مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ فرهنگ کار در سال 2016. دستیاران خود را نگرانی در جهان تغییر کرده است.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می تواند در یک چیز توافق دارند: رئيس جمهور در آخرین توییتر طغیان و خاموش-اسکریپت نارضایتی در حال صدمه زدن به خود و انتخاب مجدد چشم انداز.

که در مورد آن توافق به پایان می رسد.

برخی از دستیاران می خواهند رئیس جمهور را صفر در نظر دارد برای احیای اقتصاد این استدلال آن بتواند جایگاه خود را در پای صندوق های رای به اندازه 5 تا 10 درصد است. رسمی مشاوران مانند کارل روو را علنا درآورده رئیس جمهور به غیر روحانی کردن یک دومین دوره دستور کار, استدلال تمرکز بر مهاجرت, تجارت و انرژی را انرژی رای دهندگان. و دیگر مشاوران مانند رئیس ستاد علامت مراتع می خواهید تهمت به صحبت بیشتر در مورد نظم و قانون گفت: این امر تجدید نظر به حومه زن رای دهندگان.

در حالی که رئیس جمهور به طور منظم بازدید از این تم او برداشت بیشترین توجه در روزهای اخیر با مورد علاقه خود را جنگ فرهنگ از دیر: حمله نسکار تنها ردیف بالا آفریقایی راننده و امتناع از محکوم مؤتلفه پرچم.

این یک تاکتیک تهمت استفاده می شود برای راه اندازی خود را به کاخ سفید در سال 2016. اما مشاوران او می گویند که جهان تغییر کرده است از این بیماری همه گیر کوروناویروس کشف و ضبط اقتصاد جهانی و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در گرفت. در که آب و هوای آنها از ترس رای دهندگان نمی خواهد به عنوان پذیرای برخی تفرقه فرهنگ جنگ مسائل به خصوص مستقل رای دهندگان شهروندان ارشد حومه زنان و بریدن از آمریکایی های آفریقایی تبار تهمت باید برنده برای حمل بسیار مهم نوسان متحده مانند ویسکانسین اوهایو و یا پنسیلوانیا است.

“او خراب شده با موفقیت های او, اما من مطمئن هستم که این همان است که فضای آن را به عنوان در سال 2016 گفت:” جمهوری خواه به کاخ سفید است. “مشکل این است که زمانی که او می شود خاموش در مماس در مؤتلفه پرچم. من در اینجا به دفاع از آن است.”

چند استراتژیست های جمهوری خواه گفت: احیای فرهنگی در جنگ و نه چندان ظریف گره به مؤتلفه هواداران است نه یک راه برای بسیج رای دهندگان در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن, هاردکور, پایه. تهمت نیز تکیه سخت به استدلال است که مایکل فلین اولین مشاور امنیت ملی بود و فریب خورده توسط دولت به دروغ به اف بی آی و اتهامات که presumptive 2020 رقیب جو بایدن خانواده فاسد است.

“مردم نمی مراقبت در مورد مایکل فلین یا بایدن را به بچه ها می گوید:” اد رولینز صندلی طرفدار تهمت بزرگ امریکا تایید شده و ملی سابق مدیر مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری رونالد ریگان موفق 1984 مبارزه است. “این مسائل پیچیده هستند. مردم در مورد مراقبت که آیا شما می تواند منجر به این کشور از طریق این دو بحران از یک بیماری همه گیر و رکود است.”

“من فکر کردم که این ویروس را شکست و اقتصاد از هم جدا افتاد آن به مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت به گام تا نشان دهد که چه نوع از رهبر او می تواند اما او قطعا آن را انجام دهد نه به خوبی” رولینز اضافه شده است. “اگر ما در حال نشستن در اینجا در روز کار با این رای گیری شماره های ما نمی خواهد آن را به نوبه خود در اطراف.”

بخشی از این مشکل ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که او به تنهایی به عنوان بهترین مدیر کمپین ارتباطات و مدیر و استراتژیست است. کمپین کارکنان سریع به می گویند که رئیس جمهور درایوهای پیام. آنها به سادگی به دنبال تقویت خود کلمات.

چند کارکنان و یا مشاوران در اطراف رئیس جمهور می تواند به او خبر بد به غیر از تعداد انگشت شماری از متحدان مانند بهداشت ، لیندزی گراهام (R-S. C.) یا خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.).

