مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب برای اینتل رئیس برگ مقامات Blindsided’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تا به حال انتخاب وفادار و سیاسی متحد به عنوان دولت بعدی آمریکا به سرعت افزایش ابرو شنبه در کاپیتول هیل در میان دموکرات ها در حال حاضر نگران وضعیت تیم مغلوب ساختن پیشی جستن نگرش جامعه اطلاعاتی.

در شب چهارشنبه تهمت توییتی که ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان با سابقه ای طولانی در Trumpworld مدار می توان نام برد که بعد از اقدام مدیر اطلاعات ملی. مدت زمان سرپرست یوسف مگوایر بود که میله میله به پایان می رسد در مارس 12.

رئیس جمهور انتصاب یکی دیگر از اقدام رسمی به عنوان ناظر ارشد از 17 متحده آمریکا سازمان های اطلاعاتی اجازه می دهد تا او را به طور موثر در دور زدن مجلس سنا تایید فرایند—که یک وقت نامزد خواهد بود معرض—به منظور نصب فرد مورد نظر خود را برای ارسال. Grenell در حال حاضر تایید شده توسط سنا برای خود ambassadorship.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب ایم” تهمت “و من مشتاقانه منتظر به کار با او.”

یک مقام اطلاعاتی سابق گفت: روزانه وحش حرفه ای که مقامات در ODNI شد “blindsided” با اعلام این خبر. دو دیگر ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات گفت: اخبار Grenell انتصاب رفت راه خود را از طریق سالن کاخ سفید در طول چند روز گذشته.

Grenell است که بالا دیپلمات های ایالات متحده در برلین پس از 2018 شد دیرین سخنگوی جورج دبلیو بوش در سازمان ملل متحد سیاست خارجی سخنگوی میت رامنی انتخابات ریاست جمهوری اجرا می شود و سپس بعد از یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر سیاسی و عمل. او با چند تن در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین.

Grenell ندارد مستقیم تجربه در زمینه هوش—یک واقعیت است که باعث زنگ زنگ برای برخی از.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-VA) نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا بود بلانت در واکنش به انتصاب: “رئیس جمهور با انتخاب یک فرد بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه به عنوان رهبر ملت و جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت. این دومین اقدام مدیر از رئیس جمهور به نام به نقش از استعفای دن کت ظاهرا در تلاش برای گریز از سنا قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در چنین بحرانی امنیت ملی مواضع و موازین روشن قصد کنگره هنگامی که آن را تاسیس دفتر مدیر اطلاعات ملی در سال 2004” او در بیانیه ای گفت.

“جامعه اطلاعاتی سزاوار ثبات و یک فرد با تجربه برای هدایت آنها در یک زمان از عظیم ملی و جهانی با چالش های امنیتی” او گفت:. “و در زمانی که یکپارچگی و استقلال از وزارت دادگستری خواسته شده تا به قبر سوال در حال حاضر بیش از همیشه در کشور ما نیاز به یک مجلس سنا-تایید اطلاعات مدیر خواهد شد که با ارائه بهترین هوش و تجزیه و تحلیل صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن را به مصلحت برای رئیس جمهور است که او را منصوب.”

“داشتن کسی که سیاسی منصوب با کمی و یا هر زمینه در هوش وجود آمده در یک اقدام اساس است که واقعا اشتباه حرکت” سناتور. ریچارد بلومنتال (D-CT) “و من امیدوارم که رئیس جمهور تعیین خواهد شد و یک حرفه ای واقعی است.”

این حرکت مطمئن است به محبوب در میان مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هر دو خاموش و کاپیتول هیل که به طور فزاینده ای به تایید رئیس جمهور بی اعتمادی و نفرت و بیزاری نسبت به جامعه اطلاعاتی. این یک سیا رسمی که موجب استیضاح با تشکیل پرونده موسس شکایت که در ابتدا توضیح داده مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت ساز تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky — یک فرایند است که مگوایر جاری اقدام DNI شهادت قبل از کنگره در مورد در ماه سپتامبر 2019.

Grenell خواهد بود رسمی ترین قاطعانه وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن به مقام بالای جامعه اطلاعاتی: مگوایر است که یک شغل رسمی و سلف سابق بهداشت ، دن کت خودش را در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن در سوالات اساسی مانند نقش روسیه دخالت در انتخابات 2016.

اتفاقا Grenell اول رو بسیار عمومی رای اعتماد در Trumpworld در میان یک قسمت بود که در قلب استیضاح در برابر تهمت: خلط مبارزه پس از آن سفیر آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch به پایان رسید که با فردی گری سال گذشته است.

Donald Trump Jr., با اشاره به Yovanovitch توییتی در مارس 2019: “ما باید بیشتر @RichardGrenell و کمتر از این jokers به عنوان سفیران.”

در طول زمان خود را به عنوان سفیر در برلین Grenell کار کرده با مقامات اروپایی در افزایش 5G شبکه و تهدید چین سیستم. او همچنین صریح حمایت از دولت به اصطلاح حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی در ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>