مغلوب ساختن پیشی جستن پایان اجرا در سراسر CDC به ارمغان می آورد خطر مواد مخدر کمتر برای بیمارستان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر دولت در راه بیمارستان گزارش coronavirus داده است آوردن سردرگمی و کار بیشتر به مراکز درمانی و ایالات متحده به عنوان موارد منفجر سراسر کشور است. و بیمارستان ها که نمی توانید آن را درست در هر روز می تواند در نهایت دریافت کمتر انتقادی مواد مخدر مانند remdesivir.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از داده ها در coronavirus بستری شدن در بیمارستان دارو و لوازم و تخت ICU به تخصیص کمیاب Covid-19 درمان و همچنین لوازم پلاسما و دنده محافظ. اما هفته گذشته وزارت بهداشت و خدمات انسانی به طور ناگهانی تغییر گزارش روند دور زدن طولانی-استفاده از مراکز کنترل بیماری سیستم با یک جایگزین طراحی شده برای سرعت بیشتر کمک به پیگیری این ویروس گسترش یافته است.

داده های دگرگونی مشخص شده آخرین flashpoint در مبارزه قدرت بین واشنگتن-بر اساس فدرال وزارت بهداشت و برتر کشور آژانس بهداشت عمومی واقع در آتلانتا. و در حال حاضر این تغییرات می تواند منجر به خسارات مادی برای بیمارستان ها که منابع در معرض خطر هستند و در حال تقلا برای ایجاد سریع نرم افزار و نیروی انسانی تغییر, توجه به بهداشت و درمان صنعت مقامات.

بیمارستان ها به طور کلی مورد نیاز برای ارسال اطلاعات اعم از گزارشات و اطلاعات در مورد علائم دریافتی از بیماران و اغلب انجام این کار به صورت خودکار. اضافه کردن شرایط جدید مجموعه تقلا برای وفق دهند.

سیستم جدید تغییر چگونه برخی از بیمارستان های کلیدی گزارش coronavirus داده ها در هر روز و نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از قبیل تفکیک از بزرگسالان در مقابل کودکان بیمار. بیمارستان گفته شد در تاریخ 10 ژوئیه که آنها دیگر نمی توانستند به گزارش CDC سیستم — یک تغییر است که اثر در زمان پنج روز بعد.

مشیت پیشرو کاتولیک سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال برای ساخت یک وب سایت برای جمع آوری تمام اطلاعات جدید HHS است و نیاز به ورود اطلاعات به صورت دستی حذف به گفته سخنگوی ملیسا Tizon.

برخی از کلرادو بیمارستان در حال وارد کردن اطلاعات یکسان در چند بار در بیش از یک سیستم در طول دوره از یک روز به این دلیل که سیستم بیمارستان ها مورد استفاده قرار گیرد به ارسال اطلاعات به وزارت امور خارجه هماهنگ نشده با HHS’ داده های اضافی مورد نیاز با توجه به کارا ولش دولت بیمارستان انجمن.

اشتباه گزارش — یا عدم ورود اطلاعات روزانه می تواند محدود کردن عرضه remdesivir میان مهمترین coronavirus درمان تست شده تا کنون. محموله نقاهت پلاسما است که می تواند به افزایش توانایی بیمار در مبارزه با ویروس و لباس و دیگر دنده محافظ نیز می تواند کاهش می یابد.

نگرانی از تغییر رسیده است کنگره که در آن بهداشت و درمان مجلس سنا اعضای کمیته احضار HHS مقامات برای یک جلسه جمعه گذشته است. اما یک فرد با آگاهی از این بحث مشخص می شود آن را به عنوان “کاملا بی فایده است.” دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا را مورد بحث راه اندازی یک تحقیق به دلیل تغییر ساخته شده بود در وسط یک بحران بهداشت عمومی.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: در یک طبقه سخنرانی که او و سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) هشدار داده بود دولت به “عقب نشینی خود را خطرناک و غیرسازنده ایده” در اطلاعات گزارش و پیشنهاد در حرکت بود به پنهان کردن این بیماری همه گیر تلفن.

“ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به پنهان کردن حقیقت,” او گفت:.

بیمارستان های تحت سیستم تا به حال این گزینه برای ارسال داده ها به کشورهای CDC یا یک پورتال از خارج از فروشنده به نام TeleTracking.

یک HHS سخنگو گفت: این اطلاعات برای تغییر remdesivir لازم بود برای دریافت اطلاعات در زمان واقعی برای تعیین Covid-19 بيمار شد به احتمال زیاد به نیاز به مواد مخدر به ویژه کسانی که به تازگی نشان دادن علائم که NIH دستورالعمل دولت باید اولویت است. HHS مقامات اند که CDC هنوز هم دسترسی به داده ها اضافه کردن به سیستم جدید است که زیرک تر.

این دولت است که کار را از طریق برگزاری است. HHS این هفته فرستاده عمده بیمارستان انجمن یک لیست از بیمارستان ها که هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده به سیستم جدید تا واقعیت-بررسی داده ها. برخی از امکانات نام بسته شده بود سال گذشته در حالی که دیگران باید در سوابق ارسال اطلاعات با توجه به جنیس Orlowski با Association of American Medical Colleges. این HHS سخنگو گفت این بود که گاهی اوقات نتیجه متحده ساخت ورود اطلاعات خطا و یا شرکت در واقع ارسال داده ها اضافه کردن بخش را دنبال کنید تا با دولت ها و بیمارستان ها.

