مغلوب ساختن پیشی جستن را تکه تکه همه گیر پاسخ ممکن است تضعیف فشار به آدرس نژادی و نابرابری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اواخر ماه آوریل یک coronavirus تیم تحقیقاتی از مراکز کنترل بیماری ها دامن زد در سراسر دو عمدتا سیاه و سفید شهرستان در گرجستان رفتن درب به درب در صورت سپر درخواست نمونه خون با کمی قبل از هشدار.

طرح معکوس.

جامعه طرفداران گفت: آنها سابقه تماس پس از تماس از ترس ساکنان سیاه که به یاد سیفلیس در تاسکیگی مطالعه انجام شده در آمریکایی های آفریقایی تبار از سال 1932 تا 1972. کمتر از یک در چهار خانواده با نزدیک شدن زمان در این آنتی بادی تحقیقات که ممکن است کاهش آن دقت و ارزش CDC نشان داد این هفته است.

قسمت شد حاکی از دولت فدرال را در جریان شکست به آدرس این بزرگ قومی و نژادی و نابرابری است که همچنان در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

در 20 مصاحبه های متعدد در سراسر متحده سلامت کارگران, حقوق مدنی, طرفداران و دولت و مقامات محلی گفت سیاسی که تلاش های CDC و گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کاهش تاثیر این ویروس در جوامع رنگ در حال سقوط کوتاه است. آنها ذکر فرهنگی سوء تفاهم و تأکید کرد که پیام های مخلوط از کاخ سفید را ساخته اند آن را سخت تر برای شهرستان برای دریافت یک دسته در این بیماری است.

“ما یک جزیره نیست” گفت: Gibbie هریس, سلامت, مدیر, Mecklenburg County North Carolina. “فقدان یک رویکرد متمرکز و عدم متمرکز پیام که سازگار است و به چالش کشیدن در یک راه بزرگ است.”

بالاتر از همه کارشناسان بهداشت و درمان اشاره کرد دولت فدرال را شکست تا توصیه های خود را در تست ردیابی و قرنطينه با این بودجه که جوامع نیاز به پیاده سازی آنها.

“از کجا است فرماندهی مرکزی گفت: مریم تراویس Bassett سابق شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان در حال حاضر در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. “من احساس می کنم ما در یک هواپیما که در آن خلبان درست کردم و راه می رفت به عقب.”

CDC نیست پاسخ به سوالات متعدد از سیاسی اما دولت بهداشت و درمان سازمان به تازگی تاکید کرد که آنها فقط در حال حاضر راه اندازی چندین طرح برای مقابله با نابرابری نژادی و ارسال میلیون ها نفر به کمک فدرال-اجرای مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق محروم.

توصیه — اما بدون پول

به عنوان ویروس به طور نامتناسبی sickens و جان مردم از رنگ CDC فرستاده است چند صد نفر از کارکنان در ماموریت به کشورهای از جمله گرجستان, کارولینای شمالی و کالیفرنیا آرکانزاس است. آنها تعبیه شده در سبب شیوع ادارات بهداشت محلی برگزار شد گروه تمرکز با کارگران از رنگ و توصیه به دولت در هدفمند تست دو زبانه قرارداد ردیابی و فرهنگی حساس توسعه.

اما سپس آنها را به سمت چپ جوامع به شکل از چگونه به آمده تا با وجوه لازم برای قرار دادن این برنامه به عمل است.

آرکانزاس در اوایل این تابستان خواسته CDC زمینه تیم بررسی شیوع شدید در میان لاتین و Marshallese کارگران در گوشه شمال غربی دولت بسیاری از آنها کار در مرغداری ها و گیاهان دیگر در معرض خطر کم درآمد که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است و پرداخت مرخصی استعلاجی وجود ندارد.

CDC بازدید کارشناسان اقلیت متعلق به کسب و کار و تجزیه و تحلیل داده ها پیدا کردن که در سخت ترین-آمار شهرستان, Latinos ساخته شده تا 17 درصد از جمعیت اما 45 درصد از موارد در حالی که جزایر اقیانوس آرام شد و تنها 1.5 درصد از جمعیت اما حدود 20 درصد از موارد است.

CDC گزارش به دست آمده توسط سیاسی, ساخته, جارو, توصیه هایی برای اقدام دولت: آزمون معرض خطر جمعیت هر هفته; اطلاع مردم از آزمون مثبت در عرض 24 ساعت; پرداخت به افرادی که نیاز به ماندن در خانه و قرنطینه; استخدام دو زبانه تماس با ردیاب و ایجاد فرهنگی مناسب اعلانات آگاهی عامه درمورد اسپانیایی و Marshallese.