بیشتر مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن است تحویل داده شده توسط دوستان و یا عملیاتی در تلویزیون: یک رسانه رئیس جمهور مانیتور تا از نزدیک که متعاقب آن پوشش درایوهای واکنش های خود را. آن را در تلویزیون که به تازگی سابق نیوجرسی فرماندار و دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست کریس کریستی خواست او را به شدت تغییر لحن و رویکرد رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

اخیر رای گیری ملی همواره نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن با به طور فزاینده ای بزرگ margin — هر چند تهمت کمپین مقامات سریع به گفتن چنین رای گیری ناقص است و آنها هستند که بیشتر متمرکز بر رای گیری در nonbattleground متحده است. که رای گیری هر چند رنگ یک تصویر تلخ برای رئیس جمهور ، این حزبی طبخ سیاسی گزارش پیش بینی شده در چهارشنبه دموکراتیک “سونامی” در انتخابات در ماه نوامبر با گرجستان, آریزونا, کارولینای شمالی و فلوریدا برای grabs — و ویسکانسین و پنسیلوانیا تکیه دموکراتیک است.

مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیام باید لولا از رئیس جمهور را از دست داده و اقتصاد خود را میهن پرستی و کار خود را در مراقبت های بهداشتی است که او استدلال خواهد طنین انداز با زنان است.

اما چند مشاوران بر این باورند که رئیس جمهور باید چکش پیام حمایت از اجرای قانون و پلیس به ویژه در شهرستانها مانند آتلانتا و شیکاگو و نیویورک را تجربه اخیر موج خشونت اسلحه از جمله spates از تیرباران بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. آنها تجدید نظر به عنوان موثرتر از حملات خاص در آمریکایی های آفریقایی تبار مانند بابا والاس که به بخش خصوصی خواهان بازدید کرده اند را به نمایش گذاشت.

و برخی از اهدا کنندگان و مشاوران می خواهید تهمت به ادامه مبارزات انتخاباتی خود برای محافظت از بحث برانگیز مجسمه ها و بناهای تاریخی. آنها یک خط ریز بین که فشار که آنها می گویند طنین انداز با بسیاری از آمریکایی ها و به tweeting در مورد مؤتلفه پرچم است که آنها می گویند که از دست دادن موضوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد Jason Miller مورد مناقشه این ایده که مبارزات انتخاباتی نمی تواند حل و فصل در آن پیام گفته هر موضوع طنین انداز های مختلف رای دهندگان بلوک.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان است و او آن را انجام دوباره و برای بسیاری از رای دهندگان این است که قوی ترین دلیل آنها در حال حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب مجدد” میلر گفت. “برای بسیاری دیگر از رای دهندگان این واقعیت است که رئيس جمهور تهمت است متعهد به مدارس باز برای این سقوط صحبت می کند بیشتر به خانواده های خود و وضعیت خود و دیگر برای رای دهندگان به رئیس جمهور تهمت تعهد به عقب براند در برابر رادیکال از جناح چپ و اوباش یکی از قوی ترین نقاط فروش.”

در نتیجه در زمان شده است همه از بالا, رویکرد است که می تواند گزاف گویی بین هر پیام.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی نیست “و در عین حال در همان صفحه” در این پیام گفت: نیوت گینگریچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و سابق مجلس. “این یک کار در حال پیشرفت است, اما از آن است که اوایل ماه جولای. آنها خواهد شد که در آن زمان آنها را وادار به کنوانسیون.”

“چالش این است که برای پیدا کردن نظم و انضباط به چوب به پیام ها و نگه داشتن به آینده و چکش بر روی آنها” گینگریچ اضافه شده است. “هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک بازی او بهترین سیاستمدار در کشور است. آنها فقط باید برای نگه داشتن او در یک بازی برای سه ماه.”

در آن ماه نسبت ناروا خواهد دریافت مقدار زیادی از بررسی با موارد coronavirus صعودی و بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم در خانه گیر کرده.

“این نوسان رای دهندگان می خواهند بدانند” چگونه می توانم من زندگی عادی بازگشت ؟ آنچه را که اتفاق می افتد به من زندگی عادی بازگشت؟'” گفت: یک دوم جمهوریخواه نزدیک به کاخ سفید است.

“آنها با توجه به اخبار و سیاست بیش از هر زمان در زندگی خود” فرد اضافه شده. “اگر من دموکرات هستم خوشحال در مورد آن چرا که آنها در حال پرداخت بیشتر به حماقت از تهمت اما آنها نیز با توجه به شدید ماشینی از سمت چپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>