مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که مدارس به طور کامل بازگشایی رد با مناطق

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صرف دو هفته گذشته خواستار — اغلب در همه کلاه در توییتر — که آمریکا بازگشایی مدارس در این پاییز.

اما امریکا بزرگترین سیستم مدرسه در حال رد جمهور در سراسر کشور با یک شهر و شهرستان پس از دیگری امید بستن برای آموزش های مجازی و یا فقط چند روز در هفته در مدرسه است. و رئیس جمهور است و قدرت کمی برای انجام هر چیزی در مورد آن.

لس آنجلس و سن دیگو مدارس روز دوشنبه اعلام کرد آنها شروع سال تحصیلی آینده با کامل آموزش از راه دور. شهر نیویورک در مدارس ارائه خواهد شد ترکیبی از کلاس های حضوری و آموزش آنلاین. در حومه سی مریلند بزرگترین منطقه است پیشنهاد برای شروع سال با آموزش مجازی. مناطق دیگر با توجه به فقط دو یا سه روز در هفته در کلاس درس با کودکان و نوجوانان در ادامه به یاد بگیرند از خانه بقیه از زمان.

فلوریدا میامی-Dade County Public Schools — تبلیغ به عنوان یک مدل توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای آن جامع بازگشایی طرح ارائه شده است تا به مدت پنج روز در شخص یادگیری همراه با گزینه آنلاین. اما سرپرست در حال حاضر است شک و تردید در امکان از بچه ها بازگشت به کلاس های درس در روز اول مدرسه اگر این شهر باقی مانده کانون شیوع کروناویروس هر چند فلوریدا جدید بازگشایی برنامه ریزی سفارشات دولت مدارس برای بازگشایی در ماه اوت برای حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان است.

جمهوری خواهان گفته اند که در دهه های مدرسه تصمیمات باید در سطح محلی و در سطح دولت و اغلب برگزار می شود وزارت آموزش ایالات متحده نگاشته است. بنابراین حتی به عنوان تهمت و DeVos فشار بچه ها به هیئت مدیره اتوبوس و سر بازگشت به مدرسه, آنها نمی توانند نیروی موضوع است. اکثر آموزش و پرورش هزینه های نظارت در دولت و در سطح منطقه و کمی وجود دارد که دولت فدرال می توانید برای حمل از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است که بازگشایی مدارس و کمک های اقتصادی و ترقی است.

“ما می خواهیم معلمان و دانش آموزان به طور چهره به چهره به همان اندازه به عنوان با خیال راحت ممکن است” گفت: Rep. رزا DeLauro (D-Conn.), رئیس کنگره پانل که کنترل آموزش و پرورش صرف در روز دوشنبه. “در برخی از کشورها در سراسر کشور با یک ویروس است که خارج از کنترل ما نمی توانیم به سادگی باز مدارس بر اساس اظهارات وزیر آموزش و پرورش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه شد و پرسید که چه او بگویید نگران پدر و مادر را دیدم که خبری که یک معلم در آریزونا —یکی دیگر از ویروس های نقطه داغ— به تازگی درگذشت و پس از تدریس در مدرسه تابستانی کلاس آنلاین. دو معلمان که به اشتراک گذاشته کلاس درس نیز قرارداد ویروس.

“آره مدارس باید باز” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “مدارس باید باز شود. بچه ها می خواهند به مدرسه بروند. شما در حال از دست دادن بسیاری از زندگی ها با نگه داشتن همه چیز بسته است.”

با وجود این دولت فشار مبارزات انتخاباتی فدرال نیروی کار در سی حومه هنوز هم ممکن است بچه ها در خانه برای آینده قابل پیش بینی.

مونتگومری — مریلند بزرگترین سیستم مدرسه — می توانید با شروع از راه دور آموزش قبل به تدریج آوردن دانش آموزان در پاییز. پدر و مادر از دانش آموزان در مدارس عمومی کانتی فیرفکس در ویرجینیا — یکی از بزرگترین کشور منطقه و مکرر هدف برای DeVos — خواسته شده است برای انتخاب روز یا تمام وقت آنلاین آموزش یا حداقل دو روز در فرد آموزش.

