مغلوب ساختن پیشی جستن CDC رئیس چهره به طور فزاینده ای سخت موشکافی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رابرت Redfield و شناخته شده بود ایدز محقق و مورد علاقه مسیحی محافظه کاران هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را برداشت منجر به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در سال 2018 که در آن او کمک کرده است تا با اجرای برنامه های گسترده برای مبارزه با HIV و مواد مخدر در ایالات متحده در حالی که هل دادن برای مقابله با ابولا در خارج از کشور. اما در مواجهه با به طور فزاینده جهانی شیوع کروناویروس, CDC و Redfield اقدامات در حال حاضر تحت بررسی شدید — هر دو در داخل و خارج از دولت.

صدها نفر از آمریکایی ها باقی مانده بودند گیر در کشتی کروز که بعدها بزرگترین منبع ایالات متحده coronavirus موارد — یک CDC تصمیم گیری است. ده ها تن از بهداشت عمومی آزمایشگاه هنوز در انتظار برای آزمون است که اجازه خواهد داد که آنها را برای تشخیص coronavirus — یک CDC مسئولیت. یکی از Redfield نمایندگان روز دوشنبه خواست کسب و کار و مدارس شروع به آماده شدن برای این بیماری اجتناب ناپذیر گسترش — مهر CDC این اثر در ترس و irking مقامات کاخ سفید که نگرانی در مورد وحشت آمریکایی و رانندگی کردن بازارهای مالی است.

مدافعان CDC و Redfield که یک عضو از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار و flanked مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه کاخ سفید جایگاه اتاق در چهارشنبه استدلال می کنند که ایالات متحده در پاسخ آرام می گذرد. اگر چه وجود دارد بیش از 81,000 موارد تایید شده و بیش از 2,700 مرگ و میر در خارج از کشور وجود دارد هنوز هیچ تایید و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده است. در ضمن بیشتر از 60 تایید ایالات متحده در مورد این ویروس بودند در خارج از کشور قرارداد. Redfield حامیان نیز رد این ایده است که CDC ارشد — آموزش virologist که مبارزه با ایدز در آفریقا بلکه تا به حال غیر متعارف بهداشت حرفه ای — نیست حق مرد برای لحظه ای.

“این چیزی است که او برای امضا. هیچ کس این شغل بدون یک درک قوی است که این می تواند اتفاق می افتد گفت:” لایحه پیرس که در خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در دوران جرج دبلیو بوش کار کرده است و با Redfield در طول سال. “او یک بهداشت عمومی و این یک بحران بهداشت عمومی.”

HHS نیز با تمجید از کار Redfield آژانس. “CDC همواره در خط مقدم با توانایی کار برای محافظت از مردم آمریکا” سخنگوی گفت. “سی دی طرح های آماده و فقط برای این نوع از بهداشت عمومی چالش است. این چیزی است که آنها انجام می دهند.”

سیاسی صحبت با 10 کنونی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و همچنین دو نفر نزدیک به دولت که به تصویر کشیده یک رهبر در مواجهه با بزرگترین چالش مدیریت از چهار دهه فعالیت حرفه ای در بهداشت عمومی. افراد مختلف نیز گفت که 68 سال Redfield — که کار به دفع کردن یک ویروس است که سازمان بهداشت جهانی تلقی شده است در معرض خطر و تهمت مشاوران معتقدند می تواند به تهدید رئیس جمهور انتخاب مجدد کرده و با تکیه به شدت در خود بالا مدنی و بنده به عنوان نمایندگان این سازمان در مجموع پرانتز به صورت بالقوه همه گیر.

“CDC تصادفا” گفت: یک مقام ارجاع آژانس آزمایشگاه-آزمایش شکست. “این خیلی زود به بگویید اگر کسانی که دچار سردرگمی معنی خواهد بود که ما از دست شیوع … این دعا-و-دیدن وضعیت است.”

