دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه ممکن است به پایان رسید در تبرئه اما رئیس جمهور است که به سختی در روشن.

بعد از نه ماه قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری بسته بندی شده با مین های زمینی است که می تواند تمام شیوه ای از شرم آور عناوین نامطلوب احکام حقوقی و سیاسی تصمیم گیری مخاطره آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او.

سازمان دیده بان برای بیشتر خانه دموکراتیک احضاریه. سازمان دیده بان برای چند دیوان عالی کشور احکام مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت به نادیده گرفتن احضاریه برای پرونده های مالی خود را. و سازمان دیده بان برای رشد فشار بر رئیس جمهور برای عفو سابق دستیاران و مشاوران در مشاوره ويژه رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد.

در اینجا مختصر و مفید:

اوکراین پروب 2.0

فشار بیشتر سوال بر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه این است که چگونه به سرعت و به شدت به خانه سر گرفته خواهد شد تحقیقات خود را از اوکراین رسوایی. در حال حاضر وجود داشته است نصب خواستار خانه به حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که ارائه شده شاهد عینی شهادت در سنا محاکمه شد اما هرگز به نام خواهان.

بولتون با توجه به گزارش در حال آماده سازی برای انتشار یک کتاب را متهم به تهمت ارتباط تصمیم به خودداری از کمک نظامی از اوکراین به منظور فشار رئيس جمهور کشور اعلام الکی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقبا.

به همین ترتیب آمریکا ممکن است برنامه یک رسوب برای لو Parnas, این متهم کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی رقم مرکزی در اوکراین مهم است. Parnas که همراه سه تن از همکاران برنامه ریزی شده است که در دادگاه Oct. 5 در یک دادگاه فدرال منهتن شده است یک مایل همکار با خانه پرس و جو پس از یک قاضی به او اجازه داده در ماه گذشته برای شروع به اشتراک گذاری اسناد با قانونگذاران.

در حال حاضر که استیضاح محاکمه در آینه دموکرات ها نیز ممکن است تجدید نظر subpoenaing ارشد کاخ سفید و مشاوران که حاضر به نظر می رسد به طور داوطلبانه از جمله ارشد بودجه با مقامات دست اول دانش تهمت قصد هنگامی که او نکردن $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین است.

دموکرات ها نیز subpoenaed برای اسناد از وزارت خارجه و سازمان های دیگر است و ممکن است فشار خود را در مورد دادگاه برای به دست آوردن این فایل ها که برخی از آنها در حال حاضر شروع به تراوش کردن در به شدت redacted آزادی اطلاعات پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی

دیوان عالی کشور است و برنامه ریزی برای شنیدن شفاهی در تاریخ 31 مارس در سه مورد است که می تواند کمک به تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت ریاست جمهوری و مجموعه سابقه برای آینده مدیران ارشد ، قضات توافق کرده اند که برای شنیدن چند اختلافات که مرکز در دو سوال: آیا تهمت را مطابق با کنگره احضاریه برای پرونده های مالی خود را? و رئیس جمهور ایمنی بدن را از دولت جنایی تحقیقات ؟

جی Sekulow, رئیس جمهور, را, طولانی ترین خدمت شخصی وکیل رسیدگی خواهد شد و در مورد دولت در سطح تحقیقات جنایی ، در آن صورت یک منهتن هیئت منصفه subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن و سازمان بین المللی شرکت حسابداری Ncmec برای رئیس جمهور سوابق به عنوان بخشی از یک تحقیقات گسترده تر به های مالی و مالیاتی, جرایم مرتبط.

در مورد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا را با خانه وکلای مدافع از چندین کمیته که subpoenaed رئیس جمهور سوابق مالی به عنوان بخشی از پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Emoluments

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم چهره جداگانه دعاوی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از غیر قانونی بهره از هتل ها و دیگر کسب و کار مهمان نوازی

این دی سی و مریلند دولت ها در انتظار یک تصمیم از 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر که مدعی جمهور نادیده گرفته بند در قانون اساسی که بلوک مقامات فدرال از جمع حقوق و دستمزد از طریق “emoluments” نشات گرفته از کشورهای خارجی است. تمام 15 عضو از ریچموند-دادگاه بر اساس شنیده های شفاهی در این مورد در ماه دسامبر.

یک مورد دیگر در دادگاه تجدید نظر در دی سی مدار دادگاه می آید از بیش از 200 قانونگذاران دموکرات که به دنبال حق به نقد و بررسی هر دولت خارجی پرداخت مزایا و یا هدیه به رئیس جمهور.

و مورد سوم از نیویورک شامل یک دولت ناظر گروه و مجموعه ای از هتل و رستوران داران تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن بر این اساس آنها از دست داده اند و کسب و کار از آنجا که مشتریان به رئیس جمهور واشنگتن هتل به کاری به نفع خود. وزارت دادگستری خواسته است تا مدار 2 به تجدید نظر در تصمیم خود از پاییز گذشته احیا این صورت بود که در ابتدا پرتاب شده است توسط یک دادگاه منطقه ای فدرال قاضی.

