مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع حرکت به ریختن خود “Yes Man’ شهرت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

علامت Esper اسکن لیستی از افسران برای ارتقاء تا زمانی که او در بر داشت او به دنبال: سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman ستاره شاهد در استیضاح پرسش که معروف به کنگره گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود در تضعیف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

وزیر دفاع دانست که تصویب Vindman را ارتقاء می تواند او را در تقابل با کاخ سفید که تا به حال نصب شده تلافی کمپین به زور افسر ارتش به دوران بازنشستگی است.

Esper امضا مقالات به هر حال.

آن را نشان می دهد نادر از استقلال برای یک مرد که full-بویژه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های اجرایی منجر به انتقاد که او بیش از حد اغلب یک مهر و موم لاستیک برای کاخ سفید و که تمایل به جای رئیس خود را به نظر می رسد به عنوان یک کلید مدارک تحصیلی خود را استخدام.

تقریبا دقیقا یک سال پس از او بعید ارتقاء به بالا کار در پنتاگون شناخته تمسخر در برخی از امنیت ملی محافل به عنوان “بله-هر” آغاز شده است برای نشان دادن برخی از ستون فقرات.

او به دقت اجتناب از دست دادن شغل خود را در ماه ژوئن پس از علنا مخالفت با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی های مدنی دو روز پس از رئیس جمهور تهدید به انجام درست آن. روز جمعه او صادر شده یک سیاست جدید است که به طور موثر میله نمایش مؤتلفه پرچم در تاسیسات نظامی با وجود تهمت حمایت از این نمایش به عنوان “آزادی بیان.”

Esper تلاش برای ایستادن به رئیس خود را دیده اند موفقیت های محدود اما تمایل خود را به سهام از موقعیت مستقل به دست آورده و به او احترام میان خود underlings و رهبری برخی به این باور است که یک مرد که به نظر می رسید به مقصد نهایی انتقالی شکل ممکن و در عین حال ترک یک علامت گذاری گسترده بخش است که او نظارت.

برای بسیاری از سال اول خود را در دفتر Esper در بر داشت خود را در یک آشنا موقعیت به عنوان اطرافیان رئیس جمهور را بیشتر مخل امنیت ملی تصمیم گیری ناتوان برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از مسدود کردن کمک های نظامی به اوکراین خروج نیروهای ایالات متحده از سوریه و یا انحراف مسیر DOD منابع به مرز جنوبی دیوار. در برخی از نقاط, او به نظر می رسید به حرکت در قدم اهسته با مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار سیاسی مانند زمانی که او به نظر می رسد بسیار مورد انتقاد ریاست جمهوری عکس-op در لافایت مربع دقیقه پس از اجرای قانون زور و اجبار پاک این منطقه از معترضان مسالمت آمیز.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن معمولا غالب شد. مورد در نقطه: قبل از Vindman را ارتقاء می تواند به مغلوب ساختن پیشی جستن میز افسر اعلام کرد تصمیم خود را برای بازنشسته در جولای 8.

دفاع دبیر اغلب فراموش نبرد با کاخ سفید و اغلب از دست دادن. اما Esper در مبارزه با ادراک هر دو در داخل و خارج از گروه است که او بیش از حد احترام به دیگران در دولت و بیش از حد به راحتی steamrolled زمانی که تصمیم گیری های مهم رخ می دهد — نه تنها با مغلوب ساختن پیشی جستن اما توسط دیگر دولت آمار و ارقام چنین به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

Esper مدافعان استدلال می کنند که او انجام بهترین خود را در یک وضعیت منحصر به فرد تلاش برای تحویل در سیاست ملی اهداف در حالی که به طور مداوم بازی ضربت سخت زدن یک مول با رئیس خود را’ تغییر هوی و هوس. در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستقیم تضعیف Esper را در دستور کار مثلا خیره کننده متحدان ناتو و ارشد DOD رهبران ماه گذشته زمانی که او به خروج هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان است. روز بعد او blindsided پنتاگون در عین حال دوباره تویت مخالفت خود را با حذف مؤتلفه نام از پایگاه ارتش فقط دو روز پس از Esper باز درب به انجام این کار است.

“مارک همیشه تلاش می کند تا کار درست را انجام دهید حتی اگر او می تواند بوده ام اخراج پنج دقیقه بعد گفت:” آرنولد Punaro سابق سپاه تفنگداران دریایی عمده کلی و برای هشت سال کارکنان مدیر کمیته نیروهای مسلح سنا تحت رؤسای از هر دو طرف.

