مغلوب ساختن پیشی جستن ایران: قدیمی باید بمیرد و زنان باید نژاد

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بالا تگزاس خواهان را ساخته اند خود را coronavirus اولویت های روشن: پدربزرگ و مادربزرگ باید بمیرد به طوری که ثروت می تواند باقی بماند و یک بیماری همه گیر را به عنوان خوب به عنوان هر یک craven تهدید به سقط جنین دسترسی داشته باشید.

دادستان کل تگزاس است که تهدید به سقط ارائه دهندگان با 180 روز زندان در یک ناجوانمردانه اقدام به استفاده از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت “فرمان اجرایی در پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش” است که به معنای آزاد کردن تخت بیمارستان در میان همه گیر. در همین حال سرهنگ Gov دن پاتریک در زمان رئیس جمهور تهمت تقاضا برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول (با تاکید بر کسب و کار) و با آن زد به واقعا عجیب و غریب, محل که در آن هر وطن پرست آمریکایی پدربزرگ و مادر بزرگ باید مایل—بلكه مشتاق!—به مرگ از COVID-19 “در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوه ها.”

آیا این امریکا ؟ یکی که در آن مردم مجبور به حمل به اصطلاح حاملگی ناخواسته خود را به عنوان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می میرند به نام اجازه انحراف از سرمایه داری که ما زندگی می کنند در زیر به ادامه نامحدود?

پاتریک بازی فروتن گفتن پدربزرگ و مادربزرگ همسرم که او فکر نمی کند که او در حال “شریف یا شجاع” به عنوان یک انفعالی تهاجمی کمی چالش: آیا شما می خواهید به شریف و شجاع ؟ آیا شما عشق خود را grandkids? خرید همه چیز! رفتن به خارج! نگاهی به شانس خود را با آلوده شدن و یا آلوده کردن دیگران برای بچه ها.

این یک خطرناک نابکار دروغ است.

پاتریک همچنین با اشاره به خود را به عنوان یک “کسب و کار کوچک” و معلوم نیست اگر که یک مرجع به زنجیره ای از میله های ورزشی او متعلق به قبل از پایان رونق نفت آسیب دیده هوستون اقتصاد باعث او را به اعلام ورشکستگی شخصی و به نوعی به جای به دست آوردن بینش و همدلی به چقدر سخت است به فقیر در امریکا تصمیم به تبدیل شدن به یک محافظه کار بحث میزبان رادیو با نام تجاری بر اساس نفرت از مهاجران است. آن را احتمالا یک مرجع به راه او خودش را به عنوان یک سیاستمدار با استفاده از تعبیری از “کسب و کار کوچک” به پنهان کردن این حقیقت است که او برای دفاع در ادامه به تشکیل یک دولت که panders به مردم را با پول و scorns افرادی که نیاز به خدمات دولت.

این یک کوته بینانه شکل از خود علاقه اصل هدایت است که سرمایهداران را به من گفتن را همه ما قادر به رشد سرمایهداری اگر ما درست عمل کرده و در خود ما است ، حقیقت این است که این نوع از سرمایه داری است که افرادی مثل پاتریک می خواهید ما را به زندگی تحت مستلزم آن است که بسیاری از ما نمی عمل خود ما است ، این امر می تواند در خود علاقه به ماندن در خانه وحشت-خرید چیزهایی که ما لازم نیست به تقاضا دولتی که تعلیق پرداخت اجاره بها و فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی. اساسا یک دولت است که به رسمیت می شناسد که در آن هدف این است که به یک تور ایمنی برای بالا بردن کف برای کاهش تا چه حد هر یک از ما می گیرند.

این یک پیچ و تاب از یک عضو از حزب سیاسی است که به طور موثر خود را متوقف مخالفان تلاش برای ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن منابع توسط این ادعا که برای انجام این کار خواهد آغاز “مرگ پانل.” ظاهرا مرگ پانل های خوب هستند که آنها را حفظ ثروت است. در حال حاضر جمهوری خواهان می گویند ما از نظر اخلاقی موظف به کشتن سالمندان—اما صبر کنید! ما نیز باید به نیروی زنان به حمل حاملگی ناخواسته به اصطلاح.