در نهایت هر سه مورد ممکن است پیدا کردن راه خود را به دیوان عالی کشور.

مولر باقی مانده

ویژه مشاور را کاوشگر ممکن است به پایان رسید و در ماه مارس 2019 اما آن زندگی می کند در یک سری از جنگ حقوقی.

دو دادگاه تجدید نظر فدرال پانل در واشنگتن دی سی به زودی صدور تصمیم گیری در آمریکا’ پیشنهاد برای دسترسی به مولر را هیئت منصفه اسرار و تلاش خود را به سوال همین McGahn سابق مغلوب ساختن پیشی جستن سفید, خانه مشاور. اگر دموکرات ها برنده شدن در این موارد آن را افزایش می دهد چشم انداز است که آنها ممکن است به دست آوردن دسترسی به اطلاعات جدید است که می تواند سوخت اضافی استیضاح در برابر رئیس جمهور است.

در Mueller مورد دموکرات ها هنوز در تلاش برای دیدن صدها نفر از تاریکی بیرون redactions متن و نمایشگاه که زیربنای مشاور ویژه را گزارش نهایی. دموکرات ها می گویند که آنها مجاز به دیدن مشاور ویژه مدارک خود را به دلیل استیضاح شد.

در McGahn مورد دموکرات ها می خواهند به سوال سابق مشاور ارشد کاخ سفید در مورد 30 ساعت او ملاقات با مشاور ویژه تیم برای توصیف رئیس جمهور را تکرار تلاش برای خنثی کردن و sidetrack این Mueller شد.

تجدید نظر در هر دو مورد از بازندگان هستند اما خاص و هر هنوز هم می تواند به صورت سریع دادگاه عالی نقد و بررسی. بیشتر جنگ حقوقی نیز به احتمال زیاد بیش از دقیقا چه سوالاتی McGahn خواهد بود مجبور به پاسخ در مورد وقت خود را در کاخ سفید است.

دیگر فعال مولر دوران اختلاف در مسیر برای یک مارس محاکمه در سی شامل یک شرکت روسی متهم به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. شرکت کنکورد مدیریت و مشاوره التماس کرد گناه نیست به اتهام آن تامین شده و سازمان یافته یک آنلاین ترول, مزرعه ارتش که علتش اختلاف در آمریکا و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 مسابقه.

در لندن آینده استرداد جلسات برای بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ همچنین می تواند جلب توجه دوباره به ادعای تلاش های روسیه برای نوسان 2016 انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن. آسانژ در حال مبارزه با آمریکا و تلاش برای محاکمه در یک 18-تعداد کیفرخواست شارژ او را با توطئه برای هک رایانه های نظامی, سرقت ایالات متحده دفاع اسرار و انتشار آنها را آنلاین.

در مورد جاری نمی مربوط به آمریکا و سازمان های اطلاعاتی’ ادعا می کند که آسانژ از نقش کلیدی در روسیه را به تلاش برای دخالت در آخرین انتخابات ریاست جمهوری. اما وکلای او انتظار می رود به استدلال می کنند که اتهامات جنایی علیه او هستند با انگیزه های سیاسی . که می تواند منجر به یک مکان یدک کش-از-جنگ با شواهد جدید در مورد آسانژ نقش در سال 2016 نفرت و بیزاری خود را برای هیلاری کلینتون و تمایل خود را به همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

حتی اگر آسانژ از دست می دهد خود را استرداد مبارزه هر چند که مشخص نیست که آیا او خواهد زمین در خاک ایالات متحده آمریکا قبل از روز انتخابات.

عفو

یکی دیگر از انتخابات سال سیب زمینی داغ در حال انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن: رضایت.

راجر سنگ رئیس جمهور دیرین دانشیار برنامه ریزی شده است برای صدور حکم در فوریه. 20 برای اعتقاد خود را در هفت فدرال فقره از دروغ گفتن به محققان مانع کنگره پروب و شاهد دستکاری. سنگ را به خانواده و هم پیمان شده اند شفاعت برای عفو یدکی ایران با عمل که جرم حمل یک جمله حداکثر 50 سال در زندان است.

یکی دیگر دادگاه بافندگی در فوریه. 27. که برنامه ریزی شده تاریخ صدور حکم سابق برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه بیش از دو سال طول مولر کاوشگر به یک جنایت اظهارات نادرست شارژ.

اما فلین به تازگی سعی در برداشت خود را از گناه متهم مشاور ویژه تیم اف بی آی و خود را وکیل سابق از سوء. قابل توجه معکوس برای فلین ایجاد کرده است قابل توجه عدم قطعیت در اطراف خود صدور حکم است. دادستان فدرال گفته اند مشروط خواهد بود “مناسب” برای فلین هر چند آنها نیز تایید محکومیت دستورالعمل از صفر تا شش سال در زندان است.

هر گونه مجازات برای فلین را افزایش می دهد تماس ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فراغت سابق خود aide. رئیس جمهور بارها ارائه همدردی فلین و در سال گذشته ستایش خود تصمیم به استخدام یک مبارز جدید وکیل شناخته شده برای تلویزیون کابلی انتقاد از مولر و اف بی آی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im