مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون باش طرح میتوانست توسط فلوریدا coronavirus بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میامی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به فلوریدا پس از کارولینای شمالی فرماندار دموکرات نمی تواند “تضمین” کامل محل برگزاری در ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با کروناویروس موارد شاید در فلوریدا به عنوان برگ برنده نظرسنجی شماره رها کردن او باید برنده میدان نبرد دولت, به نظر می رسد که رئیس جمهور نمی خواهد خود را تمام عیار جشن وجود دارد یا نه.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد خودداری می گویند روز سه شنبه که آیا او خواهد آسانسور یک قانون الزامی است که داخل سالن اجتماعات ماندن زیر 50 درصد ظرفیت آن را نگه دارید جکسون کنوانسیون به 7,500 مردم است. دو هشتاد ساله عربستان سناتور لامار الکساندر و چاک Grassley اعلام کرد که نمی خواهد حضور در این کنوانسیون در میان همه گیر است که آمار سالمندان سخت ترین.

و تهمت خود را به نظر می رسید به اذعان کرد که برنامه های خود را برای تمام گروههای باش به احتمال زیاد خواهد بود ديگر. او تا به حال قدرت برای قرار دادن خود کنوانسیون در خانه بیشتر سیاسی دوستانه مقامات محلی اما تهمت نمی توانید تغییر ذاتی مشکلات در برگزاری یک گردهمایی سیاسی در وسط یک جهانی همه گیر.

“این واقعا بستگی به زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته صدای آمریکا اواخر روز سه شنبه زمانی که خواسته در مورد کوچک سازی کنوانسیون. “نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز. اما ما بسیار انعطاف پذیر است.”

خواهان آشنایی با کنوانسیون برنامه ریزی بخش خصوصی گفت: آنها امیدوار فلوریدا جمعیت محدودیت را در محل باقی می ماند چرا که آن را خوب سیاست های عمومی و همچنین به عنوان خوب سیاست ساکت کردن این انتقاد که گل نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن دو هفته پیش هنگامی که او در تلاش برای پر کردن یک Tulsa, Okla., عرصه و سپس درو آتش برای دوباره انجام رالی در شهر فینیکس بود که کمی اجتماعی فاصله و یا ماسک ،

“وجود دارد برخی از باقیمانده مورد تولسا. اما ما مطمئن هستیم که این رویداد متفاوت خواهد بود” گفت: یکی جمهوری خواه و عضو کمیته ملی آشنایی با کنوانسیون برنامه ریزی بود که مجاز به صحبت در مورد این رویداد. “اما اجازه دهید آن صورت, آن را مانند رسانه ها در حال رفتن به ما اعتبار بدهد. آن را مانند تنها زمان اجتماعی فاصله مهم است این است که اگر تهمت است که با داشتن یک رالی. ضد پلیس تظاهرات دریافت یک پاس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نرم شدن تن در زمان فشار DeSantis. عدم تمایل خود را به صحبت می کنند در مورد اینکه آیا ایران با کنوانسیون خواهد بود موضوع به محدودیت تأکید حساسیت از تلاش برای تعادل سیاسی خود را وفاداری به رئیس جمهور با وظیفه خود برای محافظت از مردم در یک بیماری همه گیر.

پس DeSantis ماه گذشته استقبال کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به فلوریدا دولت coronavirus caseloads بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش یافته است. DeSantis معکوس خود و منع بارها از خدمت به الکل. میامی است تقریبا به طور کامل عقب نشینی را به یکی دیگر از مستند. و DeSantis است تا پا هشدار در مورد اجتماعی فاصله یک پیام است که سخت تر به میدان با آغوش آینده کنوانسیون.

“بسیار مراقب باشید در مورد اجتناب از جمعیت اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که در خانواده خود,” DeSantis گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری در میامی.

نظرات را به خود جلب کرد توبیخ شدید از دولت آمریکا به مردم ایران ، Jose Javier Rodriguez میامی دموکرات که در این رویداد حضور داشتند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ‘پرش’ و DeSantis می گوید: “چگونه بالا؟'” رودریگز گفت. “من کاملا فکر می کنم او یک sock puppet. جوراب عروسکی در زمان خوب است شرم آور است. جوراب عروسک خیمه شب بازی در یک بیماری همه گیر مرگبار است.”

به عنوان او راه می رفت از این رویداد DeSantis نمی خواهد پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او خواهد او جمعیت-سفارش محدود برای کنوانسیون — موضوع مطرح شده در روز قبل از آن در کنفرانس خبری توسط خواه شهردار جکسون که نظرسنجی ها نشان می دهد DeSantis و تهمت گرفته اند آمار در تصویب.