دولت هنوز رتبهدهی نشده است گفت: کدام یک از این توصیه ها اگر هر اجرا خواهد شد.

“وجود دارد یک فرصت در اینجا در چند هفته آینده برای دولت به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است” گفت: غرب عراق تفيش Reith, مدیر اجرایی, مهاجر, حمایت, گروه, آرکانزاس, ایالات که کمک CDC تیم راه اندازی گروه های تمرکز و بازدید سایت. تا کنون او گفت: او را شنیده رهبران دولت اصرار بیشتر مسئولیت شخصی بدون ارائه بتن کمک.

ایالتی آرکانزاس اپیدمیولوژی جنیفر Dillaha گفت: سیاسی وزارت او است که به دنبال در چگونه آن را عمل می کنند CDC راهنمایی. مثلا این کار را در 700 بیشتر قرارداد ردیاب, اگر چه او قادر به می گویند که چگونه بسیاری از شما دو زبانه است. سایر مراحل مانند حمایت های مالی برای خانواده ها در قرنطینه و سریع تماس از موارد مثبت خواهد نیاز به مقدار زیادی بیشتر حمایت دولت فدرال.

به عنوان کنگره spars بیش از آن بعدی, ویروس, پاسخ, بسته, آرکانزاس است که در میان متحده هنوز در حال مبارزه با بهداشت عمومی اصول اولیه مانند تست ظرفیت و تماس با ردیابی. دولت تنظیم پرونده از بیش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز و منتظر نتایج تست در حال افزایش است به یک هفته و یا حتی دو هفته — تلاش در تماس با ردیابی و حاوی گسترش تقریبا غیر ممکن است. این بحران خیلی بد است که دولت با توجه به دور انداختن آن نیاز است که مردم را آزمایش قبل از رفتن به بیمارستان برای یک روش انتخابی.

متناقض پیام

حتی به عنوان برگ برنده ری استارت coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی که غایب بودند به صورت هفته به عنوان همه گیر خروشان وجود دارد هیچ نشانه ای از کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای ارسال منسجم پیام در مورد خطرات برای جمعیت اقلیت.

که شکاف موضوع بود که CDC مدیر رابرت Redfield پیوست یک هیئت در این ماه به مکلنبورگ شهرستان در کارولینای شمالی که در آن Latinos هستند و 14 درصد از جمعیت اما یک سوم از موارد تشخیص داده شده.

درصد از لاتین و میر افزایش یافته است و بسیاری از “تمایل به در جوانتر مردمی” شهرستان سلامت مدیر هریس گفت: POLITICO.

Redfield پیشنهاد ایده های مانند “ژنومی تست” و “جامعه” آزمون ها برای درک بهتر انتقال در میان لاتین جمعیت هریس گفت و شهرستان است که با داشتن مکالمات در “آنچه که ممکن است مانند نگاه.”

اما او نیز منتقل شده به Redfield که به عنوان شهرستان تلاش می کند برای تشویق ماسک ماندگاری و بهبود ارتباطات با جوامع به حاشیه رانده شده “از داشتن یک طرح سازگار و منسجم پیام از دولت فدرال خواهد به ما خیلی کمک کند.”

“اگر من تا به حال یک آرزو” او گفت: “که می توان آن را.”

هریس گفت: Redfield درک نگرانی خود را و او را آگاه از محدودیت در CDC است که تا حد زیادی کنار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سراسر این بیماری همه گیر.

مکلنبورگ است amped تا آن توسعه آموزشی در هفته های اخیر به عنوان بیشتر و بیشتر Latinos تست مثبت و ساختمان ابزار کیت برای چگونه پیام به لاتین و سیاه و جمعیت. آنها همچنین افزایش حضور خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان جوان Latinos آلوده شوند.

اما مقامات شهرستان تاکید کرد که حتی به عنوان آنها سعی کنید به موضوع هدایت اظهارات متناقض که از رئیس جمهور و دیگر مقامات فدرال را تضعیف کرده است محلی خود را پاسخ.

“وجود دارد گزینه های متعدد برای درک این وضعیت خارج وجود دارد بر اساس که شما را به گوش و مردم را از گوش دادن به کسی که آنها می خواهند به گوش دادن به” هریس گفت. “ما در حال اجرا است که با تماس با ردیابی. ما در حال اجرا را که با آموزش و پرورش; آن ایجاد چالش برای ما واقعا به درایو خانه که علم مبتنی بر پیام است.”

