بازار سهام هجوم coronavirus جاذبه رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار کننده است یک “جهش فوق العاده ای” در اقتصاد در نیمه دوم سال است.

اما سرمایه گذاران می تواند در یکی دیگر از شوک به عنوان Covid-19 همچنان به کشتن آمریکایی ها و نابودی بخش خصوصی است. رژه از شرکت ها از جمله برخی از این کشور بزرگترین سود ماشین آلات در حال گزارش کاهش سود و یا هشدار داد که سود می تواند مبارزه در ماه های آینده به عنوان مصرف کنندگان اقامت محتاط و کسب و کار فرض سقوط موقعیت. بسیاری دیگر از مدیران اجرائی به سادگی پرتاب کردن دست خود و ارائه یک غول بی اعتنایی.

“شرکت هیچ ایده چه چیزی قرار است اتفاق ندارند” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni Research, Inc. “من خوش. من تا به حال یک دوران کودکی شاد. اما شما باید به یک رئالیست که در اینجا وجود دارد در حال رفتن به پس از شوک و بدون V-شکل بازیابی. مقدار زیادی از شرکت های به خصوص خرده فروشی, هتل ها, رستوران ها و شرکت های هواپیمایی — خواهد بود خوشحال به دریافت 50 درصد از اوج خود کسب و کار بازگشت از یک سال از هم اکنون.”

لیست شرکت ها و یا هشدار در مورد آینده سود یا کشیدن خود درآمد راهنمایی در مجموع برخی از ویژگی های نمادین نام — مانند آمازون و اپل — که رانده اند قابل توجه تجمع پس از بازارهای کف در مارس 23. و هشدارها در حال گسترش در سراسر گسترده نوار آمریکا صنایع از خرده فروشی ها و رستوران ها به پوشاک و مواد غذایی و انرژی است. همانطور که از اواسط ماه آوریل با توجه به جی پی مورگان تحلیلگران 86 از S&P 500 شاخص شرکت کرده بود به حالت تعلیق درآمد ارشاد – و این تعداد همچنان به رشد.

هشدار در مورد سود قطره و افزایش نگرانی در مورد تاثیر coronavirus بحران در اقتصاد نشان می دهد که قیمت سهام — یکی از تهمت های مورد علاقه معیارهای موفقیت خود را — می تواند به دلیل دور دیگری از مشکل است. این به آن دلیل احتمالی بهبود اقتصادی می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر از برخی خوش از جمله گروههای متمرکز رئیس جمهور پیش بینی هستند.

حتی اگر متحده قادر به تدریج بازگشایی در ماه های آینده در حالی که اجتناب از تازه شیوع ویروس — یک کار دشوار است به عنوان بسیاری از در حال حاضر پیدا کردن یک طیف گسترده ای از شرکت ها خواهد شد هزینه های جدید در حالی که در تلاش برای کار با خیال راحت. که به تنهایی ممکن است آنها را کمتر احتمال دارد به سرعت rehire 30 میلیون یا بیشتر کارگران بیکار و یا furloughed پس از بحران مجبور سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی در ماه مارس است.

شرکت ها نیز ممکن است تصمیم بگیرید که از راه دور کار تجربه تدریس آنها نمی نیاز به عنوان بسیاری از کارکنان به آنها فکر, قرار دادن فشار بیشتر بر نرخ بیکاری است که انتظار می رود به آمار نزدیک به 20 درصد در روز جمعه با مارس شغل گزارش. که خطر بی سابقه ای همراه با عدم قطعیت بیش از فروش خود را نشان می دهد که بازار کار را نمی خواهد مانند یک موشک.

“شما در حال رفتن به بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک تجدید نظر چه اندازه از نیروی کار خود را واقعا باید بعد از این” یکی وال استریت مدیر عامل شرکت گفت: سیاسی به شرط این که او نمی تواند نام در سفارش به صحبت آزادانه در مورد متعدد اخیر در تماس با مشتریان نگران نحوه بازگشایی و چگونه بسیاری از کارگران را به عقب.

