مغلوب ساختن پیشی جستن #FireFauci retweet باعث یک چرخه از خشم و کاخ سفید انکار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک آخر هفته retweet از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به عنوان او انجام داده هزاران بار در طول ریاست جمهوری خود — لگد طوفان خشم و نگرانی در مورد رئیس جمهور و دولت از ذهن خود تکیه بر کارشناسان بهداشت عمومی و مسیر پیش رو برای حفر ملت از coronavirus shutdown.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه شب بازتوییت سابق اوباما در کنگره نامزد انتقاد از دکتر Anthony Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و شاید برجسته ترین بهداشت عمومی رسمی در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار. اشاره رسانه های اجتماعی ارسال شد مربوط با هشتگ #FireFauci جرقه حدس و گمان است که پزشک ممکن است به زودی اخراج شود.

“Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند. Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده و هیچ تهدیدی برای آمریکا ، زمان به #FireFauci,” سابق کنگره و نامزد دیانا لورن در توییتر نوشت. مغلوب ساختن پیشی جستن در های لورن پست اضافه شده “با عرض پوزش خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

رئيس جمهور در رسانهها باعث شده دهها هزار توییت در طول صبح روز دوشنبه با #FireFauci برچسب تولید نگرانی و حتی از قانونگذاران و حامیان. Fauci به تصویب امتیاز نزدیک به 80 درصد در میان جمهوری خواهان نشانه ای از نادر دو حزبی اعتبار در طول یک بحران جهانی است که تعطیل اقتصاد و درهم انتخابات سال است.

توسط بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید با صدور بیانیه ای سرزنش رسانه ها برای حدس و گمان است که تهمت مشتعل بیش از آخر هفته.

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است – رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci. رئیس جمهور tweet به وضوح در معرض رسانه ها تلاش برای بدتر فشار باطل خود را در مورد چین تصمیم در تلاش برای بازنویسی تاریخ” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت. “آن دموکرات ها و رسانه ها که نادیده گرفته Coronavirus انتخاب به تمرکز بر استیضاح به جای آن و زمانی که آنها در نهایت از اظهار نظر در مورد این ویروس این بود که برای حمله به رئیس جمهور تهمت برای گرفتن جسورانه اقدام قاطع برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند با قطع سفر از چین و اروپا است. دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Fauci انتظار می رود که در حضور و غیاب دوشنبه در کاخ سفید روزانه coronavirus نشست خبری یک فرد نزدیک به رئیس جمهور گفت سیاسی که در آن پزشک در نظر دارد به مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد رابطه اش را با تهمت و نظر خود را در زمانی که آن را بی خطر است برای بلند کردن coronavirus stay-at-home سفارشات که باید توقیف بسیاری از اقتصاد ایالات متحده.

یک فرد آشنا با کاخ سفید coronavirus نیروی کار را بحث به ذکر است که این گروه را برآورده نمی کنند بیش از آخر هفته عید پاک که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اول موجب بحث که Fauci ایران می تواند در آینده است. این فرد گفته است که “در پایان روز تنها کسی که واکنش که مهم است این است که رئیس جمهور” وقتی که می آید به محافظه کار انتقاد از Fauci و این که رئیس جمهور بعید است که به حذف پزشک در هر زمان به زودی.

“به یاد داشته باشید, این اولین بار نیست که رئیس جمهور مخالف directionally با برخی از نظرات دکتر Fauci. من شک این خواهد بود که آخرین” فرد گفت. “ما در یک وضعیت از این نوع که ما قبل از دیده نمی شود بنابراین من نمی توانم قضاوت در مورد شخصیت تا شاید رئیس جمهور می رود half-cocked و می گوید: “بیایید از شر Fauci’ اما او نیست آن را انجام داده نشده است و من فکر نمی کنم آن را به احتمال زیاد به رخ می دهد در آینده ای نزدیک است.”

رابطه بین Fauci های محتاط دکتر با احتیاط از ساخت پررنگ اظهارات و مبالغه مستعد رئیس جمهور بتواند برای راه حل ها شده است و این موضوع از گمانه زنی های زیادی از این کشور coronavirus پاسخ ramped تا به صورت جدی در ماه گذشته. Fauci در زمان به نظر می رسد در تضاد با رئیس جمهور چرخی پایین صحبت از یک درمان سریع یا سریع بازگشایی این کشور است. اما او نیز به ظاهر به دنبال بیشتر ماندن در خط پشت رئیس جمهور به خصوص در کاخ سفید روزانه جلسات که در آن خبرنگاران اغلب از Fauci به وزن در رئيس جمهور در برنامه ها و پیش بینی.

شاید بزرگترین استراحت بین Fauci و تهمت آمد بیش از آخر هفته در میان سراسیمگی از گزارش که کاخ سفید شکست خورده توجه به هشدارهای زودهنگام در مورد گسترش coronavirus خارج از کشور. دکتر کرد و در مصاحبه با سی ان ان جیک Tapper که “اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.”

که تفرقه و دیگران اندک ساخته شده اند Fauci یک هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان محافظه کار در رسانه های محافل که ارزش قدم اهسته وفاداری به رئیس جمهور. اما این دشمنی کرده است و در عین حال به شدت به اوباما رای دهندگان با آنها Fauci برخوردار تصویب امتیاز و بالاتر از آن رئیس جمهور و نه آن را گسترش به طور گسترده ای در میان قانونگذاران جمهوری خواه در کاپیتول هیل.

“تونی Fauci یکی از بهترین پزشکان و آمریکایی ها شما هرگز ملاقات. من او را شناخته ام برای بیش از ده سال همسر خود را در کالج کلاس در جورج تاون او یک دانشجوی پرستاری در زمانی که من در pre-med من تمام ایمان در جهان تونی Fauci,” بهداشت ، جان Barrasso (R-Wyo.) گفت. “او بدست مدال آزادی است. من نمی دانم که آن را به او داد اما اوباما یا بوش و یا کسی به او مدال آزادی در حال حاضر. من گفت: “شما باید برای دریافت مدال آزادی است.’ خوب حدس بزنید چه ؟ او در حال حاضر آن است!”

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) اشاره کرد که “هر رئیس جمهور می شود به انتخاب مردم او را می خواهد در اطراف او” اما در ادامه گفت که “من نمی دانم چرا از او خلاص شدن از شر Fauci” و “تجربه من مثبت بوده است با او.” سناتور. پت Toomey (R-Pa.) گفت: Fauci صدای مهم است که رییس جمهور برای شنیدن اما تا دیگران که ممکن است روشن کردن هزینه های اقتصادی در ادامه به نگه داشتن گسترده عصری برای اقتصاد آمریکا نزدیک است.

“من فکر می کنم Anthony Fauci ارائه شده بسیار ارزشمند خدمات در کمک به آمریکایی ها برای درک ماهیت این بیماری و ماهیت آن چگونه گسترش می یابد, طبیعت, خطرات که ما چهره. اما ما همچنین نیاز به شنیدن از مردم که درک کنند که زندگی مجموعه ای از انتخاب” Toomey گفت. “یک اپیدمیولوژی فراهم می کند بسیار بسیار مهم چشم انداز است که ما باید به گوش دادن و فکر می کنم, اما ما همچنین نیاز به درک از اقتصاددانان و افراد دیگر در مورد حرکت نزولی ادامه در این حالت که در آن اقتصاد بسته است.”

– دانیل Lippman بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>