اما منتقدان می گویند Esper انجام داده اند می تواند خیلی بیشتر به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله علنا ابراز حمایت بیشتر برای Vindman و یا حتی تهدید به استعفا در اقدامی تلافی جویانه مبارزه است. برخی از دیدن Esper به عنوان بی اثر ترین وزیر دفاع ایالات متحده امریکا در سال است.

“‘Yesper’ است بدون رقابت ضعیف ترین SecDef در تاریخ ایم” پیتر خواننده, یک نویسنده و استراتژیست برای لیبرال متمایل New America Foundation, اضافه کردن به, سیاسی بعد: “از اجازه دادن وفاداری تصفیه از خود کارکنان بی سابقه دخالت در هر دو ارتش عدالت و در حال حاضر ارتقاء سیستم برای به تاخیر انداختن اقدام در CV-19 بنابراین به عنوان نه به دست رئیس جمهور محرومیت از خطر … Esper همواره kowtowed به کاخ سفید نه تنها در یک صورت اما در مورد مسائل هرگز قبل از دیده می شود در یک SecDef.”

این داستان بر اساس مصاحبه با بیش از یک دوجین فعلی و سابق دولت و مقامات نظامی بسیاری از آنها نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد یک موضوع حساس.

Esper کاهش یافته است به مصاحبه. اما سخنگوی Jonathan هافمن, گفت: وزیر دفاع متمرکز شده در سال اول دنبال رئيس جمهور در امنیت ملی در دستور کار از جمله اجرای یک تغییر استراتژیک برای رقابت با چین و روسیه در حالی که در همان زمان منجر پنتاگون از طریق coronavirus بحران و مراحل گرفتن به مقابله با فقدان تنوع و برابری در صفوف.

در واقع Esper موفق coronavirus بحران تنها با یک فعال وظیفه مرگ پس دور و گسترده و بدون توقف آموزش و یا عملیات. او انجام داده است ارتقاء به پایه مسکن امن بزرگترین تحقیق و توسعه بودجه در بخش تاریخ و پیشگام یک 5.7 میلیارد دلار صرفه جویی در هزینه و تلاش. اما برخی از کسانی که تلاش کرده اند مانع نزدیک به ثابت جهانی بحران و بیش از یک دوجین ارشد, جای خالی کرسی پنتاگون تلاش کرده است برای پر کردن در میان کاخ سفید را پس از استیضاح وفاداری پاکسازی.

قبلا کمی شناخته شده دفاع اجرایی و مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب سوم ارتش, منشی, Esper نیز به طور مداوم تحت الشعاع قرار توسط بیشتر اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. زمانی که Esper اولین بار در زمان کار Bolton سابق مشاور امنیت ملی دیده می شد توسط بسیاری از ناظران در داخل و خارج از دولت به عنوان داشتن پنتاگون در زیر انگشت شست خود را. پس از بولتون در سمت چپ آن بود Pompeo که اعمال آستین ، نفوذ برش Esper از افغانستان و blitzing امواج رادیو و تلویزیون پس از حمله نظامی بر ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی. حتی ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش که دارای یک رابطه نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تحت الشعاع Esper در یکی از به یاد ماندنی حادثه برش وزیر دفاع کردن در طول یک کنفرانس خبری.

Esper بزرگترین گسل شده است شکست خود را به ایستادگی کردن برای مردم خود گفت: Marc Polymeropoulos که از بازنشسته سیا 2019. وی با اشاره به Esper سکوت در گزارش های اطلاعاتی است که روسیه پرداخت می شود نعمت به داعش برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان — یک اتهام برخی از مقامات وزارت دفاع می گویند اثبات نشده است — و همچنین Vindman استعفای.

“کلید رهبری اصل است شما را به یک پیمان به عنوان یک رهبر با افراد تحت فرمان خود را. … در پایان روز او را شکست که پیمان و آشفته من عمیقا,” Polymeropoulos گفت. “جایی که او احساس خشم?”

انجام رئيس جمهور در دستور کار

در حالی که در نگاه اول 56 ساله Esper ممکن است بارز ترین انتخاب برای این کار از وزیر دفاع او تا به بسیاری از ویژگی های است که او را مناسب منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن پنتاگون. خلیج فارس جانباز که گل رز به سرهنگ در ارتش ذخیره و بعد مشغول به کار در کاپیتول هیل و در دفاع از صنعت Esper یک نظم و روال گرا ، او با این نسخهها کار در هر روز اجتناب پس از کار و فعالیت های اجتماعی و دوست دارد به خوردن صبحانه یک در یک با همسرش, Leah در بسیاری از سفرهای بین المللی. و به عنوان یک معاون سابق دستیار وزیر دفاع Esper درک پنتاگون بوروکراسی و اهمیت خدمات مدنی.

