نقطه شروع برای درک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دکترین خود را به مدت طولانی خصومت نسبت به تعهدات خارجی. بر خلاف جورج دبلیو بوش و باراک اوباما او را “انترناسیونالیستی” که معتقد است که آمریکا نقش ویژه ای در حفاظت از نظم بین المللی و یا حفظ نهادهای بین المللی. در مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده چند وجود دارد—اگر هر—مزایای که امریکا به دست آورده است از انجام این کار.

در اوایل سال 1987 زمانی که او به طور خلاصه—و برای اولین بار در نظر گرفته شده در حال اجرا برای رئیس جمهور, او در زمان تمام صفحه تبلیغات که در آن او در مورد شکایت کشورهای خارجی ساخت “سود” در حالی که آمریکا در محافظت از دسترسی به مسیرهای تجارت بین المللی. او خواستار: “ساخت ژاپن و عربستان سعودی و دیگر پرداخت… ‘مالیات’ این کشورهای ثروتمند نه امریکا.” نزدیک به سی سال بعد اعمال او همان اصل برای مقابله با تروریسم است. در اوایل سال 2016 گفت: کارشناسان سیاست خارجی که امریکا همیشه باید با کمک به کشورهایی که “تهدید ظهور اسلام رادیکال” اما افزود: “این را باید به یک خیابان دو طرفه است. آنها همچنین باید خوب به ما.”

جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شک و تردید از ایده های مانند “ملت سازی” و یا “دموکراسی و توسعه” که از طریق آن دیگر رئیس جمهور باید به دنبال بازسازی جهان در امریکا تصویر. اما این امر می تواند به اشتباه نتیجه گیری کرد که این او را یک “کبوتر.” او تفکر استراتژیک—اگر می توان آن را به عنوان چنین است که به شدت ریشه در مفهوم “چشم در برابر چشم.” مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که دشمنان نیاز به خرد و قدرت نظامی است rawest اکثر فوری بيان آمریکا قدرت است. با چند مورد استثنا او حمایت کرده است آمریکا جنگ ها و مداخلات به عنوان طولانی به عنوان هدف آنها روشن بود و آنها درگیر هیچ نظامی سیاسی و یا تعهدات مالی است.

این نیز هدایت تفکر خود را در مورد تروریسم است. دیگر از مشاهدات خود را در اسلام و مهاجرت او هرگز بیان یک نظریه در مورد چگونه مردم تبدیل به رادیکال و یا نشان داده شده است هر گونه علاقه در درگیری و یا مسائل اساسی است که باید تقویت گروه های جهادی. ایده های خود را در مبارزه با تروریسم هستند تقریبا به طور کامل سرکوبگر و به طور معمول در اطراف کشتن تروریست ها و نشان دادن قدرت است که او معتقد است که تنها راه به دست آوردن حریف احترام بگذارند. علمی استفان والت توصیف کرده است این جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دکترین “Cheneyism”—اشاره به اغلب “خام و bellicose” views بوش معاون رئیس جمهور دیک چنی.

کمی وجود دارد که در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی است که زندگی می کردند تا به وعده ‘ساخت امریکا بزرگ دوباره.’

یکی از عناصر اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن دکترین بوده است تجاوز نظامی. در سال های پس از حملات 11 سپتامبر او به طور معمول به نام بوش به سخت تر و قاطع تر: “هر اتفاقی افتاد به [عمومی] داگلاس مک آرتور” او پرسید در سال 2003 “او خواهد برود و حمله کند. او نمی خواهد صحبت کنید.” دوازده سال بعد او اعمال همان انتقاد به اوباما. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ با دولت اسلامی نیاز به یک سریع “راه حل نظامی” که رئیس جمهور شد عدم تحویل. در نوامبر 2015, او ادعا کرد که “ما نه بمب” با وجود نیروهای آمریکایی داشتن بمباران گروه خاک برای بیش از یک سال است.

در طول کمپین انتخاباتی او به ندرت ذکر شده نیاز به یک حل و فصل سیاسی در سوریه و عراق و هرگز ابراز هر گونه نگرانی در مورد “خسارت های ناخواسته.” به جای آن او به طور مداوم خواستار آن است که نظامی مستقر می شود بیشتر زور و اجبار. در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن “بمباران گه از آنها” بود که اولین مرحله از پیچیده تر از برنامه های این طرح بود: “شما باید کشتار مردم” او در گزارش خود گفت ژنرال در یک نشست در مورد افغانستان “شما نمی نیاز به یک استراتژی برای کشتن مردم است.”

در حالی که برگ برنده سیاست خارجی ممکن است صدا “سخت” در این درگیری به احتمال زیاد و تلاش برای مقابله با تروریسم کمتر موثر است. این شناسایی از وزارت امور خارجه همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن خصیصه های ذاتی و توانمند سازی “می دانید هیچ چیز” مانند استیو Bannon و جارد کوشنر به سمت چپ امریکا ناتوان از کشیدن خارجی “معاملات” اجازه شرکای مانند عربستان سعودی را به استفاده و تضعیف آمریکا را “استثنایی.” به دور از “احترام” کمی وجود دارد که در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی است که زندگی می کردند تا به وعده “ساخت امریکا بزرگ دوباره.” اگر هر چیزی آن است که به طور سیستماتیک فرسایش ساختار و مبانی که آمریکا قدرت رهبری جهانی و امنیت ساخته شده بود.

در خاورمیانه و بزرگترین خطر برای امریکا کشیده می شود به یک رویارویی نظامی مستقیم با ایران است. با اسرائیل و عربستان سعودی و دیگر (اهل سنت) خلیج فارس اصرار تهمت را به مقابله و موضع و “هزارهها” like Mike Pompeo و جان بولتون ، H. R. مک مستر را جانشین خود به عنوان مشاور امنیت ملی, دفاع از آنچه که در عمل به مبلغ یک سیاست “تغییر رژیم” آن را تبدیل به سخت تر برای بی تجربه و اجرایی ضعیف دولت مانند تهمت را به مقاومت در برابر و در نتیجه فشار—و یا حتی پیش بینی عواقب ناشی از آن ، در کلمات مارک لینچ خاورمیانه محقق در دانشگاه جورج واشنگتن:

[می تواند افرادی مانند تهمت و کوشنر] کنترل همه از این و نگه داشتن آن موجود? باید آنها فکر می کردند از طریق پتانسیل ایران در مبارزه با اقدامات? آنها از طریق فکر که آیا خود را بین المللی متحدان اروپایی ها خواهد شد در هیئت مدیره ؟ چه خواهد شد روس ها انجام دهید ؟ من هیچ حس واقعی که آنها انجام داده اند هر یک از این چیزها… من صفر اعتماد به نفس در توانایی دولت برای حفظ یک برنامه ریزی منسجم. یا به مدیریت خرید اینترنتی از همه از این. آنها در راه بیش از سر خود را.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است صادقانه در تمایل به کاهش نظامی آمریکا تعهدات یکی از (ناخواسته) پیامدهای رویکرد خود را به یک بزرگتر منطقه گسترده درگیری با افزایش تنش های فرقه ای و بسیج جهادی پروکسی در همه طرف به احتمال زیاد.

از هیاهو: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ با ترور توسط Peter R. نویمان. کپی رایت © 2020 توسط Peter R. نویمان و منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de