مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus سخنرانی جرقه ‘هرج و مرج’ در خود دولت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر بیضی آدرس شنبه شب قرار بود برای آرام کردن نگرانی در مورد گسترش coronavirus. به جای آن موجب وحشت و سردرگمی است. نه فقط در میان بازارهای ایالات متحده مسافران و رهبران بین المللی اما در درون خود دولت نیز هست.

دو مقام در وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: روزانه وحش که خدمات خارجی افسران و دیپلمات شد آمادگی برای رئیس جمهور اعلام و صرف ساعات اولیه روز شنبه تلاش برای کشف کردن که چگونه کار خود و سفر خواهد بود نهفته در کوتاه مدت.

“آن است که فقط در کل هرج و مرج” به گفته یک مقام رسمی در حال حاضر در خارج از کشور اضافه کرد که آنها نمی دانند که اگر آنها را مجبور به بازگشت به ایالات متحده بلافاصله و یا اگر آنها نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود. دیپلمات های ایالات متحده و دیگر کارکنان در خارج از کشور نمی دانم اگر آنها می خواهم که قادر به حتی دیدار با خانواده های خود در ایالات متحده و دیوانه وار به جستجو برای پاسخ هایی که نبودند فورا در دسترس از مه آلود پایین یا غرب گرا.

من به آن استفاده می شود با این دولت است که ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی تا صبح روز بعد. اما در حال حاضر اساسا یک کار کامل روز بعد ؟ آن را تعجب آور نیست حتی برای این زمان.

مقام آمریکایی

در دفتر بیضی آدرس شنبه شب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ممنوعیت سفر از اروپا به آمریکا اما مشخص نیست که این اطلاعات چگونه است که طرح خواهد بود نورد و اگر آمریکایی ها هنوز هم می تواند سفر به منطقه است. او همچنین نمی دهد مقامات اروپایی یک سر بالا کرد و گفت: این وضعیت مورد نیاز او را به حرکت با عجله.

نتیجه این شد سردرگمی است. یکی دیگر از آمریکایی ها گفت: آنها دریافت تماس از همتایان اروپایی خود را برای روشن شدن درخواست در دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور شد محدود با توجه به سفر به و از کشورهای اروپایی است. همانطور که از پنج شنبه شب, مقامات ایالات متحده در خارج از کشور گفت: آنها هنوز مشخص نیست دقیقا چه برگ برنده را اعلام خواهد اجرا شود در زمان واقعی است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo تا به حال به روز نشده سفارتخانه را با هر گونه راهنمایی و یا یادداشت بر اقدامات پیشگیرانه است.

“من به آن استفاده می شود با این دولت است که ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی تا صبح روز بعد” یکی دیگر از ایالات متحده به مقام گفت. “اما در حال حاضر اساسا یک کار کامل روز بعد ؟ آن را تعجب آور نیست حتی برای این زمان.”

که عدم وضوح افزایش یافته به داخل دیواره های کاخ سفید است. مدت کوتاهی پس از سخنرانی خود به این نتیجه رسیدند روز چهارشنبه در کاخ سفید و مشاوران و مقامات دولت در حال حاضر در حال تلاش برای راه رفتن به عقب روشن یا راست کردن صحیح بخش های کلیدی از خود پر مخاطره بیضی آدرس دفتر خشمگینانه برقراری ارتباط با یکدیگر و کنجکاو رسانه ها در تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده بود.

ما در حال هدر رفتن زمان بازی mop-در چیزی است که ما کاملا باید انجام دهید در حال حاضر. و این می رود بدون گفت[ing] که ما مجاز نیست به اعتراف است که هر یک از این گسل از رئیس جمهور.

ارشد دولت رسمی

در طول چهار شنبه آدرس تهمت اظهار داشت که محدودیت های مسافرتی را “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” ادعای مقامات دولت تقریبا بلافاصله روشن اعمال را به افراد و یا تجارت آشکار است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ذکر شده است که شرکت های بیمه سلامت تا به حال “توافق به چشم پوشیدن از همه copayments برای coronavirus درمان” ادعا می کنند که اخبار به befuddled بیمه سلامت. و مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون به طور گسترده ای به عنوان تفسیر اعمال فروشی به قاره اروپا تنها به کاخ سفید ارتباط برقرار روشن است که این سیاست در نظر گرفته شده معاف چندین کشور فراتر از انگلستان است.

“ما در حال هدر رفتن زمان بازی mop-در چیزی است که ما کاملا باید انجام دهید در حال حاضر گفت:” یک مقام ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی کار بر روی ارتباطات تمیز کردن پس از شب چهارشنبه. “و این می رود بدون گفت[ing] که ما مجاز نیست به اعتراف است که هر یک از این گسل از رئیس جمهور است.”

اصلاحی حمله رعد اسا رفت و در اواخر شب و سپس ادامه داد: به خوبی به روز شنبه به عنوان مقامات ارشد برگزار شد و چند بسته-درب جلسات به اوایل بعد از ظهر بازی چگونه به پایان تمیز کردن برای اطلاعات غلط و نادرست که اظهارات رئیس جمهور تهمت ساخته شده در خود را آماده اظهارات, که تا حد زیادی به همکاری با کاخ سفید سیاست مهاجرتی مشاور استفان میلر و پسر رئيس جمهور در قانون Jared کوشنر.

هفت تهمت مقامات دولت توصیف به The Daily Beast یک خط تیره دیوانه برای جلوگیری خرید اینترنتی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل است که بیشتر می تواند روح بازار و یا هم بزنید وحشت در آمریکایی ها در خانه و خارج از کشور و بین المللی و شرکای تجاری و سازمان ملل متحد.

هرج و مرج تنها اضافه شده به سرخوردگی که درجات بالایی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احساس کرده اند در این هفته به مقامات بالا را درهم برای کنترل عواقب یک بیماری همه گیر در حال رشد. و از آن شده است با این واقعیت پیچیده است که بخشی از تلاش های خود را اختصاص داده شده به مطمئن شوید که تهمت خودش را احساس نمی کند که تحت محاصره است.

در میان این گرداب مقامات دولت و جمهوری خواهان بالا رفته اند از راه خود را به اصرار دارند که رئیس جمهور انجام شده است یک unimpeachable کار در مدیریت بحران, رسانه های جریان اصلی و دموکراتیک politicos سر در گم می شود.

“رئیس جمهور realDonaldTrump گرفته شده اقدام جسورانه در پاسخ به #Coronavirus. این مراحل را رئیس جمهور اعلام کرد با توجه به اروپا و حفاظت از مردم آمریکا — بالاترین اولویت ما — و بخشی از جامع ترین تلاش برای مقابله با یک ویروس در تاریخ مدرن” وزیر امور خارجه مایک Pompeo بوده در توییتر پنج شنبه.

روز چهارشنبه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پرسیدم از یک روز @realDonaldTrumphas گرفته تهاجمی بیسابقه به مبارزه با کروناویروس. او اقدامات قاطع از جمله مراحل اضافی اعلام کرد امشب کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این ویروس و حفظ بیشتر دانش آموزان ، والدین و جوامع امن است.”

HHS وزیر الکس آذر منتشر شد بیانیه ای در تمجید مغلوب ساختن پیشی جستن “جسورانه گام های جدید,” در حالی که انفجار کسانی که میرم “با انتقاد از رئیس جمهور را تعیین گام های اولیه در این شیوع.” وزیر بازرگانی ویلبر راس مشابه با عجله به تحسین رئیس جمهور “بی سابقه تمام-از-دولت رویکرد است.”

این marshaling از دولت فدرال ارتباطات منابع برای ارائه یک جریان ثابت از اظهارات اجتماعی-پست رسانه و مطبوعات نیمپز کردن با آب گرم رئیس جمهور نفس بود درمان داخلی به عنوان کسب و کار به طور معمول در داخل دولت. اما برای جانبازان از گذشته خانه های سفید آن بود که هر دو قابل توجه و dispiriting.

“[رئیس جمهور باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا هرگز به ما اجازه میزبان کره شمالی-سبک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او بود lavished با ستایش [در بهداشت عمومی بحران]. او می خواست تیم خود را به طور منظم به آزادی واقعی و مبتنی بر علم اطلاعات حتی زمانی که آن خبر بد” گفت: Tommy Vietor که در خدمت به عنوان یک سخنگوی کاخ سفید در سال 2009 خوکی-آنفولانزا, بحران, یک بیماری همه گیر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره های جمهوری خواه و محافظه کار-رسانه های ستاره ها را اغلب به اشاره به عنوان یک whatabout در دفاع از دولت فعلی را پاسخ.

“ما هرگز گفته شد برای قرار دادن اطلاعات در مورد چگونه بزرگ اوباما پاسخ تلاش بود” Vietor اضافه شده است. “تمرکز خود را بر مدیریت واقعی مشکل و اگر ما قادر به انجام این کار افکار عمومی در مورد این پاسخ را دنبال کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>