مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در اینتل جلسه نشان می دهد پوتین شرط او را نگه می دارد پرداخت

مقامات امنیتی هشدار قانونگذاران مجلس در هفته گذشته است که روسیه دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید برای رسیدن رئیس جمهور Donald J. Trump انتخاب مجدد, به گزارش نیویورک تایمز و دیلی. در طول جلسه به خانه هوش کمیته جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان گزارش به چالش گیری از جامعه اطلاعاتی با این استدلال که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا سخت شده است در روسیه و تقویت امنیت اروپا.

اما دولت روسیه رسانه—شدیدا تحت کنترل کرملین—که در تضاد با ادعای تمام وقت. آنها باید به طور مداوم كوير که برنده انتخابات ثابت کرده است که بسیار مفید برای کرملین.

در واقع برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری بسیار ارزشمند برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که حتی “دشوار” تحریم ها جزئی در مقایسه ، این Chekist در کرملین حاضر به طور موقت فداکاری در جهت حفظ چنین مخل شکل مسئول قدرتمندترین کشور در جهان و رسانه های دولتی را بارها و بارها این نکته که روسیه قمار ادامه خواهد داد به پرداخت از کرملین است که برگزاری آن را به عنوان کارت مغلوب ساختن پیشی جستن.

روسیه کارشناسان و صاحب نظران در تلویزیون دولتی اغلب ابراز تمایل خود را برای دیدن رئیس جمهور تهمت دوباره انتخاب شود. ظاهر می شود در روسیه محبوب تلویزیون دولتی, اخبار, نشان می دهد بحث 60 دقیقه در اکتبر 2019 تحلیلگر سیاسی میخائیل Sinelnikov-Orishak بوده: “من در مغلوب ساختن پیشی جستن و فکر می کنم: ‘خدا عطا کند به او سلامتی و اصطلاح دیگری.’ این وضعیت برای روسیه… ممکن است او شکوفا و انتخاب مجدد…تهمت بزرگ است نامزد شده است. من او را تحسین…برای امریکا این است که بسیار خوب رئیس جمهور.”

پس از انتخابات امتیازات

هنگامی که رئیس جمهور تهمت است و انتخاب مجدد—که با توجه به کارشناسان و صاحب نظران است یک عمل انجام شده— آنها انتظار دارند آمریکا امتیازات در هر جبهه از حذف تحریم های اعمال شده پس از پوتین ضمیمه شبه جزیره کریمه و حمایت از تجزیه طلبان جنگ در اوکراین به مرمت دسترسی به دیپلماتیک ترکیبات آمریکا کشف و ضبط و پس از روسیه و تلاش برای قتل یک پناهنده در بریتانیا.

ظاهر شدن در تلویزیون دولتی نشان می دهد شب با ولادیمیر Solovievهفته گذشته سیاستمدار روسیه سرگئی Stankevich گفت که رئیس جمهور تهمت است “موظف” به قبول پوتین دعوت به حضور در مراسم رژه روز پیروزی در مسکو است. به عنوان او توضیح داد: “برگ برنده ما مدیون بدهی های جدی… از او به صورت خصوصی ملاقات با رئیس جمهور ما [پوتین] در هلسینکی one-on-one. آنها یک معامله در مورد ایجاد گروه های کاری از کارآفرینان به بحث در مورد کسب و کار تحریم ها د-افزایش تنش ها disarmaments و غیره.”

روسیه رسانه های دولتی گرفته اند و تهمت طرف در هر نوبت و به طور کامل پشتیبانی می کند او در طول استیضاح. کرملین کنترل رسانه های خبری خواست اوکراین whistleblower مراجعه کننده به رئیس جمهور ایالات متحده روی محبت به عنوان “دونالد Ivanovych,” “Trumpushka” و به عنوان یک “عامل” کرملین.

توسط flaunting کرملین نوسان با کاخ سفید روسیه بیشتر تضعیف دموکراسی ایالات متحده.

به طور معمول spymasters به دنبال کفن پنهان کاری در روابط خود با کسانی که خواسته یا ناخواسته در خدمت منافع خود. اما دولت روسیه رسانه ها آشکارا خیره نگاه کردن در مورد کرملین نفوذ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و اعتقاد داشتند که او می تواند تحمل قرار گرفتن در معرض بدون عواقب و flaunting کرملین نوسان با کاخ سفید روسیه بیشتر تضعیف دموکراسی ایالات متحده که همواره یکی از اصلی آن حرفه.

ظاهر می شود در شب با ولادیمیر Soloviev در ماه مارس 2019, Karen Shakhnazarov مدیر عامل شرکت Mosfilm استودیو اشاره کرد: “آنها می گویند تهمت است و ساخت روسیه بزرگ است. که اساسا دقیق… هرج و مرج آورده مغلوب ساختن پیشی جستن به سیستم آمریکایی از دولت تضعیف شده است ایالات متحده… تا زمانی که آنها می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف ایالات متحده—بله او است. و به همین دلیل ما او را دوست دارم… بیشتر مشکلات آنها بهتر آن است برای ما.”

