مغلوب ساختن پیشی جستن خام مشکل: اوپک دیپلماسی نمی تواند صرفه جویی در امریکا روغن مشاغل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی پس از کمک به یک کارگزار اوپک و روسیه توافق برای بزرگترین کاهش در تولید نفت این کارتل تا به حال دیده می شود. اما یک تقاضا نفت خام در مخازن ذخیره سازی کشتی ها و خطوط لوله در سراسر جهان به معنی مقدار زیادی از مشکل این است که هنوز هم به آینده برای نفت ایالات متحده در شغل او در تلاش برای صرفه جویی در.

پس از سالها اصرار اوپک برای افزایش تولید نفت تهمت فشرده روسیه و عربستان سعودی برای پایان دادن به خود را در هفته بیست و دشمنی و جلوگیری از خام حمل و نقل — سیاسی حرکت خطرناک است که منجر به قیمت های بالاتر در پمپ گاز تنها چند ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری. اما با شیل نفت در بخش کاهش اشتغال و التماس برای رهایی از ضعیف ترین قیمت نفت در حدود 20 سال تهمت چرخش پشت این صنعت شده است که در میان بزرگترین حامیان.

“آیا آن را ذخیره شیل? نه لزوما” گفت: راندولف بل مدیر اطلس شورای جهانی انرژی ، “اما این یک چیز واقعا خوب برای سیاست های او در داخل کشور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد به توافق نهایی زده در یکشنبه پدید آمده است که پس از روز از زمان جلسات در میان روغن کارتل اعضا و فشار سیاسی از سوی ایالات متحده “با تشکر از شما به تمام کسانی که با من کار کرده در این کسب و کار در مسیر بازگشت به ویژه در روسیه و عربستان سعودی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه.

بازارهای نفت در پاسخ با تنها ولرم و شور و شوق برای توافق نهایی میان بین اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان برای کاهش 9.7 میلیون بشکه تولید در روز با خام ایالات متحده قیمت های آتی بریده شده پاک کردن اولیه تجمع به تجارت زیر 23 دلار در هر بشکه در اواسط بعد از ظهر. هنوز قیمت آتی نفت با تاریخ تحویل این تابستان افزایش نزدیک به 2 دلار در هر بشکه رسید, بازتاب انتظار است که اثرات عمده ای از معامله نمی شود برای چند ماه.

اسکات شفیلد مدیر عامل شرکت نفت پیشگام منابع طبیعی گفت: تلویزیون بلومبرگ در روز دوشنبه که بسیاری از شرکت ها به فروش نفت خود را در نیمی از بازار معاملات آتی قیمت ها و مخازن ذخیره سازی در کلید توپی کوشینگ, Okla., و در امتداد سواحل خلیج فارس خواهد بود کامل و یک ماه از هم اکنون.

“من فکر می کنم 9.7 میلیون بشکه است که به اندازه کافی, آن نوع از اواخر,” او گفت:, و اضافه کرد که “ما نیاز به 30 دلار نفت واقعا به صرفه جویی در این صنعت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خروجی به طور کلی کاهش خواهد بود و نزدیک به 20 میلیون بشکه در روز به یک شکل, به گفته کارشناسان شامل کاهش در ایالات متحده و کانادا و کشورهای دیگر که بخشی از اوپک بسته بودند و رانده شدن توسط شرایط بازار ضعیف است.

هنوز هم به گفته کارشناسان کاهش شدید تقاضای جهانی نفت تخمین زده می شود بین 20 میلیون تا 30 میلیون بشکه در روز را حفظ خواهد کرد بازار ضعیف و جلوگیری از جهش قابل توجهی در قیمت خرده فروشی بنزین که خشم رای دهندگان.

“من فکر می کنم دولت این است که فقط به عنوان با احتیاط مثل همیشه حاشیه ای است که رای دهندگان در بحرانی متحده را ببینید بالا قیمت بنزین به عنوان یک نشانه بد” گفت: Kevin کتاب تحلیلگر و مدیر عامل در ClearView انرژی همکاران. “اگر امریکا به عقب در جاده ها و پمپ قیمت ها هنوز هم کم رئیس جمهور در حال رفتن به ضربه یک نقطه شیرین.”

متوسط در ایالات متحده قیمت بنزین شد $1.86 یک گالن در روز دوشنبه به پایین نزدیک به $1 از یک سال پیش با توجه به AAA.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوپک و روسیه برای مقابله با اتمام — از جمله زمین خود را اواخر هفته گذشته به کمک ایالات متحده به نفت کاهش به مکزیک سهم کاهش — برنده او را ستایش از نفت شیل تولید کنندگان حتی اگر بسیاری از شرکت ها هنوز هم انتظار می رود به رنج می برند.

“آن خواهید او را با ارائه مهلت موقت از درد از درد مشقت بار — از روغن پچ. او به عنوان استاد از این معامله گفت:” باب McNally موسس و رئيس جمهور از روغن مشاور شرکت Rapidan انرژی ، “به حدی است که این توقف خونریزی از پچ نفت او را از این بهره مند شوند.”

اما McNally گفت: دولت ممکن است در عین حال توسل به موانع تجاری که تهمت و تهدید کرده است که به اعمال خارجی محموله های نفتی. و این معامله ممکن است آدرس عظیم جهانی عرضه بیش از حد از طریق ژوئن او اضافه شده اما نمی خواهد جلوگیری از ورشکستگی ایالات متحده در دسترس نباشد. اگر اقتصاد است که هنوز در تلاش به تابستان McNally گفت: “خطر این است که این انبار باروت ضربات این تابستان و پاییز در راه است که معطل به انتخابات است.”

سارا Ladislaw مدیر انرژی و امنیت ملی برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت “قوی مسلح” پیمان او نمی خواهد بود قادر به بلند کردن بازار گسترده تر. این بدان معناست که برخی از شرکت ها نیاز به کمک بیشتر و آنها را ادامه خواهد داد به فشار دولت و حتی بخش تقسیم شده است در مورد به دنبال کمک.

“وجود دارد و نه گسترده ای در صنعت برای حمایت از آن است.” او گفت:. “من فکر می کنم رئیس جمهور می تواند آسیب توسط این واقعیت است که صنعت در حال رفتن به انجام به خوبی در طول این رکود.”

کارشناسان می گویند تهمت نیاز به تعادل دولت کمک به صنعت با پایین نگه داشتن قیمت برای رانندگان. اما دیگران هشدار می دهند که درد و رنج در پچ نفت می تواند گسترده تر نشانه ای از بهبود کند اقتصادی که در برخواهد داشت خطر جدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند — حتی اگر آن را قرار داده “یاقوت قرمز” جمهوری خواه می گوید که تسلط بر تولید نفت در معرض خطر ClearView کتاب گفت.

“اوکلاهما و وایومینگ مکان های که در آن یک جمهوری خواه نامزد به احتمال زیاد به از دست دادن. همان می تواند احتمالا توان گفت لوئیزیانا و آلاسکا,” او گفت:. “کسانی هستند که ادعا تگزاس در آستانه, اما اگر تگزاس آبی تبدیل می شود آن را احتمالا نمی خواهد به دلیل نفت است.”

این بدان معنا نیست که نمایندگان مجلس را نمی خواهد تا این اتهام از طرف خود صنایع محلی گفت: Ladislaw اشاره کرد که قانونگذاران نقش عمده ای در جلب توجه به این صنعت مشکلات.

اقداماتی مانند قطع کمک های نظامی به عربستان سعودی به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) یا اعمال تعرفه به عنوان به دنبال تهمت حامی و شیل نجیب زاده هارولد هام مطمئنا چشم رهبران عربستان گفت: Jason Bordoff مدیر مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا و سابق انرژی مشاور رئیس جمهور باراک اوباما.

اما کسانی که در تلاش هستند به احتمال زیاد به محو شدن با عربستان سعودی تمایل به محدود کردن تولید برای افزایش قیمت ها. در عوض ایالات متحده در صنعت خواهد شد در حال حاضر تحت تحکیم است که دیدن کمتر بازیکن ظهور به کار روغن, زمینه, Bordoff گفت.

“وجود دارد برخی از مقدار شیل تولید شده توسط مالی شکننده شرکت هایی که احتمالا نمی باید اتفاق می افتد شده است در وهله اول” گفت: Bordoff. “بیرون آمدن از این سقوط قیمت ها هر زمان که ما قادر به راه اندازی مجدد اقتصاد جهانی, من فکر می کنم ما را ببینید شیل صنعت است که بیشتر تثبیت رشد — البته آهسته تر از قبل و در تعادل قوی تر از قبل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>