در اینجا چیزی است که برخی از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی:

شهر نیویورک

اکثر کودکان در این کشور بزرگترین سیستم مدرسه به مدرسه بروند دو تا سه روز در هفته شهرستان رهبران هفته گذشته اعلام کرد. خانواده ها نیز باید گزینه ای را برای انجام آنلاین آموزش کامل زمان اگر آنها احساس نمی امن بازگشت به مدارس در فرد است.

“ما می توانید یادگیری برای دانش آموزان است. ما نمی تواند یک دانش آموز پشت که آلوده است و دور می گذرد گفت: مدارس صدراعظم ریچارد Carranza.

لس آنجلس و سن دیگو

لس آنجلس متحد و سن دیگو متحد که در مجموع ثبت نام بیش از 700 ، 000 دانش آموزان در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که دانش آموزان سر کلاس های ماه آینده آنلاین با امید بازگشت به فیزیکی مدتی کلاس های درس این مدرسه سال “را به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه دهد.”

معلمان باید ramped تا مخالفت خود را با بازگشایی دانشگاه در پاییز با کالیفرنیا انجمن معلمان گفت: هفته گذشته که مدارس امن نیست برای باز کردن, با استناد به یک تجدید حیات در موارد نیاز به شخصی تجهیزات حفاظتی و لوازم دیگر.

شیکاگو

مدارس عمومی شیکاگو است خانواده انجام نظرسنجی و شیکاگو بخش عمومی کمیسیون بهداشت و درمان آلیسون Arwady گفت: مدارس می تواند “برخی از ظرفیت فرد در آموزش” اگر شهر را نگه می دارد آن موارد تحت کنترل ABC 7 شیکاگو گزارش شده است. اما یک نظرسنجی از معلمان شیکاگو اعضای اتحادیه هفته گذشته منتشر شد که بیش از 85 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند که باید نیست و یا ممکن است نه بازگشت به کار در پاییز بدون یک برنامه ریزی دقیق و منابع است که تضمین ایمنی. این اتحادیه در حال حاضر در حال مذاکره با سیستم مدرسه در بازگشایی طرح است.

شهرستان میامی-Dade, فلوریدا.

پدر و مادر باید تا روز چهارشنبه برای تصمیم گیری در مورد نظر خود گزینه برای سقوط آن است که آیا تا به مدت پنج روز در مدرسه و یا آموزش آنلاین. “اگر شرایط آگوست 24th, هستند, آنچه, آنها, امروز, از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ما به بازگشایی مدارس” سرپرست آلبرتو Carvalho روز دوشنبه گفت: در MSNBC

Carvalho گفت که اگر شرایط آنها جلوگیری از بازگشایی مدارس آنها برنامه ریزی برای ارائه جایگزین از جمله مداوم از راه دور آموزش و چند مدل هیبرید. “اما ما در حال آماده به محوری بین هر یک از این مدل ها بر اساس پزشکی و بهداشت عمومی مشاوره از نهادهای محلی حق در اینجا در جامعه ما,” او گفت:.

DeVos, در سی ان ان دولت از اتحادیه در یکشنبه, تبلیغ, طرح برای داشتن یک “طیف گسترده ای از روش ها است اما با این انتظار که اگر شما را به حرکت به یک آموزش از راه دور وضعیت است که شما باید تمام وقت یادگیری برای همه دانش آموزان در همه زمان ها است.”

Clark County, Nev.

مقامات در شهرستان که شامل لاس وگاس با توجه به برنامه ای که برای تماس های تلفنی برای فرد آموزش دو روز در هفته و آموزش آنلاین به صورت سه. یکی دیگر از گزینه این است که فقط آنلاین راهنما لاس وگاس خورشید گزارش شده است.

Clark County School District هیئت امنا تصویب این طرح در هفته گذشته برای ارسال به دولت در, اما آن را هنوز هم می تواند تغییر در این گزارش آمده است.

شهرستان Broward, فلوریدا.

با وجود این دولت دستور Broward County School District است که هنوز وزن, آیا برای بازگشایی کلاس های درس وقتی که مدرسه شروع می شود در اوت. 19.