که جمهوری خواهان هستند gallingly راحت برگزاری نمایشگاه نفاق جدید است که می تواند آرامش ما را به رد آن را هنگامی که ما آن را ببینید. اما این که چگونه بد سیاست دریافت یک پاس. و این مهم است که به در نظر گرفتن عواقب Paxton است که ظاهرا اجازه می دهد تا برای سقط جنین که از نظر پزشکی لازم برای حفظ زندگی یا سلامت مادر. که خودسرانه بیماری است که ذاتا تمایل به رفتار سلامت روان—به ندرت انجام سیاستمداران که در حال تلاش برای ممنوعیت سقط جنین به نظر می رسد مایل به ایجاد یک استثنا برای بارداری های ناخواسته است که می تواند یک زن و افسردگی و اضطراب و یا نوع دیگری از بیماری های روانی است که به احتمال زیاد تاثیر نوزاد آنها او را مجبور به انجام به اصطلاح.

ذهن هرگز که ایالات متحده بدترین مرگ و مير مادران در میان کشورهای ثروتمند و در رتبه 55 در میان همه کشورها—جلوتر از اوکراین و روسیه به عنوان بسیاری از رسانه های خبری اشاره کرد در ماه گذشته پس از خود ما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد ملت ما برای اولین بار گزارش مرگ و میر مادران از سال 2007 زمانی که ایالات متحده متوقف صدور گزارش به دلیل کارشناسان احساس نمی توانیم انجام یک کار بسیار خوب از پیگیری مرگ و میر پس داده نیست حتی دقیق است. این گزارش به این نتیجه رسیدند که “اکثر بارداری های مربوط به مرگ و میر قابل پیشگیری هستند” به معنی نقص این است که ما در سیستم مراقبت های بهداشتی. و در عین حال جمهوری خواهان انکار است که وجود دارد ناخالص نابرابری در این حکم که افرادی که می توانند باردار باید از قرار دادن زندگی خود را در خط به صورت اجتناب ناپذیر نتیجه ناخواسته از یک فعالیت است که به عنوان انسان ما مجبور به انجام: رابطه جنسی داشته.

شاید این واقعیت اینجا است که این مردمی هستند راحت با: خواستار آن است که یک بخش خاصی از جمعیت بود شهدا. من تعجب می کنم که چگونه افراد مسن فاکس نیوز بیننده احساس دانستن آن است که حزب جمهوریخواه در حال حاضر درخواست آنها برای دریافت در خط با کسانی که می توانند باردار و همچنین فقرا و معلولین برای پیوستن به صفوف جمعیت آنها خواهان خیال مصرفی.

دستور به تولد در تمام هزینه های مضاعف ظالمانه هنگامی که شما در نظر پاتریک نصیحت که کسانی که در معرض خطر باید در انجام به طور معمول—تب بالا می تواند خائنانه در دوران بارداری. استرس و اضطراب می تواند زیان به بارداری است. از آن خواهد شد سخت به اندازه کافی برای زنانی که بارداری خود را به حمل آنها را به اصطلاح در میان این بحران است.

تگزاس است پس اوهایو رهبری در این; آن باقی مانده است دیده می شود اگر جمهوری خواهان در ایران-کنترل متحده خواهد بود شرمانه craven به اندازه کافی سعی کنید به استفاده از این بسیار واقعی سلامت و بحران اقتصادی به واسطه کار بد به برخی از و به مخاطره ایمنی و رفاه و اساسی استقلال از دیگران است. من می توانم همدردی با افرادی که احساس می کنند مجبور به محافظت از نوزادان. من می خواهم برای دیدن ما را در این کشور قابل زندگی برای همه بچه ها که می خواستم و همه مردم در حال حاضر در آن قرار داده و منابع قابل توجه برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی امن تر بیمار محور و کمتر سود محور اول است. صندوق تحقیقات علمی که ممکن است زایمان امن تر, ممکن است آن را به طوری که اقدام متقابل به اشتراک گذاشته شده و تمایلات جنسی است خطر بالا در نتیجه یک انسان. تصور کنید که چگونه مختلف وضعیت فعلی ما ممکن است اگر ما تحقیقات پزشکی بودجه بود در هر نقطه در نزدیکی به اندازه ما بودجه دفاعی و یا مبارزات انتخاباتی جنگ سینه از ما خریداری شده و پرداخت شده برای سیاستمداران است.

ما سیستم مراقبت های بهداشتی در بحران بود قبل از این بیماری همه گیر. به استفاده از وضعیت فعلی ما از بحران به انکار خدمات و باعث شود مردم بیشتر اضطراب و اندوه باید جنایی. متاسفانه در آمریکا در سال 2020 آن را فقط سیاست به عنوان معمول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>