بر خلاف سلف خود جیم Mattis که آهسته نورد بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست Esper متعهد به انجام رئيس جمهور در سیاست است و نه “در حال اجرا یک جداگانه دستور کار” گفت: یکی سابق کاخ سفید مقام آشنا با Esper رابطه با کاخ سفید است.

اما دور از “بله مرد” Esper می داند که چگونه به صدای او شنیده Punaro گفت.

“او می داند که او اساسا حفظ رابطه کار خوب با کاخ سفید” Punaro توضیح داد. “من می دانم که او نمی دریغ به خود ديد اما از سوی دیگر او می داند که تصمیم گیری ساخته شده است شما رو به اساسا اجرا است.”

برخی از درک Esper ضعف ناشی از شرایط ارتقاء خود را به روی کار آمد که در مورد تقریبا توسط حادثه. این گروه تا به حال شده است بدون یک رهبر دائم به مدت شش ماه به عنوان برگ برنده در سمت چپ و سپس اقدام وزیر دفاع پت Shanahan در برزخ بیش از اینکه او را به این کار است. در نهایت در ماه مه سال 2019 تهمت اعلام کرد او را نامزد Shanahan به پست دائمی اما Shanahan به طور ناگهانی خارج از در نظر گرفتن تنها چند هفته بعد از آن بیش از گزارش های مربوط به گذشته تنش ها در روابط با همسر سابق خود و فرزندان. در یک صدای جیر جیر افشای Shanahan تصمیم در ژوئن 18 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را نامزد Esper برای این نقش به جای.

حتی قبل از Esper تا به حال رسما پا به بازیگری نقش او مجبور شد برای مقابله با بحران بین المللی به عنوان برگ برنده را بیشتر تاسیس نمایندگان jockeyed برای نفوذ است. دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای نهفته درگیری با ایران فوران زمانی که تهران به ضرب گلوله یک نظارت ایالات متحده آمریکا بر آبهای بین المللی در خلیج فارس. به عنوان پسر جدید در اتاق Esper بهترین سعی خود را به مرحله بر روی هر کسی است ، به عنوان Shanahan — که هنوز هم در بازیگری شغل — Pompeo, Bolton و سپس رئیس ستاد مشترک ژنرال جوزف Dunford مورد بحث پاسخ مناسب در یک صبحانه جلسه Esper باقی مانده است “تا حد زیادی سکوت” بولتون به یاد می آورد در او به تازگی منتشر شده خاطرات. این گروه در نهایت توافق کردند که به اعتصاب تلافی جویانه خواهد هدف سه سایت های ایرانی, تنها به تهمت و تماس حمله در آخرین لحظه.

Esper “آغاز شده مانند کسی شروع می شود — در ناظر حالت” قائم مقام کاخ سفید گفت. هافمن Esper سخنگوی تاکید کرد که در زمان Esper هنوز هم تا به حال نه از لحاظ فنی پا به موقعیت جدید خود را.

پس از او رسما شروع به بازیگری در ژوئن 24, Esper موقعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن قاتل کابینه هنوز به مخاطره انداخته است. در یکی از نمونه بارز او بود تا حد زیادی کاهش در خارج از افغانستان. نادانسته به او Pompeo فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد را آغاز کرده بود بحث در مورد یک توافق صلح با طالبان. زمانی که Esper کشف تلاش در جولای 1, او به نام Pompeo به پیشنهاد آوردن مقابله بازگشت به واشنگتن برای بررسی با توجه به بولتون نوشت که که Pompeo “فریاد” در Esper برای درگیر شدن در مذاکرات است. هافمن گفت: ستیز ارز اتفاق رخ نداد و اشاره کرد که این دو نفر شده اند “دوستان برای چند دهه.”

با این وجود پنتاگون باقی مانده تا حد زیادی کاهش از مذاکرات صلح حتی پس از بولتون رفتگان گفت: یکی از فرماندهان دفاع رسمی با دانش دست اول از بحث و اشاره کرد که “روند صلح بسیار تحت سلطه توسط وزارت امور خارجه و خلیل زاد.”

“وجود دارد یک حس ما نیست که دید کامل به مذاکرات” این مقام سابق گفت.

یک مقام دفاعی ارشد موافقت کرد که وزارت امور خارجه تا به حال رهبری بر مذاکرات صلح اما اشاره کرد که Esper دریافت به روز رسانی منظم از این تیم در زمین است.

در ضمن امنیت ملی بحران بود دم که Esper ناتوان بود برای متوقف کردن. کمتر از سه ساعت قبل از Esper شد اولا: سوگند به عنوان وزیر دفاع در جولای 25, تهمت آویزان بود تا گوشی با رئیس ولدیمیر Zelensky پس از فشار همتای اوکراینی خود به بررسی جو بایدن و پسر خود را که گفته می شود در ازای کمک نظامی برای دفاع در برابر تهاجم روسیه — پول پنتاگون در حال حاضر تایید شده است.

Esper همراه با Pompeo و Bolton بارها و بارها فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در طول چند ماه آینده به انتشار خود را نگه دارید و بر روی نزدیک به 400 میلیون دلار ارزش کمک های امنیتی به کیف قبل از پایان سال مالی زمانی که قدرت را به صرف آن را اجرا کنید. خود را درخواست کاهش یافت و در گوش های ناشنوا تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد کمک فقط قبل از مهلت. که نقطه خیلی دیر شده بود برای جلوگیری از fallout: این حادثه در نهایت باعث تهمت را استیضاح.

پس از بولتون به سمت چپ کاخ سفید در سپتامبر گذشته Esper به تدریج به دست آورد برخی از کنترل بر امنیت ملی تصمیم گیری با کمک همتای سابق خود در ارتش Milley که در زمان بیش از سمت رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در ماه دسامبر.

برای مثال در اوایل Esper به پایان رسید عمل آشکار Pompeo جلسه به طور مستقیم با چهار ستاره افسران مسئول در وزارت مبارز دستورات.

“او در زمان به عقب و کنترل پنتاگون گفت:” سابق کاخ سفید رسمی. در حال حاضر “این تیم از او و Milley بسیار فراخوانی عکس.”

اما با وجود بهترین تلاش خود را به Esper-Milley تیم موفق به جلوگیری از چندین فاجعه تهمت تصمیم گیری های سیاست خارجی شاید مهمترین بحران در سوریه است. طی یک تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اکتبر گذشته رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور خواسته به حرکت نیروهای ایالات متحده از راه ترکیه به عملیات نظامی در سراسر مرز. حرکت پاک راه را برای اردوغان به راه اندازی یک تهاجم خونین که به کشته شدن و آواره و صدها هزار نفر از شهروندان کرد. Esper و Milley باید علنا گفت که هنگامی که آنها می دانستند اردوغان نیروهای عبور از مرز هر دو آنها توصیه رئیس جمهور به حرکت نیروهای نظامی ایالات متحده در خارج از راه خود را.

Esper به شدت در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در این ادعا او اولویت ایمنی از سربازان آمریکایی که ایالات متحده هرگز قادر به جلوگیری ترکیه از حمله به. Esper به نظر می رسید به پرتاب امریکا کردی متحدان زیر اتوبوس اشاره کرد در CBS است که اگر چه کردی مبارزان بوده است “بسیار خوب همکاران” در مبارزه با دولت اسلامی “ما نمی ثبت نام برای مبارزه با ترک ها از طرف آنها.”

“ما نمی خواهیم به درگیر شدن در یک جنگ است که قدمت آن حدود 200 سال بین ترک ها و کردها و درگیر در عین حال یک جنگ دیگر در خاورمیانه” Esper گفت.

Esper صحبت کردن در نقاط آینه مغلوب ساختن پیشی جستن و به نظر می رسید اسکریپت توسط کاخ سفید و عمدا گمراه کننده برای بوت شدن: چند تحلیلگران معتقد بودند که ترکیه حمله کرده اند کردی خاک تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن نه حذف سربازان.

پشت صحنه, اما, Esper کمک به جلوگیری کامل ایالات متحده خروج از سوریه در نهایت قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن است که باید او را ترک چند صد نفر از نیروهای ایالات متحده وجود دارد به ادامه مبارزه با داعش و حفاظت از این منطقه غنی از نفت زمینه Polymeropoulos گفت. اما رها از کردهای سوریه “ناراحتی بسیاری از ما,” او گفت:.

“کجا بود Esper?” او گفت:.

در طول پاییز و زمستان که به دنبال Esper تحت الشعاع قرار بود توسط Pompeo که نگهداری غیر منتظره ای بالا دید در مسائل نظامی برای یک رهبر از وزارت خارجه, به ویژه هنگامی که آن را به ایران آمد.

“وجود دارد برخی از سرخوردگی از DOD است که وزارت امور خارجه در تلاش بود تا خود دفاع عملیات” قائم مقام کاخ سفید گفت: با اشاره به Pompeo این رشته از حضور در تلویزیون پس از اعتصاب سلیمانی در ژانویه. “وقتی که می آید به عملیات نظامی که مستقیما در عرصه DOD اما Pompeo می کند پنج شنبه را نشان می دهد.”

