوه های اسکرانتون است شدت سخت تن به تن در شبکه از عتیقه کلیساها و گورستان وسیع زنگ زدن خانه و توقیف کسب و کار, یک, برخورد, فروپاشی شهری روستایی در برابر شکوه و جلال. جمعیت پیر است—از این رو به فراوانی گورستان های محلی شوخی—undereducated و اکثریت سفید ظاهر رسیده جمهوریخواه سیاست است.

و در عین حال, این شهرستان شده است clannishly دموکراتیک داشتن از بین رفته آبی در هر انتخابات ریاست جمهوری سال 1984. در یک چهارم شرقی پنسیلوانیا است که تا کنون بیشتر محافظه کار فرهنگی در زمینه توضیح سیاسی تکامل از آبی به بنفش به قرمز Lackawanna County ثابت به یک لجبازی پرت. در سال 2012 حتی به عنوان باراک اوباما دچار ضرر و زیان و یا eked کردن سخت مبارزه برنده در شهرستانهای اطراف او انجام لاکاوانا با 27 امتیاز بیش از میت رامنی. که حاشیه بود و 45 امتیاز در اسکرانتون—blowout برای اولین رئیس جمهور سیاه پوست در یک طبقه کارگر شهرستان که بیش از 80 درصد سفید.

فقط چهار سال بعد از آن, اما, Lackawanna County, تسلیم برای اجرای روند های منطقه ای با پشت سر که هنوز هم احساس نامطلوب به ساکنان این منطقه است. هیلاری کلینتون در یک باریک 3-نقطه پیروزی اما همه زمینه روند—کاهش دموکراتیک مشارکت کاهش مستقیم-حزب برگه های بازیگران, یک کمبود قابل مشاهده شور و شوق برای او در زمین—ساخته شده آن را احساس می کنم مثل یک شکست. 24-نقطه چرخش به سمت جمهوری خواهان در این شهرستان از سال 2012 تا 2016 به خود اختصاص داده و در مجموع 23,154 آرا—بیش از نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت پیروزی در پنسیلوانیا است.

مانند شهرستان اسکرانتون چرخش سخت با اختلاف 22 امتیاز—از سال 2012 تا 2016. بر خلاف county, اسکرانتون هنوز کج پیروزی دموکرات ها: کلینتون انجام شده در این شهرستان با 60 درصد آرا. نه تنها کلینتون شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در هر یک از اسکرانتون چهار ده حوزه او نمی آمد عرض 5 امتیاز از او در هر یک از آنها.

در آن صورت این ممکن است به نظر می رسد دلسرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن اثبات است که حتی در بهترین شرایط انتخاباتی او قادر به دریافت بیش از بالا. اما وجود دارد یک جایگزین تفسیر: مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ نقطه در هیئت مدیره. با فشار دادن رای خود را-به اشتراک گذاری نسبت به 45 درصد در برخی از طبقه اجدادی دموکراتیک محله of Scranton—مناطق است که برای چندین دهه کنترل شد توسط اتحادیه رای گیری و دستگاه سیاست—رئیس جمهور نشان فرهنگی درخواست تجدید نظر است که فراتر از سیاست های حزبی ساخت در دراز مدت انتخاباتی سرمایه گذاری است که هنوز به طور کامل بالغ است. شاید رای دهندگان در اسکرانتون را بازگشت به حالت عادی رای گیری رفتارهای در ماه نوامبر. سپس دوباره شاید 2016 آغاز جدید خود را به حالت عادی.

برای پیدا کردن تمرکز من گزارش در یک خوشه از محله ای در غرب اسکرانتون که به صورت پنج ترین شهر تاریخی دموکراتیک حوزه که هر کدام شاهد یک نوسان بیش از 30 امتیاز نسبت به جمهوری خواهان در سال 2016. برای سه روز رفتم محله خود و صحبت با رای دهندگان خود را در پیاده رو چمن و مقابل ایوان. آنچه که من شنیده شد و گاهی کثیف و گاهی اوقات خود-متناقض است. هنوز هم وجود دارد روشن takeaways در این ده ها تن از مکالمات قصه های احتیاطی که باید ترساندن هر دو طرف است. اما اشتباه نکنید. ضرورت این هشدارها بود برابر نیست. اگر آنچه من شنیده ام در اسکرانتون نشان دهنده یک زنگ خطر برای دموکراتها آن را به منزله یک وافغان آژیر برای رئیس جمهور تهمت و حزب جمهوری خواه.

بوچ مانوئل درایو زرهی Brinks کامیون. او 53 سال, انبوه نمک و فلفل ریش بزی درخشان در برابر خود را برنزه پوست و buzzed سر. هنگامی که ما برای اولین بار به صحبت او به من گفت من به هدر رفتن نفس من با او. مانوئل هرگز رای دادند نه در تمام عمر خود را و نمی شود خیلی متبحر در مورد انتخابات. “آن را به ارزش زمان من,” او گفت:. “همه آنها این است که قول می دهم همه چیز و هرگز به دنبال از طریق. تمام آن دسته از دروغ است. که آنچه در سیاست است.”

در نفس مانوئل شروع به توضیح جاذبه خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—یک تاجر که نیست “دیگر سیاستمدار” مثل بقیه. او صحبت کرد که چگونه رئیس جمهور جدید به واشنگتن; چگونه او را “بهترین او می تواند” تحت گردابی شرایطی; چگونه او را تحت محاصره شده است از دموکرات ها و رسانه “از روز او کار گرفت.”

من به مانوئل که او صدا مانند یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان. او شانه ای بالا انداخت. برای آن درست باشد مانوئل گفت: او را به عنوان یک رای دهنده در وهله اول. که وقتی که من پرسید که اگر وجود دارد هر چیزی تهمت می توانید انجام دهید در حال حاضر و در ماه نوامبر به تغییر مانوئل ذهن او را به نظر سنجی برای اولین بار در زندگی خود.

“من dunno” او زمزمه از غرب بلند کشیدن خود سیگار زل زده در سراسر خیابان را از او بالا تراس جلو. “این سوال خوبی است.”

سپس او سرش را تکان داد. “احتمالا نه.”

مانوئل توضیح داد که برای کسی مثل او را—مادام العمر از ساکنان این منطقه کسی است که مبارزه برای حفظ یک شغل کسی که در شب بیدار نهفته نگران در مورد اینکه آیا او سه بچه می تواند به پایین نگه داشتن کار خوب و هزینه مناسب و معقول صفحه اصلی—مستاجر کاخ سفید تاثیر کمی در زندگی خود را. “من به جای تهمت از بایدن? آره,” او گفت:. “اما آن را واقعا مهم نیست که چه کسی برنده است.”

کتی مانوئل به اشتراک بگذارند شوهرش بی تفاوتی.

پس از بوچ رفت داخل به تماس برای او امیدوار من است که او را جالب تر نظرات کتی ظهور با نگاه متعجب و متحیر. شوهر او صحبت کند ؟ با یک غریبه?

“او نمی خوای رای به هر حال” کتی گفت: elbowing بوچ. “من مطمئن هستم که من خواهد شد یا نه.”

کتی سابق حزب دموکرات تبدیل شده مستقل است. او به اوباما رای دادند دو بار و سپس روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 متقاعد شده است که او را “حمایت از کار مردم, مراقبت از سالمند, مراقبت از نظامی, مراقبت از جانبازان است.” چهار سال بعد او بخواهد او نشده بود.

“من را دریافت نمی اشتباه او را از انجام برخی از چیزهای خوب. اما به تازگی او شده است در حال تیک تاک کردن” کتی گفت. او با این نسخهها کار بر روی امکانات کارکنان در بیمارستان محلی کشورهای مشترک المنافع بهداشت منطقه ای شده است و تاسف در رئيس جمهور در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

“او نیست و این ویروس به اندازه کافی جدی. او را نگه می دارد گفت: آن را به شما از بین برود و این درست نیست” کتی گفت. “ما نیاز به کسی برای رفع این کشور در حال حاضر به دلیل آن را به یک ظرف غذا. من واقعا نمی مانند بایدن ، من دوست ندارم که چگونه شدید دموکرات ها با سقط جنین امروزه. اما او شده است در اطراف یک مدت زمان طولانی او به نظر می رسد که این سیستم تا شاید او می تواند چیزهایی که در مسیر بازگشت. من نمی دانم. این کشور به خارج از ضربت سخت زدن و تهمت به نظر نمی رسد به مراقبت از. من بیمار از او می دانید؟”

من از کتی اگر او را مسلم است که او به شما رای دادن.

“آره, من به احتمال زیاد خواهد شد” او پاسخ داد. “و اگر من آن را نمی خواهد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این به من زده به عنوان دو whammy. در اینجا دو هدف نخست برای رئیس جمهور انتخاب مجدد: یکی از رای دهندگان او را به سرقت برده از دموکرات ها در سال 2016 و یکی از رای دهندگان که ترجیح او اما روشن نیست که. مغلوب ساختن پیشی جستن نیازهای هر دو از این رای دهندگان به شکستن راه خود را در سال 2020; در عوض, کتی است که قصد بازگشت به دموکراتیک بریزید و بوچ ماندن در خانه دوباره.

من شنیده پژواک از این گفتگو در حالی که صحبت کردن با باب و لایحه MCHALE, برادران بودند که متولد و بزرگ شده در اسکرانتون.

لایحه برادر بزرگتر در سن 67, sported ضخامت ریش سفید و نشسته در بالای یک سیاه Harley-Davidson در حالی که صحبت کردن با باب 61 خارج از مادر خود را در خانه زیر سایه قوی درخت نارون. این خانه که به نظر می رسد در وضعیت خوب شد را محکوم کرد—”این نوع از چیزی که اتفاق نمی افتد اگر می دانستم کسی در شهر یا می دانستند که به دست یک پاکت نامه به” لایحه می گوید:—و آنها ریخته پول و وقت خود را به گرفتن آن را به کد. این یک خشم برادران توافق دولت چیدن روی مرد کوچک به عنوان جاده فرو ریختن و مدارس رنج کشیده در حالی که شهردار سابق در انتظار یک توصیه 30 سال حبس به اتهام رشوه خواری و اخاذی است.

نه از McHale برادران رای دادند و در سال 2016. آنها بانک مرکزی با سیاست و سیاستمداران است. لایحه ثبت شده دموکرات “نبود طرفداران هیلاری” و باب یک محافظه کار-تکیه مستقل “نمی تواند معده” حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. چهار سال بعد مواضع خود را تغییر نکرده بسیار است.

“من واقعی نیست با پارتی این روز گفت:” بیل یک نگهبان با اسکرانتون مدارس دولتی. “آنها بیش از حد به سمت چپ برای من در این نقطه است. مسن تر من بیشتر به سمت راست خودم پیدا کنم.” او به طور ناگهانی متوقف می شود. “به من اعتماد کن من هیچ Trumper. من فکر می کنم جمهوری خواهان دیوانه است. اما من دوست ندارم مرد دموکرات ها در حال قرار دادن هر دو.”

چرا که نه ؟ “من می توانستم رای دادند Buttigieg; من او را دوست داشت. شاید حتی برنی. اما حزب می خواستم بایدن. و او فقط بیش از حد است. من فکر نمی کنم او آلزایمر و یا هر چیزی شبیه به این, اما او می گویند damnedest چیز است. من نمی دانم. من می توانستم به او رای دادند در یک نقطه—هنگامی که او جوان تر بود. اما من احتمالا باد نشسته این یکی بیش از حد. او فقط بیش از حد است. و به هیچ وجه در جهنم من می تواند رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

که گفت: بیل می داند که بسیاری از مردم که آیا درست است که در سال 2016. “آنها بسیار نا امید با همه چیز است که آنها مایل به سعی کنید چیزی متفاوت است. آنها بیمار از همه چیز که در مورد حزب دموکرات در مقابل حزب جمهوری خواه و نه در مورد آنها. زمانی که آنها شنیده ام صدای شیپور می گویند او به “تخلیه باتلاق” آنها معتقد بودند او—”

باب کاهش او: “اما آن را هرگز اتفاق افتاده است.” برادر خود را mmm-hmms در توافق است.

باب خانه کارگر مراقبت های رد شده در انتخابات گذشته به دلایل مختلف. یک حریف سرسخت سقط جنین, باب گفت: او نمی تواند رای کلینتون. در همان زمان باب گفت: “من یک مسیحی هستم—حداقل من سعی می شود—و ساخته شده است که آن را سخت به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن با همه رسوایی ها و راه او حامل است.”

او فکر نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار اتحادش را تغییر مقدار از زمان. چه چیزی تغییر کرده است, باب به من گفت که “هرج و مرج” می بیند آشکار در سراسر امریکا است.

“یکی از چیزهایی که من می خواهم راه او می ایستد با پلیس” باب گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. “این اعتراضات هستند جنایی. من احساس می کنم متاسفم برای سیاه پوستان وجود دارد بسیاری از نکبتی پلیس وجود دارد. اما من نمی خواهم دولت گرفتن پول به دور از پلیس; من فکر می کنم ما باید به آنها بیشتر پول و استفاده از آن برای آموزش بهتر به خصوص برای مقابله با بیمار روانی مردم است.”

او ادامه داد: “در بسیاری از هرج و مرج در این جهان همه چیز وارونه است. و برای تمام چیزهای که انداخته شده در مغلوب ساختن پیشی جستن او می لرزد آن را خاموش و در رفتن نگه می دارد. پیدا کنم که طراوت.”

این است که به اندازه کافی به او رای بدهند ؟ “من تصمیم” باب گفت. “اما اگر من مجبور به انتخاب بین دو نفر, من می خواهم به را انتخاب کنید و مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جو BARBUTI رای دادن نیست در سال 2016 یا نه.

ایستاده در خارج از خانه دوران کودکی خود را چند بلوک شمال McHale اقامت 43 ساله Barbuti به من گفت که او مایل به “حل و فصل” برای هر کلینتون یا مغلوب ساختن پیشی جستن. خود توصیف “دموکرات که نمی رای بر اساس حزب وفاداری” Barbuti هرگز علاقه مند به مغلوب ساختن پیشی جستن. و با وجود از دست دادن کلینتون از هر فرصتی برای کسب رای خود گفت: او هرگز.

“من واقعا فکر می کنم هیلاری کلینتون بود وحشتناک نامزد” Barbuti به من گفت. “او اشتباه فرد برای پیروزی در این نوع از منطقه به پیروزی در این نوع از رای دهندگان.”

Barbuti یک مدرسه paraprofessional که با این نسخهها کار با دانش آموزان مبتلا به اوتیسم گفت: او لزوما پشیمانی نشسته از انتخابات است. آنچه او می کند پشیمانی خود را ساده لوحی باور آنچه اتفاق افتاده است به ایالات متحده هرگز نمی تواند. “شما می دانید که آیا شما دوست game, جورج دبلیو بوش و یا اوباما حداقل آنها تا به حال اخلاق. حداقل آنها مردم خوب” Barbuti گفت. “من در زمان که مسلم در آن زمان. و من هرگز نمی خواهد آن را برای اعطا شده دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک فرد خوب است. و من فکر می کنم بایدن را به نفع خود است که به دلیل.”

خواهد Barbuti رای این زمان ؟

“قطعا” او گفت:. “من نه یک بایدن ، نه در همه ، اما از آن زمان برای یک تغییر است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تقسیم کشور است. زمان آن را به شخص دیگری یک فرصت است. که چگونه بسیاری از مردم به نظر می رسد به فکر کردن در اطراف در اینجا. بسیاری از مردم در این منطقه که رای دادن نیست در حال رفتن برای رای دادن به بایدن. و من در واقع فکر می کنم بسیاری از دموکرات ها که روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به رفتن به رای گیری دموکرات این زمان.”

چند خیابان بیش از, جان مکلین ایستاده در چمن فشردن زرد نازل متصل به سبز لاستیکی شلنگ اسپری بستر قرمز و سفید گوشتخوار ،

بر خلاف بسیاری از مردمی که من ملاقات McLane 71 ساله و بازنشسته و وکیل رای دادند و با شور و شوق در سال 2016. وفادار مادام العمر دموکرات او احساس کلینتون خواهد بود یک جامد جمهور و نمی دریغ به حمایت از او.

اما مانند بسیاری از همسایگان خود McLane می داند که بسیاری از افرادی که در خانه مانده و در اعتراض به از هر دو نامزد. “من خیلی جای تعجب است که او از دست داده است. تاپیک افتضاح بسیاری از مردم که ممکن است در غیر این صورت رای برای هر حزب دموکرات که نمی تواند رای برای هیلاری کلینتون” او گفت:. “بسیاری از آنها فقط تغذیه—اول یکی دیگر از خار و سپس یکی دیگر از کلینتون و آن را مانند, ‘OK به اندازه کافی در حال حاضر.’ مردم می خواستم چیزی متفاوت است. من درک می کنم که.”

او ادامه می دهد: “من هنوز هم نمی تواند درک است که چرا مردم نجیب مانند این” — او unclenches ماشه با اشاره تپانچه پیوست در اطراف محله خود را با یک جارو حرکت”می خواهم چیزی متفاوت بد که آنها را برای رای دادن به یک scumbag مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من هنوز هم آن را دریافت نمی. من هرگز.”

McLane همدردی با وضعیت افرادی که کشیده اهرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. اما او می خواهد بدون رحمت نشان داده شده است به مقامات جمهوری خواه که را فعال کنید او را. او می خواهد برای دیدن ایران با خرد این نوامبر—است و معتقد است این اتفاق خواهد افتاد و حسن نیت ارائه میدهد از “بحرین” در جامعه خود را که فرار دموکرات ها چهار سال پیش.

“ما مجبور به مقابله با ضد هیلاری چیز دیگر. هیچ ننگ اطراف بایدن” McLane گفت. گاه به گاه در اطراف درایو در اسکرانتون این موضوع را تایید وجود دارد: تعدادی از “بایدن” علائم نارسایی چشم انداز از جمله دو در McLane حیاط. چهار سال پیش بسیاری از مردم مشاهده برای من وجود دارد به سختی هر کلینتون نشانه هایی دیده می شود.

“بایدن بسیار بیشتر relatable به این رای دهندگان” McLane ادامه داد. “بسیاری از آنها را دوباره به حزب دموکرات—هر دو در شمال شرقی پنسیلوانیا و جنوب غربی پنسیلوانیا که در آن رای دهندگان مشابه هستند—و است که باید بیش از اندازه کافی به نفع دولت است. زیرا من به شما تضمین تهمت است رفتن به دریافت خرد شده در جنوب, در فیلادلفیا و حومه. بنابراین من فکر می کنم بایدن برنده بزرگ در اینجا. اما من قرار نیست هر چیزی در گذشته این رئیس جمهور. ما هیچ ایده چگونه او در پاسخ به از دست دادن. چیزی که باعث می شود او خیلی خطرناک است.”

McLane می داند که بیش از یک تعداد کمی از مردم که فکر می کنم این دموکرات ها هستند که “خطرناک”—دقیقا پیام تهمت و مبارزات انتخاباتی خود در حال هل دادن میان تابستان ملی ناآرامی. McLane نیست آن را خرید.

“نگاه من یک محافظه کار دموکرات در بسیاری از راه های. من فکر می کنم بایدن است بیش از حد. او به نگه داشتن خط. او نمی خواهد به هر یک از چپ دیوانگی” McLane گفت. “من موافق نیستم با مردم تخریب این مجسمه ها به طور غیر قانونی و برای مثال من شک بایدن می کند یا نه. وجود دارد باید فرآیندهای برای همه این چیزها. ما نمی خواهیم هرج و مرج. که چگونه بسیاری از دموکرات ها احساس می کنم که چرا آنها نامزد بایدن. و به همین دلیل تهمت نمی خواهید به قادر به رنگ بایدن به عنوان نوعی از افراطی. آن را فقط نمی فروشد.”

وقدرتمندترين بحث در اسکرانتون می توان در دو جبهه گسترده پاسیو متعلق به دیو و ان شرمن, یک 75 ساله زن و شوهر که به میزبانی کوچک هم در زیر سایه بان از خود دوبلکس در جوش جولای بعد از ظهر.

این Shermans’ همسایه از سراسر خیابان 51 ساله ملیسا KREINBERGتکیه خود را در برابر سفید spindled نرده در پایان دور ایوان مقابل دیو. او پسر 16 ساله جری شنیایستاده بود نزدیک چک کردن گوشی های هوشمند خود را در حالی که مادر 80 ساله بابی شنینشسته بر روی یک صندلی پاسیو بعدی به ان شرمن. این Kreinberg خانه در حال ساخت بود—یک تیم اسپانیایی زبان کارگران چسبیده به پشت بام نصب جدید و بژ رنگ زونا و پنج فرد مخاطب شگفت زده در خطر از کار و سرعت است که با پیمانکاران شد و تکمیل آن.

“شاید آنها نمی دانند که در مورد 600 $در هر هفته آنها را می توان در صفحه اصلی” Kreinberg گفت: مراجعه کننده به اورژانس بیکاری ارائه شده با توجه به همه گیر. “همین دلیل است که هیچ کس دیگری است که رفتن به کار. آنها در حال ساخت بیشتر با انجام هیچ چیز نیست.”

“دسته ای از مزخرف” گفت: دیو که بازنشسته پس از بیش از سه دهه به عنوان یک راننده کامیون. “به اندازه کافی از جزوه. آن را نمی خواهید برای انجام هر گونه خوب در دراز مدت است.”

ملیسا Kreinberg و دیو شرمن نمی اغلب به توافق برسند. او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و فکر کلینتون فاسد بود; او رای دادند کلینتون و فکر تهمت غیر اخلاقی است. نه یکی بود مایل به ارائه یک اینچ در آراء آنها بازیگران در سال 2016 اما هر دوی آنها کاملا آشفته با اين امور در امریکا است.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است با تظاهرات. آنها می خواهند برای نابود کردن آمریکا در تاریخ است. که یکی از چیزهایی که من موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن در” دیو گفت. “شما نمی بینید ما معترض که برخی از بچه ها کشتن یک بی گناه, سفید, فرد, آیا شما?”

“و همه دموکرات ها می گویند این است که” پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,'” او پاسخ داد.

“آره, اما این تهمت که ما در اینجا” دیو ضرب گلوله کشته است. “او گفت که او رفتن به امریکا بزرگ دوباره. در حال حاضر نگاه ما! ما در حال رفتن به پایین shitter و او را یکی از سیفون.”

Kreinberg نبود مشتاق در دفاع از رئيس جمهور. او گفت: “دهان بزرگ” باعث می شود هر مشکل بدتر است. “اما حداقل او می گوید: آنچه در ذهن خود را. این افراد همه آنها كج و هر یک از آنها. به همین دلیل این شهر را در قتلگاه. به همین دلیل این کشور در قتلگاه است.”

ان شرمن بود که مطالب را به اقامت در خارج از تیراندازی در نهایت صحبت کرد: “دموکرات ها و جمهوری خواهان.”

Kreinberg شانه ای بالا انداخت. “من با شما موافقم. به همین دلیل من حتی ممکن است رای بدهند.”

ان سرش را تکان داد. “من رای دادن نیست.”

شوهر او حیرت زده شد. هر دو دیو و ان توصیف کرده بود خود را به عنوان ثابت قدم دموکرات. او به من گفت که شمارش روز تا روز انتخابات. در حال حاضر همسر او بود تعهد به ماندن در خانه. “چه؟” دیو از او خواست. “چرا نه؟”

ان نمی از دست ضرب و شتم. “از آنجا که” او گفت: “بایدن و سالخورده است.”

ایوان فوران در ناله و خنده و فریاد.

“او است! او است!” ان صدای خود را مطرح و تلاش برای شنیده می شود. “من متاسفم اما او است. و مغلوب ساختن پیشی جستن, که, سراخ کون, فراموش مورد آن. او باید هرگز رئیس جمهور در وهله اول. بنابراین من نمی تواند رای برای هر یک از آنها است.”

Kreinberg شاید تلاش برای تغییر موضوع به کاهش تنش chimed در: “آنچه در مورد مستقل ، چه در مورد یک پسر—چه خود نام رپر. دره عمیق و باریک غرب؟”

(او را پسر نوجوان, جری مودبانه اصلاح mispronounced نام و اطلاع مادرش که Kanye West شد خیلی دیر به واجد شرایط برای رای گیری در بسیاری از ایالت ها. با وجود سن و سال هنوز به اندازه کافی به رای جری به نظر می رسید به اطلاع شرکت کنندگان در این گفتگو.)

در ضمن دیو و ان در ادامه به بحث بایدن گفته است decrepitness. ان ادعا کرد که او نمی تواند قرار دادن یک جمله با هم و اغلب نگاه از دست رفته در تلویزیون. دیو مقابله با اشاره به نحوه گاهی پس از آمدن به آشپزخانه او خیره در مایکروویو به مدت 30 ثانیه قبل از به خاطر سپردن آنچه که او مورد نیاز است. “این بدان معنی نیست من سالخورده” او به همسرش گفت. “این فقط به معنی من مسن تر است. مغز من هنوز هم خوب کار می کند.”

در این اختلاف زناشویی, ان به نظر می رسید که برنده—با قانع کردن Kreinberg نه به رای دادن در این ماه نوامبر. “من فکر می کنم که جاوا بود که در مورد بسیاری از کسانی که تهمت مردم” Kreinberg گفت. “آنها به او امتحان کنید اما در حال حاضر آنها داده ام تا در او.”

البته این نیز می تواند درک به عنوان یک پیروزی برای دیو که می خواهد برای دیدن رئیس جمهور شکست خورده در همه هزینه ها. مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ماندن او نمیفهمد که به خوبی به عنوان یک برگ برنده رای دهندگان تعویض وفاداری خود را به بایدن.

“شما می توانید آنها را سرزنش از او پرسید: Kreinberg. “پس از چهار سال از این که می خواهید بیشتر؟”

نه چندان دور از شرمن اقامت آرامش مکالمات در حال وقوع بود در زیر یک سایه ایوان. این خانه متعلق به جان و روبرتا SEPKOWSKI حمایت در برابر لبه کلیسای جامع گورستان وسیع فضای سبز واقع در پایه کوه که صعود به طوری شیب دار به عنوان گرفتگی ابرها. به عنوان خود را 2 سال با نوه بازی با اسباب بازی های خود را به Sepkowskis به گوش ABC Radio, به عنوان آنها را هر روز با شنیدن “بیشتر خبر بد” به عنوان روبرتا گفت و هیچ گونه نگرانی در مورد جهانی که در حال ترک به او.

“من فقط نمی دانم چگونه همه این افراد در حال رفتن به آن را” روبرتا گفت: ذکر این موج از کسب و کارهای محلی که تعطیل حتی قبل از coronavirus تهاجم و بی شماری شده اند که پس از عقیم. “برخی از مردم هنگامی که آنها از دست داده و کار خود را—مانند دختر من زمانی که نوار تعطیل—شوهر او هنوز هم کار می کند به طوری که آنها می توانید دریافت کنید. اما آنچه در مورد تمام این افراد دیگر است ؟ چگونه می توانم آنها را دریافت کنم؟”

جان نگاه غم زده سر خود را تکان morosely. او به روشنی این بود که فقط در مورد Covid-19. یک 81 سال کهنه دریایی سپاه, جان متولد و بزرگ شده در اسکرانتون. پس از خروج از خدمت او صرف چندین دهه تلاش برای ارائه برای خانواده اش کار بن بست شغل در شرکت هایی که قصد نگه داشته ، جان دیده است به اندازه کافی می دانیم که این بیماری دچار زادگاه خود قصد ندارم به شفا توسط هر واکسن.

“چگونه می توانم آنها رفتن به کالج ؟ چگونه آنها خرید یک خانه ؟ چگونه می توانم آنها را به استطاعت خانواده?” او گفت: قیافه به سمت جوانی و بازی در فوت او. “من می ترسم برای آینده خود را.”

در حال حاضر هر دو جان و روبرتا را انجام آنچه آنها می توانند. این بدان معناست که برای رای دادن بایدن در ماه نوامبر—حتی اگر روبرتا یک جمهوری خواه و جان یک دموکرات ترس است که بایدن “نمی خواهد زندگی می کنند از دوره اول خود را.”

وقتی که من پرسید که چرا او رای مخالف حزب روبرتا گفت ئی که تهمت نیست جمهوریخواه—و روشن است که او برای رای دادن نیست او در سال 2016 یا نه. “او یک فرد بد, اما آن را فقط در مورد که” او گفت:. “او بسیاری از این افراد متقاعد شده است که شرکت های ما بودند رفتن به عقب آمده است که او از رفتن به مکان هایی مانند اسکرانتون روی پای خود که او را به شغل ما برگشت. اما این یک دروغ بود. من می دانستم که این یک دروغ بود. آن را بدتر از همیشه است.”

جان که به آرامی صحبت کرد با توجه به اکسیژن لوله های در حال اجرا را به بینی او گفت که او ترجیح می دهند که از رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “فقط گفت: نام تهمت,” او گفت: contorting خود را به صورت ترش grin “این به اندازه کافی برای قرار دادن یک طعم تلخ در دهان من است.” در همان زمان جان “خوشحال نیست و در همه” در مورد نیاز به رای بایدن که وی به عنوان ضعیف و بردگان به یک رادیکال جناح چپ دستور کار است.

“به اطراف نگاه کنید. جهان رفته دیوانه. و پلیس را مقصر این همه مزخرف?” جان گفت: تنفس سنگین تر به عنوان احساسات خود را دارای عقاید. “ما در یک کلانتر. این افراد می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ آنچه را که شما بدون آنها ؟ چه این دنیا نگاه خواهم بدون پلیس ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن مناسب است که در مورد شما می دانید.”

“خوب” روبرتا گفت: “من فکر می کنم که عبارت است غلط.”

“مزخرف” جان گفت. “اگر سیاه گوش به پلیس وجود دارد و نمی توان همه این قتل نمی تواند همه این زانو در گردن خود را.”

“من مخالفم با این که” روبرتا گفت: به آرامی.

“این تست وفاداری من به عنوان یک دموکرات” جان گفت.

“اما شما می دانید چه؟” روبرتا ارائه شده به دنبال در جهت من. “او به رای بایدن به هر حال فقط به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جان خیره پیش در سکوت. به آرامی او شروع به سر اشاره کردن.

که همه از Scranton یک شهر که تایید برخی از انتظارات من اما به مبارزه طلبیده بسیاری از دیگران است.

من در مورد شما نمی دانم, واشنگتن, اما شنیدن از این رای دهندگان مطمئن ساخته شده من تعجب می کنم که آیا تهمت است هر مسیر برای انتخاب مجدد. ما در حال حاضر می دانستم که او خونریزی پشتیبانی در میان سفید حومه پیدا کرده اند; اگر او را از دست دادن هر نوع زمین با طبقه کارگر آن را دشوار است برای دیدن چگونه او حامل دولت مانند پنسیلوانیا و یا میشیگان یا ویسکانسین—سه میدانهای قرار داده است که او در کاخ سفید است.

شما می توانید انتظار می رود یکی دیگر اعزام قبل از طولانی است. در ضمن اگر شما مکان شما فکر می کنم من باید مراجعه مردم به شما فکر می کنم من باید به ملاقات من یک خط رها: [email protected]

تا آن مراقبت و لذت بردن از آغاز فصل بیس بال.

تیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>