هنوز اشتباهات و گزارش بار به احتمال زیاد ناشی از چه سیستم جدید تنظیم شده است. گزارش فن آوری به طور خودکار می تواند شهامت داده ها از یک بیمارستان را در سیستم ثبت و یا تکیه بر یک انسان به صورت دستی وارد کردن داده ها. کارشناسان می گویند اگر این تکنولوژی تنظیم نشده متفکرانه و بیمارستان مجبور به تقلا.

در این مورد مقامات افزوده اند ده ها تن از دسته بندی جدید — بسیاری از نیاز به مقدار فراوان از کار به راه اندازی میان یک بیماری همه گیر. برخی از بیمارستان ها هنوز در حال تقلا برای نهایی خود را, روش های جدید, با توجه به مصاحبه با بیمارستان های دولتی, انجمن ها و امکانات خود را. گزارش ترکیبی از دستی و خودکار فن آوری به این معنی که بیمارستان ها در حال حاضر در قلاب به گزارش تعداد زیادی از داده های جدید روزانه.

اخیر هدایت از HHS به مدیران بیمارستان به دست آمده توسط POLITICO, هشدار گیرندگان که عدم گزارش داده های روزانه خواهد شد در نتیجه محاسبات نادرست از remdesivir های داخل وریدی مواد مخدر است که آزمایش های بالینی نشان می دهد ایدز در بهبودی سریع تر از coronavirus. دولت فدرال با استفاده از اطلاعاتی که بیمارستان های ورودی به پورتال روزانه برای تعیین هر یک از دولت های هفتگی حمل و نقل دارو; دولت مسئول بدانند چه مقدار از مواد مخدر بيمارستان در منطقه خود را می توانید خرید به گفته یک سخنگوی وزارت که اضافه شده “این است که قطعا به نفع بیمارستان متحده و دولت فدرال” برای امکانات به داده های ورودی خود را.

اما بیمارستان تجارت گروه خودداری کردند در چرخش سریع.

“اگر آنها می تواند داده اند بیشتر منجر شود من فکر می کنم در پایان روز چه نتایج و اطلاعات بهتر و دقیق تر” گفت: Jonathan Bennett, معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل داده و این خدمات در واشنگتن بیمارستان انجمن.

که باعث مشکلات پایین دست برای بیمارستان است. “این گزارش تا حد زیادی می باشد. … هر بیمارستان آماده سازی این به یک یا بیشتر کارکنان گفت:” برایان دیکسون بهداشت عمومی انفورماتیک کارشناس کار با ایندیانا در آن coronavirus پاسخ. “شما می توانید تصور کنید که مراحل گیج کننده است و یک بار.”

HHS اذعان کرد این کار با یک سخنگو گفت: “ما اذعان دارند که بیمارستان داده نشده قابل توجهی منجر به زمان برای آماده شدن برای این تغییرات است. ما خوشبین هستیم که عمق گزارش توسط بیمارستان ها ادامه خواهد داد به منظور بهبود در طی روزهای آینده و هفته.”

کارشناسان فناوری های پزشکی در مورد فن آوری مورد استفاده توسط دولت است. در یک شنبه تماس HHS مقامات اظهار داشت: آنها با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی استاندارد شناخته شده به عنوان HL7 و به جای تکیه بر unnamed استاندارد. به این مشخصات توضیح داده باید فرمت شده و وارد شده برای کامپیوتر به صحبت کردن با یکدیگر.

در حالی که مقامات گفته بودند خیاطی فن آوری خود را به موسسات با استفاده از آنها کارشناسان قانع نشده.

یکی انفورماتیک پزشکی اجرایی که بیمارستان نداشته مجاز او را به صحبت می کنند هشدار داد که مسن مشخصات آن را سخت تر برای بیمارستان ها به طور خودکار گزارش. اجرایی نیز هشدار داده است که عدم سرمایه گذاری در استاندارد تکنولوژی در حال حاضر خواهد شد سیستم را کمتر پاسخگو به آینده بیماری های همه گیر.

علنا HHS شده است قادر به ارائه مطابق اعداد زیر بنای یکی از کلیدی آن توجیه برای تغییر: رانندگی در بیمارستان گزارش تا 100 درصد است.

منتقدان این گزارش تغییر نیز تثبیت شده در چاله ها در داده ها. روز یکشنبه مستقل COVID پیگیری پروژه ثابت در ظاهرا مشکوک آمار در بستری اطلاعات در آلاباما.

داشبورد در حداقل یک دولت نیز رفته نیست. در میسوری بیمارستان انجمن به جمع آوری اطلاعات برای دولت عمومی داشبورد. اما توجه کنید در این سایت به اطلاع کاربران که داده شده است به روز شده از هفته گذشته.

هیچ جدول زمانی دقیق برای وقتی که می خواهد به زندگی می کنند اما امید است در عرض چند روز.

“ما اعتماد به نفس داده است به توان بالا برای ما به انجام این کار و پس از آن غیر ممکن است برای ما به می دانم که خواهد بود, گفت:” دیو دیلون یک سخنگوی میسوری انجمن بیمارستان.

آدم Cancryn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>