هدف بایدن و اوکراین

کرملین کنترل رسانه های خود را ارائه کامل بویژه برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را پیگیری موهن اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای بی اعتبار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. تلویزیون دولتی میزبان نه تنها کمک به گسترش تئوری های توطئه در مورد بایدن و پسر خود را, اما همچنین تهدید کرد, اوکراین, تلاش برای فشار آن نسبت به همدستی در مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش.

در نوامبر سال 2019 میزبان روسیه, اخبار, نشان می دهد بحث در 60 دقیقه, Evgeny پوپوف هشدار داد: “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دوباره انتخاب می شوند و شما نمی بررسی بایدن… [اوکراین] نمی توانید هر چیزی را از امریکا است. نه یک چیز.” دو ماه زودتر دیمیتری Kiselyov میزبان از محبوب ترین روسیه یکشنبه اخبار برنامه Vesti Nedeli خواست تهمت به حفظ حفاری در اوکراین برای “شیرین ترین” kompromat از همه: “اثبات این است که اوکراین — روسیه است—دخالت در انتخابات ایالات متحده آمریکا.”

پیگیری ‘بایدن خاک’ به طور گسترده ای دیده می شود در روسیه به عنوان یک عملیات موفقیت آمیز

در نتیجه وضعیت ارائه یک مزیت برای کرملین در چند جبهه: چیز ساییده شده اعتماد به نفس در یکپارچگی انتخابات در ایالات متحده و حکومت قانون در ایالات متحده همراه با تضعیف آمریکا روابط با اوکراین و همچنین با دیگر شرکای استراتژیک و متحدان.

پیگیری “بایدن خاک” است که به طور گسترده ای دیده می شود در روسیه به عنوان یک عملیات موفقیت آمیز. هفته گذشته صاحب نظران و کارشناسان در Soloviev نشان می دهد توصیف جو بایدن به عنوان یک “سیاسی جسد” آشکارا امیدوار است که مایک بلومبرگ خواهد اجرا به عنوان یک شخص ثالث نامزد شده است.

برنی BROS

آنها همچنین گفت که رئیس جمهور تهمت باید آرزوی بهترین شانس را برای ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز که نامزدی به ارمغان می آورد “چیزی جز شادی” برای وقت.

گزارش کانال Rossiya-1 شنبه نمایش اخبار (Vesti v Subbotu) در فوریه 8, 2020, والنتین Bogdanov ثابت ساندرز به عنوان یک ایده آل حریف که می توان به راحتی با مغلوب ساختن پیشی جستن. میزبان این برنامه سرگئی Brilyov, گمان که “سوسیالیستی ساندرز” به سادگی “نمی تواند رقابت” با زمان ساکن کاخ سفید.

این ماه ایزوستیاکه قبلا روزنامه رکورد در اتحاد جماهیر شوروی توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “تنها مدعی واقعی” در انتخابات ریاست جمهوری. کنستانتین Blokhin تحقیقاتی همکار با موسسه مطالعات استراتژیک گفت ایزوستیا که به رغم محبوبیت ساندرز نمی توانید برنده شوید چرا که او بیش از حد و بیش از حد رادیکال برای بسیاری از آمریکایی ها.

ظاهر می شود در شب با ولادیمیر Soloviev در اوایل این ماه, علوم سیاسی دیمیتری Evstafiev به این نتیجه رسیدند که قطع نظر از شرایط پیش بینی نشده مغلوب ساختن پیشی جستن “در حال حاضر برنده انتخاب مجدد او.”

سال گذشته پس از انتشار ویژه مشاور رابرت مولر را گزارش Evgeny پوپوف میزبان روسیه 60 دقیقه وعده داد: “به زودی ما کمک خواهد کرد که شما انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر. درست مثل زمان گذشته است. آماده دریافت!” پس از پایان استیضاح جلسات این ماه, روسی, وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی Rossiya-1 میزبان Artyom Sheynin گفت: “برای همیشه لطفا برای مغلوب ساختن پیشی جستن!” و از او پرسید: “آیا آمریکا به پایان رسید؟”

نفرت امریکا و عشق مغلوب ساختن پیشی جستن

ادامه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گرایش امور خارجه روسیه در رسانه های ایستاده در تیز تقابل به خود تلخ ضد آمریکایی در تبلیغات. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری در نظر گرفته می شود بسیار مفید برای کرملین ایالات متحده باقی مانده روسیه را بزرگترین دشمن. رئیس جمهور تهمت است بنابراین دیده می شود به عنوان یکی از بهترین ابزار کرملین است و در آن تلاش های مداوم برای تضعیف می کند بی اعتبار و در نهایت نابود کردن زندگی به سبک آمریکایی. و رسانه های دولتی آشکارا ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی گرایش, پیش بینی جنگ داخلی در ایالات متحده در این رویداد او را دوباره انتخاب شود.