ارشد دفاع رسمی تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که Esper بود نا امید Pompeo رسانه حمله رعد اسا پس از سلیمانی اعتصاب و اشاره کرد که وزیر امور خارجه را در تلویزیون ظاهر شد “یک تلاش عمدی توسط دولت به مطمئن شوید که ما نشان دیپلماتیک و به تشویق deescalation.”

در طول این زمان زمان Esper نشان داد تمایل خود را به فاصله از رئیس جمهور publicly. روز پس از سلیمانی اعتصاب او حکومت نظامی حمله به سایت های فرهنگی در ایران اگر جنگ با تهران همچنان تشدید می شود, با وجود تهمت را تهدید به هدف قرار دادن آنها.

در همین حال کاخ سفید بود مزاحمت Esper را در زمان “شل” پیام رسانی در مطبوعات حضور ویژه ژانویه مصاحبه پس از اعتصاب سلیمانی. در طول مصاحبه Esper NPR گفت که ایالات متحده نمی کند و باید از این قدرت برای حمله به نماینده گروه در ایران به تلافی اقدامات خود را در عراق تحت 2002 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی تصویب شده پس از سپتامبر. حملات 11.

پس از مصاحبه به این نتیجه رسیدند Esper درخواست پیگیری-در جلسه ای برای روشن شدن اظهارات خود ارائه که دولت در واقع باید اقتدار که در ماده 2 از قانون اساسی فرمانده کل قوا اقتدار برای دفاع از ملت است.

“او ساخته شده برخی از خطاهای ارتباطات در برخی از مواقع و رئیس جمهور ارزش خوب ارتباطات” این مقام سابق گفت. “یکی از چیزهایی که شما لازم نیست انجام دهید این است که در مقابل رئیس جمهور در هر رشته ای تکه ای از اخبار و او کاهش یافته است به این دام یک زن و شوهر بار.”

آن را کمک نمی کند که Esper بود و اغلب در تیررس مغلوب ساختن پیشی جستن جدید, مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین. اوبراین ابراز علاقه کرده در دفاع نظامی و مسائل به خصوص تدارکات مسائل است که Esper “بسیار ناراحت کننده گفت:” دولت رسمی.

Esper معتقد است اوبراین ماهیگیری برای خود شغل رسمی گفت.

به دنبال به سمت اقیانوس آرام

در داخل پنتاگون Esper کرده است, شانس بهتر است. زمانی که Esper برای اولین بار شروع به کار او تزریق برخی از ساختار به یک گروه بود که هواپیمای Mattis’ استعفا و پس از آن خروج از مقامات ارشد وفادار به او. Esper برقرار هفتگی دوشنبه جلسات که با هم به ارمغان آورد همه پنتاگون رهبران نظامی و غیرنظامی به لمس پایه در رویدادهای این هفته. او ساخته شده یک نقطه از گوش دادن به غیر نظامی پنتاگون رهبران که شکایت کرده بودن را تحت الشعاع قرار ژنرال تحت Mattis.

Esper روشن ساخته از همان آغاز که اولویت خود را در سال اول انجام شد 2018 دفاع ملی استراتژی محوری را از مبارزه با تروریسم به رقابت با چین و روسیه اختصاص هر دوشنبه بعد از ظهر به آن موضوع است. در ماه سپتامبر او به کارگردانی “اسپرینت” در روسیه که در آن رهبران گروه نگاه “هر جنبه از رقابت” با مسکو برای سه یا چهار هفته در یک ردیف به گفته ارشد دفاع رسمی.

رقابت با چین باقی مانده است Esper تمرکز اولیه. Esper اغلب مذاکرات در مورد چگونه او و همکار ارتش افسران می تواند سر و صدا کردن حقایق در مورد اتحاد جماهیر شوروی قابلیت های نظامی و شناسایی در نزد مختلف تانک های روسی و حامل نشان می دهد که سطح شدت مورد نیاز برای رسیدگی به چالش های مطرح شده توسط چین است.

“آنها مورد مطالعه به طور مداوم در اتحاد جماهیر شوروی راه جنگ,” ارشد دفاع رسمی گفت. Esper در حال حاضر معتقد است که “این نوع از فرهنگ نظامی ایالات متحده نیاز به vis-a-vis چین است.”

Esper می توانید در چند نقطه به نقطه بتن دستاوردهای بازآموزی گروه به سمت اقیانوس آرام از جمله کارگردانی دانشگاه دفاع ملی به بازنویسی آن درسی به تمرکز بر روی چین است. او همچنین ایجاد شده و پر جدید معاون دستیار وزیر دفاع چین است. و Esper تشکیل ارشد رهبری جلسات در مورد چین گرد هم آوردن اعضای مشترک کارکنان خدمات و فرماندهان مبارز به بحث در مورد این موضوع.

Esper نیز آغاز بررسی نظامی ردپا در سراسر جهان از جمله در اروپا برای تعیین اینکه آیا منابع می تواند بهتر اختصاص داده شده به حمایت از ملی, استراتژی دفاع. اگر چه هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند ، بررسی است که تقریبا نیمی کامل گفت: ارشد دفاع رسمی.

یکی دیگر از Esper اولویت پیدا کردن صرفه جویی در هزینه در بخش وسیع بودجه. وزیر دفاع صرف بیش از یک ساعت در هر هفته بررسی بودجه بخش 27 “چهارم و مستغلات” حمایت از سازمان ها برای فرصت هایی را برای کاهش هزینه ها. Esper اعلام کرد در ماه دسامبر بررسی کرده بود به همراه داشت بیش از 5 میلیارد دلار در پس انداز.

یک الگوی واگذاری قدرت

اما برخی در داخل پنتاگون کاهش به نظر می رسید با عجله و خودسرانه و بیشتر فرسایش روحیه.

“این بسیار ضعیف اجرا شود. آن نوع از این شکستن را به یک چلپ چلوپ” گفت: یک دوم ارشد دفاع رسمی آشنا, با, بررسی, توجه, آن را در نهایت پیدا نکردم خیلی هزینه های اضافی به طوری که در پایان “برش نهایی تصمیم گیری برای دیدار با این 5 میلیارد دلار هدف است که او تا به حال ساخته شده بودند پس از این واقعیت و در یک بسته-درب اتاق.”

اول ارشد دفاع رسمی اشاره کرد که بررسی شد به سرعت انجام می شود به دلیل Esper نبود تایید تا پایان ماه ژوئیه و این روند تا به حال به طور کامل قبل از بعد بودجه ارائه شد یک مهلت بود که فقط ماه به دور است.

“او مدیون به تقویم و او مصمم به اجازه کامل باشد دشمن خوب” این مقام گفت.

اما دو دفاع مقامات که نخواست نامش فاش شود به شغل خود را از انتقاد Esper کلی مدیریت بخش. Esper اغلب نمایندگان مسائل مربوط به او را ندارد به شخصی علاقه ای به معاون خود دیوید Norquist که بسیاری از مقامات بر این باورند که غرق وظایف به او داده شده گفت: یکی از مقامات ارشد پنتاگون رسمی.

“وزیر Esper دارای مسائل خاص او پرشور در مورد به خصوص هر چیزی مرتبط با امور نظامی و او را از نزدیک درگیر در آن چیزهایی است. سپس مسائل دیگر وجود دارد که در آن شما می توانید اتصال با او در همه به خاطر شما سمت چپ به دنبال با کارکنان خود را,” این مقام گفت. “من شنیده ام چند اصول در OSD می گویند:” من به اینجا می آیند به گزارش به کارکنان خود را.'”

هافمن Esper سخنگوی دفاع از وزیر دفاع را ضبط و اشاره کرد که برای مقابله با چالش ها در چنین گسترده سازمان “شما باید به تفویض برخی از وظایف را به شدت قادر به زیردستان.” او افزود که Esper دارای پنجه “بودجه مراحل و چالش های نیروی انسانی به طور یکسان — و به سرعت.”

Esper رابطه با Milley یکی دیگر از نگرانی برای کسانی که ترس از وزیر دفاع نمی ایستادگی کردن برای خود. برخی از مقامات دفاعی اصرار دو مرد یک مشارکت قوی ساخته شده در طول دو سال Esper شد ارتش دبیر و Milley شد و از خدمات رئیس ستاد. اما دیگران گفت Milley را در آستین ، شخصیت و رابطه نزدیک با رئیس جمهور ایجاد کرده اند به درک که Milley در حال اجرا نشان می دهد.

“رئیس ستاد مشترک ارشد مشاور نظامی اما Milley گرفته شده خیلی بیشتر از یک فرمان قدرت تر از معمولی است” گفت: دوم ارشد رسمی دفاع با اشاره به مارس کنفرانس مطبوعاتی که در آن Milley قطع Esper در حالی که او در بیان افکار خود را در نیاز به تعلیق دریایی سپاه’ الزامات مورد نیاز برای سربازان به موهایشان در طول بیماری همه گیر.

“را ندارد که به عنوان راهنمایی در عین حال” Milley گفت: به عنوان Esper هنوز هم صحبت کردن. به جای هل دادن به عقب Esper مطرح شده دست خود را در هوا و سکوت به عنوان Milley مورد بحث چگونه تفنگداران دریایی می تواند در کاهش موی خود را به جای رفتن به یک آرایشگاه.