تمام این نشان می دهد طولانی و آهسته تقلا از اعماق coronavirus رکود به جای ضربه محکم و ناگهانی سریع برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تا از برترین مشاوران باید منادی. حتی وارن بافت یکی از ثروتمندترین افراد و شاید معروف ترین خرید-the-شیب سرمایه گذار در تاریخ آمریکا که gobbled سهام بانک در طول سال 2008 بحران مالی نشسته است و این یکی در حال حاضر.

نگه داشتن خود را به شرکت Berkshire Hathaway Inc., ریخته همه آن هواپیمایی سهام به دلیل نگرانی در مورد طول رکود صنعت جلوتر است. و بافت گفته خود وفادار پایگاه سرمایه گذار بیش از آخر هفته که او نیست به خرید سهام در حال حاضر به دلیل او می تواند هر چیزی را پیدا “که جذاب است.” سرمایه گذاران دیگر نیز بیان قابل توجهی احتیاط زیر بافت منجر شود.

“همه مهمتر همانطور که وارن بافت اظهار داشت: هیچ سرنخی از مسیر رشد گفت:” داگلاس کاس, شرکت سرمایه گذاری Seabreeze همکاران. “که یکی از دو دلیل او این است که احتکار پول نقد. وارن را دوست دارد این بازی و فرصت طلب است اما این بار او با نگرانی است.”

حتی coronavirus “برندگان” روبرو هستند و برخی از مهم headwinds.

آمازون یکی از ستاره های اخیر در بازار, گزاف گویی, شاهد افزایش درآمد در طول بحران به عنوان سفارش آنلاین توسط خانه نشین آمریکایی ها به شدت افزایش. اما ویروس های مربوط به هزینه های سر به فلک کشیده و حتی سریع تر. این غول خرده فروشی آنلاین در روز جمعه گفت که 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط می تواند منجر به از دست دادن تا 1.5 میلیارد دلار در سه ماهه دوم خواهد بود که اول آن چنین کاهش در پنج سال.

این هزینه — $600 میلیون نفر در حال حاضر در سه ماهه اول و 4 میلیارد دلار یا بیشتر در سه ماهه دوم — “عبارتند از: بهره وری headwinds در امکانات ما به عنوان ما ارائه اجتماعی فاصله و اجازه می دهد تا سطح شیب دار از کارکنان جدید” رئیس امور مالی برایان Olsavsky گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته.

به طور کلی با توجه به FactSet با کمی بیش از نیمی از S&P 500 شرکت گزارش رشد درآمد پایین است 13.7 درصد در آخرین سه ماهه یک شکل که اگر آن را نگه می دارد — علامت خواهد بود که بزرگترین کاهش از سه ماهه سوم سال 2009 در طول بحران مالی است.

اضافه کردن به بازار خطرات: سهام شرکت نگاه نسبتا گران قیمت نسبت به میانگین تاریخی.

یکی سنج “رو به جلو 12 ماه قیمت به نسبت درآمد” برای S&P 500 مورد علاقه وال استریت متریک برای ارزیابی اگر سهام در قیمت بیش از حد بالا در مقابل چه مقدار پول یک شرکت است که انتظار می رود به در حال حاضر بیش از 20 با توجه به FactSet. این به راحتی گرفتگی پنج سال میانگین 16.7 و 10 سال متوسط 15.0 با توجه به FactSet. آخرین زمان به جلو 12-ماه نسبت بالا 20.0 شد آوریل 2002.

فدرال رزرو است که کمک به افزایش قیمت سهام توسط پمپاژ هنگفتی پول به سیستم مالی است. اما برخی از تحلیلگران بهت زده در این افزایش با توجه به مقیاس اقتصادی آسیب و ناشناخته آینده از ویروس.

“اگر یک مانع کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک ویروس موارد همچنان گفت:” ریچارد برنشتاین از RBAdvisors. “به نظر می رسد به دعوت موج دوم به ‘re-open اقتصاد” هنگامی که در مورد تعداد زیادی از این کشور در حال افزایش است. من نمی فهمم که چرا سهام سرمایه گذاران جونگ با این.” برنشتاین اضافه شده است که “ارزیابی ارزان نیست اما تا حد زیادی به دلیل وجود دارد هیچ درآمد.”

هشدار در مورد تاثیر Covid-19 در هر دو سود شرکت و به طور کلی اقتصاد مسلط درآمد تماس این ماه به عنوان مدیران ارشد اخم که آنها عامل با اطلاعات محدود در مورد چگونگی و زمانی که اقتصاد به طور کامل بازگشایی و چه اتفاقی خواهد افتاد با عفونت نرخ هنگامی که آن را ندارد.

