مغلوب ساختن پیشی جستن از V-شکل ارتجاعی به آرامی ورقه دور

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اقتصاد آمریکا سقوط کرد و در تاریخی مد در این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کسب و کار و فرستاده افزایش بیکاری سر به فلک کشیده. این سوال در حال حاضر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — انتهایی در انتخابات و مواجهه با دلهره آور انتخاب مجدد تلاش است که چقدر شرایط می تواند ضربه محکم و ناگهانی در ماه های منتهی به روز انتخابات.

حداقل برای لحظه ای سنبله در Covid-19 موارد بالقوه برای تازه مشکل این سقوط و تلخ در مبارزه با بیش از چگونه به پمپ دولت فدرال بیشتر پول به اقتصاد بیمار نشان می دهد تیز گزاف گویی برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن در شمارش ممکن است نشان نمی دهد تا در راه او پیش بینی.

و پتانسیل برای دیگر پا از رکود آویزان بیش از یک رئیس جمهور که پس از شمارش اقتصاد به عنوان تا کنون قویترین نقطه فروش به رای دهندگان.

“این واضح است که زشت ترین سه ماهه ما تا کنون دیده ام در تاریخ ما” ادوارد ملا تحلیلگر ارشد در معاملات ارز, شرکت OANDA گفت: از اولیه سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی شماره آینده پنج شنبه صبح. “چند هفته پیش بود خیلی بیشتر خوش بینی است که ما را قوی V شکل بازیابی.” اما در حال حاضر “بسیاری از اخبار بد در مورد چگونه برخی از مناطق در حال دست زدن به ویروس. و هر روز ما لازم نیست که یک محرک جدید توافق در محل صدمه زدن به اقتصاد است.”

پنج شنبه نیز به ارمغان می آورد تازه هفتگی نگاهی به مدعیان آغاز شد که کاهش از بالا 6.9 میلیون دلار در مارس اما شروع به پریدن کرد به بالا و به 1.4 میلیون نفر در هفته گذشته افزایش برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه.

تنها چیزی که کاملا روشن است که اقتصاد در زمان عظیم فروشي در سه ماهه دوم با برآورد سالانه کاهش سی درصد یا بیشتر — بزرگترین افت در رکورد به عنوان رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر تعطیل بسیاری برای خوب و بسیاری از آمریکایی ها باقی مانده تا حد زیادی توقیف در خانه های خود.

چه بسیار کمتر روشن است که چگونه متغیر دوباره باز تلاش تلاش برای Covid-19 واکسن بالقوه موج دوم ویروس و تلخ بحث بیش تر فدرال نجات پول را تحت تاثیر توانایی برای بهبود اقتصاد از این سوراخ عمیق. و پاسخ به این سوال را از نقش قابل توجهی در این که آیا تهمت می تواند به غلبه بر او قابل توجهی رای گیری کسری در مقابل معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“بسیاری از این بالاتر عفونت نرخ در آینده نوسان متحده گفت:” Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “این واقعا بستگی به قدرت از بازار کار است. و اگر ما ندارد و بیشتر پشتیبانی مالی بسیار به سرعت آن را برای رفتن به واقعا ضربه بزرگ است.”

در اینجا سه سناریو است که می تواند در ماه های آینده.

V شکل بازیابی می رسد

رویای سناریو برای کاخ سفید است که افزایش اخیر در ویروس موارد و حرکت صعودی در برخی از بازگشایی تلاش هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد از تندرست 20 درصد و یا بیشتر در سه ماهه سوم و چهارم. تحت این سناریو نرخ بیکاری نگه می دارد و حذف آن از زمان 11.1 درصد با تشکر ادامه داد: rehiring در کشورهای کردم که این ویروس را تحت کنترل در اوایل. برگ برنده خود در مذاکرات تا امکان هر فرصتی به او می شود — اجتناب از بحث در مورد ایالات متحده است که معکوس بازگشایی.

“ما در حال رفتن به یک سال بزرگ سال آینده. ما در حال رفتن به یک سوم و چهارم” مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفته فاکس نیوز. “و چیز خوب در مورد سه ماهه سوم این است که نتایج در حال رفتن به بیرون می آیند قبل از انتخابات.” تعداد کسانی که در واقع به دلیل در اکتبر 29, فقط پنج روز قبل از روز انتخابات.

برخی از داده ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow می تواند حق را در مورد سه ماهه سوم سال جاری ضربه محکم و ناگهانی.

فروش خانه در انتظار بازگشت به شدت در ماه های مه و ژوئن به دلیل کاهش نرخ وام مسکن. فروش خانه های موجود نیز به شدت افزایش یافت در ماه ژوئن. افزایش تعداد مدعیان بیکاری در شروع کاهش در ماه مارس به عنوان متحده شروع به بازگشایی و نرخ بیکاری کاهش یافته و از بالا از 14.7 درصد در ماه آوریل است. اما این افزایش در هفته گذشته پیشنهاد موج تازه ای از ویروس موارد و بازگشت به سختگیرانه تر مستند سفارشات در برخی از ایالت ها به طور بازار کار گشت.

اقتصاددانان می گویند یک معامله بزرگ به سمت راست بروید برای این rosiest از حالات به بازی کردن از جمله عبور سریع از افزایش بیشتر بیکاری مزایای پیشرفت سریع در واکسن توسعه و بقای هزاران نفر از کسب و کار است که بعید است به این طریق بیشتر مستندات.

هنوز بسیاری از اعتماد به نفس است که همه این ها را با هم خواهد آمد.