دیگران گفت: Redfield گرفتار رقابت بین فشار به عنوان او به دنبال محافظت از خود آژانس حرفه ای دانشمندان به عنوان برگ برنده خشم بیش از وضعیت رشد می کند و HHS وزیر الکس آذر تحت فشار قرار دادند که منجر به رئيس جمهور coronavirus وظیفه نیروی خرس نهایی مسئولیت هر گونه اشتباه در CDC آژانس او نظارت.

“باک باید با آذر نه Redfield” گفت: یک مقام سابق در حالی که تصدیق کرد که CDC رئیس ممکن است راحت قربانی. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در شب چهارشنبه اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد در حال حاضر منجر governmentwide coronavirus پاسخ تلاش های آذر تاکید کرد به خبرنگاران گفت که او همچنان در شارژ از نیروی کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به Redfield به اجرا CDC در سال 2018 زمانی که رئیس جمهور انتخاب اول برندا فیتزجرالد به طور ناگهانی استعفا داد و پس از سیاسی گزارش داد که فیتزجرالد حال معامله توتون و تنباکو سهام در حالی که در حال اجرا آژانس بود و دیگر مشکل منابع که مجبور recusals. Redfield شناخته شده کالا به جمهوری خواهان مانند آذر و دیگر مقامات بالا که تا به حال در نظر گرفته Redfield برای ارشد مراقبت های بهداشتی و موقعیت در دولت جورج دبلیو بوش بود.

اما Redfield شد یک بحث شکل در پژوهش جهان در 1980s و 1990s برای overselling اثربخشی ممکن است واکسن ایدز و او panned با حقوق باروری هواداران و کارشناسان بهداشت عمومی برای دفاع پرهیز قبل از ازدواج برای جلوگیری از HIV به جای تاکتیک های مانند ارائه رایگان کاندوم. Redfield بود “abysmal انتخاب” به رهبری این کشور بهداشت عمومی آژانس نویسنده لوری گرت نوشت: در سی ان ان در سال 2018 است. Redfield گفته او پس از گسترش دیدگاه های خود را.

از زمان شیوع کروناویروس را آزمایش کرده است Redfield و کارکنان خود را که مشغول به کار در سراسر ساعت برای بیش از یک ماه به سعی و دفع این ویروس که به نظر می رسد به گسترش هر دو توسط افرادی که آشکارا بیمار و همچنین مردم با هیچ نشانه قابل مشاهده می تواند دشوار است برای تشخیص و شمار قابل توجهی خطر ابتلا به افراد مسن است. برخی از مطالعات اولیه از شیوع کروناویروس نشان می دهد که بین 2 درصد و 4 درصد از افرادی که قرارداد این ویروس در کانون در چین هوبئی استان فوت کرده اند اگر چه coronavirus مرگ و میر به طور قابل توجهی پایین تر در خارج از استان و در سراسر جهان تا کنون.

اما در داخل وزارت بهداشت و درمان, مقامات شکایت کرده اند که Redfield و CDC آهسته بوده است به حل و فصل مشکلات اساسی مانند روشن که آیا ده ها تن از بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور به زودی قادر به تشخیص از آزمایش برای کوروناویروس. تا آن زمان آزمایشگاه باید در حال حاضر پست نمونه به CDC آتلانتا ستاد تاخیر نتایج آزمون. سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb و برخی از مقامات کاخ سفید هشدار داده اند که بدون کافی غربالگری ظرفیت موارد ممکن است از coronavirus ممکن است که غیر قابل تشخیص است.

آذر — Redfield رئیس — به گفته یک کلکسیون شنبه که این مشکل در حال بررسی است. “تشخیصی با این نسخهها کار در CDC” آذر تاکید کرد و اضافه کرد که 12 آزمایشگاه در سراسر کشور در حال حاضر با استفاده از آزمون بیش از حد. اما ده ها هنوز هم هستند.

Redfield روز چهارشنبه گفت یک خانه پنل که آژانس در حال کار با FDA به انتشار یک نسخه جدید از آن آزمون به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. اما CDC مدیر در ابتدا گفت: در این پانل که او نمی دانست دست خارج چگونه بسیاری از coronavirus نمونه CDC می تواند صفحه نمایش در هر روز. او توضیح داد بعد در این جلسه که تعدادی است که بین 350 و 500.