Milley به نظر می رسد به steamroll Esper در مسائل جدی تر نیز هست. در طول تنش با ایران در سال گذشته آن بود Milley که حمایت برای beefing تا حضور نظامی آمریکا در خاورمیانه است. Esper تا به حال برخی از رزرو در مورد استراتژی اما در ماه ژانویه پنتاگون در حال اعزام حدود 14000 اضافی نیروهای نظامی به منطقه خلیج فارس همراه با Patriot هوایی و دفاع موشکی باتری B-52 بمب افکن حامل حمله گروه مسلح درو هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر تجهیزات.

سرهنگ DeDe Halfhill, Milley را سخنگوی اختلاف روایت است که کلی است که یکی از عکس. Milley خود را حفظ کرده است عمومی که در نقش خود به عنوان رئیس او صرفا یک مشاور و دستورات هیچ نیروهای.

“ژنرال Milley نقش است به عنوان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای امنیت ملی–هر گونه اظهارات کاملا نادرست” Halfhill گفت.

Esper موقعیت بیشتر شده است ضعف در این بخش با تعداد بالا در سطح ارشد, خالی, از جمله پنتاگون مقامات بالا برای سیاست و امنیت بین المللی در امور حسابرسی و دیگران. زمانی که Esper در زمان او متعهد به پر کردن پنتاگون بسیاری از صندلی های خالی و در ابتدا موفق به گرفتن چند مقامات بالا از طریق تایید از جمله دبیر جدید ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی افسر ارشد مدیریت و معاون برای پرسنل و آمادگی. اما از فوریه کاخ سفید را پس از استیضاح پاکسازی منجر به خروج از حداقل چهار نفر از مقامات ارشد و کاخ سفید آغاز شده است تلاش برای نصب جنجالی مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران را در خود جای.

خروج از مقامات ارشد پنتاگون است Esper تقصیر خود مدافعان استدلال می کنند با اشاره به جای آن به تعداد Mattis خواص که در سمت چپ همراه با رئیس خود بی میلی بسیاری از دفاع کارشناسان به قرار داده تا با مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری آزمون و با سرعت از کاخ سفید را بررسی فرایند است. Esper “شروع به شنا بالادست گفت:” اول ارشد سابق دفاع رسمی.

“ما فقط attriting سریع تر از او می تواند پر کنید. من قرار نیست که بر او” فرد گفت. “هنگامی که شما شروع کردن در یک سوراخ خیلی آهسته به پر کردن شغل پس آهسته به شناسایی و دامپزشک مردم پس طبیعی فرسایشی شروع می شود و جلوتر از توانایی خود را به نگه دارید تا.”

هافمن Esper سخنگوی گفت: وزیر دفاع و تیم او کار کرده اند با کاخ سفید پس از Esper وارد اتاق برای شناسایی و پر کردن خالی ارشد. از ژوئیه گذشته سنا تایید کرده است 16 موقعیت و استخدام 40 نفر از اعضای ارشد اجرایی خدمات با یکی دیگر از 29 انتصاب در انتظار تایید. از مجموع موقعیت های رهبری در بخش 78 درصد پر شده و دیگر 13.5 درصد استخدام شده اند ،

“من فکر می کنم ما به خوبی در هنجارهای برای این مرحله در یک دولت گفت:” اول ارشد دفاع رسمی. “بدیهی است که اولویت اول این است که همیشه افرادی هستند که در حمایت از رئیس جمهور و با حمایت کاخ سفید است. پس از آن همیشه وجود دارد یک مذاکره است.”

‘ما نه از جنگل’

اخیرا Esper شده است در دو بحران از coronavirus همه گیر و ناآرامی های مدنی که جاروب ملت در پی جورج فلوید را قتل است. Esper در ابتدا با انتقاد از آنچه منتقدان به نام آهسته و ناهموار رویکرد به این بیماری همه گیر به خصوص پس از شیوع ضربه های متعدد مراکز آموزشی و کنار یک ناو هواپیمابر عملیاتی در اقیانوس آرام. در حالی که در ابتدا Esper واگذار تعامل با کاخ سفید Covid نیروی کار به معاون خود او پس گرفته شده در یک دست بیشتر نقش. در حال حاضر او در حال جریان بارگیری و “نگه داشتن انگشت خود را بر روی نبض در یک مقدار بیشتر مشورتی مد گفت:” دوم ارشد دفاع رسمی.