“به من به نظر می رسد مانند یک رویا لوله. من نمی توانم تصویر به شکل V بازیابی در اینده نزدیک هر زمان به زودی” گفت بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در استاندارد اند پورز رتبه بندی خدمات است. “گذشته از این واقعیت که Covid-19 به نظر نمی رسد تحت کنترل این یک $22 تریلیون اقتصاد است. شما نمی توانید آن را خاموش و به مانند یک لامپ.”

بهبود اقتصاد اما آهسته تر

محتمل ترین سناریو نقاشی توسط اقتصاددانان است که قابل توجه جستن به عقب می رسند در سه ماهه سوم با توجه به عمق قطره در ثانیه است. اما تداوم این ویروس تمایل آمریکایی ها برای بازگشت به دفاتر و یا رفتن به فروشگاه و غذا خوردن و صرف پول نگه می دارد و یک درب در مقیاس بازیابی.

تحت این سناریو نرخ بیکاری می تواند دچار رکود و یا حتی افزایش دوباره قبل از انتخابات به عنوان تازه مستندات باعث بیشتر کسب و کار به اخراج کارگران و عدم قطعیت گسترده بیش از آینده نگه می دارد و یک درب در کسب و کار سرمایه گذاری.

هر قابل گذشت در گسترش مزایای بیکاری که رسما منقضی جولای 31, اما در حال حاضر اجرا برای بسیاری از افراد نیز می تواند قرار دادن یک دندانه عمده در هزینه و منجر به افزایش در پیش فرض بر روی وام های مسکن و کارت های اعتباری خودرو و وام های دیگر.

“ما هنوز هم بخش بزرگی از جمعیت که هنوز هم بر روی این منافع” ملا گفت. “و آن را آسان برای خوش بینی زیادی در مورد ردیف هایی از بازار کار است. من یک بار فکر ما ممکن است نرخ بیکاری افت به حدود 8 درصد در این سال اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را احتمالا بالاتر خواهد بود.”

ملا اضافه شده که خوب واکسن اخبار احتمالا نمی رسند تا اکتبر یا نوامبر با تکمیل فاز سوم کارآزمایی بالینی است. و این بدان معناست که آمریکایی ها احتمالا باقی می ماند مردد به شرکت در بسیاری از نرمال فعالیت های اقتصادی. “کار-از-خانه اقتصاد باقی خواهد ماند انعطاف پذیر, اما شما نمی خواهید برای دیدن گسترده بازگشت به حالت عادی بسیار سریع است.”

مدارک و شواهد از کاهش بهبود سرعت نیز تا ستون. ضریب اطمینان مصرف کننده غرق به 92.6 در ماه جولای از 98.3 با توجه به این کنفرانس هیئت مدیره در میان نصب ترس از افزایش ویروس موارد است. این شاخص به یک نزدیک 20 سال به بالا از 132.6 در ماه فوریه قبل از ویروس ناودان U. S.. خرده فروشی منعکس در ژوئیه اما می تواند محو شدن دوباره به عنوان ویروس موارد کوه. “بیشتر ویروس محور کاهش در فعالیت های مصرف کننده به احتمال زیاد” گلدمن ساکس تحلیلگران نوشت: در سال های اخیر توجه داشته باشید. “ما تخمین می زنند که اگر همه کشورها در حال حاضر سیاست پولی سختگیرانه تر اعمال اقدامات مشابه به کسانی که فقط اعمال شده در کالیفرنیا این امر کاهش مصرف ایالات متحده به ماه ژوئن ،

اقتصاد سقوط کردن یک صخره دوباره

این سناریو روز قیامت خواهد از ویژگی های Covid-19 مواج خارج از کنترل دوباره بدون به اندازه کافی خوب خبری از فاز سوم واکسن آزمایش های آینده این سقوط. این امر همچنین از ویژگی های کنگره عدم گسترش مزایای بیکاری و پمپ به اندازه کافی جریانهای نقدی به اقتصاد از طریق پرداخت های مستقیم و بیشتر کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک و دولت های ایالتی و محلی. در اصل این امر می تواند یک بازگشت به سیاست ریاضت اقتصادی در زمانی که بیش از 30 میلیون نفر در حال دریافت بیکاری کمک و ویروس باقی می ماند بدون کنترل.

تحت این سناریو نرخ بیکاری خواهد شروع به افزایش دوباره در ماه اوت و سپتامبر و سه ماهه چهارم را بسیار کوچکتر تولید ناخالص داخلی به دست آوردن و شاید حتی بازگشت به انقباض.

“چند چیز می تواند به نوبه خود این در حال حاضر بهبود آهسته به nosedive از جمله بد سلامت و زودرس بازگشت به سیاست ریاضت اقتصادی” گفت: Bovino. او تیم را در بدترین سناریو با این ویروس از کنترل خارج رفتن نشان می دهد تولید ناخالص داخلی کاهش 8.7 درصد برای سال 2020 و 14.6 کلی از اوج چرخه اقتصادی به تغار.

افزایش نرخ بیکاری گسترده مستندات جدید و افزایش Covid-19 مرگ و میر می تواند برگ برنده را انتخاب مجدد چشم انداز نزدیک به غیر ممکن است. رئیس جمهور یک بار لذت می برد جامد سرب در اقتصاد بیش از بایدن. اما نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که سرب اساسا از بین میره. آن را به احتمال زیاد به منفی اگر اقتصاد می رود در مخزن دوباره. و در حالی که این سناریو به احتمال زیاد آن را قطعا می تواند اتفاق می افتد.

“بدترین حالت این است که ما معکوس تمام سود کار خود را و هر گونه پیشرفت در شرایط فعالیت های اقتصادی” گفت: فاروقی. “و آن نوع از گسترش از سمت سرویس اقتصاد به تولید است. و سپس به جای قوی دوباره بجای اول برگشتن ما کندتر از رشد و یا حتی بازگشت به انقباض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>