در ضمن تهمت مقامات در سراسر دولت باید نا امید شده توسط CDC کارکنان caginess در تجدید نظر برنامه آمادگی که قرار بود سال در ساخت و یا در CDC کارکنان که تولید اطلاعات متناقضی مانند صورت های مختلف شمارش بیش از چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده شده اند. CDC همچنین مقامات تصمیم به حمایت از ژاپنی ها در بخش بهداشت و درمان را قرنطینه هزار نفر از مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که marooned برای روز در سواحل ژاپن و مخالفت با تلاش ها برای تخلیه کشتی و حتی پس از آن مشخص شد که عفونت کروناویروس پخش می شد روی عرشه کشتی.

CDC همچنین بارها ساخته شده و یک جانبه تصمیم گیری بدون اطلاع رسانی سلامت دیگر مقامات ترک بقیه HHS تقلا برای گرفتن مانند برگزاری یک اخیر coronavirus جلسه با خارج از گروه قبل اسلاید تا به حال حتی بررسی شده است. “HHS آموخته شده در مورد آن اطلاعات در همان زمان که در خارج از بیمارستان انجام داد” گفت: یکی رسمی.

نانسی r. schultze ، که منجر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در روز سه شنبه نیز مبهوت HHS و مقامات کاخ سفید با بالا بردن تهدید درک شده از coronavirus در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران. “ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن برای انتظار است که این می تواند بد” Mesonnier گفت: در این جلسه قبل از راه رفتن را از طریق مرحله ممکن است مانند تشویق مدارس در نظر گرفتن بسته شدن. تهمت مشاوران نگران اند که وحشت بیش از یک هنوز هم نهان ایالات متحده شیوع بیماری می تواند تهدید رئیس جمهور انتخاب مجدد و آذر و دیگر مقامات گذشته را صرف دو روز کاری برای آرام کردن واکنش های عمومی به r. schultze ، نظرات.

اما r. schultze ، اظهارات و مشخصات بالا در طول coronavirus مبارزه صحبت می کنند به یک واقعیت در CDC: بر خلاف دیگر قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در آن حرفه ای کارمندان دولت فرار کرده اند و سیاسی منصوب ساخته شده اند بیش از عملیات وسیع CDC عملیات و جهانی خود کارکنان را تا حد زیادی حفظ استقلال خود را.

بیش از 80 درصد از CDC دانشمندان نظرسنجی در سال 2018 گفت: آژانس همچنان به رعایت آن اصول علمی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با کمتر از 40 درصد از دانشمندان در آژانس حفاظت از محیط زیست. در ضمن بسیاری از دیرین CDC کارکنان نقش کلیدی در مبارزه با شیوع کروناویروس مانند اصل معاون مدیر آن Schuchat و r. schultze ، که تبدیل شدن به یک هدف برای جناح راست talk radio چرا که او از معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein.

در مقابل مجلس سنا تخصیص پنل در سه شنبه, آذر در دفاع از بهداشت عمومی آژانس برای آن round-the-clock پاسخ به امکان شیوع این استدلال آن است که نقش اساسی در رفع شیوع است که باقی می ماند تا حد زیادی نظری در ایالات متحده است.

“ما در حال حاضر چه 50 روز به آن ؟ این تاریخی است,” آذر گفت. “هیچ دولت و هیچ CDC در تاریخ آمریکا تحویل داده شده بود.”

Redfield در روز چهارشنبه نیز به دنبال سرکوب نگرانی در مورد قریب الوقوع شیوع گفتن قانونگذاران که خطر ابتلا به آمریکایی ها کم باقی مانده است و مردم باید همچنان با زندگی روزانه خود را. “ما در حال تشویق مردم دوباره به فکر می کنم فقط در مورد آماده بودن” Redfield گفت.

آدم Cancryn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>