کارولینای شمالی آمار حداقل 2000 مورد جدید جمعه و بستری شدن در بیمارستان باقی مانده اند بالاتر از 1000 از جولای 9. Latinos را تا 42 درصد از دولت موارد اما تنها 10 درصد از جمعیت است.

آتلانتا-منطقه افتضاح

در بدترین موارد CDC تمایل به چتر نجات به جوامع ترک کرده است ساکنان گیج و وحشت زده.

در موارد دیگر CDC تیم باقی بماند به طوری که به اختصار از آنها یاد نمی زیادی در مورد یک جامعه و یا حتی ممکن است منحرف کردن توجه از محلی همه گیر پاسخ تلاش های لری گفت: Freeman, مدیر عامل شرکت از انجمن ملی از شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. و به طور موثر او گفت: آنها نمی توانند فقط می آیند و بروید. وجود دارد نیاز به همکاری و پیگیری با جوامع را تحت تاثیر قرار.

زمانی که CDC سرزمین های محلی بدون همکاری آن را حتی بدتر فریمن گفت. “آن را به یاد شما را از تلویزیون نشان می دهد که در آن مردم نشان می دهد تا در درب و بگو: ما با FBI و ما اینجا هستیم برای کمک به, و هرگز آن را به خوبی می رود.”

که عدم همکاری بود یکی از دلایلی است که گرجستان آنتی بادی مطالعه boomeranged کاشت بی اعتمادی به جای مشارکت و پیشرفت است.

CDC کارشناسان وارد به خود را یک هفته ای ماموریت در دکالب و شهرستان Fulton در آوریل 28, تنها یک روز پس از دریافت تایید نهایی برای خود آنتی بادی پروژه کمک خواهد کرد که مسیر چگونه این ویروس گسترش نامتناسب در میان ساکنان سیاه. ساندرا الیزابت فورد مدیر دکالب هیئت مدیره شهرستان, بهداشت, گفت دفتر او به سختی یک سر و تا به حال تقلا برای انجام توسعه جامعه فدرال تیم موفق به انجام است.

“ما واقعا سعی کردم به دریافت کلمه است که این به هیچ وجه یک پلیس رویداد و آن را به حال هیچ سوء قصد” او گفت:.

هنوز هم بسیاری از ساکنان ناراحت شدند که CDC مقامات زدم و در درهای خود را.

“مردم از من می پرسی” چه کار کنم اگر آنها به من و درخواست خون من است. آیا من آن را به آنها را?'” گفت: Nse Ufot مدیر اجرایی جدید گرجستان پروژه. “آن freaked بسیاری از سالمندان و بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار رهبران و اعضای جامعه.”

یک ماه بعد در یک شهر مجازی سالن به میزبانی Ufot را سازمان CDC عذرخواهی کرد.

“ما به وضوح کاهش یافت و در انجام مناسب کمک رسانی به جامعه قبل از این اتفاق گفت:” دکتر یوسف Bresee دانشیار مدیر بهداشت جهانی در امور برای CDC آنفلوانزا را بدست آورد.

“این یک اشتباه بحرانی,” او گفت:. “و ما خود آن است و ما آن را پشیمانی و ما یاد گرفته ایم از آن است.”

در CDC و تحلیل پروژه سه شنبه منتشر شد, اعضای تیم گفت: آنها سند نژادی و نابرابری آنها به دنبال آن بودند اما فقیر کمک رسانی تضعیف تلاش های خود را.

“فعال جامعه نامزدی ابتدا در طراحی از بررسی یک جزء مهم برای به دست آوردن اعتماد و به طور بالقوه بهبود مشارکت” آنها نوشت.

حتی به عنوان CDC با این نسخهها کار برای دریافت یک دسته در عفونت در میان سیاه پوست و لاتین, جوامع, جوامع بومی می گویند آنها هنوز هم احساس نامرئی.

CDC وب سایت می گوید: این اعزام کارکنان به پشتیبانی ملت ناواهو سفید کوه آپاچی قبیله هوپی قبیله و قبایل دیگر. آن برگزار می شود یکی از آن گوش دادن جلسات با ملی بهداشت هند مدیره این ماه است.

اما در جایی مثل لس آنجلس که در آن هندی و آمریکایی و بومی آلاسکا جمعیت پراکنده در سراسر شهر جمع آوری داده ها در موارد و بستری شدن در بیمارستان وجود ندارد.