“من فقط می خواهم مردم یادآوری کند که کنوانسیون در بسیاری از هفته دور در اواخر ماه اوت و ما اقدام مناسب در حال حاضر. ما مناسب عمل می کنند که در آن زمان” جکسون شهردار لنی کاری گفته خبرنگاران محلی در روز سه شنبه زمانی که او به ارمغان آورد تا DeSantis اجتماعی-دورى قوانین که در محل باقی می ماند.

“ما در حال حاضر تحت یک ایالت منظور اجرایی توسط فرماندار” گفت: کاری سابق رئیس دولت حزب جمهوری خواه. “امکانات نمی تواند شرکت در هر چیزی که بیش از 50 درصد ظرفیت است. که در آن ما در حال حاضر. بنابراین ما فقط به ادامه ارزیابی همانطور که ما حرکت به سمت آن تاریخ است. در ضمن فوری تمرکز کند, توقف گسترش حمایت از ما مراقبت های بهداشتی, بیمارستان, سیستم ها و حفاظت از داوطلبان.”

کاری هفته گذشته با صدور ماسک-پوشیدن سفارش پیش از کنوانسیون. کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که انتظار می رود به انتشار آن کنوانسیون ایمنی قصد دارد در روزهای آینده و آن این هفته اعلام کرد در یادداشتی که “هر کس از حضور در این کنوانسیون در محیط تست خواهد شد و درجه حرارت بررسی می شود هر روز.”

خواهان آشنایی با رویداد خود را برنامه ریزی می گویند آنها هنوز هم در حال تهیه پیش نویس طرح به صورت کامل کنوانسیون به عنوان برگ برنده در ابتدا می خواستم اما آنها همچنین بحث در مورد برنامه های پشتیبان است که می تواند برای 50 درصد پر عرصه در جکسنویل که صندلی 15,000 در حال حاضر.

“هیچ سوالی وجود دارد ما می توانیم این فروش چیزی, اما سوال این است که آیا ما واقعا می خواهید به با توجه به این شرایط گفت:” جمهوری خواه فلوریدا که مجاز به صحبت در این کنوانسیون است اما شرکت در مذاکرات در مورد آن.

“واقعیت این است که هیچ کس نمی داند چه چیزی این است که به مانند در اواخر ماه اوت. رئیس جمهور می خواهد کامل کنوانسیون اما آیا او را فشار DeSantis به انجام است که اگر این اعداد نگاه کنید این وحشتناک است iffy.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه مه او می خواست کامل کنوانسیون پس از درگیری با کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بیش پیشنهادی رویداد در شارلوت.

“دموکرات فرماندار @RoyCooperNC است که هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما اجازه خواهد داشت……حضور کامل در عرصه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت قبل از تصمیم به نامزدی سخنرانی در جکسون ویل.

برخی از “کسب و کار رسمی” حوادث هنوز هم برگزار می شود در شارلوت اما رویداد اصلی در حال حاضر خواهد شد در جکسون است که ایجاد فشارهای مالی برای حزب, نیویورک تایمز گزارش داد.

سخنگویان RNC و تهمت کمپین بازگشت نیست ایمیل برای نظر و نه خواهد DeSantis دفتر مطبوعاتی که خواسته در مورد اینکه آیا او به چشم پوشیدن از جمعیت-محدودیت قانون در جکسون ویل.

Coronavirus موارد در جکسنویل افزایش یافته است در سطح دیده می شود در میامی اما این کاهش نزدیک به خانه برای کاری که گفت: او را در خود اعمال قرنطینه چرا که او در نزدیکی کسی که تست مثبت برای Covid-19. کاری آزمایش منفی برای کوروناویروس.

کاری تصمیم به پیاده سازی یک ماسک نیاز کشیده شده است یک طرح دعوی در دادگاه از یک صاحب کسب و کار محلی. اصلی وکیل در دعوی در دادگاه است که دولت جمهوری تشکر. آنتونی ساباتینی است که درگیر در پرونده مشابه در سراسر کشور از جمله در یکی Leon County, صفحه اصلی, دولت, پایتخت تالاهاسی.

کاری نشان داد او با قرار دادن ایمان خود را در ماسک استفاده برای کاهش coronavirus caseloads و جلوگیری از یکی دیگر از مستند که تنها تحمیل اضافی “اقتصادی درد است.”

“به عنوان یک شهرستان ما فقط باید چند ابزار در اختیار ما” کاری گفت. “آسان ابزار با پوشیدن یک ماسک و اجتناب از جمعیت زیادی.”

اما برای تنظیم اندازه از این کنوانسیون جمعیت? کاری با اشاره به DeSantis که برای تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>