مدرسه منطقه طرح هنوز نهایی, Sun Sentinel گزارش و منطقه و اتحادیه معلمان در حال بحث در مورد مسائل ایمنی در فرد آموزش.

“در این زمان ما نمی بینیم یک مسیر واقع بینانه به باز کردن تمام مدارس منطقه با 100 درصد کامل ثبت نام هر روز که ما قبل از ما بسته مدارس با توجه به کروناویروس همه گیر” سرپرست رابرت Runcie گفت: در هفته گذشته.

هوستون ISD تگزاس

HISD موقت سرپرست Grenita Lathan گفت: این منطقه است که هنوز نهایی آن سقوط قصد دارد, اما آن است که با توجه به از سرگیری کلاس طریق در فرد آموزش آنلاین و یا ترکیبی از مدل های. پدر و مادر در حال انتظار برای دریافت یک به روز رسانی در منطقه طرح در ژوئیه 15.

هوستون صنفی معلمان وزن در یک مجموعه ای از توصیه ها از جمله شروع سال تحصیلی آنلاین اگر تعداد Covid-19 موارد هنوز رتبهدهی نشده است کاهش یافته و به مدت 14 روز متوالی. آن را می گوید مربیان حمایت از کارکنان و والدین “ترس بازگشایی بدون زیرساخت و سرمایه گذاری برای انجام این کار با خیال راحت و عادلانه.”

Hillsborough County Public Schools, Fla.

سرپرست ادیسون دیویس با استناد به CDC ارشاد اعلام کرد ماسک مورد نیاز خواهد بود در تمام مدارس در زمانی که کلاس های رزومه Aug. 10. او گفت: آن را “بهترین گزینه” برای نگه داشتن معلمان و کارکنان و دانش آموزان امن و دیویس اضافه شده است که همه آنها را دریافت سه قابل استفاده مجدد ماسک هر که معادل بیش از 760,000 ماسک. پدر و مادر باید به منطقه خود را چگونه دانش آموزان را به حضور در مدرسه این سقوط جولای 17 و می توانید انتخاب کنید از برای ارتکاب به مدرسه سنتی و یا آموزش از راه دور.

نارنجی مدارس عمومی کانتی فلوریدا.

اورنج کانتی مدارس دولتی از والدین خواسته شده است که به دنبال از طریق سه گزینه برای بچه های خود را برای رفتن به مدرسه: چهره به چهره آموزش مورد نیاز است که توسط دولت مجازی تحصیل از طریق اورنج کانتی مجازی که در آن منطقه گفته شده است در اطراف برای چند سال یا OCPS [email protected] یک گزینه جدید است که نیاز به تایید دولت است اما اجازه می دهد تا برای پدر و مادر برای انتخاب یک مدل ترکیبی. در زیر آخرین گزینه دانش آموزان را به دنبال استاندارد برنامه مدرسه و زنگ بار با توجه به منطقه ، هیئت مدیره مدرسه انتظار می رود که برای رای کامل بازگشایی برنامه این هفته است.

Palm Beach County School District, Fla.

پالم بیچ شهرستان مدارس به دنبال شروع سال تحصیلی به طور کامل آنلاین با وجود این دولت بازگشایی طرح است.

تا کنون هیچ بازگشایی برنامه ریزی شده است به طور رسمی تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه اما هیئت مدیره انتظار می رود که برای رای دادن در روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا برای تصویب یک طرح از سرپرست منطقه دونالد Fennoy. محلی اتحادیه معلمان و مدرسه مدیره توافق برای شروع مدرسه آنلاین هفته گذشته پالم بیچ پست گزارش شده است.

Fennoy توصیه است که مدارس شروع آنلاین برای همه دانش آموزان “اجازه می دهد به صورت مرحله به مرحله بازگشت به آجر و ملات در فرد راهنما در هنگام county health شرایط اجازه” با توجه به چهار دستور کار است. او همچنین با درخواست از هیئت مدیره این سازمان برای اجرای این طرح “به عنوان لازم برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه دانش آموزان و کارکنان.”

ارین Durkin و مکنزی Mays کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>