Chrissie کاسترو از صندلی های بومی سرخپوستان آمریکایی کمیسیون لس آنجلس شهر و شهرستان گفت: سلامت کارگران misidentified متعدد اعضای جامعه بومی به عنوان اسپانیایی.

“آن را مانند به معنای واقعی کلمه کامل erasure از تجارب ما” کاسترو گفت. “داستان ما است نه گرفتن. من صادقانه فکر نمی کنم ما همیشه می دانم آنچه واقعی اثرات در جامعه ما است.”

کمی بیش از حد, بیش از حد دیر شده ؟

CDC ترین داده های اخیر نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین تبار در بیمارستان بستری شده است برای این ویروس نزدیک به پنج برابر بیش از افراد سفید. برای بومیان آمریکا بستری میزان شش برابر بیشتر از سفید پوستان بود.

Coronavirus گذاشته سر این نژادی تقسیم, اما آنها مدت طولانی است که در حال حاضر رانده شده توسط بی عدالتی که در حال ساختاری و فراگیر. سلامت کارگران و جامعه طرفداران در خط مقدم از همه گیر می گویند دولت فدرال استعفا مسئولیت خود را برای پرداختن به این مشکل سیستمیک با تبدیل مقدار از این بیماری همه گیر در پاسخ به متحده است.

“موفق آمریکا پاسخ داده است رفتن به هزینه” باست گفت و به جای صرف پول بیش از حد بسیاری از رهبران دولت نه گفتن مردم به “رفتار بهتر است.” اما بسیاری از مردم در جوامع اقلیت هستند قادر به پیروی از فاصله راهنمایی زیرا آنها کار ضروری شغل و یا زندگی در شلوغ چند نسل خانه, او گفت:.

کارشناسان و مقامات محلی نیز نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت در تناقض و حاشیه CDC در طول بیماری همه گیر — از جمله مسدود کردن مدیر Redfield از شهادت خود در کنگره با دور زدن آژانس در همه گیر جمع آوری داده ها و مخالفت با میلیاردها دلار بودجه برای برنامه های خود را — می تواند بیشتر ساییده شدن آن کار نژادی و بی عدالتی.

در همان زمان آنها می گویند برگ برنده دولت ساخته شده است که مشکل بدتر پس از رفتن امنیت اجتماعی نت, محدود کردن دسترسی به مواد غذایی و مسکن کوپن.

جراح عمومی جروم Adams تنها ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت رسمی که سیاه است روز دوشنبه در جریان خبرنگاران در دولت تلاش های اخیر برای کاهش Covid-19 شکاف نژادی از جمله انتصاب اولین عدالت در سلامت افسر در CDC و 40 میلیون دلار در سال سرمایه گذاری با Morehouse دانشکده پزشکی. اما این ابتکار جدید است که هنوز در مرحله برنامه ریزی.

و با وجود تماس های اولیه برای دقیق تر گزارش قوانین جدید بخشنامه برای گزارش coronavirus آزمون — با هدف مستند سازی و اندازه گیری نابرابری — رفتن نیست به اثر تا ماه اوت است. دولت نیز صرف صدها میلیون نفر به گسترش تست فدرال در مراکز بهداشتی و درمانی در جوامع به حاشیه رانده شده اما با backlogged labs تاثیر نامشخص باقی مانده است.

“ما در حال قرار دادن در بودجه ما در حال تغییر سیاست های ما در حال تغییر راه برای جمع آوری داده ها” آدامز گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما را از دست ندهید این فرصت که به ما می آید در میان تراژدی واقعا تغییر نتایج بهتر در دراز مدت است.”

با وجود تمام محدودیت ها و اشتباه برخی از سلامت رهبران می گویند CDC تلاش می تواند تفاوت را اگر تنها برای فردی جوامع است.

جان آورباخ رئیس جمهور اعتماد برای آمریکا و بهداشت سابق دستیار مدیر در CDC می گوید ماه از زندگی ماده تظاهرات همچنین می تواند به تقویت CDC تلاش و ایجاد متحده به احتمال زیاد کمتر به چشم پوشی و یا اختلاف توصیه های خود را.

“هر کس به طور کامل بسته در حال حاضر, اما در این پست-جورج فلوید دوران وجود دارد این است که آگاهی بیشتر در مورد نژادپرستی ساختاری و چگونه آن منجر به طیف گسترده ای از مشکلات از جمله بهداشت عمومی” او گفت:. “بنابراین بیشتر جوامع در حال حاضر برای دولت به درخواست, ‘ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید؟'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>