هافمن Esper سخنگوی اشاره کرد که وزیر دفاع بود که از نزدیک درگیر در Covid پاسخ به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه هنگامی که او شخصا خطاب به این موضوع از بازگرداندن شهروندان ایالات متحده از چین به آمریکا پایگاه های نظامی و در مه “او اساسا خود را پاک تقویم” برای جلسات در Covid. تنها یک خدمت وظیفه فعال عضو مرده است از این ویروس اگر چه موارد در گروه شروع به سنبله دوباره باعث چندین تاسیسات نظامی به بازگشت به سیاست های محدود کننده.

در حالی که هافمن گفت پنتاگون است “به خوبی آگاه است که ما نه از جنگل” او در دفاع Esper را به عنوان رویکرد در اکثر موارد موفق.

“ما می تواند تعطیل همه چیز را به برخی از خواست و تا به حال یک سناریو که در آن ما آمده ایم از پایان دادن به عقب از این با یک آموزش جمع شدن از سه سال,” او گفت:. “ما همچنان به انجام ماموریت ما و ما همچنان به ارائه بسیار مورد نیاز و حمایت از دولت و مردم محلی است.”

اخیرا Esper به عمد صورت گرفته در یک نقش برجسته در عملیات پیچ و تاب سرعت دولت را تلاش برای توسعه یک واکسن. وزارت بهداشت و خدمات انسانی امید به اهرم DOD تخصص و منابع گسترده برای فعال کردن سریع تر تولید و توزیع احتمالی واکسن.

Esper تصمیم را شخصا تعهد واکسن تا سال 2021 بود به حدی “سیاسی بازی” دوم ارشد دفاع رسمی اشاره کرد و سخنگوی خود را در راه برگشت به وعده به یک “هدف” در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران دقیقه بعد.

اما بزرگترین آزمون هنوز از Esper را شکیبایی آمد در ماه ژوئن هنگامی که تهمت و تهدید به استفاده از قیام عمل به استقرار فعال-سربازان وظیفه برای tamp پایین تظاهرات. پشت صحنه, Esper و Milley در حال صرف هفته دیوانه وار کار برای جلوگیری از آن نتیجه است. در گفتگو با رئیس جمهور دو استدلال کرد که مدیریت این تظاهرات باید به سمت چپ به گارد ملی و محلی اجرای قانون سیاسی که قبلا گزارش شده است. Esper ساعت را صرف ساخت تماس های تلفنی به فرمانداران درخواست از آنها برای ارسال ملی Guardsmen به منظور جلوگیری از استقرار فعال-سربازان وظیفه در خیابان های پایتخت کشور است. هر دو مرد به نام و ملاقات با نمایندگان به بحث در مورد وضعیت.

حوادث به اوج خود رسید با دو مرد همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدنام پیاده روی را از طریق میدان لافایت پس از پارک پلیس و دیگر اجرای قانون زور و اجبار پاک این منطقه از معترضان و Esper به نظر می رسد در کنار رئیس خود را برای یک عکس-op در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی. این حرکت بود که به طور گسترده ای محکوم زمان و مقامات بازنشسته — از جمله Mattis — بسیاری از آنها متهم پنتاگون رهبران اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نامناسب سیاسی نظامی است.

Esper بعد فاصله خود را از عکس-op و علنا ابراز مخالفت خود را با استقرار فعال-وظیفه نظامی علیه معترضان, نظرات که خشم تهمت و تقریبا رو کار اخراج شدند.

برخی از مقامات سابق تحسین Esper اظهارات. Punaro گفت: این تصمیم به دور کردن خود از رئیس خود را “در زمان مقدار زیادی از شجاعت زمان زیادی از ستون فقرات.”

“کلاه ها را به Esper” گفت: جیم تاونسند سابق پنتاگون رسمی. “او ایستاده بود تا برای آنچه حق او ایستاده بود تا برای مردم تحت اتهام خود را وجود دارد در پنتاگون غیر نظامیان در ارتش. او نه معلوم می شود که چاپلوس است که مردم از ترس او خواهد بود.”

اما دیگر مقامات سابق نمی شد بنابراین نوع و گفت: این حادثه آسیب دیده ناشدنی خود را در حال حاضر کمتر-از-ستارگان شهرت.

“او اجازه دهید خود را استفاده می شود به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن و این چیزی نیست که یک رهبر ندارد” گفت: Polymeropoulos که در مقایسه با سابق دبیر لئون پانتا و رابرت گیتس. “آیا شما فکر می کنم یک پانتا یا یک دروازه و یا یک Mattis هرگز قرار دادن خود در آن موقعیت ؟ نه در یک میلیون سال است. آن است که خالص رهبری موفق است.”

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>