مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus کمپین دروغ کار نمی کند: نظرسنجی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

روشن اکثریت مردم آمریکا از جمله خود شناسایی جمهوری خواهان اعتقاد ندارم این دروغ است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و فشار اطراف گسترش coronavirus. و حتی اعضای خود رئیس جمهور حزب تردید دارند و از استدلال خود که گرفتن این کشور به کار باید به عنوان اولویت به اقدامات ایمنی.

یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط Ipsos منحصرا به صورت روزانه وحش فراهم می کند برخی از روشن ترین شواهد تا به امروز که رئیس جمهور تلاش به رنگ یک تصویر گلگون مورد coronavirus’ گسترش در سراسر کشور هستند طنین فراتر از یک بخش کوچک از مردم با یک استثنا برای کسانی که می گویند که آنها در حال گرفتن اطلاعات از فاکس نیوز.

  • کامل 73 درصد از پاسخ دهندگان از جمله 75 درصد از جمهوری خواهان گفت که این درست نیست که “هر کسی که می خواهد برای دریافت تست شده [برای ویروس] می توانید تست شده است.” فقط 17 درصد آن را گفت درست بود.
  • تنها 20 درصد و فقط 25 درصد از جمهوری خواهان گفت که به اعتقاد آنها یک واکسن در دسترس خواهد بود به زودی. چهل و دو درصد گفت که نادرست و 38 درصد گفت: آنها نمی دانند.
  • پنجاه و یک درصد از پاسخ دهندگان از جمله کثرت و یا جمهوری خواهان (46 درصد) گفت: آن نادرست بود که این ویروس خواهد برود به خودی خود در آب و هوای گرم در حالی که فقط 13 درصد گفت که درست بود.
  • و 61 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها معتقد بودند COVID-19 کشنده تر از آنفولانزا; با 22 درصد گفت: آن را در مورد همان و 11 درصد گفت: آنها بر این باور بود که کمتر کشنده است.

این سوال که به نظر می رسید برای تولید بیشتر سردرگمی بود که آیا داروی فدرال بود “مصوب ضد مالاریا داروها برای درمان ویروس.”

اما حتی پس از آن 45 درصد از پاسخ دهندگان به درستی شناسایی بیانیه ای که به غلط 22 درصد گفت: درست بوده و 33 درصد گفت: آنها نمی دانند.

در مجموع این نتایج در حال حاضر یک پرتره از یک مکان است که هوشیار فکر در مورد کوروناویروس و unpersuaded با صحبت های که زندگی می تواند بازگشت به حالت عادی به زودی. بیش از چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که گسترش coronavirus خواهد آباته به عنوان حرارت هوا گرم. او بارها و بارها اصرار داشت که کسانی که می خواهند یک آزمون می توانید یکی در برابر شواهد به خلاف. او را به عنوان کشندگی آن را با مقایسه آن را به آنفولانزا. او را به صحبت در مورد یک واکسن هدف قرار دادن بازار در هفته اگر نه ماه و تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود خود کارشناسان پزشکی هشدار داده است که وجود دارد هیچ چیز بیشتر از حدیثی داده ها پیشنهاد می کنند.

که مغلوب ساختن پیشی جستن است به سختی به فروش عمومی در این ایده ها نشان می دهد که او عامل از کمبود اعتماد به او برخورد ترین چالش وجودی خود را در انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ. هر چند خود شناسایی فاکس نیوز بینندگان با احتمال بیشتری به باور این ادعا از کسانی که اطلاعات خود را از اخبار محلی اخبار ملی و یا سایر کانال های کابل حتی آنها شک و تردید از رئيس جمهور را ببيند. فقط 20 درصد از کسانی که به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایتی کانال کابل گفت: آنها معتقد بودند هر کسی می تواند یک آزمون در صورتی که به خواست; فقط 31 درصد گفتند که یک واکسن در دسترس خواهد بود به زودی; و فقط 15 درصد گفت: این ویروس خواهد برود در گرم آب و هوا. اما 44 درصد از کسانی که به گفته آنها اطلاعات خود را از فاکس نیوز گفت که آنها معتقد بودند FDA مورد تایید بود ضد مالاریا داروها برای درمان COVID-19 نسبت به 34 درصد که نادرست بود.

فاکس نیوز بینندگان شد به طور مساوی تقسیم که آن را به تهمت های اخیر تمرکز: گرفتن شرکت های آمریکایی را به بالا و در حال اجرا در تسریع گاهشمار حتی اگر آن را شامل به خطر بهداشت عمومی. چهل و هفت درصد از بینندگان فاکس نیوز گفت: آنها توافق کردند که با احساسات در حالی که 50 درصد گفت: آنها نیست.

اما فراتر از آن عمومی شد تا حد زیادی در حمایت از حفظ امنیت عمومی اقدامات در محل, حتی اگر آن را به معنای به تأخیر انداختن بازگشت به فعالیت های اقتصادی. فقط 26 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها توافق کردند که “مردم به کار مهم تر از اجتماعی فاصله” در حالی که 69 درصد گفت: آنها مخالفت کرد. تعداد کسانی که مشابه بود که جدا فقط برای جمهوری خواهان با 57 درصد مخالفت و 39 درصد موافقت کنید.

اگر چه مردم ممکن است با او در توصیف و نسخه برای coronavirus بحران مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است نسبتا مثبت انداز خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. نظر سنجی های افکار عمومی باید به طور مداوم نشان داده شده است بیشتر مردم تصویب این کار او را انجام می دهند از انتقاد. این نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد یک پتانسیل توضیح که چرا: self-شناسایی مستقل بودند نسبتا راحت با رئیس جمهور فشار شروع به تمرکز در اقتصاد است.

این بررسی نشان داد که 46 درصد از مستقل بر این باور است که “هزینه به سرعت گسترش COVID-19 بیش از حد برای اقتصاد ما به خرس” در مقایسه با 39 درصد که گفت: مخالفت آنها. ضمن اینکه 39 درصد از مستقل گفت: “مردم به کار مهم تر از اجتماعی فاصله”—به همان میزان که برای جمهوری خواهان. یک تکه جامد از مستقل (31 درصد) و حتی گفت که آنها معتقد بودند که “رسانه ها و دموکرات ها در حال اغراق COVID-19 تهدید به منظور آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>