“ما در حال مدل سازی تعدادی از حرکت نزولی حالات” Columbia Sportswear مدیر عامل تیموتی بیل گفت: در پوشاک ساز درآمد تماس در هفته گذشته که شرکت خود کناره 2020 چشم انداز مالی “با توجه به کسب و کار مداوم اختلال و عدم قطعیت در اطراف همه گیر.” خالص خرید و فروش در این شرکت کاهش یافته است 13 درصد در سه ماهه اول — یک طعم و مزه از آنچه که می تواند پیش برای خرده فروشان با یک مقدار بیشتر ویرانگر سه ماهه دوم.

در فن آوری های غول پیکر, اپل, تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: سرمایه گذاران آن بود که اساسا غیر ممکن است به دانستن آنچه که اقتصاد و سود را در ماه های آینده. “با توجه به فقدان دید و عدم قطعیت در کوتاه مدت ما نمی خواهد در صدور راهنمایی برای آمدن چهارم,” او گفت: سرمایه گذاران.

Tex-Mex فست فود زنجیره ای El Pollo Loco همچنین گفت: آن را نمی تواند پیش بینی عملکرد آینده با توجه به کروناویروس عدم قطعیت است. مدیر عامل شرکت برنارد Acoca ابراز ترس به سرمایه گذاران در مورد آنچه اقتصاد را مانند داده مبهوت و محدود re-دهانه.

“چگونه ما نیاز به انطباق و تنظیم جدید در این دنیا ؟ ما امیدواریم که که ناهار خوری خواهد آمد اما هیچ کس تا به یک توپ کریستال به می دانم که چگونه به سرعت رخ خواهد داد یا رخ نمی دهد,” او گفت:.

ملیله, Inc., یک لوازم جانبی لوکس و مارک شیوه زندگی, محصولات شرکت نیز کاهش یافته است به ارائه به سرمایه گذاران با آینده هدایت در حالی که هشدار یک تقلا جلوتر است.

“ما هرگز قبل از تجربه زمانی که 90 درصد از فروشگاه ما ناوگان بود یا بسته و یا تا به حال کوتاه ساعت های عامل” مدیر عامل شرکت Jide J. Zeitlin گفت: درآمد این شرکت تماس هفته گذشته است. “روشن است که این بحران تاثیر ماندگار, فراتر از یک چهارم یا دو.”

اخبار از درآمد نجومی است که به طور کامل نمی شوم اما.

خرده فروش آنلاین بیش از حد اندوختن مارس گزارش داد که خرده فروشی 120% سال بیش از سال و مشتری جدید رشد افزایش 65 درصد است.

مارک زوکربرگ مدیر عامل شرکت غول شبکه های اجتماعی Facebook متعهد است که این شرکت خواهد استخدام 10000 نفر در محصول و مهندسی این سال است. اما حتی در Facebook کاهش یافته است به ارائه راهنمایی و زوکربرگ تزریق یک توجه داشته باشید از احتیاط در مورد آینده است. “من باقی می ماند بسیار نگران آن است که این سلامت در اورژانس و در نتیجه اقتصادی fallout خواهد آخرین طولانی تر از مردم در حال حاضر پیش بینی” او گفت:.

زوکربرگ اضافه شده است که Facebook برنامه به “نسیم برخی از مناطق از هزینه های ما رشد به خصوص در عملکرد کسب و کار.” Facebook CFO دیوید Wehner گفت که “با Covid-19 بحران مانند تمام شرکت های ما رو به یک دوره بی سابقه عدم قطعیت ما در چشم انداز کسب و کار.” او اضافه کرد که عملکرد کسب و کار “خواهد بود نهفته مسائل فراتر از کنترل ما است.”

که احساس عدم کنترل و عدم اطمینان به آینده از اقتصاد سایه افکنده شرکت سوئیت و وال استریت.

“من شخصا نمی دانم که چگونه یکی می تواند بسیار صعودی یا نزولی در حال حاضر گفت:” برنشتاین. “وجود دارد هیچ سابقه به راهنمای شما. این همه حدس و گمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر