مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی تلاش می کند تا ثابت عملیات پس از کثیف shakeup

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروجی کمپین مدیر و جانشین او جمع کارکنان در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آرلینگتون ، دفتر مرکزی صبح روز پنجشنبه برای “عبور مشعل” مراسم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهان جایگزین براد Parscale با لایحه Stepien بالای خود را از انتخاب مجدد تلاش چهارشنبه شب.

دو شرکت کنندگان توصیف 20 دقیقه جلسه به عنوان عاطفی با مبارزات رهبران در تلاش برای فشار به این ایده است که این تغییر نشان از تداوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. Parscale تشکر شده 200 و یا مونتاژ کارکنان و ستایش Stepien خود را برای مهارت های سیاسی. Stepien خواست دستیاران به چشم پوشی از آنچه که او به عنوان یک رسانه-محور روایت است که تهمت از دست دادن به جو بایدن و او گفت: آنها را به سطح شیب دار تا تلاش های خود را برای کشش نهایی از مبارزات انتخاباتی.

جلسه آمد و تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هماهنگ چشمگیر shakeup. در یک حرکت است که در سمت چپ بسیاری از مشاوران حیرت زده کرد رئیس جمهور در زمان به Facebook اعلام کرد که Parscale کار کرده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن در دهه اخیر و گذشته صرف دو سال به علاوه ساختمان عظیم گشتند کمپین دستگاه خواهد بود تنزل مقام به “مشاور ارشد” نقش و Stepien خواهد بود با در نظر گرفتن محل خود.

با وجود Stepien اصرار که تهمت مبارزات در مسابقه در برابر بایدن به مقدار یک رسانه محور روایت مبارزات انتخاباتی جدید مدیر ارتفاع به دنبال هفته از احساس وحشت و نگرانی در داخل کاخ سفید درباره مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز, با به طور معمول خود مطمئن جمهور بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد کاهش نظرسنجی شماره. رئیس جمهور به آرامی با حضور در تجمع در Tulsa, Okla. ماه گذشته خشم انباشته در بالای اضطراب خود با مغلوب ساختن پیشی جستن تیز سرزنش Parscale برای شکست.

سه نفر آشنا با داخلی مذاکرات بیش از این کمپین گفت: shakeup راه اندازی شد در حال حرکت پنج شنبه شب هنگامی که Stepien ملاقات خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

Stepien یک 42-سال سخت سیاسی کهنه که شناخته شده است برای سازمانی تمرکز در حال حاضر اقدامات برای بررسی حالت مبارزات انتخاباتی. او شروع به بررسی آن بودجه و چارت سازمانی و افراد درگیر در مبارزات انتخاباتی می گویند ممکن است او به زودی تغییرات را ایجاد کنید. اما هنوز مشخص نیست که چگونه گسترده آن تغییرات خواهد بود با زمان کمی تا انتخابات.

کسانی که نزدیک به Parscale ابراز ناخشنودی در اواخر شب shakeup بازی کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده این است که نزدیک به ex-مدیر کمپین احساس blindsided با این حرکت دو نفر با آگاهی از واکنش آنها گفت.

آنها همچنین توضیح داده Parscale به شدت صدمه دیده است. روز چهارشنبه بعد از ظهر او در توییتی از یک آیه کتاب مقدس: “برکت کسانی که آزار و اذیت شما برکت دهد و نه آنها را لعنت کند.”

Parscale تا به حال نقل مکان به واشنگتن برای این کار اما او در حال حاضر انتظار می رود به بازگشت به خانه به فلوریدا که در آن او خواهد شد با تمرکز بر تخصص خود از داده های دیجیتال و تبلیغات. آن نامشخص است اما تا چه حد او خواهد بود که در روز به روز فعالیت های انتخاباتی است.

تغییر مدیران کمتر از چهار ماه از انتخابات است در مورد بزرگترین کارکنان حرکت مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می تواند. اما مشکلات رو مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در مقیاس های مختلف از پرسنل راه حل است. مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت سطوح در نزدیکی یک نقطه کم از ریاست جمهوری خود بایدن گسترده فروش در رای گیری و بهداشت عمومی و اقتصاد در حال وزن در آمریکا ذهن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ساخته شده است که دیگر حرکت می کند به حفاظت از مبارزات انتخاباتی خود را با کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بیش از یک ماه دور. تهمت نیز rehired کلید 2016 دستیار جیسون میلر و مایکل Glassner یک وفادار به رئیس جمهور که در خدمت به عنوان کمپین افسر ارشد عامل بود و به تازگی به تنزل مقام.

برخی از توصیف ناگهانی مدیر کمپین shuffle به عنوان وحشیانه و تشبیه آن به تنزل از Glassner که آموخته سرنوشت خود را نه از کمپین ارشد-اکثر رهبران اما از جایگزینی خود جف DeWit. بسیاری در مبارزات دیدم Glassner به عنوان ناعادلانه تعیین شده سقوط مرد برای تولسا شکست.

Parscale شده است در زیر میکروسکوپ برای ماه ها و سوالات خود را در مورد سرنوشت شدت پس از اوکلاهما رالی. برخی از افراد نزدیک به کمپین گفت: آنها احساس Parscale اشتباه با خود یک چهره عمومی به شدت تبلیغ خود در رسانه های اجتماعی و در یک نقطه ظاهر شدن در تبلیغات.

Stepien در مقابل توسعه داده است شهرت به عنوان یک low-profile عمل که با جدیت اجتناب محل موردتوجه وتماشای عموم. او به ندرت به نقل از مطبوعات ندارد و به دنبال مصاحبه های تلویزیون

“او است که در سطح رهبری و کلید کم چیزی لازم هرج و مرج در یک کمپین محیط زیست است. او باهوش و تحلیلی. او برتری در آجیل و پیچ و مهره تاکتیک های است که اغلب به دور بماند توسط توییتر و اخبار تلویزیون را نشان می دهد اما واقعا تصمیم گیری کمپین گفت:” مایک DuHaime جانباز استراتژیست جمهوری خواه که کار کرده با Stepien در بسیاری از نژادها.

Stepien که در خدمت به عنوان کاخ سفید مدیر سیاسی پس از پیوستن به تهمت اولین کمپین در تابستان سال 2016 به موضوع مطرح شده از فتنه در گذشته ، Stepien که قبلا به عنوان یک مشاور سیاسی سابق-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی. او مدعی پیشرو برای مدیریت کریستی 2016 انتخابات ریاست جمهوری قبل از او از کار اخراج شد برای ایمیل او فرستاده شده میان “Bridgegate” رسوایی. Stepien را رد کرده است دانستن در مورد این طرح را تعطیل ترافیک روی پل جورج واشنگتن بود و نه متهم به جرم و جنایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر که ادعا کنترل بیشتر بر سیاسی عمل در هفته های اخیر نقش اساسی در سازماندهی کارکنان حرکت می کند. اما برخی در کاخ سفید دیدم shakeup به عنوان یک قلم مو به عقب در برابر کوشنر که در سال 2018 برداشت Parscale برای مدیر کمپین ،

کوشنر نیز دارای روابط نزدیک به Stepien. هر دو مردان تگرگ از نیوجرسی یک دولت با بدنام شهرت خشن و جست و خیز سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>