روسیه کارشناسان و صاحب نظران نیز divined که یک مغلوب ساختن پیشی جستن سلسله خواهد حکومت ایالات متحده در دهه های آینده با رئیس جمهور کودکان زیر رد پای خود.

ظاهر می شود در یکشنبه شب با ولادیمیر Soloviev در اوایل این ماه کنستانتین Zatulin یک از چهره های پیشرو در پوتین روسیه متحد حزب گفت که روسیه شده است مبارزه با “جنگ اطلاعات” در برابر غرب را برای طولانی ترین زمان اما در حال حاضر آنها بسیار بیشتر فن آوری های پیشرفته.

در همین نشان می دهد بوریس Yakemenko یکی از رئیس معماران از جوانان طرفدار کرملین جنبش “Nashi,” تأکید کرد که جنگ جهانی سوم بین ایالات متحده و روسیه در حال حاضر در حال پیشرفت است و بازی کردن در رسانه های اجتماعی.

این متناسب با گزارش گیری از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده که “روس ها تهیه شده است—و تجربه—برای سال 2020 انتخابات… آنها را ساخته اند و خلاق تر استفاده از Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی. به جای جعل هویت آمریکایی ها به عنوان آنها در سال 2016 روسیه عملیات در حال کار برای دریافت آمریکایی ها به تکرار دروغ.”

وظیفه گرفتن آمریکایی ها به تکرار کرملین نقاط صحبت کردن آسان است, ماموریت از نظر دولت روسیه در رسانه ها. بازگشت در سال 2017, مارگاریتا Simonyan, editor-in-chief روسیه تحت کنترل دولت پخش RT (که قبلا روسیه امروز) توصیف آمریکایی ها به عنوان سواد و نادان. Simonyan به این نتیجه رسیدند: “آنها معتقدند هر چیزی!”

ایالات متحده جهل=روسیه سعادت

دولت روسیه عمل news agency ریانووستی اخیرا اشاره کرد که تعلیق ناباوری آسان است, پس “فقط یک ششم آمریکایی ها می توانید پیدا کردن اوکراین بر روی نقشه تنها در چهار توانید ایران و حدود یک چهارم از رای دهندگان آمریکایی در سن 24 تا 35 مطمئن نیست که زمین گرد است.”

همیشه توهین توصیف روسیه به عنوان “یک ایستگاه گاز masquerading به عنوان یک کشور” یا “زیمبابوه با اتمی” به دلیل وابستگی اقتصادی به نفت تولید و به خوبی مسلح استبداد کرملین رابط سهوا آشکار دلایل مباهات در مورد انتخابات دخالت و دیگر ضد غربی فعال اقدامات است. این ماه ایوان Danilov نوشت ریانووستی که روسیه“در این کشور که” سازمان مبارزه با تروریسم در اروپا ” و “انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن’—با تعریف “یک هژمون جهانی.”

چنین اظهاراتی از یک هدف در سیاست های دولت. به عنوان برگ برنده سابق روسیه, مشاور فیونا هیل شهادت در اکتبر 2019 کرملین اغلب می فرستد سیگنال “علنا از طریق مطبوعات و از طریق مطبوعات مقالات—این راه است که آنها به کار گیرند.”

زمانی که رسانه های دولتی آشکارا لاف زدن در مورد دخالت در انتخابات آمریکا به اثر مورد نظر است شبیه به نشان دادن خاموش جدید روسیه و ظاهرا “شکست ناپذیر” سلاح های با تکنولوژی بالا از جنگ. در فوریه سال 2020 وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف تأکید کرد که “سیاست خارجی روسیه مفهوم از سال 2000 ساخته شده است این امکان را برای ما به توسعه اصولا ویژگی های جدید در عرصه بین المللی برای بازگرداندن وضعیت به عنوان یک قدرت بزرگ است.”

کرملین می خواهد به عنوان یک نیروی با بازشناخت پرورش یک فضای عاری از مسئولیت پذیری در قبال روسیه را به نقض حقوق بشر تهاجم خارجی زمین منازعه و ترور. در سبک “جعلی آن تا شما آن را” ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مصمم است برای متقاعد کردن جهان است که مقاومت بیهوده است و کرملین قادر مطلق است.

هر انکار در انتخابات روسیه دخالت از بیرون آمدن از کاخ سفید پوتین به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به تحقق اهداف خود. هر لایحه تامین امنیت انتخابات است که مسدود شده ایران در سنا می دهد استفاده به دشمنان خارجی ما هستند—و نه بیمار از برنده شدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر