مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus sidekick تلاش جدید متعادل عمل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بتواند راه هایی برای تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان که در حال نقد و پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس دانستن آنها را مهر و موم سرنوشت خود را به عنوان یک یا دو دوره رئیس جمهور در سال 2020 انتخابات.

معاون رئیس جمهور دستکاری دو انتخابات در یک بار.

ماه پس از مایک پنس چتر نجات به مهم ترین نقش حرفه ای خود را به عنوان رئیس دولت coronavirus وظیفه نیروی, معاون رئیس جمهور در حال ورود به یک مرحله جدید به عنوان دولت غیر رسمی coronavirus تزار: نظارت بر مخاطره آمیز راه اندازی مجدد از اقتصاد ایالات متحده با ظرافت مرور coronavirus موج در کشورهای فردی و تلاش برای ملاقات با رئیس جمهور را هدف والای توسعه Covid-19 واکسن تا پایان سال است.

خود را در موفقیت و یا شکست شما به احتمال زیاد تعیین نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین انتخابات ریاست جمهوری و شکل پنس اولین انتخابات ریاست جمهوری باید او اجرا در سال 2024.

مردم به معاون رئیس جمهور از جمله چهار مقامات دولت بودند که مجاز به صحبت علنی در توصیف ماه های آینده به عنوان یک ریسک بالا ورزش در میراث-ساختمان. هر میباشیم به عنوان برگ برنده را تشویق می کند تا مدارس و کسب و کار به بازگشایی هم می تواند پرداخت سود سهام به صورت پنس پایین جاده و یا مخاطره آینده سیاسی خود را قبل از او حتی تا به حال یک شانس برای تبدیل شدن به ریاست جمهوری امیدوار خود را.

اگر ویروس محو می شود و ایالات متحده dodges عمده تجدید حیات این سقوط پنس متحدان باور این لحظه را شکل تصویر خود را برای بهتر. به همین ترتیب آنها اذعان دارند که بیشتر مشکل پیش رو یعنی مشکل سیاسی برای یک معاون رئیس جمهور است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای پیوستن به جمهوریخواهان در زمینه آینده ریاست جمهوری چرخه.

این یک معمای گرفتار شده است که بسیاری از معاون رئیس جمهور قبل از ترک آنها را برای جذب سرزنش برای کارفرمایان خود’ شکست و کمبود در حالی که کمی دریافت اعتبار برای لحظات که در غیر این صورت آنها را کسب نمرات بالا. هوبرت هامفری هرگز فرار عدم محبوبیت جنگ ویتنام, حتی اگر او به دور از یک معمار اصلی آن در حالی که جورج دبلیو بوش بود و خالی از سکنه ایران-کنترا رسوایی خود را در طول سال 1988 کمپین با وجود بارها و بارها این ادعا او “خارج از حلقه” در احتیاط اسلحه-برای-گروگان تنظیم.

“دو مشکلات معاون رئیس جمهور را زمانی که آنها اجرا برای رئیس جمهور است چمدان از دولت آنها خدمت کرده است و در این واقعیت است که آن را سخت برای خروج از زیر سایه” گفت: Joel گلدشتاین نویسنده از “کاخ سفید معاون ریاست جمهوری: این مسیر به اهمیت Mondale به بایدن.”

“این نقش مجاز است پنس به اخبار و قابل مشاهده است اما اگر او اجرا می شود در سال 2024 او نیز قادر نخواهد بود به می گویند “در حالی که تهمت خراب شد همه چیز یا ساخت ستیز نظر من چسبیده بود به وظیفه و کار به طور موثر با فرمانداران'” گلدشتاین اضافه شده است.

مشتاق برای فرار از coronavirus hamster چرخ پنس برگزار شد, بحث های مقدماتی در این هفته در مورد انتقال نظارت از این بیماری همه گیر به سازمان مدیریت اضطراری فدرال توسط آخر هفته روز یادبود. هر چند پنس ادامه خواهد داد به صندلی نیروی کار از طریق آن تکرار بعدی یک سری از پرسنل تنظیمات و تغییرات به خروجی آن را کاهش می دهد تقاضا برای خود روز به روز دخالت.

“وظیفه نیروی ماموریت دیگر خواهد بود در پاسخ به کروناویروس اما در باز کردن امریکا دوباره گفت:” یک مقام ارشد کاخ سفید اضافه کرد که پنس است “واقعا دوست داشتم” فرمان دولت در پاسخ به مرگبار آنفلوآنزای مرغی به دلیل آن اجازه داده او را به “راحتی پاسخ و شفافیت” به مردم آمریکا است.

به عنوان پنس در ادامه به هماهنگی با مقامات بهداشت کار به منظور توسعه واکسن و درمان او را حفظ یک برنامه سفر که شامل بازدیدکننده داشته است مکرر به خط مقدم امکانات و جلسات با مردم برخورد با کروناویروس و یا آن را خرید اینترنتی. روز جمعه معاون رئیس جمهور را مورد بحث بازگشت از مراسم دینی با رهبران مذهبی در Des Moines و شرکت در یک میزگرد در کمبود مواد غذایی.

دیگر تنزل به کاخ سفید سمت مرحله پنس را بسیار قابل رویت نقش پیشرو این بیماری همه گیر در پاسخ به او نادر سیاسی فرصت: فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن آمریکایی ها که به دنبال به روز رسانی ساده و واقعی اطمینان از رهبران خود — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در زمان تلاش برای ارائه.

هنوز هم یک فرد نزدیک به معاون رئیس جمهور گفت که او نگران است به برون سپاری سهم شیر از نظارت هنگامی که پاسخ تقسیم شده است بین FEMA تعداد انگشت شماری از دستگاه های اجرایی و باقی مانده پنس-رهبری تیم. معاون رئیس جمهور به ریاست روزانه نیروی کار جلسات از اواخر ماه فوریه زمانی که تهمت قرار داده و او را در پست فرماندهی و گاهی اوقات سابقه تماس های تلفنی از چند فرمانداران هر روز.

“او زندگی می کنند و تنفس این بحران 24/7 برای سه ماه و معتقد است در حال حاضر زمان مناسب به دیگران اجازه دهید بیش,” گفت: یک دولت رسمی. این مقام افزود که پنس تیم است و با توجه به راه هایی برای او به تمرکز بر روی 2020 انتخابات بدون ظاهر شدن نسبت به این واقعیت است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار و هزاران نفر باقی می ماند در عزاداری.

ارشد کاخ سفید رسمی اضافه شده است که پنس “است که به دنبال به جلو به بازگشت به روال عادی خود را فقط مانند هر آمریکایی که به این معنا نیست که او می خواهد به این روند بیش از.”

“او هنوز هم فکر می کند آن را واقعا کار مهم و او را مفتخر به انجام آن” این مقام گفت.

یک جمهوری خواه به کاخ سفید گفت: دیگر پنس باقی می ماند چهره عمومی دولت را coronavirus پاسخ بیشتر مستعد ابتلا به انتقاد از او می شود — به خصوص به عنوان تلاش برای نجات اقتصاد ارسال توسط کارگران و مصرف کنندگان را به جوامع خود خطر ایجاد عمیق تر از مشکلات بهداشتی و نزدیک به 2020 انتخابات.

این فرد گفت: پنس “ممکن است امضا حکم مرگ خود را” زمانی که او برای اولین بار در زمان بیش از coronavirus وظیفه نیروی زیرا هیچ مقدار از وفاداری را سپر او را از تبدیل شدن به تهمت سقوط مرد اگر ویروس بازده این سقوط و هزینه های رئیس جمهور یک دوم.

“مردم باید احساس که مایک پنس در دستور صندلی در این و من فکر می کنم تا حد معینی او در نظر گرفته خواهد شد با این نتیجه گفت:” دیرین محافظه کار مقاله نویس Stephen Hayes نویسنده از یک سال 2007 بیوگرافی سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور.

یک پیروزی معاون رئیس جمهور متحدان می خواهید او را به تکیه به — به عنوان او در ادامه به بحث در مورد دولت coronavirus تلاش در طول مصاحبه رسمی بازديد و نهایی کمپین حوادث — عمومی-خصوصی همکاری برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و اطمینان از یک منبع ثابت از هواکش برای ایالات متحده و کشورهای دیگر است. در حالی که تور یک ونتیلاتور تولید گیاه را در خانه اش در ایالت ایندیانا در هفته گذشته پنس بارها و بارها تبلیغ ایالات متحده هواکش مازاد.

دیگران بر این باورند پنس را در هماهنگی نزدیک با استانداران خواهد بود منجی خود را اگر او اجرا می شود در سال 2024 و چهره یورش انتقاد بیش از دیگر عناصر دولت را اداره Covid-19 شیوع بیماری از جمله تست کمبود و بین مناقشات سیاسی — همراه با یک بازگشایی عجولانه است که می تواند ویرانگر پیامدهای بهداشتی در جیب کشور است که هنوز برای رسیدن به اوج خود تعداد موارد است.

به جای غرقه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست در ماه مارس برای جلوگیری از تماس دموکراتیک فرمانداران در واشنگتن و میشیگان پنس در ادامه به بررسی هفتگی با هر دو فرمانداران و نظارت بر تحقق منابع آنها درخواست شده است. در تماس های تلفنی خصوصی با دیگر فرمانداران او را به گریز خود را شخصی ناکامی با رئیس جمهور و همیشه به ارمغان می آورد گفتگو به نیازهای خود و نگرانی با توجه به یک دولت رسمی که رئیس شده است در بیش از ده تماس با پنس در چند هفته گذشته.

یک فرد درگیر با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش گفت: پنس را عمدی کمک رسانی به کشورهای در حال حاضر بهره مند سیاسی و اجتماعی اشاره کرد که به تصویب امتیاز افزایش یافته است و در برخی از نظرسنجی های اخیر. این فرد نسبت داده شده اندکی چشم انداز مثبت به ستایش عمومی از محبوب فرمانداران مانند Govs. لری هوگان مریلند و اندرو کومو نیویورک. (پنس ملی تصویب امتیاز شد تا 3 درصد از اواسط ماه آوریل در یک اقتصاددان/نظرسنجی منتشر شده در این هفته. اما چند سایر نظرسنجی ها باید ثبت تغییرات اخیر در نگرش رای دهندگان به سمت معاون رئیس جمهور است.)

البته اگر پنس را انتخاب و برای اجرا در سال 2024 خود را با هماهنگی فرمانداران است به احتمال زیاد به جذب کمتر تمرکز از هر دو دولت را زود شکست در پاسخ به شیوع کروناویروس و فهرست لباس های شسته شده از چشم ظاهر اظهارات تهمت ساخته شده است در مورد شدت از ویروس ها و گزینه های درمان برای کسانی که قرارداد آن است.

مشکل برای پنس است که “دیگر جمهوری خواهان در حال اجرا برای رئیس جمهور در حال رفتن به هر انگیزه ای برای گفتن کارهایی باید انجام شود متفاوت” گفت: گلدشتاین متخصص در معاونت ریاست جمهوری در تاریخ است. “بنابراین او می تواند صحبت کردن در مورد کار به طور موثر با فرمانداران و من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از نشانه های این که او به, اما هنوز هم وجود دارد برای رفتن به صدای کسانی که گفتند:” چرا شما این کار را انجام? چرا شما این کار را?'”

یکی سابق کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مشکوک پزشکی ادعا می کند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک آلباتروس در اطراف پنس گردن اگر او سیاهی رهبری خود را از coronavirus نیروی کار در ریاست جمهوری آینده اولیه. رئیس جمهور infamously پیشنهاد کرد که خانواده ضد عفونی کننده ممکن است کشتن ویروس — ادعای او پس از لایحه Bryan که منجر دفتر علم و فناوری در وزارت امنیت داخلی تحویل یک سخنرانی در کاخ سفید توضیح داد که چگونه نور خورشید و رطوبت می تواند کشتن رمان coronavirus. در علاوه بر این به جرقه طوفان نقد قسمت نا امید برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بودند که در برابر برایان ارائه از شروع.

اما آن را نیز نگران پنس متحدان داشته باشد فکر کرده اید که چگونه معاون رئیس جمهور زنده خواهد ماند خاردار سوال در مورد تهمت ترین اظهارات بحث برانگیز — نظرات که برانگیخته روز-طولانی اخبار, چرخه ایجاد دیپلماتیک بحران و بیگانه کلید رای دهندگان — اگر او اجرا می شود به عنوان رئیس جمهور جانشین طبیعی چهار سال از هم اکنون.

به طور منظم اخبار همایش با تهمت و پنس بیش از این دوره از Covid-19 بحران را تنها بزرگ شده معاون رئیس جمهور با بی میلی به تناقض یا درست رئیس جمهور در حالی که intrexicably ارتباط او را فوق العاده پلاریزه ،

در موارد متعدد وقتی تهمت فرماندهی اتاق جلسه کاخ سفید برای ترویج تست نشده coronavirus درمان و یا تنبلی و سنگینی حرکت کردن توهین در روزنامه نگاران پنس علامت تجاری فلسفه رواقیون در صفحه نمایش کامل. ایستاده با دست های خود را در آغوش گرفت فقط به سمت وجود دارد خواهد بود پنس — خیره گرمی در مغلوب ساختن پیشی جستن با لبخند نرم.

“زمانی که رئیس جمهور می رود و می گوید که چیزی خارج از اسکریپت و یا می فرستد پیام های مخلوط مورد متحده باز برگشت تا هیچ کدام از آن چیزی است که مایک پنس می کند اما نتایج خواهد شد در نهایت شکل راه مایک پنس است که دیده می شود در آینده از این گفت:” هیز.

بعد از چند ماه می تواند عمیقا پیامدهای مثبت برای پنس اگر coronavirus abates و اقتصاد را نشان می دهد نشانه هایی از بهبود در زمان رای دهندگان رأی گیری ماه نوامبر. دور دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن که شانس انتخاب مجدد در حال حاضر افسار خود را به دولت Covid-19 پاسخ می دهد پنس چهار سال دیگر برای ساخت خود را در مورد بالاتر در یک دوره بهبود اقتصادی — بسیار شبیه به جورج دبلیو بوش را در طول مختصر دوره بهبود پس از جمعه سیاه سقوط بازار در سال 1987.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس-led coronavirus نیروی کار را تعدیل هدف خود را به “بسیار متمرکز واکسن و درمان” منطقه ای که در کاخ سفید امیدوار است برای دستیابی به موفقیت بزرگ قبل از سال 2020 ریاست جمهوری مسابقه گرم بعد از این تابستان.

پنس است که در توصیف تلاش های جاری به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن به عنوان “پروژه منهتن-سبک تلاش” ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله برای سرعت بخشیدن به روند توسعه در طول یک بسته جلسه توجیهی در روز سه شنبه با خبرنگاران و همکار نیروی کار شرکت کنندگان است. جرعه جرعه در یک رژیم غذایی کک به عنوان او هدایت بحث در مورد شیوع مناطق بستری نرخ و دولت مبتنی بر رویکرد به بازگشایی کسب و کار پنس را عمیق درک یک بار در یک نسل همه گیر شد بر روی صفحه نمایش کامل.

با وجود خاموش-تنظیمات دوربین معاون رئیس جمهور رویکرد بود که بدون تغییر از یک هفته قبل از زمانی که او پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی و شروع به پریدن کرد به ارائه خاص در تست بسط زمانی که رئیس جمهور خود را کوتاه بود در جزئیات.

“یکی از پنس نقاط قوت او ارتباط موثر برقرار است که باقی می ماند در پیام گفت:” گلدشتاین. “من فکر می کنم که مفید به او در حال حاضر, اما آن را سخت برای من برای دیدن آن لحظات به یاد در دراز مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>